FK Željezničar (opšte diskusije)

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la DenchiNL » 16 apr 2017, 07:38

čestitam, plan vam je uspio, otkinuli ste nam 2 boda :thumbdown:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la bhfanatic14 » 19 apr 2017, 13:47

Navodno Stevanovica prati Wac(wolfsberg) austrijska prva liga. Vec prije nekad su ga pratili i zelili dovest, a sad to izgleda kao realna opcija jer je slobodan igrac. Pise da su i stupili snjim u Kontakt i da ce uskoro sjest snjim za stol.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Hrasno1921
Postovi: 2716
Pridružen/a: 27 maj 2016, 15:29
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Hrasno1921 » 19 apr 2017, 13:59

bhfanatic14 je napisao/la:Navodno Stevanovica prati Wac(wolfsberg) austrijska prva liga. Vec prije nekad su ga pratili i zelili dovest, a sad to izgleda kao realna opcija jer je slobodan igrac. Pise da su i stupili snjim u Kontakt i da ce uskoro sjest snjim za stol.
Pratim, medjutim tvrde "kako bh mediji" prenose i na to se pozivaju, istina je da ni jedan nas medij nema clanak o tome, info. je prvo plasirana na tm-u a zatim ju je Austrijski spox objavio, velika vjerovatnoca da je dezinformacija, pogotovo uzimajuci u obzir da se suska kako Zeljo po svaku cijenu zeli da ga zadrzi i da ce se ubrzo pokrenuti novi pregovori sa njim ...
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la bhfanatic14 » 19 apr 2017, 14:18

Hrasno1921 je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:Navodno Stevanovica prati Wac(wolfsberg) austrijska prva liga. Vec prije nekad su ga pratili i zelili dovest, a sad to izgleda kao realna opcija jer je slobodan igrac. Pise da su i stupili snjim u Kontakt i da ce uskoro sjest snjim za stol.
Pratim, medjutim tvrde "kako bh mediji" prenose i na to se pozivaju, istina je da ni jedan nas medij nema clanak o tome, info. je prvo plasirana na tm-u a zatim ju je Austrijski spox objavio, velika vjerovatnoca da je dezinformacija, pogotovo uzimajuci u obzir da se suska kako Zeljo po svaku cijenu zeli da ga zadrzi i da ce se ubrzo pokrenuti novi pregovori sa njim ...
Ja sam Cito u domacim novinama danas krone, koje zastupaju wac i imaju uvjek prvi sve informacije ! Al pisem jer mislim da mu je bezveze ic u mrtvu austrijsku ligu, jos je ovo mali klub hajmo rec seljacki,kojeg odrzaje jedan covjek. Dodje im u Prosjeku 2000gledalaca, a znam da bi najvise mogo dobit 5000eura mjesecno kod njih plus Bonuse. Neznam kakvo je stanje u zelji al mislim da odprilike to i zeljo mu moze dat.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Hrasno1921
Postovi: 2716
Pridružen/a: 27 maj 2016, 15:29
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Hrasno1921 » 19 apr 2017, 14:26

Ma to bi mu bio korak unazad u karijeri, da se radi o Rapidu, Austriji pa hajde, tih pet hiljada evrica malo manje ima trenutno u Zelji to je sigurno, medjutim sa novim ugovorom to bi bilo mnogo vise, za bh. uslove zaista puno, medjutim on ocito ima zelju da ostane sta ce biti na kraju vidjet cemo, ali vjerujem da i mimo menadzera ima mozga i da zna sta je najbolje za njega i njegovu karijeru ...
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1142
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la theKuPuS » 19 apr 2017, 15:08

Nista poslije BiH nije korak nazad u karijeri, mozda samo nije veliki korak naprijed

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la UstanikSBII » 24 apr 2017, 15:05

Izvedite momčad B ili vratite pare od tribine! :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61446
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Virtu4l » 24 apr 2017, 15:09

UstanikSBII je napisao/la:Izvedite momčad B ili vratite pare od tribine! :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Ništa od toga, ide Slavko pod punim gasom na Široki, da li će biti dodoljno ne znam, ali sigurno će naši izginuti da vas pobijede i da prođemo dalje.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la UstanikSBII » 24 apr 2017, 15:12

