FK Slavija

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 05 jul 2015, 10:44

Suljo20002 je napisao/la:
Pappy je napisao/la:Došli:

Dino Hasković (Željezničar)
Darko Spalević ( Donji Srem)
Srđan Grujičić (Sloboda Užice)
Branislav Arsenijević (bez kluba)
Jovan Vujanić (Tekstilac)
Toni Pervan (-)
Marko Ristić (Sloboda Užice)
Marko Mitrušić (Bežanija)

Otišli:

Goran Popović ( Čelik)
Nedim Oglečevac ( Čelik)
Emir Hodžurda ( Željo)
Damir Osmanković (Velež)
Anel Salković (Mladost DK)
Igor Lambulić (-)
Vedad Šabanović (-)
Duško Radosavljević (Travnik)
Armin Smiječanin (-)
Sedin Ljuca (-)
Mahir Karić (Olimpic)
Miljan Govedarica ( Sloboda)

Mislim da sam sve pohvatao ovako na prvu.
Pa mislio sam da ste dosta oslabljeni,a ustvari mozda ste cak i jaci u odnosu na proslu sezonu. pozz.... :)
Nas su mnogi "stručnjaci" na početku roku prežalili. Misle pustili igrače,i neće ništa dovesti. :urnebes: Ova ekipa koja se pravi biće jača nego prošlogodišnja, a koja je igrala sjajno u prvom dijelu sezone. Samo nam treba utakmica da se uigramo. Al' to ti je naš problem. Milion fudbalskih stručnjaka, i svi misle sve da znaju, pa i prije početka prelaznog roka daju sebi za pravo da kažu kako je Slavija sigurna za ispadanje.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 05 jul 2015, 10:47

lovcen16 je napisao/la:@Pappy sto je sa Mojovicem hoce li biti nesto od njega bio je spominjan pa sad neznam nevidim ga na ovim spiskovima igraca sto su igrali ove dvije tekme...
Pravo da ti kažem mislim da nije više tu. Bio je, ali i ono što sam i ja vidio kad su igrali između sebe nije nešto. Potpuno mi je ofalio, pa ovakav definitivno ne bi bio pojačanje.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 05 jul 2015, 13:38

Karlo Bilić i Ivan Jovanović će i definitivno biti naši igrači naredne sezone. Očekuje se da to isto postane i Stefan Barić.

Bilić igra na poziciji stopera, moze pokriti i lijevog beka. Ponikao u Splitu, a dolazi iz Dugopolja. Ivan Jovanović je napadač. Ponikao u Hajdukovoj školi, a igrao još za poljski Motor, Zadar i Celje.

Stefan Barić je veznjak koji može pokriti i desnu stranu. Dolazi iz slovenskog Zavrča. Takođe prošao omladinsku školu Hajduka, igrao još za Solin, i u jednom njemačkom niželigašu.

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la rodjenisa » 05 jul 2015, 14:32

Pappy je napisao/la:Karlo Bilić i Ivan Jovanović će i definitivno biti naši igrači naredne sezone. Očekuje se da to isto postane i Stefan Barić.

Bilić igra na poziciji stopera, moze pokriti i lijevog beka. Ponikao u Splitu, a dolazi iz Dugopolja. Ivan Jovanović je napadač. Ponikao u Hajdukovoj školi, a igrao još za poljski Motor, Zadar i Celje.

Stefan Barić je veznjak koji može pokriti i desnu stranu. Dolazi iz slovenskog Zavrča. Takođe prošao omladinsku školu Hajduka, igrao još za Solin, i u jednom njemačkom niželigašu.
Vi zamjenili uloge sa nasim konama ,one pokupise sve Srbe a vi sve Hrvate :lol: :lol:
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 05 jul 2015, 15:27

Propao nam projekat multikulturalnosti sa Bošnjacima. :urnebes:

Pitaristok
Postovi: 1713
Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pitaristok » 05 jul 2015, 21:22

rodjenisa je napisao/la:
Pappy je napisao/la:Karlo Bilić i Ivan Jovanović će i definitivno biti naši igrači naredne sezone. Očekuje se da to isto postane i Stefan Barić.

Bilić igra na poziciji stopera, moze pokriti i lijevog beka. Ponikao u Splitu, a dolazi iz Dugopolja. Ivan Jovanović je napadač. Ponikao u Hajdukovoj školi, a igrao još za poljski Motor, Zadar i Celje.

