FK Sarajevo (opšte diskusije)

FK Sarajevo ove sezone?

Anketa je završila: 16 jul 2017, 14:28.

Prvak
11
25%
Osvajač kupa
4
9%
Dupla kruna
12
27%
Izlazak u Europu
17
39%

Ukupno glasova: 44

FliX
Kontakt:

PostPostao/la FliX » 23 jul 2017, 20:29

Sta je ovo.. je li ovo Zrinjski na Kosevu drzi lekciju?

Chinaglia
Kontakt:

PostPostao/la Chinaglia » 23 jul 2017, 20:47

FliX WroteColonSta je ovo.. je li ovo Zrinjski na Kosevu drzi lekciju?

pusta im Sarajevo :kafa:

muhamedhulk
Kontakt:

PostPostao/la muhamedhulk » 23 jul 2017, 21:09

Sampionski...
Sarajevo šampion!
FC Bayern Rekordmeister!
Dallas Cowboys!

BadrHari
Kontakt:

PostPostao/la BadrHari » 24 jul 2017, 12:59

Za Sarajevo ne bi bio loš Boris Pavić, sjajan strucnjak.
Kod nas radio u dva navrata u klubu pred gašenje, (plata kasnila po pola godine, vodio bez radne licence i Upravnog odbora) a on dva niza po 13-14 utakmica bez poraza imao.
Vodio kratko Vitez, i od njih ekipu napravio, otreso Zelju na Grbavici 2:0.
Pavic je covjek koji sam na trening dođe 2 sata prije čistačica, postavlja teren, radi individualno, strašna radilica :salut:
Da ne pričam kako je nama znao suspendovati najbolje igrače (Mahira Karića) ako u karantinu 5 minuta kasne na sastanak. Disciplinu traži strašnu, oko Čelika puno mešetara i sitnih menađera koji su gurali svoje igrače, nijedan nikad zaigrali nisu.
Vidim oko Sarajeva se pominju neka već istrošena imena, a mislim da bi vam ovaj čovjek bio osvježenje, kad ga već mi ne znamo cijeniti :thumbup:
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 24 jul 2017, 13:03

BadrHari WroteColonZa Sarajevo ne bi bio loš Boris Pavić, sjajan strucnjak.
Kod nas radio u dva navrata u klubu pred gašenje, (plata kasnila po pola godine, vodio bez radne licence i Upravnog odbora) a on dva niza po 13-14 utakmica bez poraza imao.
Pavic je covjek koji sam na trening dođe 2 sata prije čistačica, postavlja teren, radi individualno, strašna radilica :salut:
Da ne pričam kako je nama znao suspendovati najbolje igrače (Mahira Karića) ako u karantinu 5 minuta kasne na sastanak. Disciplinu traži strašnu, oko Čelika puno mešetara i sitnih menađera koji su gurali svoje igrače, nijedan nikad zaigrali nisu.
Vidim oko Sarajeva se pominju neka već istrošena imena, a mislim da bi vam ovaj čovjek bio osvježenje, kad ga već mi ne znamo cijeniti :thumbup:

Znas li mi ti odgovoriti na ono sto sam pitao na vasoj temi?
I ja se slazem za ovo napisano, u kakvim uslovima je on sa vama ono sve uradio pa to je za nepovjerovati ali ne znam je li on pravi izbor za Sarajevo, nije niko ocito..
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

BadrHari
Kontakt:

PostPostao/la BadrHari » 24 jul 2017, 13:16

MortemHz WroteColon

I ja se slazem za ovo napisano, u kakvim uslovima je on sa vama ono sve uradio pa to je za nepovjerovati ali ne znam je li on pravi izbor za Sarajevo, nije niko ocito..

što se karata tice drug, to ti niko ne moze odgovoriti jer ova Uprava opet radi po svom. Nadam se da ćete moći uci besplatno, i da ce vas doci sto vise.
Sad smo mi imali taj dogovor s Upravom Borca, ne vidim što ne bi sa vama. Ciganski bi bilo da vam naplaćuju, stari smo rivali.

A dovodit već istrošene trenere je dobro za ugasit vatru, ali problem je što požar vrlo brzo opet nastane. Neozbiljno je da Sarajevo i Željo ovoliko trenera i igrača u par sezona promjeni.
Uzmi da su kod nas nosioci igre kod Pavića bili Vernes Selimović, Anel Dedić, Semir Bajraktarević, Fenan Salčinović, Hećo i ostali poluigrači. I sa takvim je nadigrao Široki, Želju, vas, Zrinjski i Slobodu kad god su se susreli. Vi ipak imate neku ekipu jbga, koja kad je u formi, zna lijepo igrati. Pavić vam je topla preporuka jer mi niste toliko mrzak klub, a imate sređeno finansijsko stanje i barem bi ispoštovali čovjeka :mrgreen:
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 24 jul 2017, 13:35

Koja se imena spominju?
1997–98, 2000–01, 2001–02, 2009–10, 2011–12, 2012–13

Rome-Paris-London-Rome-Istanbul

Ivetić: U kupu velike ekipe ispadaju, i u Njemačkoj trećeligaš izbaci prvoligaša!

