FK Sloboda (opšte diskusije)

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Esport » 23 nov 2017, 09:50

Po novim propisima, kada se ugrade u pravilnik, a moraju instrukcija UEFA, svi igrači kojima se dužno dvije plate su slobodni.
Zato će svega biti u januaru.

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la YNWA » 23 nov 2017, 13:08

fukaratz je napisao/la:
YNWA je napisao/la:
fukaratz je napisao/la: Drug moj Ordagic nije igrao zato jer mu je tako receno! Neko ko se brine o njemu i njegovoj karijeri mu je naredio a Ordaga samo poslusao nazalost! Doci ce to sve na vidjelo u skorije vrijeme.......
Ko to sad upravlja njegovom karijerom? Bio je Husara, pa Husic, pa Zubanovic, ko je to sad prema mahalskim pricama?
Amer nema menadzera, sa njegovom karijerom ne upravlja niko. Amer je povrijedjen, i na njegovom mjestu nijedan drugi igrač za Slobodu više ne bi igrao, pogotovo nakon prijetnji iz kluba. Nisi igracu dao nijednu cijelu platu, dao procenat jedne, i pola druge, već sad mu dugujes dobru lovu, izradili ga za osiguranje, nije prijavljen, digao papire sa biroa, nema lijecenje, sve sam placa, i sam mora ići traziti doktore, traziti ko će ga odvuci do Banja Luke. I još mu doktor lijepo savjetuje da odmara još 20-ak dana, da nije spreman, da samo ide na terapije, ali on se opet raspremi i odigra protiv Viteza. Naravno da pomogne ekipi i zbog sebe, da ima što više nastupa, da pokuša naći sta vani, sad da hoce može **** macka i sve u klubu i potpisati za neki klub u BiH. Ovako rizikuje povredu i da ostane na ulici, jer će biti bez ugovora za mjesec. A jucer nije mogao nikako igrati, i to nema veze sa Slogom i Husicem, pa nije toliko lud da ide u federalnu.

A naravno da je bilo za očekivati pljuvanje iz kluba, jer kako objasniti da gubis dzaba igraca, lakse je njega proglasiti krivim.
Nit branim Senada Bundoglavog nit upravu kluba, najsretniji bih bio da ne gledam vise Sencu na presicama i pred kamerom. Ali sacekajmo 2-3 mjeseca pa ce nam sve biti receno, ja ne tvrdim da ovaj klub ne ide brzinom 100 kmh u propast ali da su igraci posteni e jesu qurac! Pocevsi drug od tvog sugradjanina Skahe koji je za vrijeme bolesti (plucne embolije) u rane jutarnje sate vidjan ispred dragstora s kojekakvim "uzornim" ortacima pa na dalje....... ali nebitno sve ce se vidjeti ubrzo
Ne odgovori ko je naredio Ameru da ne igra, jel to priča kako je to Husic uradio, jer je novi igrač Sloge? Ono dobro došlo za pljuvanje Husica i igraca koji odlazi za nekoliko sedmica. Hocel poslije druge utakmice u kupu biti priča kako je Amer namjerno pustao igrace Sloge, sabotirao ekipu na terenu, kao sto je puštena priča za Kostica?

Kakav je odnos kluba bio prema Skahi?
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la tuzlak1987 » 23 nov 2017, 13:31

fukaratz je napisao/la:
YNWA je napisao/la:Ordagic se nije uopste oporavio, protiv Viteza je igrao povrijeđen i pod injekcijama.
Drug moj Ordagic nije igrao zato jer mu je tako receno! Neko ko se brine o njemu i njegovoj karijeri mu je naredio a Ordaga samo poslusao nazalost! Doci ce to sve na vidjelo u skorije vrijeme.......
I ti @fukaratz uvijek glavom kroz zid, a @YNWA kako kaze tako je i nikako drugacije. A ti pricas kako ti godi samo, tebi se svidja da mu je neko naredio i onda ti tako kazes, a to nema veze sa istinom vec samo eto kazes tako jer ti tako najbolje "pase" za dusu.

