RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
Taso
Postovi: 53
Pridružen/a: 02 mar 2009, 23:07
Kontakt:

Re: FK Velez Mostar

Post Postao/la Taso » 08 mar 2009, 19:23

Bravo Sloboda bravo Slavija veliki korak ka opstanku.

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: FK Velez Mostar

Post Postao/la Eagles » 08 mar 2009, 20:49

fk sarajevo je napisao/la: ja gledam na slobodi 35 stranica a bilo 11 a veleza nema
Pogledaj malo bolje ;)

Avatar
Crveni_1922
Postovi: 639
Pridružen/a: 08 sep 2008, 06:27
Lokacija: STARMO

Re: FK Velez Mostar

Post Postao/la Crveni_1922 » 09 mar 2009, 06:42

Eagles je napisao/la:
fk sarajevo je napisao/la: ja gledam na slobodi 35 stranica a bilo 11 a veleza nema
Pogledaj malo bolje ;)
Ma nema veze ali ja vjerujem u ove nase "MODERATORE" da ce oni to sve rjesit ubrzo ... ;)
I KRV SVOJU ZA CRVENU BOJU!!!

Avatar
Crveni_1922
Postovi: 639
Pridružen/a: 08 sep 2008, 06:27
Lokacija: STARMO

Re: FK Velez Mostar

Post Postao/la Crveni_1922 » 09 mar 2009, 07:07

Jedanaesti uzastopni put nogometaši Veleža poraženi su na gostovanju, ovaj put od Željezničara s minimalnih 1:0. Ipak, u stručnom stožeru Rođenih nisu previše nezadovoljni jer, kako kažu, prikazali su dobru igru i samo nesretno ostali bez bod(ov)a.

- Nemam što zamjeriti svojim igračima, odigrali su dobru i borbenu utakmicu. Šteta je što nas je jedan kiks u obrani koštao gola, ali vjerujem da im je ova utakmica pokazala da imaju kvalitetu da se nose sa svim protivnicima u Premier ligi, bez obzira na kojem stadionu igrali, kaže Abdulah Ibraković, trener Mostaraca.

Kako kaže, subotnje gostovanje na Grbavici njegova ekipa mora iskoristiti da stvori samopouzdanje i u nastavak prvenstva uđe s više vjere u svoje mogućnosti. Ipak, Ibraković je u porazu morao pronaći i mnogo nedostataka u igri njegove ekipe. Rođeni su primili gol po kalupu koji su protivnici stvorili još zimus na pripremama – centrašut u kazneni prostor, gdje napadač protivnika ostaje gotovo sam i neometano šalje loptu u mrežu. Iz priprema je ostala i ona druga boljka po kojoj Mostarci nikako da realiziraju prilike koje stvore.
- Nedostaje nam gol igrač, to je više nego očito. Imamo dobar vezni red, stvaramo dosta prilika, ali nemamo napadača koji će realizirati šanse. U Sarajevu smo pokušali s ofenzivnim pristupom, igrali smo u sustavu s tri napadača, ali opet nismo uspjeli doći do gola, objašnjava Ibraković.
Statistika je porazna stvar za Velež. Od povratka u Premier ligu Rođeni su odigrali 39 gostujućih utakmica uz katastrofalan omjer od 34 poraza! Pod trenerskom palicom Milomira Šešlije prije dvije sezone s gostovanja su stigla četiri boda iz četiri remija (Orašje, Željezničar, Žepče i Široki Brijeg), sezonu kasnije Anel Karabeg je donio jednu pobjedu, i to protiv već otpisanog Žepča, dok su nakon njega Emir Tufek i Avdo Kalajdžić bili bez boda, a sada istu bilancu ima i Abdulah Ibraković. Nimalo lijepo ne izgleda ni gol razlika. Velež je zabio tek 25 golova, ove sezone samo dva, a primio nevjerojatnih 88, odnosno 2,25 po utakmici. Jasno je da su navijači siti ovakvih katastrofalnih rezultata, ali i činjenice da momčad već godinama na gostovanja odlazi s premalo ambicija, zbog čega su stvorili gubitnički mentalitet.
- Velež više ne smije sebi dopustiti da igra utakmice bez imperativa. U svaku utakmicu moramo ući sa željom da pobijedimo, bez obzira tko stajao s druge strane terena. Moramo pronaći način kako da zabijamo i kod kuće i na strani, a vjerujem da ćemo u tome uspjeti, zaključuje Ibraković.
I KRV SVOJU ZA CRVENU BOJU!!!

