FK Željezničar (opšte diskusije)

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la DenchiNL » 27 jun 2016, 11:26

hoće li Bevab igrati lijevo krilo? koji juniori su vam najbliži prvom timu sada?

normalan odgovor ako nije bed :thumbup:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
arelinho
Postovi: 16437
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la arelinho » 27 jun 2016, 11:29

DenchiNL je napisao/la:hoće li Bevab igrati lijevo krilo? koji juniori su vam najbliži prvom timu sada?

normalan odgovor ako nije bed :thumbup:
Bevab ce po mom misljenju igrati lijevog beka. A sto se tice juniora ovi sto su sada zavrsili sa omladinskim pogonom su Durakovic,Osmankovic i Cutahija. Od njih trojice najblizi prvom timu je Osmankovic. On ce dobiti sigurno ove sezone par utakmica dok ova druga dvojica tesko. :thumbup: :thumbup:

Avatar
Thetraphak1921
Postovi: 2195
Pridružen/a: 17 jan 2016, 22:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Thetraphak1921 » 27 jun 2016, 11:31

Ma sto se tice omladinaca, Zeric ce najvise sansi dobiti. Zivi bili pa vidjeli. :)

Avatar
arelinho
Postovi: 16437
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la arelinho » 27 jun 2016, 11:33

Thetraphak1921 je napisao/la:Ma sto se tice omladinaca, Zeric ce najvise sansi dobiti. Zivi bili pa vidjeli. :)
Eh vidis i njega sam zaboravio. Mislim da je on sada tek junior.

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la mma_hz » 27 jun 2016, 12:43

Pozdrav strumfovi,jedno brzinsko pitanje. :D :D
Kad se aBd istok napravi gdje ce se smjestati gostujuci navijaci(npr derbi),jer kako sam ja razumio Misimovica centralni dio istoka tj.500 mjesta ce biti rezervisano za one sto zakupe to za milju.Nije valjda da ce ponovo sve spasti na golubarnik. :roll: :roll:
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

19871921
Postovi: 2
Pridružen/a: 26 jun 2016, 21:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la 19871921 » 27 jun 2016, 12:51

mma_hz je napisao/la:Pozdrav strumfovi,jedno brzinsko pitanje. :D :D
Kad se aBd istok napravi gdje ce se smjestati gostujuci navijaci(npr derbi),jer kako sam ja razumio Misimovica centralni dio istoka tj.500 mjesta ce biti rezervisano za one sto zakupe to za milju.Nije valjda da ce ponovo sve spasti na golubarnik. :roll: :roll:
Vjerovatno veci dio sjevera, polovinu centralnog dijela i dio zdenke, a ostalo ce biti linija razdvajanja. Ako bi se stolice skinule mislim da dodje malo vise od 4 000 mjesta sto je skoro pa duplo vece. Da se ja pitam dobili bi i citav sjever, ali je problem sa onima nasim koji imaju godisnje karte.
Mirza Rascic !

2palko
Postovi: 16
Pridružen/a: 26 jun 2016, 23:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la 2palko » 27 jun 2016, 12:54

Mogu dobit sjever kad oni natkriju svoje tribine, i kad nama istok bude natkriven, do tada "golubarnik"

19871921
Postovi: 2
Pridružen/a: 26 jun 2016, 21:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la 19871921 » 27 jun 2016, 13:03

2palko je napisao/la:Mogu dobit sjever kad oni natkriju svoje tribine, i kad nama istok bude natkriven, do tada "golubarnik"
Ma istok od 5 000, jug i zapad, te dio sjevera nama sasvim dovoljno, pa u zavisnosti od okolnosti u kojima se igra derbi i previse.
Mirza Rascic !

Avatar
KapitenK
Postovi: 1584
Pridružen/a: 27 mar 2016, 15:29
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la KapitenK » 27 jun 2016, 13:20

arelinho je napisao/la:
Thetraphak1921 je napisao/la:Ma sto se tice omladinaca, Zeric ce najvise sansi dobiti. Zivi bili pa vidjeli. :)
Eh vidis i njega sam zaboravio. Mislim da je on sada tek junior.
I Mujagica. Obojica bi trebali imati prostora... Pogotovo Zera.

Avatar
Alleenn
Postovi: 339
Pridružen/a: 20 nov 2008, 18:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Alleenn » 27 jun 2016, 14:25

mma_hz je napisao/la:Pozdrav strumfovi,jedno brzinsko pitanje. :D :D
Kad se aBd istok napravi gdje ce se smjestati gostujuci navijaci(npr derbi),jer kako sam ja razumio Misimovica centralni dio istoka tj.500 mjesta ce biti rezervisano za one sto zakupe to za milju.Nije valjda da ce ponovo sve spasti na golubarnik. :roll: :roll:
Kad se napravi istok i jug... Vi ce te dobiti 5% kapacite stadiona to je zdenka i slovo O... Vise od toga nema sanse... Jedino ako budete kupovali karte ispred stadiona za tribinu sjever pa da se samo priblizite ogradjenom prostoru