Virtu4l je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:Izvedite momčad B ili vratite pare od tribine! :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Ništa od toga, ide Slavko pod punim gasom na Široki, da li će biti dodoljno ne znam, ali sigurno će naši izginuti da vas pobijede i da prođemo dalje.
Ako bude te natkrivali tribinu ne računaj te na nas. :urnebes: :urnebes: Šalu na stranu, ipak se nadam da će vas umor sustići :D Samo da ne primimo gol rano i sve će biti dobro barem po nas ;)
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19328
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la MocMahale444 » 24 apr 2017, 15:17

UstanikSBII je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:Izvedite momčad B ili vratite pare od tribine! :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Ništa od toga, ide Slavko pod punim gasom na Široki, da li će biti dodoljno ne znam, ali sigurno će naši izginuti da vas pobijede i da prođemo dalje.
Ako bude te natkrivali tribinu ne računaj te na nas. :urnebes: :urnebes: Šalu na stranu, ipak se nadam da će vas umor sustići :D Samo da ne primimo gol rano i sve će biti dobro barem po nas ;)
Ima da vas nema, Slavko je ljut na vas dok vecina navijaca konta da im kup nije potreban ali ljudi iz uprave i Slavko misle drugacije.
2-0 jedva
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61446
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Virtu4l » 24 apr 2017, 15:21

UstanikSBII je napisao/la:Ako bude te natkrivali tribinu ne računaj te na nas. :urnebes: :urnebes: Šalu na stranu, ipak se nadam da će vas umor sustići :D Samo da ne primimo gol rano i sve će biti dobro barem po nas ;)
Ja iskreno sumnjam u prolaz, ali znam da ćemo dati sve od sebe da prođemo. Slavko će izvesti najbolje što mu je u tom trenutku na raspolaganju, a možda napravi neku ludu rotaciju tipa Nikolić/Lendrić, ne bi me to iznenadilo.

Rani gol, kasni gol, svejedno je, vi ste u odličnoj poziciji jer kad god da zabijete završili ste posao. Šanse ćete sigurno imati, ima ih svako protiv nas.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la 96BadBoy » 24 apr 2017, 16:03

Pozdrav zeljovci,ko u vas u srijedu nece igrati?
Igraj Široki ti si najbolji!

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Merhaba » 24 apr 2017, 16:09

96BadBoy je napisao/la:Pozdrav zeljovci,ko u vas u srijedu nece igrati?
Stanic (zbog kartona) Crnov , Stojanovic (igrali ranije KUP)
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la NjonjoVam » 28 apr 2017, 18:53

Hoćel vam igrat 2 najbolja pojačanja sad u nedjelju na Tušnju,Kostić i Zakarić ??
DRŽAVA TUZLA!!

Guest007
Postovi: 531
Pridružen/a: 25 dec 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Guest007 » 01 maj 2017, 02:06

Slavko je odlican trener, sigurno u top 5 u BiH. Al' moje misljenje je da radi pogresno sa Zeljom ;)
Njegov stil igre je trka, al' mu je ekipa previse stara za taj stil ;) Stevanovic ako vam ode, to ce biti isti onaj Zeljo koji je vodio Edis Mulalic i Milos Kostic :D
Bilo kako bilo, u Tuzli nikad nece postojat' gradski derbi, u Tuzli postoji samo jedan klub, nasa Svetinja, Sloboda!

NS BiH mafia!
Savez napolje!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la LjoZee » 01 maj 2017, 09:23

Guest007 je napisao/la:Slavko je odlican trener, sigurno u top 5 u BiH. Al' moje misljenje je da radi pogresno sa Zeljom ;)
Njegov stil igre je trka, al' mu je ekipa previse stara za taj stil ;) Stevanovic ako vam ode, to ce biti isti onaj Zeljo koji je vodio Edis Mulalic i Milos Kostic :D
Dovoljno je da nas napuste Bogicevic i Kerla i bit cemo 10 puta bolja ekipa.
Doci ce neko umjesto Stevanovica. Mozda ne toliko dobar,ali vjerujem da ce biti pribliznih kvaliteta.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Pantelija » 02 maj 2017, 23:56

