FK Sarajevo (opšte diskusije)

FK Sarajevo ove sezone?

Anketa je završila: 16 jul 2017, 14:28.

Prvak
11
25%
Osvajač kupa
4
9%
Dupla kruna
12
27%
Izlazak u Europu
17
39%
 
Ukupno glasova: 44

Avatar
carsijaba
Postovi: 485
Pridružen/a: 22 avg 2015, 21:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la carsijaba » 21 jul 2016, 19:26

Evander je napisao/la:@Straus1921
Da cete vi napuniti ostatak sjevera, meni ne bi bilo krivo. Ostat ce praxno haman trecina vaseg sjevera, kao i inace. Zar nije car derbija da nas dodje sto vise?
Da nam daju zdenku i O, meni bi bilo OK.
Ovako, vi ste tu i mala grupica nasih.
To nije derbi.
Mislim da će tako i biti, ako se ne budu skidale stolice. Znači da si zadovoljan. :D

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Evolution87 » 21 jul 2016, 19:27

Dobili smo mi isti prostor, samo sad ne mogu dati vise karti nego stolica sto je postavljeno na tom dijelu.
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la DenchiNL » 21 jul 2016, 19:29

Evander je napisao/la:@Straus1921
Da cete vi napuniti ostatak sjevera, meni ne bi bilo krivo. Ostat ce praxno haman trecina vaseg sjevera, kao i inace. Zar nije car derbija da nas dodje sto vise?
Da nam daju zdenku i O, meni bi bilo OK.
Ovako, vi ste tu i mala grupica nasih.
To nije derbi.
previše se uzbuđujete oko karata svake godine....ne znam zašto...mal je stadion i zbog sigurnosne a i iz navijačkih razloga ne mogu dopustiti da te brojke navijača budu blizu , da ne bi bili nadglasani k'o onomad na već famoznom youtube snimku ili da bude frka neka većih razmjera koju murija ne bi mogla kontrolisat...

p.s. - možda se boje i da im friške stolice ne najebu, razumljivo...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

let3
Postovi: 29064
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la let3 » 21 jul 2016, 19:48

Vala ovo sa kartama mi se više popelo na ****, to je podcijenjivanje i pitara i samog derbija. 1600 karata :facepalm: strpaš ljude u onu zdenku i hoces neki veliki derbi.
Mada mislim da ce sjever biti 50/50, kupice pitari još jednu milju kao obicni gledoaci, bice tu preko dvije milje.

Živim za dan kad ce se istok napraviti, njima dati sjever, mi na istoku i jugu, zapad je svakako rezervisan za guzonje. Da to lici na nešto konačno.

PandasFriend
Postovi: 80
Pridružen/a: 18 jul 2016, 22:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la PandasFriend » 21 jul 2016, 19:49

Šta ima čitav sjever dati

let3
Postovi: 29064
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la let3 » 21 jul 2016, 19:52

Pa za derbi im dati sjevernu tribinu.
Kad se napravi istok ABD, to ce tako ici za derbi.

PandasFriend
Postovi: 80
Pridružen/a: 18 jul 2016, 22:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la PandasFriend » 21 jul 2016, 19:54

Kad i ako bude kapacitet 35 hiljada ili više onda im dati sjever i još, ovako im nikad ne bih dao

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Evander » 21 jul 2016, 20:03

PandasFriend je napisao/la:Budite zadovoljni i sa ovom cifrom, sa obzirom da ima nešto manje od 9000 sjedećih mjesta. Da su se pravila gledala dobili bi do 500 mjesta
Nadam se da cete i vi na Kosevu dobiti 2000 na jugu i kapak.

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Evander » 21 jul 2016, 20:05

PandasFriend je napisao/la:Šta ima čitav sjever dati
Sta ima vama citav jug i trecinu zapada na Kosevu dati?

PandasFriend
Postovi: 80
Pridružen/a: 18 jul 2016, 22:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la PandasFriend » 21 jul 2016, 20:06

Što si se uzbudio Evandere ? :wave: :wave:

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Evander » 21 jul 2016, 20:16

PandasFriend je napisao/la:Što si se uzbudio Evandere ? :wave: :wave:
Nisam yebo dva dana :D

PandasFriend
Postovi: 80
Pridružen/a: 18 jul 2016, 22:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la PandasFriend » 21 jul 2016, 20:17

A jesil bio yeban?

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la DenchiNL » 21 jul 2016, 20:17

PandasFriend je napisao/la:Šta ima čitav sjever dati
školski primjer straha od Hordi :D :lol: :urnebes: :clap:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

PandasFriend
Postovi: 80
Pridružen/a: 18 jul 2016, 22:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la PandasFriend » 21 jul 2016, 20:20

DenchiNL je napisao/la:
PandasFriend je napisao/la:Šta ima čitav sjever dati
školski primjer straha od Hordi :D :lol: :urnebes: :clap:
Slažem se, primjer je bio i ove godine na Koševu

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la DenchiNL » 21 jul 2016, 20:38

PandasFriend je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:
PandasFriend je napisao/la:Šta ima čitav sjever dati
školski primjer straha od Hordi :D :lol: :urnebes: :clap:
Slažem se, primjer je bio i ove godine na Koševu
ne znam otkud ti koševu u priči o grbavici i kartama....

bilo kako bilo....evo tog primjera 1600 zašto 1600 zato...

