FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

HzSM
Postovi: 865
Pridružen/a: 31 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HzSM » 04 maj 2014, 19:06

dr.van nostrand je napisao/la:Dzeno bez poraza do kraja prvenstva :clap: :clap:
Koliko smo mi utakmica bez poraza,s obzirom da smo zadnji put izgubili od Celika na pocetku drugog dijela.

sonik24
Postovi: 3418
Pridružen/a: 24 avg 2011, 19:38
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sonik24 » 04 maj 2014, 19:09

Cestitke Pitari, sjajan meč, odlicna tekma, pravi derbi. Ponajvise bi cestitao Uscuplicu, ispostavi se da je pravi strucnjak :clap:

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 04 maj 2014, 19:11

Hvala, bilo ko da je pobjedio ne bi bilo nezasluženo jer su obje ekipe imale svoje 100%-tne šanse, ostaje žal za tom situacijom oko nesviranog penala za domaćina.

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GunnerS » 04 maj 2014, 19:11

Svaka čast po ovom terenu igrati i jednim i drugima. Jajalo opet dokazao da je iznad sviju.

Sent from my HTC One using Tapatalk
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5830
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 04 maj 2014, 19:12

Bravo za igrace oba tima :clap:

Puno prilika i dva gola, mada **** ga remi više :crazy:

Ko je ono pogriješio kod prilike Tomića ? :problem:

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12578
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dr.van nostrand » 04 maj 2014, 19:14

HzSM je napisao/la:
dr.van nostrand je napisao/la:Dzeno bez poraza do kraja prvenstva :clap: :clap:
Koliko smo mi utakmica bez poraza,s obzirom da smo zadnji put izgubili od Celika na pocetku drugog dijela.
Jest, ali ovo je Dzeni prvi remi :)
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Avatar
GangEvil
Postovi: 934
Pridružen/a: 25 jul 2013, 08:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GangEvil » 04 maj 2014, 19:14

Gdje je sad onaj klotz od patriote (barbarez) da nam malo prokometarise transparente na juznoj tribini sa cetnickim motivima....

PACO
Postovi: 105
Pridružen/a: 18 apr 2013, 11:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PACO » 04 maj 2014, 19:16

Čuvati rezultat a znaš da ti ne odgovara, nešto ti sa matematikom nije u redu jedino ako si nećeš u statistiku ubaciti činjenicu da nisi od selje izgubio u zadnjih par godina.

Avatar
barbarez
Postovi: 1957
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la barbarez » 04 maj 2014, 19:21

@gangevil pa to pise ista ona sorta kao sto si I ti.mislis da si nesto bolji od njih.
VOLIM TE ZELJO

Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić,selektor Mirza Hrustemovic.PONOS DRZAVE

Avatar
GangEvil
Postovi: 934
Pridružen/a: 25 jul 2013, 08:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GangEvil » 04 maj 2014, 19:22

barbarez je napisao/la:@gangevil pa to pise ista ona sorta kao sto si I ti.mislis da si nesto bolji od njih.
Bolji sam...cim navijam za SARAJEVO, a ne za masinovodje...

sonik24
Postovi: 3418
Pridružen/a: 24 avg 2011, 19:38
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sonik24 » 04 maj 2014, 19:24

bravo :clap: sad ce pocet ona djetinjasta rasprava, tipa Željo tu tu tu, itd :problem:

Avatar
stannis
Postovi: 198
Pridružen/a: 17 apr 2014, 13:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stannis » 04 maj 2014, 19:27

GangEvil je napisao/la:
barbarez je napisao/la:@gangevil pa to pise ista ona sorta kao sto si I ti.mislis da si nesto bolji od njih.
Bolji sam...cim navijam za SARAJEVO, a ne za masinovodje...
Ima momak mozga treba priznati :urnebes:

Avatar
barbarez
Postovi: 1957
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la barbarez » 04 maj 2014, 19:28

