RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Stone Island » 28 feb 2009, 17:52

gavra je napisao/la:Vjeruj mi,pobjedicete 100% odnodno vec ste pobjedili prije jednu mjesec dana . :D :D :D
Zrinjski je prije sezone osvojio titulu prvaka BiH...vjeruj mi ;)

ra1981
Postovi: 1330
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la ra1981 » 28 feb 2009, 18:11

Bliži nam se bliži nam se liga šampiona!!! :D

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la FK Sarajevo » 28 feb 2009, 18:40

cestitke na pobijedi protiv laktasa
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Avatar
Crveni_1922
Postovi: 639
Pridružen/a: 08 sep 2008, 06:27
Lokacija: STARMO

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Crveni_1922 » 28 feb 2009, 19:39

Mostar (RTM) - Fudbaleri Veleža su na stadionu u Vrapčićima u subotu, u prvoj utakmici nastavka proljetnog dijela prvenstva u okviru Premijer lige BiH, savladali ekipu Laktaša i tako nastavak šampionata počeli pobjedom, veoma važnom u borbi za opstanak. Jedini gol za izabranike Abdulaha Ibrakovića postigao je iskusni Kadrić i to na samom kraju prvog dijela utakmice, u sudijskom vremenu. Kadrić je loptu strpao u mrežu nakon centrašuta Juge, koji se upravo iz Laktaša, gdje je igrao tokom jesenjeg dijela prvenstva, vratio u Velež.
Velež je imao još nekoliko izglednih prilika, no - nažalost - strijelci Rođenih nisu bili precizni, te je ostalo 1:0, no to je izuzetno vrijedna pobjeda u borbi za opstanak.

Velež - Laktaši 1:0, strijelac: 1:0 Kadrić (45)

MOSTAR - Stadion u Vrapčićima. Gledalaca: 2.000. Žuti kartoni: Kadrić, Jugo (Velež), Sekulić, Milutinović (Laktaši).
VELEŽ: Efendić, Kadić, Kazazić, Zaimović, Kadrić, Velagić /od 81. Zolj/, Čolić, Jugo, Obad, Majkić, Stoiljkov /od 57. Škaljić/. Trener: Abdulah Ibraković.
LAKTAŠI: Urošević, Sekulić, Raca, Berić /od 39. Novaković/, Radulović, Rajić /od 61. Ilić/, Subašić, Ivetić, Milošević, Džafić, Stanojević /od 76. Milutinović/. Trener: Lazo Jovanić.
Sudija: Emir Alečković /Sarajevo/
I KRV SVOJU ZA CRVENU BOJU!!!

Avatar
Crveni_1922
Postovi: 639
Pridružen/a: 08 sep 2008, 06:27
Lokacija: STARMO

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Crveni_1922 » 02 mar 2009, 03:15

Dan poslije startne pobjede u proljetnom dijelu sezone Abdulah Ibraković zvučao je polovično zadovoljan. Naravno, zadovoljstvo mu čine tri osvojena boda koja Veležu puno zače u borbi za ostanak, a nezadovoljstvo činjenica da je njegova momčad protiv Laktaša pokazala puno oscilacija.

