FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 21 jun 2013, 21:36

astra1922 je napisao/la:
Semper je napisao/la:U vrijeme recesije nijednom osrednjem evropskom kubu nije lahko izdvojiti određeni novac za igrača iz naše lige. Jer kupovinom našeg igrača kupuju mačka u vreći. Skoro 90% igrača iz naše lige u prosječnim ligama su se pokazali kao potpuni promašaj. Tako da je ne očekujem da će ijedan klub za Adilovića,Svraku ili Čolića ponuditi više od 50 hiljada eura a poznavajući Amara on te ponudi neće ne razmatrati.
bolno ali istinito
ipak mislim da zeljo moze glat dobiti po 150 000 eura za svakog,ali amar ih sigurno neda ni za duplo od toga
Takve su ponude vec odbijene i vece.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
Semper
Postovi: 2655
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Semper » 21 jun 2013, 21:41

Ako je istina da su ponude veće od 150 hiljada eura odbijene za Adilovića i Svraku ,Amar je pogriješio. Čini mi se da je Amar u prvom mandatu pogriješio u vezi sa Hasagićem kada je odbijao ponude da bi na kraju Hasagić otišao bez odštete.

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DukeOfWellington » 21 jun 2013, 21:41

Semper je napisao/la:Ako je istina da su ponude veće od 150 hiljada eura odbijene za Adilovića i Svraku Amar je pogriješio. Čini mi se da je Amar u prvom mandatu pogriješio u vezi sa Hasagićem kada je odbijao ponude da bi na kraju Hasagić otišao bez odštete.
Zadnji levati iz Hrvatske idu za milion. Mogu i naši najbolji igrači za pola miliona.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la astra1922 » 21 jun 2013, 21:43

po mome misljenju ja bi sve tri igraca dao po 150 000 eura.doveo mlade talente i opet ukrug.jos ako se ovi prodani pokazu u buducim klubovima onda sledece sezone mora biti bolje.
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
arelinho
Postovi: 16427
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la arelinho » 21 jun 2013, 21:44

Semper je napisao/la:Ako je istina da su ponude veće od 150 hiljada eura odbijene za Adilovića i Svraku ,Amar je pogriješio. Čini mi se da je Amar u prvom mandatu pogriješio u vezi sa Hasagićem kada je odbijao ponude da bi na kraju Hasagić otišao bez odštete.
Nemoj se petljati u Amarov posao

PlaviSaJUGA
Postovi: 452
Pridružen/a: 13 apr 2013, 16:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PlaviSaJUGA » 21 jun 2013, 21:46

Anonimac je napisao/la:Riad Bajić 0:1 44' na asistenciju Sadikovića
http://www.dailymotion.com/video/x114pk ... mbediframe
Riad Bajić 0:2 Majstorija, eurogol...
http://www.dailymotion.com/video/x114ql ... cSHiKxYX1g

Moram priznati da sam oduševljen igrama naših momaka (Bajić, Sadiković. Hodžić i Kojosevski). Još da ovaj Alibašić (ako potpiše), Zajmović i drugi Sadiković... budu na njihovom nivou i pred Željom je sjajna budućnost!
Ko je taj Zajmovic i drugi Sadikovic,koju poziciju igraju,godiste i odakle dolaze?
Ma vi stvarno niste normalni !!!

Avatar
Anonimac
Postovi: 808
Pridružen/a: 06 feb 2013, 21:44
Lokacija: Dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Anonimac » 21 jun 2013, 21:49

Ja isto mislim da neće niko od njih otći. Najviše šanse ima Svraka (25, 650.000 €) 75% (reprezentativac i relativno mlad), zatim B. Čolić (21, 325.000 €) 50% (bivši mladi reprezentativac i mlad) pa Adilović (27, 575.000 € ) 25% (niti je mlad, niti je reprezentativac), ovo govorim jer svi znamo da nisu baš neki pretjerani majstori obzirom da niko od njih nije u nekoj velikoj formi a i svaki iole prosječan skaut se u to može uvjeriti čim ih pogleda jednu tekmu. Sumnjam da će iko dati tolike pare a sa nižim ponudama se Amar neće složiti tako da svi ostaju najvjerovatnije.
Zadnja izmjena: Anonimac, dana/u 21 jun 2013, 21:56, ukupno mijenjano 2 puta.
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene, digni pogled ka tribini ugledaćeš tamo mene...