Hitman22
Postovi: 2522
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Hitman22 » 23 nov 2017, 17:08

Ooooo buraz pa djesi ba???!!! Ja kontam ko YNWA ?Sta mai ? Dobro si to objasnio sve. A na volej ovaj Tuzlak odmah nabaci. Dobar tandem za D. Potoka nema sta
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la fukaratz » 23 nov 2017, 23:41

tuzlak1987 je napisao/la:
fukaratz je napisao/la:
YNWA je napisao/la:Ordagic se nije uopste oporavio, protiv Viteza je igrao povrijeđen i pod injekcijama.
Drug moj Ordagic nije igrao zato jer mu je tako receno! Neko ko se brine o njemu i njegovoj karijeri mu je naredio a Ordaga samo poslusao nazalost! Doci ce to sve na vidjelo u skorije vrijeme.......
I ti @fukaratz uvijek glavom kroz zid, a @YNWA kako kaze tako je i nikako drugacije. A ti pricas kako ti godi samo, tebi se svidja da mu je neko naredio i onda ti tako kazes, a to nema veze sa istinom vec samo eto kazes tako jer ti tako najbolje "pase" za dusu.
Sacekaj par mjeseci ;)
Sloboda Tuzla

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la fukaratz » 23 nov 2017, 23:49

YNWA kakav odnos prema Skahicu. Momak doveden na prevaru (Velez zrtva), vi iz Srebrenika govorili kako mu Husara nije menandjer ja nazovem jarana iz Srebrenika (igrao tad za Gradinu) pitam ga ko zastupa Skahica on odmah govori Husara! Skaha i njih nekoliko su vise bili fokusirani na izlaske i provode nego na fudbal, sam sebi zajebao zdravlje i sad kad ga mi vratimo u zivot ode on opet negdje drugo, mi cemo fasovati tuzbu od njega i Husare i odosmo u helac. Mi od tog Skahica nismo nista dobili, nije 10 utakmica odigrao kako treba a pokupit ce nam bruku para....... ali jbg to je pogresno vodjenje kluba i dok se petljamo sa Husarom i njegovim igracima tako nam i treba! Isto za ordagica vidjet ces za par mjeseci razvoj situacije.
Sloboda Tuzla

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la tuzlak1987 » 23 nov 2017, 23:59

Ma ja sam se vec mentalno pripremio da on odlazi. Za Skahica se slazem, mi smo se radovali dok je on sa Husaricem zavalio Velez. Na slican fazon na koji je Zec uradio Slobodi. Skahic je imao potpisano vise amaterskih za vise sezona, a onda je Husaric to nekako ponustio i doveo ga u Slobodu jer je Velez bio finansijski zamro. Mi smo sada pali i Husaric to zna, zato je njemu krivo sto je Mujkanovic tu, a ne Husic ne jer je Mujkanovic los po Slobodu vec jer je los po njega, prvo sa mladim igracima mu malo tu smeta, a drugo Sloboda nema para kao prije pa ne moze dovoditi igrace, gubi jedan gratis klub za svoje pulene i mora ih voditi negdje drugo. Malo mu se pokvarila sema, prije je mogao da ih dovede ovdje pa onda da vodi dalje u Zrinjski ili Sarajevo.

A za Ordagica se ne slazem jer mislim da nije uopste takav tip i da je mogao nas vec zavaliti kako hoce da se ponasa kao Husaric, ali nije jos. Isto tako siguran sam da nasa uprava nije ispostovala sve kako je dogovoreno tu. Realno mogao nas je momak napustiti kako hoce, sada da ode i da dobije papire ako zeli. Ne znam eto proslu sezonu kada je najgore bilo sto se tice odlazaka on je imao 10 asistencija, a uvjeren sam da je i tada igrao rovit cesto. On je zreo za kakve operacije da igra u Evropi, a ne po nasim klubovima.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Sariel1987 » 24 nov 2017, 00:27

Ordaga sta god uradi ne zasluzuje pljuvanje. :salut:

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la belosevic28 » 24 nov 2017, 00:55