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la mma_hz » 27 jun 2016, 15:26

Alleenn je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:Pozdrav strumfovi,jedno brzinsko pitanje. :D :D
Kad se aBd istok napravi gdje ce se smjestati gostujuci navijaci(npr derbi),jer kako sam ja razumio Misimovica centralni dio istoka tj.500 mjesta ce biti rezervisano za one sto zakupe to za milju.Nije valjda da ce ponovo sve spasti na golubarnik. :roll: :roll:
Kad se napravi istok i jug... Vi ce te dobiti 5% kapacite stadiona to je zdenka i slovo O... Vise od toga nema sanse... Jedino ako budete kupovali karte ispred stadiona za tribinu sjever pa da se samo priblizite ogradjenom prostoru
To je po tebi ok. :? :?
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

HausMan
Postovi: 988
Pridružen/a: 05 maj 2016, 12:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la HausMan » 27 jun 2016, 15:35

Ma pusti njega lupeta kao uvijek. Ko ce to sad znati sta ce biti kad se napravi istok. Jedino ako je vidovit vidovita baba vanga :D
Prelistaj mu postove na sve on ima odgovor sta ce biti, amidza mu u kllubu, dedo mu se zna s misketom. :tokralju:
Zadnja izmjena: HausMan, dana/u 27 jun 2016, 15:37, ukupno mijenjano 1 put.

2palko
Postovi: 16
Pridružen/a: 26 jun 2016, 23:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la 2palko » 27 jun 2016, 15:37

Daćemo vam i istok i sjever i pola zapada ako ih možete napuniti :urnebes:

HausMan
Postovi: 988
Pridružen/a: 05 maj 2016, 12:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la HausMan » 27 jun 2016, 15:45

Sad ce nam alen objasniti kako to ide, sta kaze aco svaki treci dan se registruje :D vidoviti alen

Avatar
Alleenn
Postovi: 339
Pridružen/a: 20 nov 2008, 18:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Alleenn » 27 jun 2016, 15:46

mma_hz je napisao/la:
Alleenn je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:Pozdrav strumfovi,jedno brzinsko pitanje. :D :D
Kad se aBd istok napravi gdje ce se smjestati gostujuci navijaci(npr derbi),jer kako sam ja razumio Misimovica centralni dio istoka tj.500 mjesta ce biti rezervisano za one sto zakupe to za milju.Nije valjda da ce ponovo sve spasti na golubarnik. :roll: :roll:
Kad se napravi istok i jug... Vi ce te dobiti 5% kapacite stadiona to je zdenka i slovo O... Vise od toga nema sanse... Jedino ako budete kupovali karte ispred stadiona za tribinu sjever pa da se samo priblizite ogradjenom prostoru
To je po tebi ok. :? :?
Kad malo bolje skontas da su tribine odvojene dobili bi vi pola sjevera vako nema sanse da ce te dobiti vise od 5% kapaciteta stadiona... Ja sam ti rekao kako ce te morati kupovati ostale karte to je ono sto ce doci u klub... Za ostalo moras kupiti kako sam vec napisao

A @Husman kako je kad miske ne vadi boli li...

HausMan
Postovi: 988
Pridružen/a: 05 maj 2016, 12:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la HausMan » 27 jun 2016, 15:47

hahaha, haj nam reci kojom ti to tehnikom znas sta ce biti za godinu dana? Bas me zanima?

Avatar
Alleenn
Postovi: 339
Pridružen/a: 20 nov 2008, 18:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Alleenn » 27 jun 2016, 15:50

HausMan je napisao/la:Sad ce nam alen objasniti kako to ide, sta kaze aco svaki treci dan se registruje :D vidoviti alen
Da bi se spustio na tvoj nivo morao bi imati IQ ko sobna temperatura kosto ga ti imas... Kad ti nesto napisem repliciraj sve dok se ne obracam tebi zaobiti ili me stavi na ignor listu...

A dokaz kako si paglu je tvoj post iznad ovoga o registrovanju novih nickova

HausMan
Postovi: 988
Pridružen/a: 05 maj 2016, 12:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la HausMan » 27 jun 2016, 15:51

pa ti imas dvije recenice ponavljas se ko pokvarena ploca jbt.hahah, negdje cuo za ovu recenicu iq svaki 10 post ponovis isto. a fazon je sto ti nemas blage veze sta ce biti kad bude istok, ja mislim da u klubu ne znaju, ali ti znas vidoviti alen. on zna da ce se trebati kupovati karte kad bude istok ahahhaha boze ublehasa kuknjava i prestani se svaki treci dan registrovati smarati ljude.

Avatar
Konzerva
Postovi: 2234
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Konzerva » 28 jun 2016, 09:03

slika

slika

hocemo li ovo ikad docekat :D
slika
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Avatar
zlo87
Postovi: 3272
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la zlo87 » 29 jun 2016, 01:43

Salihovic?
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.