FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
simon
Postovi: 1662
Pridružen/a: 14 jul 2013, 12:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simon » 29 avg 2014, 22:46

Mislim da je krajnje vrijeme da napokon zaigraju Mitrevski i Kostic ovo su situacije gdje nam treba sirina na klupi jer su igraci umorni.
Ti si opet šampion !

Avatar
SarajlijaTM
Postovi: 3203
Pridružen/a: 28 jun 2011, 14:32

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajlijaTM » 29 avg 2014, 22:47

extra je napisao/la:
smnhz je napisao/la:Zašto je ljudima draža tuđa nesreća, negoli vlastiti uspjeh? Težak poraz za još veću ljubav
http://www.****/sport/nogome ... ecu-ljubav" onclick="window.open(this.href);return false;[/quot
sarajevo je odigralo dobru sezonu u evropi ali ovaj tekst nema veze sa vezom.Čovjek spominje manjak sreće a izgubis 7-0.Tri renomirana tima a prva dva tima ko domačine gledalo zajedno mozda 5000-6000.Protiv favorizovanih norvezana ,Sarajevo ima bolji koeficijent a na kladari kec na kosevu bio 1,55.Svasta ko je sve novinar.
A vidis i ko je pisao clanak i odmah ti sve bude jasno

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 29 avg 2014, 22:50

Ne trebamo se mi previše obazirati ni na komšije ni na druge evropske klubove, na dobrom smo putu i na njemu trebamo ostati, kupiti pametne stvari od drugih i pokušati na terenu zaslužiti svaki gol i bod.
Vjerovatno ni sljedece sezone nećemo napraviti neki veliki rezultat, max play off i to je to. Vidim većina nas tipuje na titulu prvaka i igranje kvalifikacija ja LP, ali koliko tu možemo? MOžemo mnogo ako u tim u januaru uložimo 2 miliona :crazy: :crazy:

Naša sljedeća evropska sezona bi trebala biti prekretnica ali ne time što ćemo ući u glupe nekog takmičenja, jer je to malo nerealno, nego što ćemo povećati evropski koeficijent pa bi nam sezona 16/17 već mogla donijeti nešto.
Ja koliko sam upoznat nama se sljedeće sezone ne briše ništa (jer nema šta, jer sezonu 10/11 nismo igrali Evropu) tako da ćemo imati povećanje koeficijenta.

Premijer liga, Premijer liga !!!

Avatar
Aragon
Postovi: 1002
Pridružen/a: 11 avg 2014, 20:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aragon » 29 avg 2014, 22:53

simon je napisao/la:Mislim da je krajnje vrijeme da napokon zaigraju Mitrevski i Kostic ovo su situacije gdje nam treba sirina na klupi jer su igraci umorni.
Ja imam osjecaj dok je Dzeno trener da oni nece igrati.
Nemam nikakv info i ovo lupam iz svoje glave, ali misljenja sam da ih Dzeno ne mirise jer su dovedeni mimo njegovih zelja i da se Dzeno zato inati Ibrakovicu ili vec kome.
U glavnom, ovdje nije cista sitacija.
Nemoguce da se toliko pogrijesilo i da su dovedeni igraci koji ne zasluzuju ni na klupi da sjede.
"Znaš kako ti je to - rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju"

Avatar
rammstein
Postovi: 2092
Pridružen/a: 13 jan 2014, 12:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rammstein » 29 avg 2014, 23:31

SarajlijaTM je napisao/la:O kakvoj sreci pricas???

Trebas imati koeficijent kao maribor,dinamo i partizan ,pa da ne izvuces nekoga od njih,nego "tamo neke",a ti "tamo neki" su trenutno X klub iz plbih.
Eto ovi na srecu prosli,a ne na kvalitet i kontinuitet igranja u play offu i grupama u evropi.

Sta lupas gluposti,blage veze ti nemas,osim kad ce biti nova presica...

P.S.- sad tek vidim i tebi kao i hors.asu marijanu borusija od ekipe koja je nidje veze(15min.) dodje do kreme evropskog fudbala (30min.). Dugo ce vremena proci dok mi zaigramo u grupama sa ovakvim razmisljanjem,da je potrebna "sreca".

Btw. hajduk nije prosao u grupe
inace svi su oni bili nosioci? :mrgreen: :clap:

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VanBasten » 29 avg 2014, 23:39

Mi smo Sarajevo


http://fksinfo.com/novosti/mi-smo-sarajevo/2557" onclick="window.open(this.href);return false;
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

extra
Postovi: 129
Pridružen/a: 06 avg 2014, 21:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la extra » 29 avg 2014, 23:47

aleksandar_veliki je napisao/la:http://clubelo.com/BHZ/

Ma pričajte vi šta hoćete, ali mene ovo bode u oči, ma ubi me čovječe. U skoro svakom mediju vani su treneri Sarajeva i Želje Ibrakovic i Memić. Pa ljudi moji, to je toliko jadno i bijedno, ma ne mogu da se ne tresem. Pa realno, uz dužno poštovanje Širokom i Zrinjskom, to su bh. fudbalske institucije, a švercuju se treneri. Pa to je skandalozno, to je bruka neviđena...
meni je veći skandal da Memić i ibraković imaju licencu ,Memić sto godina pom.trener nikad šef i ibraković koji izbaci slobodu iz lige i hladno napiše knjigu o fudbalu a jedan vaha ili osim je nisu napisali.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 29 avg 2014, 23:48

VanBasten je napisao/la:Mi smo Sarajevo


http://fksinfo.com/novosti/mi-smo-sarajevo/2557" onclick="window.open(this.href);return false;
:salut:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
simon
Postovi: 1662
Pridružen/a: 14 jul 2013, 12:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simon » 29 avg 2014, 23:51

VanBasten je napisao/la:Mi smo Sarajevo


http://fksinfo.com/novosti/mi-smo-sarajevo/2557" onclick="window.open(this.href);return false;
:salut:
Ti si opet šampion !

