FK Slavija

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 22 mar 2016, 18:10

Hvala ljudi svima koji su se na bilo koji nacin ukljucili u ovu akciju za pomoc nasem Milosu...Milos bi trebao sutra da bude prebacen za Njemacku....BOZA sine IGRAJ I POBJEDI u ovoj odlucujucoj bitci..Sve nase molitve su sa tobom da ti gospod Bog podari snagu da izdrzis....

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 22 mar 2016, 18:21

A sto se tice trenera cini mi se da se Veljko nije snasao u ovoj ligi plus jos sto nije imao autoritet na igracima...Mozda se varam ali nama treba neki tiranin koji nece dozvoliti da mu niko ulazi u slacionicu i galami na igrace,kome niko nece sastavljati ekipu i koji ce stajati iza svojih odluka ako je neko suspendovan onda je suspendovan a ne da ga neko pravi budalom..Sad je teska situacija imamo zeznut raspored ko se god prihvati posla imat ce velikih problema mada sad kad pobjedimo Zrinjski opet ulazimo u mirnije vode...

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Chinaglia » 22 mar 2016, 19:01

Pappy je napisao/la:p.s Dovedan aut, nasljednik, hmm. :mrgreen:
je l' se to vraca Vojvoda :lol:

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la sloboda72 » 26 mar 2016, 15:08

Pappy je napisao/la:
samirr je napisao/la:Slavija ako izgubi od zrinjskog tesko ce izboriti opstanak.
Koja je to logika ? :)

Pričalo se da Slavija ne treba ni početi sezonu jer je već ispala, pa se pričalo da će Slavija ispasti jer su joj otišli glavni igrači, a sad vidimo da ti glavni igrači nigdje ne igraju :urnebes: . Pričalo se da Slavija ispada poslije prva tri kola i dva boda, pa se onda pričalo da Slavija ispada kada je Vojvoda otišao. Zatim se pričalo da Slavija ispada kada je došao Dovedan, pa se onda opet pričalo da ispada kada smo uzeli "samo" pet bodova iz prva tri kola. Sada se priča da ćemo ispasti ako izgubimo od Zrinjskog...Jedno je sigurno, mi nećemo ispasti ako izgubimo od Zrinjskog, mi smo ispali davno.
Dok je Dragan Kulina u IO N/F Saveza BiH,Slavija sigurno neće ispasti iz PL BiH.
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 26 mar 2016, 15:16, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la sloboda72 » 26 mar 2016, 15:15

Što se tiče utakmice protiv Zrinjskog ,ne znam možete li se uzdati da će vam bodove "namiriti" Široki ili ćete ih uzeti sami na svom "kompirištu".Čujem da je odgođeno protiv Veleža zbog snijega(Omladinska liga).Je li tačno?
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la SamoTravnik » 26 mar 2016, 16:31

Chinaglia je napisao/la:
Pappy je napisao/la:p.s Dovedan aut, nasljednik, hmm. :mrgreen:
je l' se to vraca Vojvoda :lol:
Vraca al' je suspendovan 1 utakmicu.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 26 mar 2016, 22:12

sloboda72 je napisao/la:
Pappy je napisao/la:
samirr je napisao/la:Slavija ako izgubi od zrinjskog tesko ce izboriti opstanak.
Koja je to logika ? :)