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: FK Velez Mostar

Post Postao/la RK Gradacac » 09 mar 2009, 10:08

Jbg volio bi da Velez ostane u ligi samo radi Zrinjskog i Mostara a vi red army to niste zasluzili nimalo :evil:
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
Crveni_1922
Postovi: 639
Pridružen/a: 08 sep 2008, 06:27
Lokacija: STARMO

Re: FK Velez Mostar

Post Postao/la Crveni_1922 » 09 mar 2009, 18:58

Baka:Ne kažem da me navijači Veleža mrze, ali osjećaju odbojnost prema nekom ko je trenirao Zrinjski


Zvali su ga balkanskim Maradonom, a njegova utakmica za pamćenje bila je protiv Italije 1984., kad je zabio dva gola. Blaž Slišković rođen je 1959. godine u Mostaru. Bio je trener u Hrvatskom dragovoljcu, Brotnju, Zrinjskom, Hajduku i Tirani. Jedno vrijeme bio je i trener fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine, a u svom intervjuu "Jutarnjem" listu odgovarao je na mnoga zanimljiva pitanja.

- Bili ste selektor Bosne i Hercegovine u vrlo nezgodnom trenutku. Zemlja je bila podijeljena, Hrvati i Srbi su bojkotovali reprezentaciju?

U reprezentaciju sam ušao 2000. godine kao asistent Miši Smajloviću. Jedini motiv mi je bio sportski, tek sam gradio ime i renome. Do tada sam vodio Hrvatski dragovoljac, Brotnjo iz Čitluka i Zrinjski. To nisu bili klubovi koji bi mi podigli trenerski rejting. Nisam bio opterećen činjenicom da je u to doba u Mostaru bilo još mnogo trzavica. Predbacivali su mi da treniram muslimansku reprezentraciju, da sam izdajnik hrvatskog naroda. Nisam se na to osvrtao, moji su motivi bili isključivo sportski. Od 2002. bio sam selektor i pet godina sam vodio reprezentaciju. Prošao sam dva kvalifikaciona ciklusa, ali se nisam uspio probiti u završnicu evropskog ili svjetskog prvenstva. Imao sam mnogo problema, hrvatski igrači nisu željeli u reprezentaciju, Srbi posebno. Ali, s vremenom sam ih uvjerio da je to jedini način da dođu do izražaja. Uspio sam barem u toj misiji, oko 12 igrača srpske i hrvatske nacionalnosti igralo je za BiH.

- Pripremili ste teren Ćiri Blaževiću, kao i u Hajduku.

Najveći je problem te reprezentacije što nije imala kontinuitet. Bilo je fantastičnih igrača, ne kaže se uzalud da je 70 posto pravih igrača u bivšoj Jugi bilo iz BiH. Ima ih i sada! Ali odigraš fenomenalno protiv Danske, a podbaciš protiv Litve, što se, na primjer, jednoj ozbiljnoj reprezentaciji kao što je Hrvatska ne može dogoditi. Ipak, bojim se za Ćiru jer su njegovi igrači "razbacani" po cijelom svijetu i teško je to uskladiti. Ne sumnjam da će to Ćiro dobro napraviti, ali - odeš u Tursku i Španuju i izgubiš, i već si u problemima. Međutim, već je sam Ćirin dolazak velik potez, ali je itekako upitno mogu li ljudi u fudbalskom savezu pratiti Ćiru.

- Bili ste zaštitni znak Hajduka, a znam da su vas vabili i u Dinamo.

