FK Željezničar (opšte diskusije)

samocelik
Kontakt:

PostPostao/la samocelik » 22 okt 2017, 14:52

belosevic28 WroteColon
avenija WroteColonSretno danas protiv Goska, do pobjede !

:rol: :rol: :rol: :rol:

**** jaruga,kad muka pritisne... :mrgreen:
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

belosevic28
Kontakt:

PostPostao/la belosevic28 » 22 okt 2017, 14:58

I ovo da vidim ahhah al aferim pa si priznao da je muka natjerala haha
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

uNbx
Kontakt:

PostPostao/la uNbx » 22 okt 2017, 15:01

Bahate kone, prenosi li iko danas?
Stranački pozdrav. :lol:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 22 okt 2017, 19:15

Pa jel vas sramota :rol:

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 22 okt 2017, 20:05

Penaltiky WroteColonPa jel vas sramota :rol:

Naravno da jeste kad nam ti pises na temi :urnebes:
1921 bleed blue! F.K Željezničar

Money gone fuck friends, I need a homie that know me
When all these motherfuckin' cops be on me
I got problems ain't nobody calling back

Lakoste
Kontakt:

PostPostao/la Lakoste » 24 okt 2017, 18:43

Sta je sa onim Markovicem nisam upratio, je li dobio raskid ili je i dalje u b timu?
Sve, ove godineee
plave karamooo
a plavi papak s juga plakat ce
jer je BORDO Saraj'vo
#MRZIM ZELJEZNICAR

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 24 okt 2017, 18:55

Lakoste WroteColonSta je sa onim Markovicem nisam upratio, je li dobio raskid ili je i dalje u b timu?

I dalje je naš igrač, igrao je nedavno za B tim protiv Famosa.

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 26 nov 2017, 16:15

Koliko bi me izaslo farbanje 80 stubova visine 1.2 metra promjera 10 cm. Hvala

fks74
Kontakt:

PostPostao/la fks74 » 26 nov 2017, 19:46

Penaltiky WroteColonKoliko bi me izaslo farbanje 80 stubova visine 1.2 metra promjera 10 cm. Hvala

Dali je tvoj sprej ili njihov. :rol:

Lakoste
Kontakt:

PostPostao/la Lakoste » 27 nov 2017, 10:37

Zna li neko razlog zbog kojeg vasa uprava ne vrati lovu ljudima koji nisu danas u mogucnosti doci na derbi? Ciganluk pravi.
Sve, ove godineee
plave karamooo
a plavi papak s juga plakat ce
jer je BORDO Saraj'vo
#MRZIM ZELJEZNICAR

grbavicka
Kontakt:

PostPostao/la grbavicka » 27 nov 2017, 15:30

Lakoste WroteColonZna li neko razlog zbog kojeg vasa uprava ne vrati lovu ljudima koji nisu danas u mogucnosti doci na derbi? Ciganluk pravi.

pa sumnjam da se moze to vratiti u jednom danu... mislim da bi bilo fer da vrate... i da meni moja tv vrati 2 marke za prenos :D
15.5.45. datum ponosa i slave!

VolimTz
Kontakt:

PostPostao/la VolimTz » 12 dec 2017, 19:22

Prije nego što postavim pitanje želim naglasiti da nije zlonamjerno niti bilo kakva provokacija.

Kako navijači Željezničara prije svega Manijaci gledaju na dešavanja oko Tife (tetovaža) ? Ako je to uopšte bila istina. I ja sam volio i Tifu, i Grbavicu, i Ponesi zastavu, i slušao sam sve to često. Jer to smatram prije svega patriotskim pjesmama, Grbavicu naročito. Kako je prošla ta vijest, koja je realno udarac za sve patriote u BiH. I kako se sada gleda na te pjesme, lično kad ih slušam nije mi svejedno zbog toga što se desilo.
Tuzla ostaje kao zadnje uporiste sekularne Bosne. - Momčiluk

uNbx
Kontakt:

PostPostao/la uNbx » 12 dec 2017, 19:58

VolimTz WroteColonPrije nego što postavim pitanje želim naglasiti da nije zlonamjerno niti bilo kakva provokacija.

Kako navijači Željezničara prije svega Manijaci gledaju na dešavanja oko Tife (tetovaža) ? Ako je to uopšte bila istina. I ja sam volio i Tifu, i Grbavicu, i Ponesi zastavu, i slušao sam sve to često. Jer to smatram prije svega patriotskim pjesmama, Grbavicu naročito. Kako je prošla ta vijest, koja je realno udarac za sve patriote u BiH. I kako se sada gleda na te pjesme, lično kad ih slušam nije mi svejedno zbog toga što se desilo.

Nema tu veze manijaci nemanijaci. Tifa je pjevač kojem su gudre i razne hemije izjele moždane čelije. Lik jednostavno nije u relevantnom psihološkom stanju da mu se može suditi za ovakve gluposti. Trbuhom za kruhom.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

TobeYarabi
Kontakt:

PostPostao/la TobeYarabi » 12 dec 2017, 23:35

uNbx WroteColon
VolimTz WroteColonPrije nego što postavim pitanje želim naglasiti da nije zlonamjerno niti bilo kakva provokacija.

Nema tu veze manijaci nemanijaci. Tifa je pjevač kojem su gudre i razne hemije izjele moždane čelije. Lik jednostavno nije u relevantnom psihološkom stanju da mu se može suditi za ovakve gluposti. Trbuhom za kruhom.

otprilike tako nekako mu dodje..mislim da se i on sam iznenadio kad je vidio sta ima na ramenu :mrgreen:
ali cudi me da to nije prepravio

Sabinho
Kontakt:

PostPostao/la Sabinho » 12 dec 2017, 23:54

uNbx WroteColon

:lol: :lol: :lol: :lol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 13 dec 2017, 00:05

Tifa već jako dugo nije u stanju voditi normalnu konverzaciju, a kamoli nešto drugo. Čudi me kako je uopšte živ i kako preživljava.

Kao što uNbx reče, trbuhom za kruhom. Željezničar i Manijaci imaju veze sa njim isto kao i sve sarajlije, bio je i ostao legenda, a ovo mu ne mogu zamjeriti jer taj već odavno ne razmišlja svojom glavom.

U suštini, žao mi ga je, ali jbg... sam je odabrao svoj put i to poodavno.
AMARE VRATI SE !

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: 123456, Evolve i 10 gostiju.