Stefan Barić je veznjak koji može pokriti i desnu stranu. Dolazi iz slovenskog Zavrča. Takođe prošao omladinsku školu Hajduka, igrao još za Solin, i u jednom njemačkom niželigašu.
Vi zamjenili uloge sa nasim konama ,one pokupise sve Srbe a vi sve Hrvate :lol: :lol:
A vi otpad koji niko nece.

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 05 jul 2015, 22:11

Bice pojacanja neka,neka samo da je kesa....ovo volim kad novinari pisu ovakve clanke kad treba pohvaliti rad pohvali a isto tako kad treba kritikovati kritikuj brate da bi se doslo do boljih rezultata...
@ Pappy kralju kakva je situacija sa terenom jesi li navracao ikako dole...

esprit24
Postovi: 5380
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Slavija

Post Postao/la esprit24 » 05 jul 2015, 23:49

Pitaristok je napisao/la:
rodjenisa je napisao/la:
Pappy je napisao/la:Karlo Bilić i Ivan Jovanović će i definitivno biti naši igrači naredne sezone. Očekuje se da to isto postane i Stefan Barić.

Bilić igra na poziciji stopera, moze pokriti i lijevog beka. Ponikao u Splitu, a dolazi iz Dugopolja. Ivan Jovanović je napadač. Ponikao u Hajdukovoj školi, a igrao još za poljski Motor, Zadar i Celje.

Stefan Barić je veznjak koji može pokriti i desnu stranu. Dolazi iz slovenskog Zavrča. Takođe prošao omladinsku školu Hajduka, igrao još za Solin, i u jednom njemačkom niželigašu.
Vi zamjenili uloge sa nasim konama ,one pokupise sve Srbe a vi sve Hrvate :lol: :lol:
A vi otpad koji niko nece.
Mislio covjek na zrinjski :kafa:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 06 jul 2015, 17:04

Mitrušić i Vujanić se napravili budale i napustili klub. Ovaj prvi šatro nezadovoljan jer nije igrao u prijateljskoj protiv Mladosti, iako se znalo da je ta utakmica namijenjena onima koji su tu da se vidi da li će ostati, a on je već bio zacrtan za ostanak. Vujanića, jbg, sada kada imamo i Bilića nije mi žao što odlazi. Mogao nam je biti opcija više, ali ko ga ****. :mrgreen:

Safet Šivšić putuje sa ekipom u Austriju. Trebao bi ostati u ekipi, a u Austriji bi se trebalo priključiti još nekoliko igrača.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 07 jul 2015, 12:52

Anži, Vašaš i Hapoel su protivnici na pripremama, i imamo sutra jednog niželigaša, i vjerovatno da ćemo za kraj imati još jednog.

U klub stigao Adama Niangane, bio u Orašju zadnju prošlu sezonu, samo osam odigranih minuta tamo imao. Ne uliva povjerenje ali vidjećemo.

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 07 jul 2015, 16:21

Pappy je napisao/la:Anži, Vašaš i Hapoel su protivnici na pripremama, i imamo sutra jednog niželigaša, i vjerovatno da ćemo za kraj imati još jednog.

U klub stigao Adama Niangane, bio u Orašju zadnju prošlu sezonu, samo osam odigranih minuta tamo imao. Ne uliva povjerenje ali vidjećemo.
Bas dobre ekipe za pripremne tekme,to znaci trebalo bi biti 5 tekmi gore ja se nadam jos jednoj kad se vrate da vidimo sa cim raspolazemo u sljedecoj sezoni jer ovo je potpuno nova ekipa...valjda ce nas obradovati pa odigrati jednu ovde...

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 08 jul 2015, 21:51

3:0 smo ispušili od Ricinga. Oni su trebali da uđu ove godine u drugu ligu Austrije, bili su najjača ekipa tamo uz Austriju Salcburg, ali su imali nekih finansijskih problema pa je Parndorf umjesto njih išao u plej of. Uglavnom, rezultat na prvu loptu loš, ali sam pričao sa našim igračima, za početak smo dobro odigrali, ali smo primili izrazito glupe golove i to nas je koštalo.