Avatar
Semper
Postovi: 2655
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Semper » 21 jun 2013, 21:50

DukeOfWellington je napisao/la:
Semper je napisao/la:Ako je istina da su ponude veće od 150 hiljada eura odbijene za Adilovića i Svraku Amar je pogriješio. Čini mi se da je Amar u prvom mandatu pogriješio u vezi sa Hasagićem kada je odbijao ponude da bi na kraju Hasagić otišao bez odštete.
Zadnji levati iz Hrvatske idu za milion. Mogu i naši najbolji igrači za pola miliona.
Zato što se klubovi iz Hrvatske ne brukaju u kvalifikacijama za LP i El, Dinamo igra LP, reprezentacija redovna na velikim takmičenjima, mlade selekcije redovne na velikim takmičenjima,jedan Modrić, Eduardo,Čorluka su se afirmisali u HNL i da ne nabrajam dalje faktore.

PlaviSaJUGA
Postovi: 452
Pridružen/a: 13 apr 2013, 16:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PlaviSaJUGA » 21 jun 2013, 21:52

astra1922 je napisao/la:
Semper je napisao/la:U vrijeme recesije nijednom osrednjem evropskom kubu nije lahko izdvojiti određeni novac za igrača iz naše lige. Jer kupovinom našeg igrača kupuju mačka u vreći. Skoro 90% igrača iz naše lige u prosječnim ligama su se pokazali kao potpuni promašaj. Tako da je ne očekujem da će ijedan klub za Adilovića,Svraku ili Čolića ponuditi više od 50 hiljada eura a poznavajući Amara on te ponudi neće ne razmatrati.
bolno ali istinito
ipak mislim da zeljo moze glat dobiti po 150 000 eura za svakog,ali amar ih sigurno neda ni za duplo od toga
Ako ce iko dignuti standard lige,nije sto navijam za Zeljeznicar,al to cemo biti mi uz VELIKU pomoc,pamet Amara Osima koji radi na tome, ja sam uvjeren da Kvesic nece otic ispod 800 000 eura,u to sam siguran sve dok je Amar na klupi Zeljeznicara. Tako da nema potrebe da se daje cak ni Benjamin C. za 150 000eura pa da se kupi Kovacevic iz Travnika i ako bi njega najvise volio vidjet u Zelji.



Amar zna !!!
Ma vi stvarno niste normalni !!!

DANDY
Postovi: 1059
Pridružen/a: 30 dec 2008, 23:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DANDY » 21 jun 2013, 21:52

Semper je napisao/la:Ako je istina da su ponude veće od 150 hiljada eura odbijene za Adilovića i Svraku ,Amar je pogriješio. Čini mi se da je Amar u prvom mandatu pogriješio u vezi sa Hasagićem kada je odbijao ponude da bi na kraju Hasagić otišao bez odštete.
Nije Amar pogrijesio sto se tice Hasagica,nego ovi poslije njega.

Avatar
DzoleZeljo
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jul 2012, 15:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DzoleZeljo » 21 jun 2013, 22:07

DANDY je napisao/la:
Semper je napisao/la:Ako je istina da su ponude veće od 150 hiljada eura odbijene za Adilovića i Svraku ,Amar je pogriješio. Čini mi se da je Amar u prvom mandatu pogriješio u vezi sa Hasagićem kada je odbijao ponude da bi na kraju Hasagić otišao bez odštete.
Nije Amar pogrijesio sto se tice Hasagica,nego ovi poslije njega.
Treba uspostaviti standard, jer ako prodas najbolje po 150.00'€, nista nisi napravio i vrtit ces se samo u krug.