U maju 1981. godine dogovorio sam ostanak u Veležu. Jedan od mojih uslova bio je da vrate Franju Vladića i Duška Bajevića u klub. Velež nije imao novca, ali mogao je dati stan, kafić. Međutim, kako sam bio iz dobrostojeće porodice i sve sam to već imao, mene je zanimao samo novac. I našli smo se, ali 15 dana prije kraja prvenstva povrijedio sam mišić stražnje lože i bilo je gotovo upitno hoću li uopće više igrati fudbal. Zapravo su ljudi iz uprave željeli sniziti cijenu i ponudili su mi 50.000 maraka manje. A kako me otac nagovarao da odem u Hajduk ili Dinamo, nisam pristao na ucjenu. Tadašnji trener Dinama Vlatko Marković dolazio je u Mostar, pregovarali smo, bio sam na vagi. Zašto sam odabrao Hajduk? Ponudili su više. Bio sam tada blizu i Partizana i Zvezde, Džajić je nudio vilu na Dedinju i obećavao da ću biti peta Zvezdina zvijezda i kapetan reprezentacije.

- Idete li na utakmice Zrinjskog?

Kad sam u Mostaru, uvijek. Zrinjski igra najljepši fudbal u Bosni i Hercegovini...

- Odete li na "drugu stranu", na utakmice Veleža?

Nikad nisam bio! Ne kažem da me navijači Veleža mrze, ali osjećaju odbojnost prema nekome ko je trenirao Zrinjski.

- Da li je Mostar još podijeljen grad?

Pola života sam živio na istočnoj strani, majka i brat i danas žive ondje, i to bez problema. Mogu slobodno otići na onu stranu, moji prijatelji dolaze ovamo. Ali ima mnogih čija noga ne želi kročiti preko mosta. Ekstremista ima, iako mislim da ne vide budućnost. Međutim, biće teško zaboraviti ono što se dogodilo prije petnaest godina. Mnogo je ljudi ubijeno i pogubljeno, mnogima sve spaljeno. Opet, ne znam treba li biti kivan na te koji su to učinili...

- Postoje i igrači koje simpatizirate?

Prosperiraju brzina i snaga. Po mom ukusu je Kaka, Ronaldinho ima fantastična dodavanja, ali je slab karakter kao i većina brazilskih igrača. Messi je vrlo dobar...

I sin Blaža Sliškovića Vladimir igrao je fudbal u Zrinjskom, na istoj poziciji kao i otac. I imao je nešto od Bakine genijalnosti, ali zbog zdravstvenih je problema morao ostaviti fudbal. Kći Hana igra rukomet i svi kažu da neodoljivo podsjeća na Svetlanu Kitić, prvu Sliškovićevu ženu, briljantnu rukometašicu. Međutim, i sadašnja gospođa Slišković takođe ima genijalni rukometni gen...
I KRV SVOJU ZA CRVENU BOJU!!!

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: FK Velez Mostar

Post Postao/la Stone Island » 09 mar 2009, 21:58

Papčina jedna...prvo ode u Hajduk pa onda u Zrinjskom zaigra pa ga trenira...
I očekuje da ga volimo ccccc...

IZDAJA JE NEŠTO ŠTO NAJVIŠE BOLI !!!

Avatar
The_Target
Postovi: 724
Pridružen/a: 13 jan 2009, 14:30
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: FK Velez Mostar

Post Postao/la The_Target » 09 mar 2009, 22:02

Daj necemo sada o ovim teskim temama vezanim za Baku, evo jedan svima poznat clip :mrgreen:



i jedan malo stariji iz 85' godine kad je letio patlidzan

Rođeni brato

Avatar
Crveni_1922
Postovi: 639
Pridružen/a: 08 sep 2008, 06:27
Lokacija: STARMO

Re: FK Velez Mostar

Post Postao/la Crveni_1922 » 09 mar 2009, 23:06

Kad smo vec kod Bake evo jedan od boljih videa ikad.......... :lol:

He tinks rezultat is opn...........
I KRV SVOJU ZA CRVENU BOJU!!!

