FK Slavija

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 30 jun 2015, 19:29

lovcen16 je napisao/la:Jarane upalilo me ovo nabit nogom u guzove...sad kad citam tvoj post i ne djeluje mi toliko provokativan kao u prvom citanju ali si ga zasiljio opasno...tacno u zivac...
:lol: kad viđoh tvoj post još sam 2-3 puta svoj ponovo pročitao, reko da nisam šta baš provokativno napisao al' koliko god ga puta čitao meni najnormalniji...

a to za nogiranje u 1. ligu rs :D ste vala i zaslužili, krenuvši od onog brukanja i omalovažavanja fudbala sa onim terenom pa do čestitki "na otimačini :rol: "
1946

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 30 jun 2015, 20:35

Sto se tice terena to je istina i to niko ne osporava evo teren se sredjuje i za nadati se da ce biti optimalan za igru a sto se tice cestitke meni je samo zao trenera Sarajeva jer je on najmanje kriv za to ali covjek je rekao cistu istinu i svako imalo objektivan ce to potvrditi...da je izgledalo papanski jeste ali sta bi ti radio da te kradu u tvojoj kuci jos te kazne pa to ima samo ovde...

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 30 jun 2015, 20:57

lovcen16 je napisao/la:Sto se tice terena to je istina i to niko ne osporava evo teren se sredjuje i za nadati se da ce biti optimalan za igru a sto se tice cestitke meni je samo zao trenera Sarajeva jer je on najmanje kriv za to ali covjek je rekao cistu istinu i svako imalo objektivan ce to potvrditi...da je izgledalo papanski jeste ali sta bi ti radio da te kradu u tvojoj kuci jos te kazne pa to ima samo ovde...
Pa eto, budi ti malo objektivan pa reci je li ti misliš da sarajevo i uprava Sarajeva ima veze sa tim? Ok, bio je ofsajd kod gola, bilo je možda i još par sumnjivih situacija ali onako se ponašati i javno optuživati članove uprave kluba da su namjestili, kupili, platili je fuj! A što se kazne tiče, pa reci eto jeli zaslužena? Onakvi istupi u medijima + tuča na tribini i skandiranja ubij turčina... Hoće vam Šavija slagati pravo, uvjerio sam se i u onom intervjuu kad je pričao oko premiranja.
1946

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 30 jun 2015, 21:58

BitiSrcemVezan je napisao/la:
lovcen16 je napisao/la:Sto se tice terena to je istina i to niko ne osporava evo teren se sredjuje i za nadati se da ce biti optimalan za igru a sto se tice cestitke meni je samo zao trenera Sarajeva jer je on najmanje kriv za to ali covjek je rekao cistu istinu i svako imalo objektivan ce to potvrditi...da je izgledalo papanski jeste ali sta bi ti radio da te kradu u tvojoj kuci jos te kazne pa to ima samo ovde...
Pa eto, budi ti malo objektivan pa reci je li ti misliš da sarajevo i uprava Sarajeva ima veze sa tim? Ok, bio je ofsajd kod gola, bilo je možda i još par sumnjivih situacija ali onako se ponašati i javno optuživati članove uprave kluba da su namjestili, kupili, platili je fuj! A što se kazne tiče, pa reci eto jeli zaslužena? Onakvi istupi u medijima + tuča na tribini i skandiranja ubij turčina... Hoće vam Šavija slagati pravo, uvjerio sam se i u onom intervjuu kad je pričao oko premiranja.
Koliko se god trudio da pakusam da budem objektivan nemogu se oteti dojmu da je bila otimacina a u cijoj reziji to je vec za diskusiju..a o nastupu Savije sam i ja napisao da je papanski i seljacki ali covjek vjerovatno u afektu je rekao sve i svasta..Ne branim ga ali mislim da on puno vise zna nego sto je rekao prijetili su mu tuzbama pa su se usutali i spustili loptu...

