FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Buu
Postovi: 3235
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Buu » 08 jul 2013, 20:37

Amar ih psihicki sprema na poraz od 5+
Rano smo poceli srati, treba sacekati utakmicu protiv Plzena. Nasi nek se ne predaju do zadnje minute(kao sto su dosada radili) i nek pocnu rokati van 16 i ja zadovoljan, gledat cu na to kao korak naprijed.
NO PYRO NO PARTY

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 08 jul 2013, 20:41

boccaccio je napisao/la:
ennis je napisao/la:I dalje stojim iza toga da je ovo sve "priprema" i taktika za Plzen...
Vjerujte mi na rijec Amar preozbiljan kad je u pitanju Evropa ove godine,greske tipa "pokazi sve sto znas Zahoviču" se nece ponoviti,a za ove pesimiste sto su me napali imate pravo da na svoje misljenje kao sto i ja imam pravo da kazem da vjerujem u prolaz dalje...Mi smo Zeljo
Naravno da nije taktika za Plzen,shvatam da je mozda i potreba da se nesto takvo i pomisli,no naravno sve je sada jako jednostavno i mozes prouciti bilo koju ekipu i nacin igre i taktiku i sve moguce u roku od par dana.
Niti ce nas Plzen potcijeniti,niti se bilo koja od ove dvije ekipe imaju nesto kriti u smislu neke taktike,sistema igre,bilo cega.

Situacija jeste takva kakva je.U pripremnim utakmicama ovog tipa se mozda igra i nesto opustenije,isprobavaju se varijante.Ali odnos snaga je otprilike tu negdje kao i sto je rezultat.
No utakmice izmedju nas i Plzena jos nisu odigrane.Mi cemo se,siguran sam pokusati stisnuti sto vise mozemo,a mozda Plzen bude imao los dan,prvu igraju kuci,napasce svim silama da odmah obezbijede prolaz...a mozda i ne bude islo sve kako su zamisljali.Jeste,jaci su,ali tu utakmicu tek treba da igramo.
Ne ocekujemo,ali moguce je da pruzimo dostojan otpor.Koliko god to u ovom trenutku ne izgleda realno.Zvanicna utakmica je uvijek nesto sasvim drugo od ovakvih utakmica.amar kroz ovo vidi sve ono sto treba da se vidi.Sigurno ce pokusati na sve nacine da sto vise mana naseg tima anulira,da li ce to uraditi taktikom ili nekako drugacije,ali sigurno ce pokusati da sve to sto vise zbije u nasim redovima.
slika

slika

slika

slika
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

Alipasino
Postovi: 7895
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 08 jul 2013, 20:47

Sta da radim sto sam se rodio davno pa gledo Zelju kako razvaljuje evropske ekipe o Slovencima da nepricam a vidi sad sta je ovo brate plavi.Moze li brkica malo objasnit ove petrade i cvrke od Slovenaca.Zasto se dovode bezveze igraci nema se para nemoj onda ni igrat **** se pa kad budes imo onda se prijavi.

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nime_tm87 » 08 jul 2013, 20:50

To boca kako lik odmah stavi stvari na svoje mjesto, ljudi nismo jos odigrali utakmicu sa plzenom koji vam je... ovo lose vrijeme vam udarilo u glavu izgleda...

Rade Paprica 9
Postovi: 656
Pridružen/a: 05 maj 2010, 23:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rade Paprica 9 » 08 jul 2013, 20:51

Buu je napisao/la:Amar ih psihicki sprema na poraz od 5+
Rano smo poceli srati, treba sacekati utakmicu protiv Plzena. Nasi nek se ne predaju do zadnje minute(kao sto su dosada radili) i nek pocnu rokati van 16 i ja zadovoljan, gledat cu na to kao korak naprijed.
Greška. Amar nas priprema na 5+.