@gangas djaba ti brate **** koje god boje bilo ,ostaje samo **** I isto smrdi.
VOLIM TE ZELJO

Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić,selektor Mirza Hrustemovic.PONOS DRZAVE

mma_hz
Postovi: 10626
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 04 maj 2014, 19:30

Racunajuci KUP utakmice ovo je 12 tekma bez poraza do sada... :D svaka cast momcima ,nadamo se da ce se tako nastaviti i u Zenici..
Sto se tice tekme,sa sjevera se vidjelo igranje rukom,greska sudije...
Mi smo imali 3 velike sanse..prvo Tatko ,pa Krste sam na golmana i na kraju kako rekose stativa Bilbije..
takodjer bila je dobra ona bomba Stojceva..
moram reci da mi se cinilo da Zeljo ima dosta vise snage od nasih igraca..sigurno da se nashi nisu cuvali za Zenicu jer jednostavno vise nisu mogli...strumfovi su postalo dosta opasniji kako im je onaj Svraka izasao..to tada smo bili bare bare ,od tada Zelji pravi razliku al rezultat je na nasu srecu ostao isti...ugl dobra tekma..
jos mi samo nije jasno sto onaj Bucan nije dobio crveni al eto...
Kod nas igrac utakmice Jajalo,takodjer i Cimirot je odigrao dobro ,dosta lopti pokupio...
skripi na desnom beku do zla Boga.. :evil:
Na kraju nek mi samo neko objasni koju poziciju je Bilbija danas igrao.. :think: :think:
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

HzSM
Postovi: 865
Pridružen/a: 31 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HzSM » 04 maj 2014, 19:32

mma_hz je napisao/la:Racunajuci KUP utakmice ovo je 12 tekma bez poraza do sada... :D svaka cast momcima ,nadamo se da ce se tako nastaviti i u Zenici..
Sto se tice tekme,sa sjevera se vidjelo igranje rukom,greska sudije...
Mi smo imali 3 velike sanse..prvo Tatko ,pa Krste sam na golmana i na kraju kako rekose stativa Bilbije..
takodjer bila je dobra ona bomba Stojceva..
moram reci da mi se cinilo da Zeljo ima dosta vise snage od nasih igraca..sigurno da se nashi nisu cuvali za Zenicu jer jednostavno vise nisu mogli...strumfovi su postalo dosta opasniji kako im je onaj Svraka izasao..to tada smo bili bare bare ,od tada Zelji pravi razliku al rezultat je na nasu srecu ostao isti...ugl dobra tekma..
jos mi samo nije jasno sto onaj Bucan nije dobio crveni al eto...
Kod nas igrac utakmice Jajalo,takodjer i Cimirot je odigrao dobro ,dosta lopti pokupio...
skripi na desnom beku do zla Boga.. :evil:
Na kraju nek mi samo neko objasni koju poziciju je Bilbija danas igrao.. :think: :think:
13 ipak ;)

mma_hz
Postovi: 10626
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 04 maj 2014, 19:34

HzSM je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:Racunajuci KUP utakmice ovo je 12 tekma bez poraza do sada... :D svaka cast momcima ,nadamo se da ce se tako nastaviti i u Zenici..
Sto se tice tekme,sa sjevera se vidjelo igranje rukom,greska sudije...
Mi smo imali 3 velike sanse..prvo Tatko ,pa Krste sam na golmana i na kraju kako rekose stativa Bilbije..
takodjer bila je dobra ona bomba Stojceva..
moram reci da mi se cinilo da Zeljo ima dosta vise snage od nasih igraca..sigurno da se nashi nisu cuvali za Zenicu jer jednostavno vise nisu mogli...strumfovi su postalo dosta opasniji kako im je onaj Svraka izasao..to tada smo bili bare bare ,od tada Zelji pravi razliku al rezultat je na nasu srecu ostao isti...ugl dobra tekma..
jos mi samo nije jasno sto onaj Bucan nije dobio crveni al eto...
Kod nas igrac utakmice Jajalo,takodjer i Cimirot je odigrao dobro ,dosta lopti pokupio...
skripi na desnom beku do zla Boga.. :evil:
Na kraju nek mi samo neko objasni koju poziciju je Bilbija danas igrao.. :think: :think:
13 ipak ;)
Jah upravu si .. :D jos bolje hehehe
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