Avatar
AdiFKS
Postovi: 1413
Pridružen/a: 12 maj 2014, 01:22
Lokacija: 1946 / 1987
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la AdiFKS » 01 jul 2015, 09:45

Savija je tako odreagovao u afektu, jer je izgubio sasvim fine premije, i to od dva kluba, za bod koji je imao u dzepu...a Milos mu ga izvuka u 90+ minuti. Eto zasto je onako rogobatno i papanski odreagovao.
Ko krene na nas, u startu se zajeb'o. - 1987 -

"Uvijek trava, nekad bijelo, nikad zuto, nikad Zeljo"

Avatar
Aerodromsko
Postovi: 301
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:56
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Aerodromsko » 01 jul 2015, 11:00

Isto tako je slagao da su Horde pjevale da se napuse krca protiv Sirokog...i sam strumf novinar kaze ja sam prisustvovao utakmici izmedju Sarajeva i Sirokog i nisam to cuo a kaze Savija ma jesu jesu..a i to je laz...ako neko ima klip Hordi 90 minuta pa da pusti pa da vidimo,notorna laz kao i sve druge jer sam sam bio tu i niko nije spomenuo nista dok smo recimo culi u Lukavici,ubij turcina,balije...fuj,takav klub ne zasluzuje da igra prvu ligu
The most successful Bosnian club in the old Yugoslavia league, winning the title twice, before becoming founding members of the new Bosnian league, winning the title three times and the cup a record five times.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 01 jul 2015, 15:31

Haj sada kada ste iskonstatovali po milioniti put da Slavija ne zaslužuje ovu ligu, prepustite nama koje interesuje sportski aspekt priče na ovom forumu da pratimo dalje rad kluba.

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 01 jul 2015, 15:46

Volio bi da zavrse Arsenijevica i sva planirana pojacanja do ponedeljka kad se putuje u Austriju da se uigravaju linije tima...Kaze mi ovaj jaran sto je gledao trening na njega najvece impresije ostavio ovaj Bilic kaze momak ko beton...

fareMO
Postovi: 95
Pridružen/a: 02 feb 2015, 15:49
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la fareMO » 01 jul 2015, 15:58

Ko je zasad sve dosao ?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 01 jul 2015, 16:07

fareMO je napisao/la:Ko je zasad sve dosao ?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Spalević, Grujičić, Vujanić, Hasković zvanično.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 01 jul 2015, 20:08

Bane Arsenijević ponovo kući. :cool: Danas počeo sa treninzima. U špic nam pored Spaletija stiže Ivan Jovanović, napadač Zadra, prošao Hajdukovu školu, bio i u Celju, i u Poljskoj. Bilić potpisuje sutra vjerovatno. :kafa:

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 01 jul 2015, 21:46

Zaboravih napisati da je u klubu ponovo i Toni Pervan. Vratio se nakon godine dana odsustva.

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 01 jul 2015, 21:59

Pappy je napisao/la:Bane Arsenijević ponovo kući. :cool: Danas počeo sa treninzima. U špic nam pored Spaletija stiže Ivan Jovanović, napadač Zadra, prošao Hajdukovu školu, bio i u Celju, i u Poljskoj. Bilić potpisuje sutra vjerovatno. :kafa:
Extra...Bane je zvjer od igraca samo kad se sjetim auta protiv Alborga i gola...ludilo na Kosevu...Ovaj Bilic kazu isto dobar,interesuje me ovaj Mitrusic jel on nas lik odavde ili je Beogradjanin...
Gdje je igrao ovaj Toni proslu sezonu....