[youtube][/youtube]
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

PandasFriend
Postovi: 80
Pridružen/a: 18 jul 2016, 22:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la PandasFriend » 21 jul 2016, 20:39

Bravo, svaka čast

Avatar
Septerra
Postovi: 1315
Pridružen/a: 16 avg 2014, 10:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Septerra » 21 jul 2016, 20:49

Imam neku poluteoriju vezanu za odlazak Osmanovića iz kluba. Suština je, kako ja to zamišljam, da je njegov odlazak vezan uz dolazak Tipurića a zajednički sadržilac za oba igrača je klub Zlate Moravce.

U prvom dijelu prošle sezone Osmanović je ubilježio prve minute, tačnije oko 5 nastupa i jedan postignut gol. Tokom pauze (ili možda prije) potpisuje Bulića kao zastupnika a tokom zimskih priprema za proljetni dio sezone pojavljuju se informacije da bi mogao putem Zlate Moravce:

http://sportsport.ba/ino_fudbal/markov- ... ine/184746

U drugom dijelu prošle sezone, koliko mi je poznato, nije ubilježio nastup. Nekad u martu je bio povrijeđen a periodu april-maj je igrao za juniorsku selekciju. Njegovo "mjesto" dobio je Hamza Čataković koji je, koliko se sjećam, imao identičan broj nastupa (+ jedan u prijateljskoj) i identičan učinak.

U posljednjih par dana govorka se o Tipuriću kao novom igraču Sarajeva a dojučerašnjem (standarnom) igraču Zlate Moravca. Zbog toga se meni čini da je riječ o nekoj vrsti trejda. Može biti da griješim jer ne baratam ni sa kakvim drugim informacijama do ovih s portala ili foruma.

Meni lično njegov odlazak nije dramatičan i nenadoknadiv gubitak. Ako njegove minute dobije Anđušić ili eventualno Klarić (ako ne uspije "epizoda" u Racingu) to je win-win situacija. Osmanovića sam pratio i činio mi se kao ogroman potencijal. Za njega je dobro ako ode u Slovačku, pod uslovom da njihov direktor u linku iznad govori istinu.

Btw, bijela garnitura dresa vrh vrhova, Tako lijepo a tako privlačno.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la DenchiNL » 21 jul 2016, 20:52

Septerra je napisao/la:Imam neku poluteoriju vezanu za odlazak Osmanovića iz kluba. Suština je, kako ja to zamišljam, da je njegov odlazak vezan uz dolazak Tipurića a zajednički sadržilac za oba igrača je klub Zlate Moravce.

U prvom dijelu prošle sezone Osmanović je ubilježio prve minute, tačnije oko 5 nastupa i jedan postignut gol. Tokom pauze (ili možda prije) potpisuje Bulića kao zastupnika a tokom zimskih priprema za proljetni dio sezone pojavljuju se informacije da bi mogao putem Zlate Moravce:

http://sportsport.ba/ino_fudbal/markov- ... ine/184746

U drugom dijelu prošle sezone, koliko mi je poznato, nije ubilježio nastup. Nekad u martu je bio povrijeđen a periodu april-maj je igrao za juniorsku selekciju. Njegovo "mjesto" dobio je Hamza Čataković koji je, koliko se sjećam, imao identičan broj nastupa (+ jedan u prijateljskoj) i identičan učinak.

U posljednjih par dana govorka se o Tipuriću kao novom igraču Sarajeva a dojučerašnjem (standarnom) igraču Zlate Moravca. Zbog toga se meni čini da je riječ o nekoj vrsti trejda. Može biti da griješim jer ne baratam ni sa kakvim drugim informacijama do ovih s portala ili foruma.

Meni lično njegov odlazak nije dramatičan i nenadoknadiv gubitak. Ako njegove minute dobije Anđušić ili eventualno Klarić (ako ne uspije "epizoda" u Racingu) to je win-win situacija. Osmanovića sam pratio i činio mi se kao ogroman potencijal. Za njega je dobro ako ode u Slovačku, pod uslovom da njihov direktor u linku iznad govori istinu.

Btw, bijela garnitura dresa vrh vrhova, Tako lijepo a tako privlačno.
ma prije će bit da je došlo do njega da Benko ostaje...pa je izbrojao momak da ima 3 klasna špica ispred sebe a ni na krilima nismo tanki....
a i talentovanijih napadača juniora, koji su mu za petama....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Septerra
Postovi: 1315
Pridružen/a: 16 avg 2014, 10:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Septerra » 21 jul 2016, 20:57

@Denchi

Vidiš, to mi nije palo na pamet. Iz mog prvog posta se vidi da je momak već bio u kombinacijama za odlazak. U njegovim godinama je minutaža krucijalna i za njega će biti dobro ako stvarno bude igrao. I ako ode u Slovačku morat će se nametnuti da igra, inače bezveze odlazi.

A u slučaju potpisivanja profi ugovora Sarajevu pripada naknada. Kažem opet i tu se slažemo, ovo nije neuobičajena niti dramatična situacija. Prošle godine je sličan slučaj bio s onim momkom što je otišao u HNL (ne znam koji klub), zaboravio sam mu ime.

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la hilmo » 21 jul 2016, 21:18

Septerra je napisao/la:A u slučaju potpisivanja profi ugovora Sarajevu pripada naknada. Kažem opet i tu se slažemo, ovo nije neuobičajena niti dramatična situacija. Prošle godine je sličan slučaj bio s onim momkom što je otišao u HNL (ne znam koji klub), zaboravio sam mu ime.
Almir Aganspahić, NK Osjek.
Odigrao nekoliko utakmica i sad je vjerovao ili ne u drugoj ligi Norveške.. :shifty:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: AVNOJ, Hansestadt, Riziko i 50 gostiju.