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 08 jul 2013, 20:53

Alipasino je napisao/la:Sta da radim sto sam se rodio davno pa gledo Zelju kako razvaljuje evropske ekipe o Slovencima da nepricam a vidi sad sta je ovo brate plavi.Moze li brkica malo objasnit ove petrade i cvrke od Slovenaca.Zasto se dovode bezveze igraci nema se para nemoj onda ni igrat **** se pa kad budes imo onda se prijavi.
Koji mentalni sklop u pm...
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

1ra
Postovi: 39
Pridružen/a: 27 okt 2008, 18:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1ra » 08 jul 2013, 20:56

nije ni tvoj neki baja_zvjerka čim ne moš da shvatiš da je to stariji navijač koji je gledo' tekme Želje koji je ekipe iz češke, ukrajine i tako tih zemalja uzimo' ko s'poslom, a sad oni su kao vele sile za nas :(

i ne znam zašto ostavljaš takve komentare koji ne vode ničemu sem bezveznoj priči. a to da ćemo natrapat plzena natrpaćemo
M

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 08 jul 2013, 21:02

1ra je napisao/la:nije ni tvoj neki baja_zvjerka čim ne moš da shvatiš da je to stariji navijač koji je gledo' tekme Želje koji je ekipe iz češke, ukrajine i tako tih zemalja uzimo' ko s'poslom, a sad oni su kao vele sile za nas :(

i ne znam zašto ostavljaš takve komentare koji ne vode ničemu sem bezveznoj priči. a to da ćemo natrapat plzena natrpaćemo
Ma ja mogu realnu pricu podnijeti sasvim fer i sportski, ali sranje i senilno naprdjivanje, brate ne mogu !
Ne mogu ljude koji ne razmisljaju svojom glavom, pa neka su i stariji od mene ako nisu u pravu ne mogu se skulirati na takva razmisljanja... Pa sta ako cemo nadrapati, jbte fudbal ba ! Bitno je ono sta je Zeljo, sta je Osim ! Ko to moze zeljeti vise dobra Zelji od Osima, ko je imao od boljeg covjeka da uci o Zelji ??!!! Onda on dodje i kaze nesto za tog istog Osima kojeg je prvi on tjerao sa klupe Zelje i zadnji put kada je otisao... Brate budi realan sredine u kojoj zivis pa onda laprdaj do sutra, on kad je gledao Zelju do 28-e nije bilo maknut iz Jugoslavije, bili smo drzava 5-a u Evropi po svemu a medju top u svijetu, i on meni kaze: "Sta ti znas, ja sam gledao Zelju". Volio bih i ja polufinale evropske lige, ali nisam iluzionista, vec realista koji je prije svega uz Zelju i njegove principe !
Zadnja izmjena: Baja_Zvjerka, dana/u 08 jul 2013, 21:03, ukupno mijenjano 1 put.
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bistrikboy » 08 jul 2013, 21:02

Najjaci protivnik nakon Newcastla i Hapoela u zadnjih 10 godina.Velika je cast imati ovakvog protivnika na pripremnoj tekmi.
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

ChWilla
Postovi: 6405
Pridružen/a: 24 sep 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ChWilla » 08 jul 2013, 21:05

pa i tad je juga bila za češku amerika, a sad je obratno. sve to ide jedno s drugim.

Rafael30
Postovi: 778
Pridružen/a: 29 apr 2013, 13:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rafael30 » 08 jul 2013, 21:05

pile87 je napisao/la:
Rafael30 je napisao/la:Još u srijedu kod nas u Bihaću izgubite :) i onda uzmite Plzena ;)
hahaha dobra ova je sa stilom ostale su seljacke :lol: svaka cast

Ma ja sam neutralan. Ja navijam za sve nase klubovu kad igraju Evropu. Tesko je ljudima priznati da je Željo trenutno najbolji tim u BiH u zadnje vrijeme. I onda morate trpiti ovo malo provokacija, ljudi jedva docekaju da Željo izgubi pa makar i u prijateljskoj. Za mene postoji samo Jedinstvo, ali mogu reci da mi je Željo drag. Moj rahmetli stari i stric su bili navijači Želje prije rata, isli iz Bihaća na Željina gostovnja u Split, Zagreb itd.

maho_sa
Postovi: 208
Pridružen/a: 07 sep 2009, 09:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la maho_sa » 08 jul 2013, 21:08

bistrikboy je napisao/la:Najjaci protivnik nakon Newcastla i Hapoela u zadnjih 10 godina.Velika je cast imati ovakvog protivnika na pripremnoj tekmi.
Naravno, to sam i ja rekao. Vjerovatno su oni ugovorili ovu tekmu zbog toga što ipak igraju sa šampionom jedne države. Napisao sam već da bih volio pogledati ovu tekmu, tek tada bih imao nešto reći, tek tada bi se vidjela prava situacija. Ipak, dovoljno je znati njihovu vrijednost, njihove rezultate, njihovu ozbiljnost pa da kažem kako je ipak ovo realan odnos snaga. Možda i nije, možda bi bilo i gore, da je takmičarska utakmica ...