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 01 jul 2015, 22:09

lovcen16 je napisao/la:
Pappy je napisao/la:Bane Arsenijević ponovo kući. :cool: Danas počeo sa treninzima. U špic nam pored Spaletija stiže Ivan Jovanović, napadač Zadra, prošao Hajdukovu školu, bio i u Celju, i u Poljskoj. Bilić potpisuje sutra vjerovatno. :kafa:
Extra...Bane je zvjer od igraca samo kad se sjetim auta protiv Alborga i gola...ludilo na Kosevu...Ovaj Bilic kazu isto dobar,interesuje me ovaj Mitrusic jel on nas lik odavde ili je Beogradjanin...
Gdje je igrao ovaj Toni proslu sezonu....
Toni mislim da nije nigdje bio. Imao je i on jednu nezgodnu povredu. Dobar je on momak, a premalo je igrao da bih ocijenio kakav je igrač.

Mitrušić je Beograđanin, ali koliko ja znam njegovi sada ovdje žive. Drže i neku svoju firmu.

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 01 jul 2015, 22:17

Naziru se vec pravo dobre konture tima a imam neki cudan osjecaj da ovo jos nije gotovo i da ce biti jos poznatih imena u nasem klubu...bicemo mnogo zayebana ekipa....nece se niko naigrati ovde to je vec sad sigurno...

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 02 jul 2015, 21:37

3:2 pobjeda u Visokom u prvoj prijateljskoj tekmi. Spaleti ga odmah beknuo iz penala, čisto da podsjeti raju na stare dane, Bilić ga zabo poslije prekida, a i Kartal isto poslije prekida.

Za prvu tekmu ovo dosta raduje.

Lučić, Kartal, Vejnović, Bilić, Pervan, Simović, Grujičić, Zeba, Hasković, Spalević, Rovčanin prva postava. Oko 50. u igru ušli Karajvić, Hidić, Vujanić, Crnomarković, Muharemović, Mitrušić, Barić, Đip, Jazvin, Zekić, Gabrijel Franko.

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 02 jul 2015, 22:39

Pappy je napisao/la:3:2 pobjeda u Visokom u prvoj prijateljskoj tekmi. Spaleti ga odmah beknuo iz penala, čisto da podsjeti raju na stare dane, Bilić ga zabo poslije prekida, a i Kartal isto poslije prekida.

Za prvu tekmu ovo dosta raduje.

Lučić, Kartal, Vejnović, Bilić, Pervan, Simović, Grujičić, Zeba, Hasković, Spalević, Rovčanin prva postava. Oko 50. u igru ušli Karajvić, Hidić, Vujanić, Crnomarković, Muharemović, Mitrušić, Barić, Đip, Jazvin, Zekić, Gabrijel Franko.
Ko je ovaj Gabrijel Franko...koju poziciju igra i odakle je ...

Avatar
Bombas105
Postovi: 16
Pridružen/a: 16 jun 2009, 16:17
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Bombas105 » 03 jul 2015, 17:23

lovcen16 je napisao/la:
Pappy je napisao/la:3:2 pobjeda u Visokom u prvoj prijateljskoj tekmi. Spaleti ga odmah beknuo iz penala, čisto da podsjeti raju na stare dane, Bilić ga zabo poslije prekida, a i Kartal isto poslije prekida.

Za prvu tekmu ovo dosta raduje.

Lučić, Kartal, Vejnović, Bilić, Pervan, Simović, Grujičić, Zeba, Hasković, Spalević, Rovčanin prva postava. Oko 50. u igru ušli Karajvić, Hidić, Vujanić, Crnomarković, Muharemović, Mitrušić, Barić, Đip, Jazvin, Zekić, Gabrijel Franko.
Ko je ovaj Gabrijel Franko...koju poziciju igra i odakle je ...
Ja mislim da je bio na probi u Zeljeznicaru i da nije proso.. A koja je pozicija ne znam ...
C-01

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 03 jul 2015, 17:25

Upravo taj. Paragvajac, zadnji vezni.

Avatar
Al pashino
Postovi: 73
Pridružen/a: 10 okt 2008, 17:25
Lokacija: Rajvosa
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Al pashino » 03 jul 2015, 23:17

ima li jos "frendli gajms" ?
www.facebook.com/pirotehniksarajevo

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.