FK Željezničar (opšte diskusije)

NAJGORA_BAGRA
Postovi: 4150
Pridružen/a: 13 jan 2011, 01:47
Lokacija: http://www.fksloboda.ba/
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la NAJGORA_BAGRA » 26 jul 2016, 12:48

Koliko ce FK Sarajevo isplatiti za ukupne stete ? I je li po vama to dovoljno da se nadomjesti steta ?

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15102
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la irfo » 26 jul 2016, 12:51

NAJGORA_BAGRA je napisao/la:Koliko ce FK Sarajevo isplatiti za ukupne stete ? I je li po vama to dovoljno da se nadomjesti steta ?
nije fazon sto ce oni platit tu stetu, fazon je sto smo mi izgradili ovo i unijeli dio sebe i onda smo morali gledati kako seljadija to razvaljuje, a vjerovatno ne znaju koliko nama to znaci i nece nikad znati jer nemaju tu povezanost
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Hrasno1921
Postovi: 2716
Pridružen/a: 27 maj 2016, 15:29
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Hrasno1921 » 26 jul 2016, 12:52

Platit ce onoliko koliko bude stete, ni vise ni manje tacno u bobu, a steta se procjenjuje na preko 15.000 KM
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

NAJGORA_BAGRA
Postovi: 4150
Pridružen/a: 13 jan 2011, 01:47
Lokacija: http://www.fksloboda.ba/
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la NAJGORA_BAGRA » 26 jul 2016, 12:54

irfo je napisao/la:
NAJGORA_BAGRA je napisao/la:Koliko ce FK Sarajevo isplatiti za ukupne stete ? I je li po vama to dovoljno da se nadomjesti steta ?
nije fazon sto ce oni platit tu stetu, fazon je sto smo mi izgradili ovo i unijeli dio sebe i onda smo morali gledati kako seljadija to razvaljuje, a vjerovatno ne znaju koliko nama to znaci i nece nikad znati jer nemaju tu povezanost
Bas zato sto je i bilo izgradjeno od strane navijaca su napravili haos.
Ovo me cisto zanima hoce li njihova uprava ostati cista obraza.

larssonche1337
Postovi: 69
Pridružen/a: 22 jul 2016, 04:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la larssonche1337 » 26 jul 2016, 12:55

Šteta će se nadoknaditi, a oni će uvijek ostat uhljupi

Avatar
arelinho
Postovi: 16415
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la arelinho » 26 jul 2016, 12:55

Kakvu sliku ovo postavi? :lol: :lol: :shock: :shock: Nije mi dobro :lol: :lol:

Avatar
PanajotPano
Postovi: 324
Pridružen/a: 08 jun 2016, 14:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la PanajotPano » 26 jul 2016, 15:26

Hervas napustio Željezničar jer su ga napali psi lutalice!?
HERVAS JE DOŠAO KAO VELIKO POJAČANJE ŽELJEZNIČARA
Objavljeno : 22-07-2016 23:57h

Prije nekoliko mjeseci FK Željezničar je doveo veliko pojačanje, španskog fudbalera Javiera Hervasa, ali prije dva dana Španac je iznenada napustio Grbavicu, a da nije odigrao ni minute u dresu Plavih s Grbavice.

Hervas je u razgovoru za portal sportsport.ba otkrio pomalo bizaran razlog zbog čega je odlučio napustiti FK Željezničar. Naime, kao glavni razlog je naveo kako se njegovoj porodici nije svidio život u Sarajevu, te da su ga jedne prilike dok je šetao psa sa suprugom, napale lutalice i da su zbog straha odlučili da napuste glavni grad Bosne i Hercegovine.

“Odlučio sam da odem, jednostavno mojoj supruzi se nije svidio život u Sarajevu. Dok smo šetali sa svojim psom napale su nas lutalice i od straha supruga je željela da se vratimo u Španiju. Nakon što sam razgovarao sa klubom pustili su me uz obeštećenje, a moram priznati da mi je žao što je na kraju došlo do ovoga. Želim se zahvaliti klubu na podršci, navijačima i naravno bivšim saigračima”, rekao je Hervas za SportSport.ba.

Javier Hervas nije dugo čekao na pronalazak novog kluba. Danas je potpisao ugovor sa Mirandesom, ekipom koja se takmiči u LaLigi2 (Segundi).