Činjenica je također da je Velež držao konce igre, ali i da su Laktaši povremeno stvarali opasne prilike pred vratima Rođenih što je moglo rezultirati drukčijim ishodom od ostvarenog, a u tom slučaju Velež bi zapao u jako tešku situaciju.
- Igre je bilo na trenutke. Teško je nama da odradimo 90 minuta u jakom ritmu u kojem trebamo juriti gol. A moramo igrati na takav način jer nam posljednja pozicija na ljestvici to i nalaže. Na domaćem terenu moramo napadati a to uvijek ostavlja rizik da protivnik zabije iz kontre, jer se u takvoj igri moraju dogoditi i neke pogreške. Laktaši su imali svoju šansu koju su na našu sreću propustili, kazao je Ibraković.
Kod igrača je bila vidna velika želja za pobjedom.
- S te strane im stvarno nemam što zamjeriti. Dali su sve od sebe, zalaganje je bilo na visokoj razini i tako mora biti u svakoj preostaloj utakmici do kraja sezone jer nas čeka grčevita borba za ostanak.
Ibraković je na teren poslao momčad u formaciji 3-5-2 zbog deficita u zadnjoj liniji. Naime, iskusni stoper Dženan Hošić zbog “nesporazuma” s klupskom Upravom nije bio na raspolaganju.
- Morali smo naći neko rješenje. A mijenjali smo formaciju i iz razloga jer smo željeli pritisnuti protivnika s više igrača u sredini i u završnicama akcija. S Hošićem je situacija riješena i on će od sutra biti na raspolaganju.
Iduće kolo Veležu donosi gostovanje na Grbavici. Željezničar se poslije poraza od Slobode nalazi na 9. poziciji i ne može mirno spavati. Očekuje se da Plavi pritisnu žestoko…
- Najvažnije da smo s tri boda protiv Laktaša podigli atmosferu i samopouzdanje. Na Grbavici možemo odigrati rasterećeno jer naš prioritetni cilj je pobijediti sve utakmice na domaćem terenu. To ne znači da ćemo se unaprijed predati jer pozicije na ljestvici ne odgovaraju stvarnim razlikama u kvaliteti. Po mom mišljenju, jedina momčad koja može napraviti razliku je Zrinjski jer ima odličan kadar, odličnu organizaciju i odličnog trenera. Želji ćemo se suprotstavit najbolje što možemo. Kada sam došao u Velež imali smo samo pet bodova. Svi su nas otpisali, ali polako ćemo se dizati. Dva nas boda dijele od izlaska iz zone ispadanja i prevarili su se oni koji su nas prerano otpisali. Hoćemo li izdržati? Vidjet ćemo, nadam se da hoćemo, kazao je Ibraković.



E sad ovo je izgleda hebo lud zbunjenog te sad otiso Hosic te sad bit ce na raspolaganju......
I KRV SVOJU ZA CRVENU BOJU!!!

Avatar
Taso
Postovi: 53
Pridružen/a: 02 mar 2009, 23:07
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Taso » 02 mar 2009, 23:12

Hosic i Almir Seferovic iz Jedinstva najvjerovatnije ovu polusezonu u Velezu.

Avatar
Mukiol
Postovi: 910
Pridružen/a: 15 jun 2008, 17:03
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Mukiol » 02 mar 2009, 23:18

Velez-rodeni samo naprijed imate dosta navijaca i u Srajevu ja navijam ustvari z atri kluba Sarajevo, zeljo i velez to je ono multi:D, volim velez zbog nekih sopstvenih razloga i nadam se dacemo7te ako Bog da uspjesno izboriti opstanak u Ligi.


SRETNOOOOOOOOO :D :D :D
mB!

hara17
Postovi: 65
Pridružen/a: 11 jan 2009, 22:12
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la hara17 » 03 mar 2009, 00:44

JEL NA BHT DIREKTAN PRENOS UTAKMICE ZELJO-VELEZ TAKO SAM CUO AKO NEKO ZNA NEK ODOVORI

POZDRAV

Avatar
miky_hz
Postovi: 23102
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la miky_hz » 03 mar 2009, 00:48

hara17 je napisao/la:JEL NA BHT DIREKTAN PRENOS UTAKMICE ZELJO-VELEZ TAKO SAM CUO AKO NEKO ZNA NEK ODOVORI

POZDRAV
Nije, Zrinjski-Sarajevo je prenos ;)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Eagles » 03 mar 2009, 00:49

hara17 je napisao/la:JEL NA BHT DIREKTAN PRENOS UTAKMICE ZELJO-VELEZ TAKO SAM CUO AKO NEKO ZNA NEK ODOVORI

POZDRAV
Ne,nekoliko puta su sa BHT potvrdili da je sljedeca utakmica koja ce se prenositi Zrinjski-Sarajevo!