Avatar
Buu
Postovi: 3235
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Buu » 21 jun 2013, 22:10

Bolje i da ode bez oštete nego da ga pustimo za kikiriki, pa da nas kasnije vucu za nos kako im je volja. Vidis kako je pitarima ili celiku. Da im izvade ki.tu oni bi je prihvatili
NO PYRO NO PARTY

Avatar
Anonimac
Postovi: 808
Pridružen/a: 06 feb 2013, 21:44
Lokacija: Dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Anonimac » 21 jun 2013, 22:12

PlaviSaJUGA je napisao/la:
Anonimac je napisao/la:Riad Bajić 0:1 44' na asistenciju Sadikovića
http://www.dailymotion.com/video/x114pk ... mbediframe
Riad Bajić 0:2 Majstorija, eurogol...
http://www.dailymotion.com/video/x114ql ... cSHiKxYX1g

Moram priznati da sam oduševljen igrama naših momaka (Bajić, Sadiković. Hodžić i Kojosevski). Još da ovaj Alibašić (ako potpiše), Zajmović i drugi Sadiković... budu na njihovom nivou i pred Željom je sjajna budućnost!
Ko je taj Zajmovic i drugi Sadikovic,koju poziciju igraju,godiste i odakle dolaze?
Dženan Zajmović Željin junior (ako se ne varam) ne znam ništa više o njemu. (bolje neka kaže neko ko zna)
Enis Sadiković brat od Damira Sadikovića (ako se ne varam)
http://www.transfermarkt.com/en/enis-sa ... 90982.html
Mislim da još nemaju ugovore sa Željom ali su na pripremama sa klubom (toliko sam ja upućen, koliko je tačno ne znam, bolje neka kaže neko ko zna malo više o tome).
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene, digni pogled ka tribini ugledaćeš tamo mene...

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 21 jun 2013, 22:13

Semper je napisao/la:Ako je istina da su ponude veće od 150 hiljada eura odbijene za Adilovića i Svraku ,Amar je pogriješio. Čini mi se da je Amar u prvom mandatu pogriješio u vezi sa Hasagićem kada je odbijao ponude da bi na kraju Hasagić otišao bez odštete.
Zato Amar ima vise titula nego svi drugi klubovi osim Zelje.A ti i ja pisemo po forumu.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
AeGon099
Postovi: 1031
Pridružen/a: 05 nov 2011, 21:21
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AeGon099 » 21 jun 2013, 22:17

DzoleZeljo je napisao/la:
DANDY je napisao/la:
Semper je napisao/la:Ako je istina da su ponude veće od 150 hiljada eura odbijene za Adilovića i Svraku ,Amar je pogriješio. Čini mi se da je Amar u prvom mandatu pogriješio u vezi sa Hasagićem kada je odbijao ponude da bi na kraju Hasagić otišao bez odštete.
Nije Amar pogrijesio sto se tice Hasagica,nego ovi poslije njega.
Treba uspostaviti standard, jer ako prodas najbolje po 150.00'€, nista nisi napravio i vrtit ces se samo u krug.
ali, fazon je sto ti taj standard ne mozes ostvariti nazor. to traje godinama i godinama, postepeno. pa prije 'nekoliko' sezona, mi smo sada vec igraca sitija izgubili. a da sad ocekujemo da za svraku ili adilovica uzmemo 500-600 milja, pa realno smijesno.
Odlazi Safete.

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la CashMan » 21 jun 2013, 22:19

Dva gola Alibašića u međusobnom trening meču večeras u Mrkonjiću
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Avatar
exbabilon
Postovi: 2288
Pridružen/a: 19 feb 2012, 09:34
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la exbabilon » 21 jun 2013, 22:21

Ima li kakvih pripremnih utakmica ovih dana, zna li neko imena protivnika i te stvari, ima promjena u ekipi, valja sve to uigrat.
Navijati za druge klubove je stvar geografije, navijati za Želju je stvar filozofije.

Avatar
AeGon099
Postovi: 1031
Pridružen/a: 05 nov 2011, 21:21
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AeGon099 » 21 jun 2013, 22:24

kad igramo sa braunschweigom ? :)
Odlazi Safete.

Avatar
anonimni
Postovi: 10132
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 21 jun 2013, 22:24

CashMan je napisao/la:Dva gola Alibašića u međusobnom trening meču večeras u Mrkonjiću
slika
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sajo10 » 21 jun 2013, 22:37

AeGon099 je napisao/la:kad igramo sa braunschweigom ? :)
Kakvim ba Braunschweigom haha?
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.