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la DenchiNL » 26 jul 2016, 19:33

irfo je napisao/la:
NAJGORA_BAGRA je napisao/la:Koliko ce FK Sarajevo isplatiti za ukupne stete ? I je li po vama to dovoljno da se nadomjesti steta ?
nije fazon sto ce oni platit tu stetu, fazon je sto smo mi izgradili ovo i unijeli dio sebe i onda smo morali gledati kako seljadija to razvaljuje, a vjerovatno ne znaju koliko nama to znaci i nece nikad znati jer nemaju tu povezanost
ma sve stoji,platit će se i nije se trebalo razvaljivat i ja bi bio najsretniji da sutra parafiraju zakon protiv huligana, ali budite realni i manijaci čupaju gdje god odu...i na Koševu i svuda....ovdje je slučaj bio da su se levati ložili mjesecima baš na čupanje stolica, da ste ih skinuli najpametnije bi bilo...samo se o tom pričalo, jer je bilo tih stolica po svim portalima i novinama...dok je akcija bila....to je idiotizam, a bakljade da ne spominjem, to je davno prevaziđeno....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
carsijaba
Postovi: 485
Pridružen/a: 22 avg 2015, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la carsijaba » 26 jul 2016, 20:42

Bordo tim plaća 803 uništene stolice: Sarajevo će “donirati“ Želji 24.796 maraka?
Iako je akcija "Kupi stolicu za evropsku Grbavicu“ završena posljednjeg dana maja, u budžet Željezničara ovih dana trebala bi pristići nova sredstva za stolice.

Istina, nije riječ o donaciji, nego o “dugu“ koji ima FK Sarajevo zbog toga što su njihovi navijači, Horde zla, demolirali sjevernu tribinu tokom 108. vječitog derbija.
Kako saznajemo uništene su 803 stolice, a osim toga, premijerligaš s Koševa morat će platiti i popravku oštećenog betona.

Sa Grbavice su nam potvrdili da će tačan iznos šteta biti poznat danas, odnosno da ne mogu špekulisati o ciframa dok na lice mjesta ne izađu ljudi iz firme koja će obavljati poslove rekonstrukcije sjeverne tribine.

Ipak, ako se uzme u obzir da je tokom već spomenute akcije za „Evropsku Grbavicu“ cijena stolice po UEFA-inom standardu iznosila 26,40 KM + PDV (ukupno 30,88 KM), sa ugradnjom, onda dolazimo do cifre od 24,796 maraka, samo za stolice. Uz to, tim sa Koševa vjerovatno će morati platiti i već spomenuta oštećenja betona na sjevernoj tribini, a tačan iznos naknade bit će utvrđen danas.

Avatar
admirr
Postovi: 598
Pridružen/a: 03 jul 2016, 05:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la admirr » 26 jul 2016, 22:25

carsijaba je napisao/la:Bordo tim plaća 803 uništene stolice: Sarajevo će “donirati“ Želji 24.796 maraka?
Iako je akcija "Kupi stolicu za evropsku Grbavicu“ završena posljednjeg dana maja, u budžet Željezničara ovih dana trebala bi pristići nova sredstva za stolice.

Istina, nije riječ o donaciji, nego o “dugu“ koji ima FK Sarajevo zbog toga što su njihovi navijači, Horde zla, demolirali sjevernu tribinu tokom 108. vječitog derbija.
Kako saznajemo uništene su 803 stolice, a osim toga, premijerligaš s Koševa morat će platiti i popravku oštećenog betona.

Sa Grbavice su nam potvrdili da će tačan iznos šteta biti poznat danas, odnosno da ne mogu špekulisati o ciframa dok na lice mjesta ne izađu ljudi iz firme koja će obavljati poslove rekonstrukcije sjeverne tribine.

