BH klubovi u Evropi 2014/15

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la hilmo » 17 okt 2014, 16:10

Koliko god ja volio da Sarajevo bude prvak tesko da se moze jos uvijek nositi sa prvacima Slovenije, Hrvatske, Srbije, Ceske, Poljske itd itd...
Lagano skupljati koeficijent u Ligi Evrope dok se izbori mjesto nosioca u LP. ;)

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la Mokroguz » 17 okt 2014, 22:01

Signore je napisao/la:
Galion je napisao/la:hahahah @Signore, to čak ni meni ne bi palo na pamet :D
Inače ja počmem radit kalkulacije čim završi jesenski dio prvenstva :)
Ne kalkuliram ni ja nista prije kraja jedanaestog mjeseca, pogotovo ovako kad se jos ne zna ni priblizno tko ce kod nas bit prvak. Pitam zbog ludjaka koji su prosle sezone u ovo vrijeme vec ispitivali kakve su kalkulacije :lol:

Meni je to kalkuliranje toliko zanimljivo da bi ja najradije odmah sad poceo kontat, al nema smisla, jos barem dva mjeseca nek se igra i puno stvari ce bit jasnije. Mislim, nece se nista znat, al ce u mnogim ligama vec netko odmaket konkurenciji ili ce se izdvojiti par klubova, a vjerujem da ce i kod nas situacija bit puno jasnija. Nekako sumnjam da ce se ponoviti prosla sezona kojoj je zavrsnica zaista za pamcenje. Takodjer, u nekoliko liga ce takmicenje bit i zavrseno.

Samo cu rec, za one neutralne koji navijaju za mjesto nositelja u drugom prekolu LP je najbolje da Zeljeznicar osvoji. Od trenutne konkurencije na vrhu najgore bi bilo da Olimpic bude prvak, al necu o njima pricat, jer je valjda nemoguce da oni budu prvaci :lol: . Zeljo, Sarajevo, Siroki, Zrinjski. Tim redoslijedom ide koeficijent.

Moj favorit za titulu je Siroki. Nisam nikako gledao kalkulacije, al mislim da nemaju sanse da budu nositelji
Cuj nemoguce, u kojem ti svijetu zivis? :rol:

slika
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
ManijakUSA
Postovi: 73
Pridružen/a: 02 okt 2014, 23:26
Lokacija: Qubery
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la ManijakUSA » 18 okt 2014, 00:28

Mokroguz je napisao/la:
Signore je napisao/la:
Galion je napisao/la:hahahah @Signore, to čak ni meni ne bi palo na pamet :D
Inače ja počmem radit kalkulacije čim završi jesenski dio prvenstva :)
Ne kalkuliram ni ja nista prije kraja jedanaestog mjeseca, pogotovo ovako kad se jos ne zna ni priblizno tko ce kod nas bit prvak. Pitam zbog ludjaka koji su prosle sezone u ovo vrijeme vec ispitivali kakve su kalkulacije :lol:

Meni je to kalkuliranje toliko zanimljivo da bi ja najradije odmah sad poceo kontat, al nema smisla, jos barem dva mjeseca nek se igra i puno stvari ce bit jasnije. Mislim, nece se nista znat, al ce u mnogim ligama vec netko odmaket konkurenciji ili ce se izdvojiti par klubova, a vjerujem da ce i kod nas situacija bit puno jasnija. Nekako sumnjam da ce se ponoviti prosla sezona kojoj je zavrsnica zaista za pamcenje. Takodjer, u nekoliko liga ce takmicenje bit i zavrseno.

Samo cu rec, za one neutralne koji navijaju za mjesto nositelja u drugom prekolu LP je najbolje da Zeljeznicar osvoji. Od trenutne konkurencije na vrhu najgore bi bilo da Olimpic bude prvak, al necu o njima pricat, jer je valjda nemoguce da oni budu prvaci :lol: . Zeljo, Sarajevo, Siroki, Zrinjski. Tim redoslijedom ide koeficijent.

Moj favorit za titulu je Siroki. Nisam nikako gledao kalkulacije, al mislim da nemaju sanse da budu nositelji
Cuj nemoguce, u kojem ti svijetu zivis? :rol:

slika
Ma Olimpic ni u crtanom ne može biti prvak jer se redovno guzi VELIKIMA iz grada :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ja sam rođen zbog plavih, ja umrjeću zbog njih

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la Signore » 18 okt 2014, 12:03

hilmo je napisao/la:Koliko god ja volio da Sarajevo bude prvak tesko da se moze jos uvijek nositi sa prvacima Slovenije, Hrvatske, Srbije, Ceske, Poljske itd itd...
Lagano skupljati koeficijent u Ligi Evrope dok se izbori mjesto nosioca u LP. ;)
Ako naredne sezone dogurate do play offa, sezonu kasnije cete imat dobrih izgleda da budete nositelji u drugom pretkolu LP. Trebat ce nekih poklapanja, ali ce bit dobri izgledi.

