RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Crvenarmija
Postovi: 350
Pridružen/a: 28 jun 2012, 15:33
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Crvenarmija » 19 avg 2012, 22:26

UŽAS.Da onako slabo odigramo nije moguće.Kajta molim te više idi u penziju.Ostali loši osim Nuhića koji se bar malo borio i davao lopte i on ga vadi :roll: .Bobić najbolji.Džafa ti si kriv za ovo.Ko je još vidio kad gubiš da uvodiš desnog beka :?: Bogami Džafa ti si odlutao malo.Jadni mi.Džafa odlazi ako ne znaš :evil: Plaćaju Macea i Jaganjca a nisu odigrali ni minute.Ovo nije dobro.Kad nam je Mrva važan igrač :cry:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la shaman7 » 19 avg 2012, 23:52

Crvenarmija je napisao/la:UŽAS.Da onako slabo odigramo nije moguće.Kajta molim te više idi u penziju.Ostali loši osim Nuhića koji se bar malo borio i davao lopte i on ga vadi :roll: .Bobić najbolji.Džafa ti si kriv za ovo.Ko je još vidio kad gubiš da uvodiš desnog beka :?: Bogami Džafa ti si odlutao malo.Jadni mi.Džafa odlazi ako ne znaš :evil: Plaćaju Macea i Jaganjca a nisu odigrali ni minute.Ovo nije dobro.Kad nam je Mrva važan igrač :cry:
Ko zna jel plaćaju njih dvojicu, pusti priče. Možda i nisu u klubu, ali nisu ludi da pišu tako nešto, doveli igrače prije 2 mjeseca..

Nije FM 2012

Avatar
NeToBoLa
Postovi: 1718
Pridružen/a: 08 mar 2011, 02:36
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeToBoLa » 21 avg 2012, 13:54

Raja, prijavljivanje za Gradačac je u toku. Kanite se foruma, fejsbuka, budite s Rođenim sljedeći vikend.
Who dares, wins !

Avatar
Mont0
Postovi: 2657
Pridružen/a: 16 dec 2008, 00:49
Lokacija: Delta Quadrant
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mont0 » 21 avg 2012, 13:58

Lajk je najvise sto ces od mene dobit :lol:
Support Velez, It's logical! ★

Avatar
Maestro^^
Postovi: 7532
Pridružen/a: 18 apr 2011, 21:54
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Maestro^^ » 21 avg 2012, 14:01

Gledam na jednoj kladionici kvote su zasada ... 2,70 na Gradinu , 2,45 na Velez :P . Zar je moguce da smo favoriti u gostima :D . Znam da ne igraju u svom gradu , ali opet . :D
VELEŽ MOSTAR 1922 !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3506
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 21 avg 2012, 15:37

Maestro^^ je napisao/la:Gledam na jednoj kladionici kvote su zasada ... 2,70 na Gradinu , 2,45 na Velez :P . Zar je moguce da smo favoriti u gostima :D . Znam da ne igraju u svom gradu , ali opet . :D
U kojoj to kladionici? ni u jednoj nisam vidio da je izbačena "ponuda" 8-)
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ANTIFA ! » 21 avg 2012, 16:50

Crvenarmija je napisao/la:UŽAS.Da onako slabo odigramo nije moguće.Kajta molim te više idi u penziju.Ostali loši osim Nuhića koji se bar malo borio i davao lopte i on ga vadi :roll: .Bobić najbolji.Džafa ti si kriv za ovo.Ko je još vidio kad gubiš da uvodiš desnog beka :?: Bogami Džafa ti si odlutao malo.Jadni mi.Džafa odlazi ako ne znaš :evil: Plaćaju Macea i Jaganjca a nisu odigrali ni minute.Ovo nije dobro.Kad nam je Mrva važan igrač :cry:

Polako odma takve price, idemo u Gradacac ako moze po bod(ove)
Mlada smo ekipa moramo se borit i mi i igraci , dok se to sve uklopi .
FORZA VELEZ !
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
tepsija
Postovi: 3123
Pridružen/a: 14 nov 2011, 16:19
Lokacija: Mostar,grad na Neretvi,srce Hercegovine,nepokoreni grad
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la tepsija » 21 avg 2012, 16:53

Maestro^^ je napisao/la:Gledam na jednoj kladionici kvote su zasada ... 2,70 na Gradinu , 2,45 na Velez :P . Zar je moguce da smo favoriti u gostima :D . Znam da ne igraju u svom gradu , ali opet . :D
Ja koliko se sjećam,Velež je samo jednom bio favorit u gostima,protiv rahmetli Đerzeleza.
Nismo mi ni kući favoriti,kamoli u gostima.
Josip-Jole Musa(1931-2000)
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!

Luka
Postovi: 211
Pridružen/a: 14 apr 2012, 22:30
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Luka » 21 avg 2012, 17:02

Kvota na pobjedu Gradine protiv olimpika je bila skoro 6 km..pa se olimpik uz srecu i naklonjnost sudija provukao,nekako je odnio bod..
MOdric..MOdric..MOdric..