Žvaka
Postovi: 247
Pridružen/a: 26 feb 2011, 10:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Žvaka » 08 jul 2013, 21:08

bistrikboy je napisao/la:Najjaci protivnik nakon Newcastla i Hapoela u zadnjih 10 godina.Velika je cast imati ovakvog protivnika na pripremnoj tekmi.
Upravo tako!
I ako smo njima uspjeli zabiti, zabit ćemo i u Plzenu, ako su nam ovi zabili "samo" 5, Vitoria će nam zabiti samo 3.

Znači prva tekma 3:1 i u uzvratu puno koševo i ludnica, pa šta bog da!!!

1ra
Postovi: 39
Pridružen/a: 27 okt 2008, 18:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1ra » 08 jul 2013, 21:09

oO
Zadnja izmjena: 1ra, dana/u 09 jun 2014, 11:52, ukupno mijenjano 1 put.
M

Avatar
pintol_TM87
Postovi: 3992
Pridružen/a: 18 maj 2010, 18:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pintol_TM87 » 08 jul 2013, 21:10

Sve dok nam drugi gledaju u leđa razumjet cu navijace ostalih timova ali navijace Želje necu razumjeti..
Toliko losih stvari nisam vidio odavno ovdje na temi..Tacno smo trebali igrati protiv Vrbanjuse i njima slicnim i pobjedivati sa vise golova razlike da bi se nasi forumasi radovali naravno za tastaturom...
Kakva posjeta tako i ponasanje na forumu, loše, loše...
Zaigraj, zaplesi na terenu i zabi tom kretenu da bude ludnica !!

Castellano89
Postovi: 9
Pridružen/a: 24 jun 2013, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Castellano89 » 08 jul 2013, 21:14

Definitivno zabraniti ljudima da prelaze granicu BiH, ovo je vise tragedija. Pa imate dobar teren u Hrasnici radite tu pripreme sa FAMOS-om. Sta ces nema Ivice u Sloveniji i Češkoj :D

Avatar
pintol_TM87
Postovi: 3992
Pridružen/a: 18 maj 2010, 18:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pintol_TM87 » 08 jul 2013, 21:16

Castellano89 je napisao/la:Definitivno zabraniti ljudima da prelaze granicu BiH, ovo je vise tragedija. Pa imate dobar teren u Hrasnici radite tu pripreme sa FAMOS-om. Sta ces nema Ivice u Sloveniji i Češkoj :D
"U Bosni i Hercegovini je sreca sto je svugdje jednosmjerna ulica, pa se ne moze prestici onaj prvi " Ivica Osim ;)
Zaigraj, zaplesi na terenu i zabi tom kretenu da bude ludnica !!

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 08 jul 2013, 21:18

19UM94 je napisao/la:ovaj portal i forum bi trebali imati naziv željoželjo.ba :lol: nemam ništa protiv kluba i navijača ali napišem normalan komentar oni ga obrišu ? a i najviše vas je i najjači ste ... na internetu !!! :lol:
I ovako i onako.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
ipetm
Postovi: 1454
Pridružen/a: 08 dec 2009, 15:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ipetm » 08 jul 2013, 21:19

Manite se taktičkih rasprava, tu smo loši. Nego pripremajte se za članske, skupljajte lovu... :D
Sve što imaš njemu daš, mi smo Željini Željo je naš !

White shoes never lose !

DARE_DEVIL_SA
Postovi: 705
Pridružen/a: 17 nov 2010, 08:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DARE_DEVIL_SA » 08 jul 2013, 21:20

Treba obda rasprodati ekipu skroz sada i krenuti od pocetka skupiti malo para

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.