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 10 jul 2015, 16:54

Citajuci raspored cini mi se i ne izgleda previse strasno jedino sto mi se nesvidja to je zadnje kolo protiv Zelje i mozda 11 i 12 kolo kad smo u prvom djelu sezone domacini sto nam dolaze Siroki i Borac da su bar neke druge ekipe to bi bilo vrhunski ali i ovako ovo meni izgleda dobar raspored...

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 10 jul 2015, 16:58

Kad se igra ova tekma protiv Madjarskog Vasasa na njihovom sajtu pise da igraju danas protiv Tuzlanske Slobode u 18 casova...a dan prije je pisalo da igraju protiv nas....da nije kakva promjena termina...

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 10 jul 2015, 18:31

Sisvic otisao sa priprema a i nacelnik opstine se sprema da digne ruke od kluba...nimalo mi se nesvidjaju zadnje informacije koje sam procitao ali jbg-a to smo sta smo...

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 10 jul 2015, 22:34

lovcen16 je napisao/la:Sisvic otisao sa priprema a i nacelnik opstine se sprema da digne ruke od kluba...nimalo mi se nesvidjaju zadnje informacije koje sam procitao ali jbg-a to smo sta smo...
Šivšić je jedno veliko ****. Kao igrača nadao sam se da će doći i da ga Guta isforsira na lijevom krilu, kako je i bilo protiv Ricinga (što je vrlo loše odigrao), ali opet sa druge strane mnogi su mi rekli kakav je čovjek, i nimalo mi nije žao što je otišao. Žao mi je samo što je pred polazak glumio neko poštenje i kleo se kako ovo neće uraditi, i onda treći dan to uradi. Smrad obični.

p.s Jesi li ovo ti napravio još jedan profil na fejsu, ili neko kopira odavde na onu fejs stranicu ? :lol: :mrgreen:

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 10 jul 2015, 22:56

Pappy je napisao/la:
lovcen16 je napisao/la:Sisvic otisao sa priprema a i nacelnik opstine se sprema da digne ruke od kluba...nimalo mi se nesvidjaju zadnje informacije koje sam procitao ali jbg-a to smo sta smo...
Šivšić je jedno veliko ****. Kao igrača nadao sam se da će doći i da ga Guta isforsira na lijevom krilu, kako je i bilo protiv Ricinga (što je vrlo loše odigrao), ali opet sa druge strane mnogi su mi rekli kakav je čovjek, i nimalo mi nije žao što je otišao. Žao mi je samo što je pred polazak glumio neko poštenje i kleo se kako ovo neće uraditi, i onda treći dan to uradi. Smrad obični.

p.s Jesi li ovo ti napravio još jedan profil na fejsu, ili neko kopira odavde na onu fejs stranicu ? :lol: :mrgreen:
Ma jok kralju...slab sam ti ja sa ovim tehnologijama...
Onda je bolje sto je otisao ko ga yebe...Znaci sad nam treba jos dodatnih pojacanja...
Kako ti se cini raspored.....

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 10 jul 2015, 23:15

Ma raspored kakav god da je došao isto ti se vodi. Nema slabe utakmice sada. Dobro je što otvaramo prvenstvo kući. Jedino da sam ja birao izabrao bih da protiv Mladosti igramo nekada kasnije, dok ih prođe ova početna euforija, ovako u prvom kolu pred njihovom publikom mislim da smo najebali. :lol: Biće duplo teže igrati. Al' jbg, ako se misli ostajati u ligi ne smijemo birati utakmice.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 10 jul 2015, 23:57

Jaoo kakav bi nam igrač mogao stići. Ako do toga dođe na konju smo. :cool:

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la KenoRob » 11 jul 2015, 12:13

Pappy je napisao/la:Ma raspored kakav god da je došao isto ti se vodi. Nema slabe utakmice sada. Dobro je što otvaramo prvenstvo kući. Jedino da sam ja birao izabrao bih da protiv Mladosti igramo nekada kasnije, dok ih prođe ova početna euforija, ovako u prvom kolu pred njihovom publikom mislim da smo najebali. :lol: Biće duplo teže igrati. Al' jbg, ako se misli ostajati u ligi ne smijemo birati utakmice.
Mladost igra na Kamberovica Polju u Zenici prvu polovicu prve polusezone (bar za sad, mozda se oduzi ko sa Vitezom).
Vjerujem da ce opet biti fine publike iz D kod K i par Zenicana ali sumnjam da ce to biti kao sto bi bilo na njihovom stadionu.

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.