Avatar
19RA81
Postovi: 50
Pridružen/a: 18 avg 2012, 16:29
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 19RA81 » 21 avg 2012, 20:25

tepsija je napisao/la:
Maestro^^ je napisao/la:Gledam na jednoj kladionici kvote su zasada ... 2,70 na Gradinu , 2,45 na Velez :P . Zar je moguce da smo favoriti u gostima :D . Znam da ne igraju u svom gradu , ali opet . :D
Ja koliko se sjećam,Velež je samo jednom bio favorit u gostima,protiv rahmetli Đerzeleza.
Nismo mi ni kući favoriti,kamoli u gostima.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

AlemC85
Postovi: 7467
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 21 avg 2012, 22:38

tepsija je napisao/la:
Maestro^^ je napisao/la:Gledam na jednoj kladionici kvote su zasada ... 2,70 na Gradinu , 2,45 na Velez :P . Zar je moguce da smo favoriti u gostima :D . Znam da ne igraju u svom gradu , ali opet . :D
Ja koliko se sjećam,Velež je samo jednom bio favorit u gostima,protiv rahmetli Đerzeleza.
Nismo mi ni kući favoriti,kamoli u gostima.
koliko me sjećanje služi, tada nije bilo kladionica... ;)

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la el-fighter » 21 avg 2012, 23:26

Prije pocetka sezone sam kontao kako bi bilo dobro da vratimo Adina Dzafica u Velez, jer nama treba napadac, a on je jedno vrijeme bio najbolji strijelac lige dok je igrao u Velezu. Danas citam da je ponovo obnovio povredu i da ce odsustvovati duze vremena sa terena. Odlicno je krenuo u ovu sezonu sa Gradinom, a sada mu se ovo desava. Dakle Gradina ce biti oslabljena za neigranje Dzafica, a imam neki osjecaj da ce se ovo gostovanje dobro zavrsiti.

FORZA VELEZ
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
NeToBoLa
Postovi: 1718
Pridružen/a: 08 mar 2011, 02:36
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeToBoLa » 22 avg 2012, 02:25

Ma kakav Džafić, nikad igrača od njega.
Who dares, wins !

Rodeni
Postovi: 371
Pridružen/a: 09 avg 2010, 06:13
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Rodeni » 22 avg 2012, 04:08

Podrzati upravu jos ovo gostovanje i kod kuce 5 kolo ako se nista ne promjeni u sastavu i ako nebude pozitivan rezultat u 5 kolu nogirati cjelu garnituru Tana Dzafa Mrkva pa kakvi su to strucnjaci ako pola ekipe igra na pogresnoj poziciji i ako nakon tri kola nemoze da vidi da je Kajtaz najveca rupa u Velezovoj odbrani
Pa nemoze se ici naprijed sa mladom ekipom ako nemas 3-4 kvalitetna starija igraca u sastavu, kod nas Kajtaz kapiten i koji treba da bude primjer i da najvise zapregne na terenu a on najlosiji igrac u ekipi a toliko iskustvo ima nemoze se ni rezultat postici sa takvim kapitenom Kad Zeba moze preseliti na klupu zbog lose igre zasto nebi i Kajtaz koji nikad nije izrasto u tog igrace sto je se ocekivalo i pricalo da ce biti nek ide u Lokose i tamo ce biti koristan igrac nije on za ove lige
Trebaju razumiti da Kajtaz nije taj vodja sto Velezu treba i da on nema kvaliteta da bude u prvom sastavu bolje je forsirati Jazvina ili Kazazica meni su oni bolji od Kajtaza

Avatar
tepsija
Postovi: 3123
Pridružen/a: 14 nov 2011, 16:19
Lokacija: Mostar,grad na Neretvi,srce Hercegovine,nepokoreni grad
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la tepsija » 22 avg 2012, 08:06

AlemC85 je napisao/la: koliko me sjećanje služi, tada nije bilo kladionica... ;)
Bilo je,bilo je :)
Bila jedna kladionica u Mostaru,jedna jedina,u 'Eri'.Jedna kladionica na cijeli grad.Kad se sjetim,da bi uplatio tiket trebao si čekati i po sat vremena u redu :) .Minimalna uplata je bila 10KM.Jesmo gazde bili 8-)

No,da se vratimo na temu.
Kako piše u postu iznad,treba dati igračima šansu,vidjeti šta će donijeti naredne utakmice.
Mi smo takav mentalitet i da kojim slučajem zveknemo Gradinu,opet bi bili u euforiji.Zaboravili bi Rudar kao što smo i Čelik zaboravili.Puno toga će biti jasnije nakon naredna dva kola.
Josip-Jole Musa(1931-2000)
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!

mujoisuljo
Postovi: 999
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mujoisuljo » 22 avg 2012, 08:57

Lani je Velez sa Rudarom i Slavijom zatvorio onaj famozni trougao, sa pobjedama u gostima.Moglo bi i sada nesto slicno biti, mozda sa Leotarom ili Gradinom, znat cemo sve uskoro, ima li ista od toga. :mrgreen:
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Nah1d » 22 avg 2012, 16:59

Vidimo se u gradaccu,zavisi sve kad igrate ako budete igrali u sub i ako bude red army imacete pojacanje iz gradacca.Topli pozdrav! ;)
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3506
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 22 avg 2012, 17:17

Nah1d je napisao/la:Vidimo se u gradaccu,zavisi sve kad igrate ako budete igrali u sub i ako bude red army imacete pojacanje iz gradacca.Topli pozdrav! ;)

:lol:
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la zizu1991 » 22 avg 2012, 17:36

Benjo_AFC86 je napisao/la: :lol:
Ma šta se ti smiješ *ebem li ti :lol:
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3506
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 22 avg 2012, 17:47

zizu1991 je napisao/la:
Benjo_AFC86 je napisao/la: :lol:
Ma šta se ti smiješ *ebem li ti :lol:
Ma ništa druže, samo smiješno mi malo. Zar ne idete Nahide u Sarajevo? Idu oni pravi navijači, fina brojka.

Ja mislim da ti slaviš svako veče kad Gradina kiksa :D

nije mjesto ovome tu, ali eto.. bujrum, dobrodosli u Gradačac, bilo bi lijepo napisati dobrodošli u Srebrenik al ne vjerujem da ću to ''osjetiti'' i napisati zadugo :D pozz
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.