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: FK Velez Mostar

Post Postao/la antipolitika » 09 mar 2009, 23:08

Cuj Baka izdajica!!!!!!!!!!!hahahha,zavisi kako koga :lol:
Najveci igrac sto je igrao u Zrinjskom naravno poslije Modrica :lol:
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: FK Velez Mostar

Post Postao/la Neutral » 09 mar 2009, 23:33

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 26 avg 2013, 01:32, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Crveni_1922
Postovi: 639
Pridružen/a: 08 sep 2008, 06:27
Lokacija: STARMO

Re: FK Velez Mostar

Post Postao/la Crveni_1922 » 10 mar 2009, 14:42

Iako će u Titovoj 87 ustvrditi kako ne gledaju na rezultate konkurenata u borbi za ostanak, te kako su fokusirani na svoje igre, jasno je da je nedjeljni poraz Posušja na svom terenu izmamio osmjehe na lica čelnih ljudi i struke Rođenih.
Ipak, glavna tema razgovora još uvijek je poraz Mostaraca na gostovanju kod Željezničara na Grbavici. Malo je sugovornika koji neće ustvrditi da je Velež bio jako blizu osvajanju barem jednog boda u Sarajevu. Istog mišljenja je i veznjak Danijel Majkić, koji je od Ibrakovića dobio punu minutažu u prvih 180 minuta proljetnog dijela sezone.


- S obzirom kakav je teren bio, mislim da je to bila jedna dobra utakmica. Suđenje je, po meni, bilo pristrano, ali na takve stvari smo naviknuli i to je već postalo normalno. Ipak, vjerujem kako smo zaslužili barem jedan bod na Grbavici, jer smo igrali dobro, ali nedostajalo nam je sreće, dao nam je svoje viđenje subotnjeg gostovanja Danijel Majkić.

Ne podcijeniti Posušje

Rođeni su do sada uvezali jedanaest gostujućih poraza, ako računamo i prošlu sezonu, i očito da imaju određenu blokadu kada su u pitanju utakmice izvan svog stadiona. Zato Majkić smatra da je gostovanje kod Željezničara donijelo i određene pozitivne stvari:
- Vidjeli smo da imamo kvalitetu i da možemo igrati protiv bilo kojeg protivnika. Igrali smo dosta dobro, opet kažem, nedostajalo nam je sreće, ali vjerujem kako ćemo u idućim utakmicama pokazati da možemo osvajati bodove i na gostovanjima.
Željezničar se mora spremiti u arhiv, idućeg vikenda u Mostar dolazi izravni rival u borbi za ostanak, ekipa Posušja. Momčad s Mokrog Doca upisala je pet uzastopnih poraza, u zadnjih devet utakmica osvojili su tek tri boda i postali ozbiljan kandidat za Prvu ligu Federacije.
- Ne treba podcijeniti bilo kojeg protivnika. Sigurno je da neće biti lako, ali pred nama je u svakoj utakmici imperativ pobjede. Vrijeme je da prepustimo posljednje mjesto, a uvjeren sam da će ovo biti prekretnica i da će nakon toga sve krenuti nabolje i da ćemo na kraju osigurati ostanak u društvu najboljih, zaključuje Danijel Majkić.

Ibraković u problemima

Neće biti nimalo lako Abdulahu Ibrakoviću ovog tjedna. Imperativ pobjede nad Posušjem mu visi nad glavom, ustvrdio je kako mu je potreban gol igrač, a trenutno što ima napadača nalaze se na listi “nedostupnih”. Zvezdan Stoilkov i Žarko Bakić su ozlijeđeni, ofanzivni Elvir Čolić je na Grbavici zaradio crveni karton, i bit će jako teško pronaći alternative za ove igrače.
- Bit će to jako teška utakmica, to je sasvim sigurno. U dvoboj s Posušacima moramo ući maksimalno oprezno i hladne glave. Kada je sastav u pitanju, rano je još govoriti, ove sedmice ću odlučiti ko bi mogao u vrh napada, kaže Ibraković.
Vjerovatno će šef struke Rođenih ostati u formaciji s četiri odbrambena, te veznom redu posvetiti mnogo ofanzivnih zadataka s obzirom da je pobjeda izuzetno bitna.

Nikad remi Veleža i Posušja

Subotnji sudar Veleža i Posušja bit će 12. u okviru Premier lige, a zanimljivo da ove dvije momčadi nikada nisu međusobno odigrale neriješeno. Posušaci su uspješniji, oni su slavili sedam puta, od čega jednom u Mostaru (2002./2003. - bilo je 3:1). Obično je na utakmicama ovih dvaju takmaca bilo i mnogo golova. Obje ekipe postigle su ih do sada osamnaest, a najuvjerljiviji je trijumf Rođenih iz proljeća 2002., kada je bilo 6:2 za Mostarce.
I KRV SVOJU ZA CRVENU BOJU!!!