Pričalo se da Slavija ne treba ni početi sezonu jer je već ispala, pa se pričalo da će Slavija ispasti jer su joj otišli glavni igrači, a sad vidimo da ti glavni igrači nigdje ne igraju :urnebes: . Pričalo se da Slavija ispada poslije prva tri kola i dva boda, pa se onda pričalo da Slavija ispada kada je Vojvoda otišao. Zatim se pričalo da Slavija ispada kada je došao Dovedan, pa se onda opet pričalo da ispada kada smo uzeli "samo" pet bodova iz prva tri kola. Sada se priča da ćemo ispasti ako izgubimo od Zrinjskog...Jedno je sigurno, mi nećemo ispasti ako izgubimo od Zrinjskog, mi smo ispali davno.
Dok je Dragan Kulina u IO N/F Saveza BiH,Slavija sigurno neće ispasti iz PL BiH.
Opet taj Dragan Kulina. :facepalm: Ja vas naprosto obožavam kad banete sa tom temom. :D
sloboda72 je napisao/la:Što se tiče utakmice protiv Zrinjskog ,ne znam možete li se uzdati da će vam bodove "namiriti" Široki ili ćete ih uzeti sami na svom "kompirištu".Čujem da je odgođeno protiv Veleža zbog snijega(Omladinska liga).Je li tačno?
Pošto je teren ionako loš, svaki put se omladinci odgode ili pomjere za Vojkoviće kada pada kiša da se teren ne bi dodatno uništio. Sutra je zakazan meč sa Drinom, ali nisam siguran da će biti igran na glavnom.
SamoTravnik je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:
Pappy je napisao/la:p.s Dovedan aut, nasljednik, hmm. :mrgreen:
je l' se to vraca Vojvoda :lol:
Vraca al' je suspendovan 1 utakmicu.
Nije još ni to sigurno. Suspenzija nije problem, doveli bi ga i da je više, a kontalo se 3-4.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 28 mar 2016, 19:48

Ooop. Milko Đurovski novi trener.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Chinaglia » 28 mar 2016, 20:08

nadam se da ce "iskarat" ucenike pred tekmu sa Zrinjskim
inace, suhveli su ovi Makedonci, borite se za opstanak, a dovodite trenera sa strane, ako bude kao onaj iz Veleza ..

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la hskzmostar » 28 mar 2016, 20:58

lovcen16 je napisao/la:A sto se tice trenera cini mi se da se Veljko nije snasao u ovoj ligi plus jos sto nije imao autoritet na igracima...Mozda se varam ali nama treba neki tiranin koji nece dozvoliti da mu niko ulazi u slacionicu i galami na igrace,kome niko nece sastavljati ekipu i koji ce stajati iza svojih odluka ako je neko suspendovan onda je suspendovan a ne da ga neko pravi budalom..Sad je teska situacija imamo zeznut raspored ko se god prihvati posla imat ce velikih problema mada sad kad pobjedimo Zrinjski opet ulazimo u mirnije vode...
Ako pobijedite,veliki ???????? :wave:
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
MMM
Postovi: 957
Pridružen/a: 15 jan 2016, 20:25
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la MMM » 28 mar 2016, 21:09

Chinaglia je napisao/la:nadam se da ce "iskarat" ucenike pred tekmu sa Zrinjskim
inace, suhveli su ovi Makedonci, borite se za opstanak, a dovodite trenera sa strane, ako bude kao onaj iz Veleza ..
Nešto imam osječaj da i ne znaš ko je Milko Đurovski, kakav je to igrač bio ajoš veći nogometni mangup. Ako je kao trener upola dobar kakav je igrač bio... :salut:
Nigdje glasnijih 2,5 % antifašista ko u Bosni!

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Mancini » 28 mar 2016, 21:13

MMM je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:nadam se da ce "iskarat" ucenike pred tekmu sa Zrinjskim
inace, suhveli su ovi Makedonci, borite se za opstanak, a dovodite trenera sa strane, ako bude kao onaj iz Veleza ..
Nešto imam osječaj da i ne znaš ko je Milko Đurovski, kakav je to igrač bio ajoš veći nogometni mangup. Ako je kao trener upola dobar kakav je igrač bio... :salut:
Pitaj ga koliko ima godina?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Chinaglia » 28 mar 2016, 21:25

moj Macini, ti si pravo cudan lik :mrgreen:

osim sto stalno prijavljujes postove (kao neki djecarac), branis Nadala kao da ti je otac rodjeni (pogotovo poslije poraza od tvog zemljaka, gdje ne kazem da trebas navijat' za Damira, nego jednostavno pokazi malo respekta za nekoga ko predstavlja tvoju drzavu), a ne da si njegov obicni fan! uostalom, cudis se vulgarnom izrazavanju jednog forumasa, a na prethodnoj stranici drugom forumasu pises da pravi klosara od sebe

a onda dodjes tu i u nekom sarkasticnom tonu pises da me pita koliko godina imam!
imam tlinest godina ..