selam za navijace zeljeznicara
da vam odmah prenesem, posto vidim da ima nekih koji misle da ce pored 1750 ulaznica koje cete dobiti, gledati utakmicu sa zapada, da im moram reci da od toga nema nista, nego da ppozure kupiti neku od 1750 ulaznica.
Razlog je taj sto ce MUP dobiti instrukcije da navijaci koji se stacioniraju na tom dijelu zapada ce biti izbaceni sa tribine , da ce svaka osoba sa bilo kakvim "znakom" plavih biti odstranjena sa utakmice i da ce policija cak i kaznjavati iste zbog jasno određenog broja navijacaa ssve u cilju sigurnosti ostatka navijaca sarajeva na zapadnoj tribini koji dolaze sa porodicom, posto je vas navijacka skupina poznata po raznoraznim ekscesima, postavljanju bombi, bacanju suzavaca, gadjanju bakljama ljude u glavu, lomljenje stolica na jugu koseva, razvaljivanju WC.ova, bacanju bombi po igralistima djecijim i slicno.

selam
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

narodniheroj
Postovi: 1393
Pridružen/a: 19 okt 2015, 22:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la narodniheroj » 03 maj 2017, 08:51

Pantelija je napisao/la:selam za navijace zeljeznicara
da vam odmah prenesem, posto vidim da ima nekih koji misle da ce pored 1750 ulaznica koje cete dobiti, gledati utakmicu sa zapada, da im moram reci da od toga nema nista, nego da ppozure kupiti neku od 1750 ulaznica.
Razlog je taj sto ce MUP dobiti instrukcije da navijaci koji se stacioniraju na tom dijelu zapada ce biti izbaceni sa tribine , da ce svaka osoba sa bilo kakvim "znakom" plavih biti odstranjena sa utakmice i da ce policija cak i kaznjavati iste zbog jasno određenog broja navijacaa ssve u cilju sigurnosti ostatka navijaca sarajeva na zapadnoj tribini koji dolaze sa porodicom, posto je vas navijacka skupina poznata po raznoraznim ekscesima, postavljanju bombi, bacanju suzavaca, gadjanju bakljama ljude u glavu, lomljenje stolica na jugu koseva, razvaljivanju WC.ova, bacanju bombi po igralistima djecijim i slicno.

selam
E baš ti hvala prijatelju na ovim friškim informacijama, a ja konto ići na zapad :crazy:
E'o nećemo nakon ovog nigdje, jbg nismo znali.

PS jesi ti il je Sabrina dala upute MUP-u da nas izbace ?
Šta reći na kraju Osim "kraj priče" :urnebes: :urnebes:

grbavicka
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 apr 2017, 12:07
Lokacija: Kovačići
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la grbavicka » 03 maj 2017, 08:56

@pantelija, jesil to ti semire kerla, cuj selam :D
45515

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la mma_hz » 03 maj 2017, 09:02

Pantelija je napisao/la:selam za navijace zeljeznicara
da vam odmah prenesem, posto vidim da ima nekih koji misle da ce pored 1750 ulaznica koje cete dobiti, gledati utakmicu sa zapada, da im moram reci da od toga nema nista, nego da ppozure kupiti neku od 1750 ulaznica.
Razlog je taj sto ce MUP dobiti instrukcije da navijaci koji se stacioniraju na tom dijelu zapada ce biti izbaceni sa tribine , da ce svaka osoba sa bilo kakvim "znakom" plavih biti odstranjena sa utakmice i da ce policija cak i kaznjavati iste zbog jasno određenog broja navijacaa ssve u cilju sigurnosti ostatka navijaca sarajeva na zapadnoj tribini koji dolaze sa porodicom, posto je vas navijacka skupina poznata po raznoraznim ekscesima, postavljanju bombi, bacanju suzavaca, gadjanju bakljama ljude u glavu, lomljenje stolica na jugu koseva, razvaljivanju WC.ova, bacanju bombi po igralistima djecijim i slicno.

selam
Sellam brate,

ma dati im citav jug ba,**** derbi da ga unistavamo..
Nismo ni Amarovci,ni Lemdarovci,a pgt Misketovci mi smo ljudi :thumbup: ,sto da unistavamo nesto nase. :bih:
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Cernica22, chiefsosa, Pitarsam i 42 gosta.