Avatar
Crveni_1922
Postovi: 639
Pridružen/a: 08 sep 2008, 06:27
Lokacija: STARMO

Re: FK Velez Mostar

Post Postao/la Crveni_1922 » 11 mar 2009, 19:23

Idemo sada upisati nova 3 boda i bjeg s dna tabele da prepustimo fenjer Posusju!!!
I KRV SVOJU ZA CRVENU BOJU!!!

Avatar
Crveni_1922
Postovi: 639
Pridružen/a: 08 sep 2008, 06:27
Lokacija: STARMO

Re: FK Velez Mostar

Post Postao/la Crveni_1922 » 12 mar 2009, 08:18

Velez je u ovu polusezonu usao sa osvjezenom upravom i novim generlnim sponzorom. Dok vecina BiH premijer-ligasa gubi svoje sponzore, zbog veoma lose ekonmske situacije u svijetu. Koja nezaboravimo reci zahvaca i Bosnu i Hercegovinu.. Uprava Veleza je uspjela pronaci novog sponzora. Taj novi sponzor je Vakufska Banka DD Sarajevo. Ova banka cije se sjediste nalazi u Sarajevu a ima svoje ispostave sirom Bosne i Hercegovine vrlo uspjesno posluje u zadnjih par godina. Detalji sporazuma nisu poznati za javnost ali prema rijecima predsjednika Veleza, Camila Zuhrica: "Velez u poslijeratnom periodu nije imao boljeg generalnog spnozora".Kako saznajemo ugovor je potpisan na pola godine, tj do kraja ove sezone. Najvjerovatnije, zadrze li Rodjeni status premijerligasa Bosne i Hercegovine , velika je vjerovatnoca da ce zadrzati i svoga novog generalnog sponzora.
-Doda li se ovome da su ljudi iz Uprave Rodjenih isto tako obezbjedili novcana sredstva za dovrsetak nove tribine i izradu svlaciona, nije tesko zakljuciti da su se nek stvari pomakle sa mrtve tacke u odnosu na vruce ljetne dane iz'08. Ovi radovi ce trajti ceterdeset dana. Zavrsetak radova i predaju na koristenje novih prostorija F.K. Velez, ocekuje u prvima danima mjeseca Aprila. Dovrsetkom tribine i pratecih prostorija unutar te iste, F.K. Velez ce koliko toliko imati normalnije uslove za rad i odigravanje sluzbenih utakmica na stadionu u Vrapcicima. Iako ni blizu uslovima onim koje za rad imao nekada na Gradskom Stadionu pod Bijelim Brijegom, igraci Veleza polako dobivaju sto u prvome redu nikada nisu smjeli ni izgubiti. Minimalne uslove za normalan rad i odigravnje svojih sluzbenih utakmica. To izgleda nije nikad zasmetalo vecini sportskih radnika u BiH i ni sluzbenim licima u NS BiH. Na stramotu im, od njih je bolje tesko i ocekivati. Da im jeste zasmetalo nikada nebi ni dozvolili da se desi ono sto se desilo F.K. Velez. Biti protijeran sa stadiona koji je zbog Rodjenih i napravljen i kojega su nasi Rodjeni proslavili sirom drage nam Evrope. Sramotno je to za drzavu Bosnu i Hercegovinu a i njene gradjane. Nadajmo se da ce ljudi ovu nepravdu prepoznati sirom Bosne nam i Hercegovine a posebno gradjani grada Mostara. Koji ce iz prkosa i inata po koji put pruziti iskrenu podrsku svojim voljenim Rodjenim, koja im je itekako potrebna.
I KRV SVOJU ZA CRVENU BOJU!!!