Rokoko87
Kontakt:

PostPostao/la Rokoko87 » 24 jul 2017, 13:38

Osim13 WroteColonKoja se imena spominju?

Almir Hurtić, Miodrag Ješić, Dženo Uščuplić.
Milan Đurić je kloc koji tavori po drugim ligama!

PitarBordo
Kontakt:

PostPostao/la PitarBordo » 24 jul 2017, 14:35

Osim13 WroteColonKoja se imena spominju?

Ma Alagić ili Musemić 99.9%
Sve ostalo što si pročitao, to su novinari pokupili sa foruma. Mahala kaže da je Musemić bliži, ali još ništa se ne zna. U svakom slučaju mrka kapa.
Samo Saraj'vo.

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 28 jul 2017, 10:57

BadrHari WroteColon
MortemHz WroteColon

što se karata tice drug, to ti niko ne moze odgovoriti jer ova Uprava opet radi po svom. Nadam se da ćete moći uci besplatno, i da ce vas doci sto vise.
Sad smo mi imali taj dogovor s Upravom Borca, ne vidim što ne bi sa vama. Ciganski bi bilo da vam naplaćuju, stari smo rivali.

A dovodit već istrošene trenere je dobro za ugasit vatru, ali problem je što požar vrlo brzo opet nastane. Neozbiljno je da Sarajevo i Željo ovoliko trenera i igrača u par sezona promjeni.
Uzmi da su kod nas nosioci igre kod Pavića bili Vernes Selimović, Anel Dedić, Semir Bajraktarević, Fenan Salčinović, Hećo i ostali poluigrači. I sa takvim je nadigrao Široki, Želju, vas, Zrinjski i Slobodu kad god su se susreli. Vi ipak imate neku ekipu jbga, koja kad je u formi, zna lijepo igrati. Pavić vam je topla preporuka jer mi niste toliko mrzak klub, a imate sređeno finansijsko stanje i barem bi ispoštovali čovjeka :mrgreen:

7 KM ce biti karta za nas, najavljeno oko 1.000 navijaca iz Sarajeva.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

samocelik
Kontakt:

PostPostao/la samocelik » 28 jul 2017, 15:36

Dakle 3 stoje :mrgreen:
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

BadrHari
Kontakt:

PostPostao/la BadrHari » 28 jul 2017, 18:35

Ne znam kako smiju za goste skuplju od domaćih stavit, @Signore reaguj :D

samocelik
Kontakt:

PostPostao/la samocelik » 30 jul 2017, 21:18

Iskrene čestitke
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Rokoko87
Kontakt:

PostPostao/la Rokoko87 » 30 jul 2017, 21:49

Za Sarajevo ne bi bio loš Miloš Kostić, sjajan strucnjak.
Kod nas radio u jednom navratu u klubu, (plata kasnila po pola godine, vodio bez radne licence i Upravnog odbora) a on dva niza po 1-2 utakmica bez poraza imao.
Vodio kratko Slovence, od njih napravio sjajnu ekipu.
Ima sve položene licence, drži predavanja čak i tako upućuje nan pravi put mlade stručnjake.
Kostić je čovjek koji sam na trening dođe 2 sata prije čistačica, postavlja teren, radi individualno, strašna radilica :salut:
Da ne pričam kako je nama znao suspendovati najbolje igrače (braća Sadiković) ako u karantinu 5 minuta kasne na sastanak. Disciplinu traži strašnu, oko Želje puno mešetara i sitnih menadžera koji su gurali svoje igrače, nijedan nikad zaigrali nisu.
Milan Đurić je kloc koji tavori po drugim ligama!

FrancescoTotti
Kontakt:

PostPostao/la FrancescoTotti » 30 jul 2017, 21:51

samocelik WroteColonIskrene čestitke

hvala drug, mi standardno losi al vi ste bas ocaj i zato je i prekinuta ova nasa negativna tradicija.
sretno u nastavku :bih:
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 30 jul 2017, 22:41

samocelik WroteColonIskrene čestitke

Hvala
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

527.049

RZ88Adnan
Kontakt:

PostPostao/la RZ88Adnan » 30 jul 2017, 22:46

Čestitke momci na tri boda,mi jesmo katastrofa al brate i vi ste loši tekma je bila nikakva puna grešaka.Jeste vi ikog doveli od igrača?
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

BadrHari
Kontakt:

PostPostao/la BadrHari » 30 jul 2017, 22:52

Cestitke, i vise nego zasluzeno.

Memara
Kontakt:

PostPostao/la Memara » 30 jul 2017, 22:55

@BadrHari @RZ88Adnan @samocelik Hvala vam :salut:

Sariel

PostPostao/la Sariel » 31 jul 2017, 12:27

citam vas gore na vasoj temi, i kad zazmirim i zaboravim na ime i boje, :o :urnebes: :rol:

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.