Hoce li Ordaga kod babuke Hazmira?
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Hitman22
Postovi: 2522
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Hitman22 » 24 nov 2017, 02:25

tuzlak1987 je napisao/la:Ma ja sam se vec mentalno pripremio da on odlazi. Za Skahica se slazem, mi smo se radovali dok je on sa Husaricem zavalio Velez. Na slican fazon na koji je Zec uradio Slobodi. Skahic je imao potpisano vise amaterskih za vise sezona, a onda je Husaric to nekako ponustio i doveo ga u Slobodu jer je Velez bio finansijski zamro. Mi smo sada pali i Husaric to zna, zato je njemu krivo sto je Mujkanovic tu, a ne Husic ne jer je Mujkanovic los po Slobodu vec jer je los po njega, prvo sa mladim igracima mu malo tu smeta, a drugo Sloboda nema para kao prije pa ne moze dovoditi igrace, gubi jedan gratis klub za svoje pulene i mora ih voditi negdje drugo. Malo mu se pokvarila sema, prije je mogao da ih dovede ovdje pa onda da vodi dalje u Zrinjski ili Sarajevo.

A za Ordagica se ne slazem jer mislim da nije uopste takav tip i da je mogao nas vec zavaliti kako hoce da se ponasa kao Husaric, ali nije jos. Isto tako siguran sam da nasa uprava nije ispostovala sve kako je dogovoreno tu. Realno mogao nas je momak napustiti kako hoce, sada da ode i da dobije papire ako zeli. Ne znam eto proslu sezonu kada je najgore bilo sto se tice odlazaka on je imao 10 asistencija, a uvjeren sam da je i tada igrao rovit cesto. On je zreo za kakve operacije da igra u Evropi, a ne po nasim klubovima.
Ti si vrlo blizak i odan predsjedniku sad sam siguran. Ne znam da li kao sa AH i u toj mjeri ali Senco ti je pozitiva gotivis ga opasno.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15699
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la svrakino1921 » 22 dec 2017, 19:07

samo da kazem za Ordagu veliki igrac i veliki covjek ispostlvao vas je maximalno.Sretno majstore i da se iz Norveske prodas u Englesku PL. :salut:

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la YNWA » 22 dec 2017, 20:43

fukaratz je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:
fukaratz je napisao/la: Drug moj Ordagic nije igrao zato jer mu je tako receno! Neko ko se brine o njemu i njegovoj karijeri mu je naredio a Ordaga samo poslusao nazalost! Doci ce to sve na vidjelo u skorije vrijeme.......
I ti @fukaratz uvijek glavom kroz zid, a @YNWA kako kaze tako je i nikako drugacije. A ti pricas kako ti godi samo, tebi se svidja da mu je neko naredio i onda ti tako kazes, a to nema veze sa istinom vec samo eto kazes tako jer ti tako najbolje "pase" za dusu.
Sacekaj par mjeseci ;)
Koliko jos treba cekati ?
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la alenpitar » 10 jan 2018, 19:45

Kakve ugovore prave ovi vasi hajvani kad svaki prelazni rok tuze nekog igraca?
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la YNWA » 10 jan 2018, 22:14

alenpitar je napisao/la:Kakve ugovore prave ovi vasi hajvani kad svaki prelazni rok tuze nekog igraca?
Prave međusobne sporazume, umjesto da potpisu normalan ugovor sa igracima.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 10 jan 2018, 22:41

alenpitar je napisao/la:Kakve ugovore prave ovi vasi hajvani kad svaki prelazni rok tuze nekog igraca?
Defektasi klasični.... znaš kad se coban popapuci u fazonu"JA, predsjednik" :kafa:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la alenpitar » 11 jan 2018, 00:42

Smijesno i zalosno u isto vrijeme
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

cruz40
Postovi: 402
Pridružen/a: 14 okt 2015, 10:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la cruz40 » 11 jan 2018, 15:40

Stvarno zalosno kakvi nesposobnjakovici rade ove ugovore

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la alenpitar » 12 jan 2018, 14:19

Ovi vasi juce pokazase profesionalni ugovor sa Krpicem, on danas tvrdi da je to ustvari falsifikat. Ludilo :roll:
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la MVN1994 » 12 jan 2018, 15:00

Jest vam fazon Tuzlaci uvaliti nama ovog invalida što ga je Vlado analizator doveo. Imate li imalo srca?
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Esport » 12 jan 2018, 18:58

alenpitar je napisao/la:Ovi vasi juce pokazase profesionalni ugovor sa Krpicem, on danas tvrdi da je to ustvari falsifikat. Ludilo :roll:
Morao je biti registrovan i ovjeren u nadležnoj instituciji (osnove pravnog sistema)
:mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: laszlo, samocelik i 27 gostiju.