Avatar
Morecambe
Postovi: 304
Pridružen/a: 13 mar 2009, 18:07
Lokacija: na vrućini gradskog asfalta
Kontakt:

Re: FK Velez Mostar

Post Postao/la Morecambe » 13 mar 2009, 18:12

Iako je gotovo svaka utakmica Veleža u drugom dijelu prvenstva odluč�ća�pak, sutrašnj�uel sa ekipom Posušja,�rektnim konkurentom u borbi za opstanak, ima poseban značaj.
�bjedom bi Rođeni n�ravili krupan korak naprijed ka opstanku u Premijer ligi, fenjer bi prepustili upravo Posušacima.�razom bi se - vjerovatno - i oprostili od takmičenja u �tnom razredu bh. nogometa.

Navijači Rođeni�Red �my, svjesni značaja sutraš�e utakmic�najavili su rekordnu posjetu stadionu u Vrapčićima u ovoj�e�ni.

Na pres-konferenciji u petak, predsjednik Uprave kluba, Ćamil Zuhrić sa�ćio je dob� vije�i novinarima. Potpisan je sponzorski ugovor sa Vakufskom bankom, koja je time postala generalni sponzor kluba u narednih šest mjeseci. Ako �tanak bude izboren, saradnja se nastavlja.

Utakmica počinje u 15 sati.
PS: nikada,ali baš nikada ne igraj protiv ekipe druge Engleske lige - ekipe Morećambe,jer samo Morećambe može od 1-3 do 4-3 za 3 minute oooooo Morećambe :)

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: FK Velez Mostar

Post Postao/la FK Sarajevo » 13 mar 2009, 21:28

mozete nabusiti posusje
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Avatar
Morecambe
Postovi: 304
Pridružen/a: 13 mar 2009, 18:07
Lokacija: na vrućini gradskog asfalta
Kontakt:

Re: FK Velez Mostar

Post Postao/la Morecambe » 14 mar 2009, 11:05

fk sarajevo je napisao/la:mozete nabusiti posusje
Normala ;)
PS: nikada,ali baš nikada ne igraj protiv ekipe druge Engleske lige - ekipe Morećambe,jer samo Morećambe može od 1-3 do 4-3 za 3 minute oooooo Morećambe :)

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: FK Velez Mostar

Post Postao/la Stone Island » 14 mar 2009, 12:47

Šeč� � probi dolazi Džaf�


�akon problema nastalih odlaskom Dženan�Hošića n�p�iciji lijevog bočnog odn�no povreda napadača Zvezda� Stoiljkova i Žarka Bakića, Velež j�krenuo �potragu za eventualnim riješenjima na ov� pozicijama.

Od petka je na probi Edin Šečić dojučerašnj�i�ač sl�ens�g prvoli�ša Kopra čiji je dre�nosio če�ri sezone te je u �zoni 2005/2006 osvojio sa ovom ekipom Kup Slovenije. Pored Šečića koji je u Mostar� �e� najavama iz kluba, dres Veleža bi uskoro mogao obuči A�n Džafić koji je tren�ačno čla�Cib�ije iz Vinkovaca�DŽa�ć u Cibaliju stigao iz Čelik� kl�ični je špic igrač te � u ekipu Vel�a treb� stići n�tromjesečnu posudbu�
Ono što mož�svakako obrad�ati navijače Veleža jest�informacija da je rukovodst� ovog �uba potpisalo sponzorski ugovor sa ''Vakufskom bankom'' do kraja ove sezone, a isti ugovor će biti produžen na još jednu sezonu ukoliko �lež izbori o�tanak u �uštvu najboljih...

Te i s�minje se dolazak i Asi� Škaljića !

Avatar
Crveni_1922
Postovi: 639
Pridružen/a: 08 sep 2008, 06:27
Lokacija: STARMO

Re: FK Velez Mostar

Post Postao/la Crveni_1922 » 14 mar 2009, 17:03

Napokon smo prepustili i taj "Fenjer" komsijama iz Posusja.......... :lol:



slikaslika
I KRV SVOJU ZA CRVENU BOJU!!!

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: FK Velez Mostar

Post Postao/la RK Gradacac » 14 mar 2009, 17:06

Crveni_1922 je napisao/la:Napokon smo prepustili i taj "Fenjer" komsijama iz Posusja.......... :lol:



slikaslika
Cestitke ;)
010 ISN'T JUST A CODE

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: emil02in, MOCTAP1981 i 12 gostiju.