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Mancini » 28 mar 2016, 21:33

Chinaglia je napisao/la:moj Macini, ti si pravo cudan lik :mrgreen:

osim sto stalno prijavljujes postove (kao neki djecarac), branis Nadala kao da ti je otac rodjeni (pogotovo poslije poraza od tvog zemljaka, gdje ne kazem da trebas navijat' za Damira, nego jednostavno pokazi malo respekta za nekoga ko predstavlja tvoju drzavu), a ne da si njegov obicni fan! uostalom, cudis se vulgarnom izrazavanju jednog forumasa, a na prethodnoj stranici drugom forumasu pises da pravi klosara od sebe

a onda dodjes tu i u nekom sarkasticnom tonu pises da me pita koliko godina imam!
imam tlinest godina ..
Promašio si temu.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 28 mar 2016, 21:37

MMM je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:nadam se da ce "iskarat" ucenike pred tekmu sa Zrinjskim
inace, suhveli su ovi Makedonci, borite se za opstanak, a dovodite trenera sa strane, ako bude kao onaj iz Veleza ..
Nešto imam osječaj da i ne znaš ko je Milko Đurovski, kakav je to igrač bio ajoš veći nogometni mangup. Ako je kao trener upola dobar kakav je igrač bio... :salut:
Vidjećemo, malo često mijenja klubove, a to i nije ohrabrujuće. :D Ipak, svi znamo kakva je igračka veličina bio Milko, i sa te strane zasigurno je jedno od najzvučnijih imena koje je vodilo Slaviju ikada. E sad, ona druga strana medalje. Da li će se uspjeti prilagoditi Premijer ligi, i da li će mu odgovarati ova ekipa, tj. da li je po njegovom ukusu. Ne znam mnogo o tome, šta preferira, kakav stil igre, ali vidjećemo i to.

Bio je jedno vrijeme u Rudaru iz Prijedora, volio bih da mi ova raja iz Prijedora malo predstavi šta se to tamo dešavalo u njegovo vrijeme.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Chinaglia » 28 mar 2016, 21:38

imas pravo, profulao sam temu
od tebe covjek ne moze ocekivat' normalan odgovor, ako ti pitanje ili komentar ne pasu, u tom slucaju slijedi prijava posta, je l' tako .. nema ni tvoj komentar za moje godine veze s temom, pa nisi mogao odoljeti, a da ne pokusas ispast' sarkastican

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 28 mar 2016, 21:57

hskzmostar je napisao/la:
lovcen16 je napisao/la:A sto se tice trenera cini mi se da se Veljko nije snasao u ovoj ligi plus jos sto nije imao autoritet na igracima...Mozda se varam ali nama treba neki tiranin koji nece dozvoliti da mu niko ulazi u slacionicu i galami na igrace,kome niko nece sastavljati ekipu i koji ce stajati iza svojih odluka ako je neko suspendovan onda je suspendovan a ne da ga neko pravi budalom..Sad je teska situacija imamo zeznut raspored ko se god prihvati posla imat ce velikih problema mada sad kad pobjedimo Zrinjski opet ulazimo u mirnije vode...
Ako pobijedite,veliki ???????? :wave:
Nadam se pobjedi svoga kluba sta ti tu nije jasno...niste Barcelone ili Bajern spusti se na zemlju....

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la hskzmostar » 28 mar 2016, 22:33

Nismo bayer,nismo Barcelona,mi smo Hsk Zrinjski!
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 29 mar 2016, 16:28

hskzmostar je napisao/la:Nismo bayer,nismo Barcelona,mi smo Hsk Zrinjski!
Valjda se HSK Zrinjski pise velikim slovom a ako pobjedite ja cu vam prvi cestitati mada mislim da nema teorije da nas dobijete,prvo teren je u kriminalnom stanju znaci nema pas igre nema konbinatorike i nema teorije da igrate na vasa brza krila jer to teren nedozvoljava sva igra ce se svoditi na isucavanje lopte pred jedan odnosno drugi sesnaesterac i gdje se spicevi bolje snadju...X je 50 posto 1 je 35 posto a 2 je 15 posto to je bar moje predvidjanje tekme..

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la hskzmostar » 29 mar 2016, 23:30

:urnebes: Ta nisu nasi igrali po spanjolskoj i engleskoj da ce im teren smetati,stavit ce Todor i Zakaric "lance" da ne upadaju u blato duboko!
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.