Ipak, ako se uzme u obzir da je tokom već spomenute akcije za „Evropsku Grbavicu“ cijena stolice po UEFA-inom standardu iznosila 26,40 KM + PDV (ukupno 30,88 KM), sa ugradnjom, onda dolazimo do cifre od 24,796 maraka, samo za stolice. Uz to, tim sa Koševa vjerovatno će morati platiti i već spomenuta oštećenja betona na sjevernoj tribini, a tačan iznos naknade bit će utvrđen danas.
e cuj 24000 :lol:
Ne mogu brate ja igrati za novac i slusati kako trebam igrati..Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme..
Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu!!! A.F. HASE

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la uNbx » 26 jul 2016, 22:27

Kakvih bolan 800 stolica, to bi značilo da je pola zdenke otišlo u hendek, a nije. Ovo će se rastalit hladno naši i vaši. :lol:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

larssonche1337
Postovi: 69
Pridružen/a: 22 jul 2016, 04:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la larssonche1337 » 26 jul 2016, 22:30

sami ste krivi, kontate naštetit dini a on vas levati u svakom pogledu

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la uNbx » 26 jul 2016, 22:35

Ko smo to mi? Misliš da ima neko od čupatelja, a da čita ovaj forum? :facepalm:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

larssonche1337
Postovi: 69
Pridružen/a: 22 jul 2016, 04:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la larssonche1337 » 26 jul 2016, 22:38

ima joker vidim on voli čupat stolice, i hvali se da su mu trebale

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la uNbx » 26 jul 2016, 22:40

E čuj hvali se potrebama. Da i ovo čujem. :lol:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
carsijaba
Postovi: 485
Pridružen/a: 22 avg 2015, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la carsijaba » 27 jul 2016, 10:54

uNbx je napisao/la:Kakvih bolan 800 stolica, to bi značilo da je pola zdenke otišlo u hendek, a nije. Ovo će se rastalit hladno naši i vaši. :lol:
300 ih je najmanje izvaljeno, a minimalno 500 ima oštećenje, iako stoje na svojim mjestima. Svaka se mora zamijeniti. Kao i sva što je uništeno.

Avatar
sekac
Postovi: 3321
Pridružen/a: 21 feb 2010, 10:22
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la sekac » 27 jul 2016, 22:31