Avatar
Josip321
Postovi: 397
Pridružen/a: 09 jan 2009, 16:22
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Josip321 » 03 mar 2009, 00:51

nisam siguran ali mislim da će BHTV prenositi samo one utakmice u kojima međusobno igraju klubovi koji su potpisali ugovor sa onom kučom koja jej sve smislila i organizirala. a koliko znam Velež nije među tim klubovima.
Momče Hercegovče

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Eagles » 03 mar 2009, 00:55

Josip321 je napisao/la:nisam siguran ali mislim da će BHTV prenositi samo one utakmice u kojima međusobno igraju klubovi koji su potpisali ugovor sa onom kučom koja jej sve smislila i organizirala. a koliko znam Velež nije među tim klubovima.
Nije vazno protiv koga igraju,gostujuci klub nema nista od prenosa utakmice.

Nego moze li neko reci razlog zbog cega Velez nije potpisao ugovor i jeli im uopce isti ponudjen?

hara17
Postovi: 65
Pridružen/a: 11 jan 2009, 22:12
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la hara17 » 03 mar 2009, 01:01

Eagles je napisao/la:
Josip321 je napisao/la:nisam siguran ali mislim da će BHTV prenositi samo one utakmice u kojima međusobno igraju klubovi koji su potpisali ugovor sa onom kučom koja jej sve smislila i organizirala. a koliko znam Velež nije među tim klubovima.
Nije vazno protiv koga igraju,gostujuci klub nema nista od prenosa utakmice.

Nego moze li neko reci razlog zbog cega Velez nije potpisao ugovor i jeli im uopce isti ponudjen?
a kako ti znas da Velez nije potpisao momak je gore naveo da samo misli da nije potpisao
I NIJE MI JASNO STA CE VAS SMECARE PRENOSIT SVAKA CAST SARAJEVU ALI VAS TO MI NIJE JASNO IPAK ZELJO I VELEZ SU STARI RIVALI A KO JE VAMA STARI RIVAL JA MISLIM ONAJ DRUGI ZRINJSKI JEL.

Avatar
Mont0
Postovi: 2657
Pridružen/a: 16 dec 2008, 00:49
Lokacija: Delta Quadrant
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Mont0 » 03 mar 2009, 01:04

@ Hara ... Kao kolegu, zamolio bih te da iskuliras malo, bez uvrede! Respect!
Support Velez, It's logical! ★

hara17
Postovi: 65
Pridružen/a: 11 jan 2009, 22:12
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la hara17 » 03 mar 2009, 01:07

Mont0 je napisao/la:@ Hara ... Kao kolegu, zamolio bih te da iskuliras malo, bez uvrede! Respect!
DRUG................OVO NISU UVREDE OVO JE SAMO ISTINA POZDRAV.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23102
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la miky_hz » 03 mar 2009, 01:09

DOMAĆI NOGOMETNI DERBIJI KONACNO NA MALIM EKRANIMA

Od ovog proljeća svako bi kolo domaće nogometne Premier lige moglo biti popraćeno u vidu prijenosa derbija kola. Već se neko vrijeme šuška da je osam premierligaških klubova našlo zajednički jezik po tom pitanju, a jučer je stigla i potvrda toga.

Zrinjski, Slavija, Sloboda, Sarajevo, Široki Brijeg, Željezničar, Borac, Čelik potpisali su suradnju s agencijom Euromedia, idejnim tvorcem projekta koji će biti realiziran preko prijenosa na BHT1.

Belmin Karamehmedović, urednik sportske redakcije državne televizije, otkrio je za Dnevni list da će prijenosi vjerojatno krenuti već od 16. kola, ali da projekt još čeka zeleno svjetlo u vidu potpisivanja ugovora.

- To još nije gotovo, rekao je Karamehmedović, dodavši: Ugovor još nije potpisan, ali vjerujem da će se to ubrzo riješiti. Agenacija Euromedia će plaćati produkciju, a mi proizvoditi signal. Govorilo se o tomu da će svako kolo biti zastupljeno prijenosom, ali zaista ne bih o detaljima dok ne završimo posao.