I iduce sezone cete lako. Mal koeficijent gubite, al nakon tog dvije sezone trebate minimalno trece pretkolo EL ili drugo pretkolo LP, jer gubite 1.2250. Jest da je dugacak proces, al lagano i svake sezone ce vam koeficijent rast, a samim tim ce i rezultati bit bolji. Ne moze se nista na silu.

Mokroguz je napisao/la: Cuj nemoguce, u kojem ti svijetu zivis? :rol:
Aj opet procitaj moj post, pogotovo tu recenicu koju komentiras. Jako dugo ju posmatraj, pazi na svaku spomenutu rijec. Sve dobro analiziraj i onda mi se javi s komentarom.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la Mokroguz » 18 okt 2014, 19:45

Signore je napisao/la:[...]Od trenutne konkurencije na vrhu najgore bi bilo da Olimpic bude prvak, al necu o njima pricat, jer je valjda nemoguce da oni budu prvaci :lol: [...]
Haj' sad fino objasni kako/zasto bi to bilo nemoguce.
Inace sto bi pretpostavljao?
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la Signore » 19 okt 2014, 10:34

Mokroguz je napisao/la:
Signore je napisao/la:[...]Od trenutne konkurencije na vrhu najgore bi bilo da Olimpic bude prvak, al necu o njima pricat, jer je valjda nemoguce da oni budu prvaci :lol: [...]
Haj' sad fino objasni kako/zasto bi to bilo nemoguce.
Inace sto bi pretpostavljao?
Rekoh ti da sam protumacis, al izgleda da nisi sposoban za to. To je bio sarkazam. Vidis rijec 'valjda' i smajli na kraju? Tko god ovdje vodi neke kalkulacije uvijek izostavi Olimpic. Na samom forumu se vise puta vodila rasprava o tome kako Olimpic i kad ima najjacu ekipu ne moze nista osvojiti. Zato sam to i napisao.

A sad ono realno i bez sarkazma. Olimpic jeste dobar, ali moje misljenje je da ce popusit kao i prethodnih sezona. Eventualno da izbori Europu. Titula daleko.

lupus
Postovi: 630
Pridružen/a: 27 feb 2014, 22:58
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la lupus » 19 okt 2014, 10:54

Sarkazam ili ne,hoce li Olimpic ici u evropu ili ne,najvaznije je da igramo lijepo i efikasno na zadovoljstvo sviju nas.Sumnjam da nam neko moze parirati u ljepoti igre i zanimljivosti u ovoj PL.To je ipak uspjeh naseg trenera koji je uspio da stvori ekipu,dobru kombinaciju iskustva i mladosti.Sta ce se dalje desavati ne znam ali ubjedjen sam da nema vise nazad i da smo kao klub puno zreliji.

Avatar
pitic
Postovi: 5522
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la pitic » 19 okt 2014, 11:13

A jest ovoj manjini od navijača Olimpica zinula guz.ca za evropom :lol: . Ko zna valjda se furaju na svog prijedsjednika koji je takav već godinama. Polahko još 19 kola je ostalo, pa ko koga zahebe. :zviz:
SRETAN BROJ - 1725

lupus
Postovi: 630
Pridružen/a: 27 feb 2014, 22:58
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la lupus » 19 okt 2014, 12:04

Niti nam je guzica zinula kako kazes niti smo najavljivali da smo osvajaci,samo ono sto su cinjenice igramo aleko najljepsi i najefikasniji fudbal.To je nase zadovoljstvo a ti se bavi time ko ce koga zajebati.Nas to bas i ne zanima.

Avatar
crnov
Postovi: 245
Pridružen/a: 29 jun 2014, 11:00
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la crnov » 19 okt 2014, 12:55

hilmo je napisao/la:Koliko god ja volio da Sarajevo bude prvak tesko da se moze jos uvijek nositi sa prvacima Slovenije, Hrvatske, Srbije, Ceske, Poljske itd itd...
Lagano skupljati koeficijent u Ligi Evrope dok se izbori mjesto nosioca u LP. ;)

Ako ce da igraju kao jucer drugo poluvrijeme u Mostaru mogu pobjediti Maribora ili Partizana! :thumbup:
Sampioni: 2004/2005, 2008/2009 , 2013/2014
Prvi u gradu,logicno!