HzSM
Postovi: 865
Pridružen/a: 31 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HzSM » 04 maj 2014, 19:35

mma_hz je napisao/la:
HzSM je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:Racunajuci KUP utakmice ovo je 12 tekma bez poraza do sada... :D svaka cast momcima ,nadamo se da ce se tako nastaviti i u Zenici..
Sto se tice tekme,sa sjevera se vidjelo igranje rukom,greska sudije...
Mi smo imali 3 velike sanse..prvo Tatko ,pa Krste sam na golmana i na kraju kako rekose stativa Bilbije..
takodjer bila je dobra ona bomba Stojceva..
moram reci da mi se cinilo da Zeljo ima dosta vise snage od nasih igraca..sigurno da se nashi nisu cuvali za Zenicu jer jednostavno vise nisu mogli...strumfovi su postalo dosta opasniji kako im je onaj Svraka izasao..to tada smo bili bare bare ,od tada Zelji pravi razliku al rezultat je na nasu srecu ostao isti...ugl dobra tekma..
jos mi samo nije jasno sto onaj Bucan nije dobio crveni al eto...
Kod nas igrac utakmice Jajalo,takodjer i Cimirot je odigrao dobro ,dosta lopti pokupio...
skripi na desnom beku do zla Boga.. :evil:
Na kraju nek mi samo neko objasni koju poziciju je Bilbija danas igrao.. :think: :think:
13 ipak ;)
Jah upravu si .. :D jos bolje hehehe
Da to upotpunimo sa jos dvije tekme u kupu i jednom ligaskom pa zaokruzimo na 16. :D

Avatar
JosipBukal
Postovi: 360
Pridružen/a: 29 jun 2013, 01:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JosipBukal » 04 maj 2014, 19:42

Pa jel vas više stid da vam sudije poklanjuju utakmice. Čist penal za Želju nije sviran. E vala baš ste divovi u zadržavanju vremena i valjanju a ovdje ste po forumu pisali da idete na pobjedu. Ne znam više koji je ovo derbi da se provučete i čuvate nerješeno a onda slavite ko da ste titulu uzeli.
Zadnja izmjena: JosipBukal, dana/u 04 maj 2014, 19:42, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18614
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 04 maj 2014, 19:42

JosipBukal je napisao/la:Pa jel vas više stid da vam sudije poklanjuju utakmice. Čist penal za Želju nije sviran. E vala baš ste divovi u zadržavanju vremena a ovdje ste po forumu pisali da idete na pobjedu. Ne znam više koji je ovo derbi da se provučete i čuvate nerješeno a onda slvite ko da ste titulu uzeli.
kuknjava kuknjava kuknjava kuknjava

isto si neka tetkica s tim padobranskim postovima :crazy:
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
BeSha1992
Postovi: 950
Pridružen/a: 23 maj 2012, 21:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BeSha1992 » 04 maj 2014, 19:48

JosipBukal je napisao/la:Pa jel vas više stid da vam sudije poklanjuju utakmice. Čist penal za Želju nije sviran. E vala baš ste divovi u zadržavanju vremena i valjanju a ovdje ste po forumu pisali da idete na pobjedu. Ne znam više koji je ovo derbi da se provučete i čuvate nerješeno a onda slavite ko da ste titulu uzeli.
i sta je bilo kad si se probudio ??? nemam sta slaviti, protiv ovako loseg protivnika ne pobjediti, tacno je sramota, ovi momci su neozbiljno odigrali, valjda ce se popraviti u srijedu aBD :D

p.s. Evropa cao cao :D
BITI SRCEM VEZAN U TOME LEZI SNAGA...
Visca Barca...

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 34 gosta.