Prvi u nizu prijenosa trebao bi biti odrađen na Pecari, gdje u subotu u 20 sati Široki Brijeg dočekuje Slaviju. Nakon toga logično bi bilo da prostor dobije ogled Zrinjskog i Sarajeva, s tim da bi vodeća ekipa Premier lige na male ekrane trebala i u 18. kolu, kada je gost Širokog Brijega.Nakon toga u prvi plan uskočio bi ogled Slobode i Čelika, ali o tom po tom. Već smo kada je Premier liga u pitanju navikli na obećanja, stoga i s ovom temom treba biti oprezan.



Hara drug citaj text nigdje ne pise da je Velez potpisao ;)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Mont0
Postovi: 2657
Pridružen/a: 16 dec 2008, 00:49
Lokacija: Delta Quadrant
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Mont0 » 03 mar 2009, 01:14

Ovdje je, koliko vidim, osam timova potpisnika, sta je sa ostalih sedam izuzmemo li Veleza, niko nije potpisao?
Support Velez, It's logical! ★

Avatar
miky_hz
Postovi: 23102
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la miky_hz » 03 mar 2009, 01:15

Mont0 je napisao/la:Ovdje je, koliko vidim, osam timova potpisnika, sta je sa ostalih sedam izuzmemo li Veleza, niko nije potpisao?
Tacnije niko nije ni dobio ugovore osim ovih 8 ;)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

hara17
Postovi: 65
Pridružen/a: 11 jan 2009, 22:12
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la hara17 » 03 mar 2009, 01:16

miky_hz je napisao/la:DOMAĆI NOGOMETNI DERBIJI KONACNO NA MALIM EKRANIMA

Od ovog proljeća svako bi kolo domaće nogometne Premier lige moglo biti popraćeno u vidu prijenosa derbija kola. Već se neko vrijeme šuška da je osam premierligaških klubova našlo zajednički jezik po tom pitanju, a jučer je stigla i potvrda toga.

Zrinjski, Slavija, Sloboda, Sarajevo, Široki Brijeg, Željezničar, Borac, Čelik potpisali su suradnju s agencijom Euromedia, idejnim tvorcem projekta koji će biti realiziran preko prijenosa na BHT1.

Belmin Karamehmedović, urednik sportske redakcije državne televizije, otkrio je za Dnevni list da će prijenosi vjerojatno krenuti već od 16. kola, ali da projekt još čeka zeleno svjetlo u vidu potpisivanja ugovora.

- To još nije gotovo, rekao je Karamehmedović, dodavši: Ugovor još nije potpisan, ali vjerujem da će se to ubrzo riješiti. Agenacija Euromedia će plaćati produkciju, a mi proizvoditi signal. Govorilo se o tomu da će svako kolo biti zastupljeno prijenosom, ali zaista ne bih o detaljima dok ne završimo posao.

Prvi u nizu prijenosa trebao bi biti odrađen na Pecari, gdje u subotu u 20 sati Široki Brijeg dočekuje Slaviju. Nakon toga logično bi bilo da prostor dobije ogled Zrinjskog i Sarajeva, s tim da bi vodeća ekipa Premier lige na male ekrane trebala i u 18. kolu, kada je gost Širokog Brijega.Nakon toga u prvi plan uskočio bi ogled Slobode i Čelika, ali o tom po tom. Već smo kada je Premier liga u pitanju navikli na obećanja, stoga i s ovom temom treba biti oprezan.




Hara drug citaj text nigdje ne pise da je Velez potpisao ;)

pa jesam li ja reko da jest,samo sam pitao onoga kako on zna da nije

Avatar
miky_hz
Postovi: 23102
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la miky_hz » 03 mar 2009, 01:19

Pa vjerovatno zna da velez nije potpisao tako sto je procitao ovaj text logicno :roll: :roll:

koji je odavno objavljen ;)
Zadnja izmjena: miky_hz, dana/u 03 mar 2009, 01:20, ukupno mijenjano 1 put.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.