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajlija » 29 avg 2014, 23:52

Mosa Rajvosa ! :salut:
04.10.2009 !!

Avatar
Oerde
Postovi: 513
Pridružen/a: 19 jul 2014, 03:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oerde » 30 avg 2014, 00:13

Imao sam namjeru detaljno sve izanalizirati, ali pošto nemam vremena napisat ću samo prvi dio, dakle prvu veliku razliku između nas i našeg sinoćnjeg protivnika. Veliku taman sedam golova, sedam mora, sedam brda…

“Safet Sušić je zavidovićka seoska lola, pojma on nema o fudbalu, *ebo sve svoje!”
”Faruk Hadžibegić je dio familije, ne valja, daleko mu kuća od naše bila.”
”Sedin Torlak je **** prodana!”
Musemić, ovaj onaj, niko ne valja, jer JA, pobogu JA najviše volim Sarajevo i samo JA zaslužujem da mi se odaju sve zasluge za to. Niko drugi do JA, zato što… JA to znam.

S druge strane smo imali ekipu čiji su navijači na kraju ustali aplaudirati našim igračima i navijačima.
Svaka čast momcima na tribini, znam da ta priča je drukčija, ali ova na internetu je da prosto ne vjeruješ.

Ostatak nekom drugom prilikom.

Avatar
hz033
Postovi: 2785
Pridružen/a: 18 feb 2011, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hz033 » 30 avg 2014, 00:16

Sa Bekićem će biti gužve u napadu, neka neka, malo konkurencije ne škodi.
Helem, na poslu danas nije bilo meze kakvu sam očekivao, to još neka realna priča tipa Bundes liga, jbg, jači 20 puta, predali se rano, ovo ono.....itd. Helem, kone nešto fine za ne povjerovati. :mrgreen:
OK malo šale.
Borussia zaboravljena, idemo dalje. Sad max. zalaganje i trud , nema prosipanja boba više. Nebi bilo loše pojačati konkurenciju u odbrani dovođenjem jednog iskusnog stopera i naravno golmana! To bi onda bilo to, još eventualno sa radnom dozvolom za Kalasija omogućiti i Džemi da malo prati utakmice sa klupe il ti ga sa tribina i ekipa ko bombona! :kafa:
U novi boj ...

Avatar
emir18
Postovi: 16507
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir18 » 30 avg 2014, 00:47

Duljevic je u rangu sa Saidom,da mi je docekati pa da njih dvojicu gledam po bokovima,Hare kad bude isao napuniti ce kasu debelo.
I ovdje niko ne spominje Velkoskog sta sa njim desava nikako da udje u formu :damn:
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

Avatar
amstaff
Postovi: 757
Pridružen/a: 16 apr 2014, 17:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amstaff » 30 avg 2014, 00:55

Tesko mu je uci u formu sa lijevog krila...

Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk
FIFA17 SS.BA Liga aktuelni šampion!

Avatar
Zastone
Postovi: 1668
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zastone » 30 avg 2014, 00:57

Ovi što "provociraju" samo nek' se zapitaju gdje su njihovi klubovi u europi :) #samokažem

Avatar
THEC
Postovi: 4494
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la THEC » 30 avg 2014, 01:04

Zastone je napisao/la:Ovi što "provociraju" samo nek' se zapitaju gdje su njihovi klubovi u europi :) #samokažem
Ma pisaj ih, svakako ce svi protiv Sarajeva bunker da igraju ;)
Pyro is not a crime !

Avatar
Zastone
Postovi: 1668
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zastone » 30 avg 2014, 01:05

THEC je napisao/la:
Zastone je napisao/la:Ovi što "provociraju" samo nek' se zapitaju gdje su njihovi klubovi u europi :) #samokažem
Ma pisaj ih, svakako ce svi protiv Sarajeva bunker da igraju ;)
i mole Boga za x :wave:

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 30 avg 2014, 01:53

Jel utakmica u 19:30 ili u 20:00, na par različitih mjesta različite satnice i na oficijelnoj su mijenjali= :crazy:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Kadet91
Postovi: 575
Pridružen/a: 16 nov 2013, 15:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kadet91 » 30 avg 2014, 02:06

Bordo raja, pustite provokatore, to je sve iz ljubomore, sve najbolje vam zelim, uzmite prventsvo dajte nama kup. Jel fer? ;)

Forza Velez!

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 11031
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijc@ » 30 avg 2014, 02:11

Kadet91 je napisao/la:Bordo raja, pustite provokatore, to je sve iz ljubomore, sve najbolje vam zelim, uzmite prventsvo dajte nama kup. Jel fer? ;)

Forza Velez!
Najvise bih volio da tako bude.
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.