barbarez je napisao/la:
sekac je napisao/la:Ovako dolazim u miru bez namjere da bilo koga uvrijedim!Danas sam bio na đenazi našem Jaci mogu vam reči da sam bio oduševljen kad sam vidio navijače Želje dole u dresovima i majicama na kojima je pisalo Željezničar.Prišao sam momcima pružio im ruku i zahvalio se što su došli ti momci ako su ovde mogu to potvrditi.Ono sinoć divljanje i jednih i drugih navijača ne znam kako nazvati i kad se utakmica završila rekoh hvala Bogu nije bilo večih belaja.Kad jutros čitam pobili se u ferhadiji nije bitno i ne znam ko je počeo ali jedan momak je u bolnici ne znam o kome se radi pa zar da budemo kao Delije i Grobari sramota je ovo.Ja već duže vremena ima 10 godina ne idem na Grbavicu iz meni znanih razloga a kad se sjetim kako smo zajedno poslije derbija Trale Zoka Đilda i ostali družili se zezali šta reči na ovo.Papak je došao u grad i hoče svetinju derbija da uništi mi nikad nismo mrzili jedni druge jesmo se zezali ali nikad se nismo tukli između sebe naprotiv ako bi nas neko napao bili smo zajedno nije bitan tim ili boja bitan je moj drug-jaran.Navijači umjesto da uljepšaju loš derbi oni ga sa svojim ponašanjem još više lošijim učiniše.Da Bog da da se više družimo ne po đenazama nego ovako a ne da se bijemo to je zadnje na šta sam mogao pomisliti nakon jučerašnjeg gesta kad su Manijaci došli na đenazu pitaru.Molim vas da ovo shvatite kao prijateljsku poruku i da se priupitate ko su te seronje što sranja prava i kod jednih i kod drugih nadam se da ima normalnih (a ima) i da če ovo shvatiti kao dobronamjernu poruku i da poručimo papcima i u HZ i u Manijacima da ne damo svetinju zvana derbi i neka idu u tri ........... odakle su došli jer ovo je naš grad naš derbi . :plac:
Vratio sam se na ovaj forum samo iz razloga da tebi odgovorim na ovaj post.
Nekad sam te jako cijenio i sa tobom vodio davno rasravu kad si mi pricao kako ti je dijete bilo ugrozeno i kako ga ne smijes odvesti na stadion itd. Moguce da je bila situacija kad je neki debil nas bacio nesto iz vana na vasu tribinu.
Apsolutno sam te podrzao tada. Vodili smo mnogo lijepih rapsrava. A onda si vodjen ideologijom Dine Selimovica i ovih supcica ko Evander, sto pred derbi hajca raja pise razne bljuvotine i vrijedja, i onda se cudite onakvom ponasanju i divljastvu.
E sad da se vratim na tebe. Zadnja 2 derbija si najgnusnije vrijedjao navijace Zelje , zelio nam sve najgore , pljuvao maksimalno. Cak sam te je i pitao zasto to radis. Glumio si nekog mangupa i nastavljao sq pricom da te boli kurqc i da nam svima zelis najgore.
Jel najgore i to da oni idioti vasi gadjaju djecu . Prva baklja pala je iznad mene pola metra . 2 mjesta nize bila su 2 djecaka od po 5 godina.
Znao si onda vristati kad si osjetio da ti je dijete ugrozeno, a kad su nasa djeca ugrozena onda njima sve najgore i treba svakako. Jer si to i pricao mjesecima unazad. Ne samo ti nego i mnogi na ovom forumu.
Sad kao nesta pozivate na razum. Pa sto ne pozivas ovo svoje smradove koji danima hajcaju po vasoj temi da se treba kupat da treba skrit i zapalit.
Pricate godinama kako ste u kavezu i kako niste stoka na Grbavici. Pa sinoc ste i dokazali da jeste za kaveza i da vas tamo i treba drzati.
Pun mi je **** price dq pljujete u hajcate a onda kasnije satro fini.
Ja znam da i kod vas ima normalne raje, i tebe sam takvim smatrao, ali ti ne mogu zaboraviti sta si pricao nekad , sta prije godinu a sta sad pricas. Do sljedece tekme ces nam vjerovatno opet **** majku i mozda pozelit da baklja spuca neko dijete. Ko ga **** kad navija za Zelju. Jel vas to naucio papak Dino i fina grqdska raja (bordo prijatelji).
Nek ste zivi i zdravi. Hvala Allahu dragom na takvim komsijama.
Zaboravio si prošlu godinu kad ste oba puta dobili srećom ne idem na Grbavicu ali ste vi nas gađali bakljama pa poslije belaj sa murijom to nisi vidio je li? Na Koševu ste pobijedili i demolirali ste Wc i meni je česma pored glave proletila i pala kod mog djeteta to ti ne vidiš vidiš samo drugu stranu medalje aferim tako i treba sa tobom ne vrijedi raspravljati a volio bi vidjeti da su tvoje dijete ugrozilki kako bi reagovao.Ovbo je bila ruka pomirenja ali vidim vi po svome nadam se da nisu svi kao ti a ni pitari kao ja a vidjet ćemo ko je u pravu kad tad če sve izaći na vidjelo-
Sarajevo ljubavi moja!

Avatar
Evander
Postovi: 14422
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Evander » 28 jul 2016, 01:01

carsijaba je napisao/la:
uNbx je napisao/la:Kakvih bolan 800 stolica, to bi značilo da je pola zdenke otišlo u hendek, a nije. Ovo će se rastalit hladno naši i vaši. [emoji38]
300 ih je najmanje izvaljeno, a minimalno 500 ima oštećenje, iako stoje na svojim mjestima. Svaka se mora zamijeniti. Kao i sva što je uništeno.
Ti stvarno vjerujes da je 800 realna cifra? :D

Mislim, zaboli me koliko ce platiti, ali hajmo biti realni :D

Zasto imam osjecaj da ce poslije utakmice na Kosevu tvoj klub morati platiti preko 1000 stolica? :D

Klasicno rastaljivanje i pranje para.

Avatar
lijevokrilo
Postovi: 149
Pridružen/a: 19 jun 2016, 19:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la lijevokrilo » 28 jul 2016, 01:17

što bi mi rušili i lomili naš stadion koševo? nema potrebe zaista
sve je laž

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19291
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la MocMahale444 » 28 jul 2016, 01:44

Evander nije sav svoj, on je tu samo da nabaci smajli koji I širi mrznju.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], avanti003, Cernica22, supervizor i 24 gosta.