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la hilmo » 19 okt 2014, 13:08

A ako bi protiv tih ekipa igrali jedno poluvrijeme kao juče prvo onda bi se Borussia ponovila za 45 minuta :(
Svi mi moramo još mnogo da radimo da bi se nadali prolasku drugog pretkola LP.
Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la Mancini » 19 okt 2014, 13:19

Lupuse nemoj se raspravljati sa tom dvojicom,ignoriši ih.Jedan iz Žepča koji standarno pametuje a drugi koji obilazi skoro sve teme i ljudima dijeli savjete.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la Signore » 19 okt 2014, 17:55

Mancini je napisao/la:Lupuse nemoj se raspravljati sa tom dvojicom,ignoriši ih.Jedan iz Žepča koji standarno pametuje a drugi koji obilazi skoro sve teme i ljudima dijeli savjete.
Nista ja ne pametujem. Ja na ovoj temi samo pisem statistike i kalkulacije. Da se ti imalo u to razumijes u potpunosti bi razumio moje postove. I ovdje pisem kao neutralan navijac. Ne navijam ni za kog, osim kad krene takmicenje pa podrzim sviju. Do tog trenutka samo izracunavam tko bi kako mogao proci. I logicno da svi mi neutralni prizeljkujemo klubove s vecim koeficijentom, jer ce oni dobiti lakse protivnike i imati vecu mogucnost za prolazom dalje. Tvoj problem ako se tebi to ne svidja i tvoj problem sto tvoj klub godinama ima najbolju ekipu i ne moze Europu izborit pa se svi sprdaju s vama.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la Mancini » 19 okt 2014, 18:03

E ne razumijem tvoje postove.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la Mokroguz » 19 okt 2014, 18:12

Signore je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:
Signore je napisao/la:[...]Od trenutne konkurencije na vrhu najgore bi bilo da Olimpic bude prvak, al necu o njima pricat, jer je valjda nemoguce da oni budu prvaci :lol: [...]
Haj' sad fino objasni kako/zasto bi to bilo nemoguce.
Inace sto bi pretpostavljao?
Rekoh ti da sam protumacis, al izgleda da nisi sposoban za to. To je bio sarkazam. Vidis rijec 'valjda' i smajli na kraju? Tko god ovdje vodi neke kalkulacije uvijek izostavi Olimpic. Na samom forumu se vise puta vodila rasprava o tome kako Olimpic i kad ima najjacu ekipu ne moze nista osvojiti. Zato sam to i napisao.

A sad ono realno i bez sarkazma. Olimpic jeste dobar, ali moje misljenje je da ce popusit kao i prethodnih sezona. Eventualno da izbori Europu. Titula daleko.
Google: "Poe's Law".
Ja sam smajlic protumacio kao ismijavanje.
Ali eto kada je vec okoncano ovo sve, izvinjavam se sto sam vrijedjao u procesu.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Hattrick
Postovi: 122
Pridružen/a: 07 jan 2014, 14:52
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la Hattrick » 19 okt 2014, 18:32

ma jasta je ovo nego smijesno.Nasi klubovi se bezveze blamiraju po Europu.moramo prvo napraviti ligu 10 koja ce donijeti puno toga dobroga.BiH je premala drzava da joj u ligi igra 16 ekipa...zamislite koliko bi zanimljivo i kvalitetnije prvnestvo bilo bez ekipa tipa Sloboda,Mladost,Drina,Zvijezda,Celik,Vitez...
Pa gotovo svako koliko bi se igrala po 2-3 derbija sa vecim posjetama stadionu

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la Signore » 19 okt 2014, 19:49

Mancini je napisao/la:E ne razumijem tvoje postove.
Onda ih ne komentiraj.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la Mancini » 19 okt 2014, 20:52

Komentirat ću i gluposti nekada.Jasno.Završena rasprava!
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la bagrcavi » 19 okt 2014, 21:32

Čuj Nijazovog malog on fol određuje kad je završena rasprava. :rol: Hudniče isfrustrirani nije forum za tebe, ionako 90% postova kmečiš moderatorima, i valjaš gluposti.
@Signore ne obraćaj pažnju na ovog neiživljenog maksuma, nego kad dođe vakat baci nam one tabele i propačune oko koeficijenata.
DRUG NEBI TI PUNCA

lupus
Postovi: 630
Pridružen/a: 27 feb 2014, 22:58
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la lupus » 19 okt 2014, 21:49

Nismo te prepoznali TUBORG glasnice,de reci nam. :D

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: aimar21, AjkulaCekicarka, holyman, supervizor i 37 gostiju.