FK Sloboda (opšte diskusije)

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la HPCompaq » 14 jan 2018, 19:57

MVN1994 je napisao/la:Jest vam fazon Tuzlaci uvaliti nama ovog invalida što ga je Vlado analizator doveo. Imate li imalo srca?
Neće haman kod vas :D
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la sviunapad1010 » 14 jan 2018, 21:20

HPCompaq je napisao/la:
MVN1994 je napisao/la:Jest vam fazon Tuzlaci uvaliti nama ovog invalida što ga je Vlado analizator doveo. Imate li imalo srca?
Neće haman kod vas :D
Pitari dovode Tandaru.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la MVN1994 » 14 jan 2018, 21:38

HPCompaq je napisao/la:
MVN1994 je napisao/la:Jest vam fazon Tuzlaci uvaliti nama ovog invalida što ga je Vlado analizator doveo. Imate li imalo srca?
Neće haman kod vas :D
Ima boga! :njanjanja: :tokralju:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

AlemC85
Postovi: 7394
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la AlemC85 » 14 jan 2018, 23:37

Tuzlaci se prepali, a imat ce mozda bolju ekipu, nego jesenas. ;)

Plus ako se rijesi statut, na pola su puta oporavka kluba. :thumbup:

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Chinaglia » 14 jan 2018, 23:48

AlemC85 je napisao/la:Tuzlaci se prepali, a imat ce mozda bolju ekipu, nego jesenas. ;)

Plus ako se rijesi statut, na pola su puta oporavka kluba. :thumbup:
zasto na pola, reprogram se uplacuje + eventualno statut, sta vise od toga treba
investitor bi mozda odmah dosao, mozda za 5 godina, 10, 15, nebitno, glavno da ima uslove za to

statut je najbitniji, to je buducnost, nadam se da ce to odradit kako treba i napravit nesto dobro, a Sloboda moze i ispast, sta ima veze...

AlemC85
Postovi: 7394
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la AlemC85 » 14 jan 2018, 23:52

Chinaglia je napisao/la:
AlemC85 je napisao/la:Tuzlaci se prepali, a imat ce mozda bolju ekipu, nego jesenas. ;)

Plus ako se rijesi statut, na pola su puta oporavka kluba. :thumbup:
zasto na pola, reprogram se uplacuje + eventualno statut, sta vise od toga treba
investitor bi mozda odmah dosao, mozda za 5 godina, 10, 15, nebitno, glavno da ima uslove za to

statut je najbitniji, to je buducnost, nadam se da ce to odradit kako treba i napravit nesto dobro, a Sloboda moze i ispast, sta ima veze...
Jos bolje. Znam kakav je onaj Imamovic ali on dobro zna da je Sloboda identitet Tuzle i citave regije.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Chinaglia » 14 jan 2018, 23:55

ma iskren da budem, sumnjicav sam u vezi statuta, vjerujem da ce oni napravit nesto, samo da naprave statut kako treba, a ne da sklepaju nesto, kao eto vam statut, jeb'o vas statut :mrgreen:

AlemC85
Postovi: 7394
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la AlemC85 » 15 jan 2018, 00:00

Chinaglia je napisao/la:ma iskren da budem, sumnjicav sam u vezi statuta, vjerujem da ce oni napravit nesto, samo da naprave statut kako treba, a ne da sklepaju nesto, kao eto vam statut, jeb'o vas statut :mrgreen:
Namazaniji je od Fuada Kasumovica. njega samo stolica zanima. on zna da lako moze postati politicka proslost zbog Slobode, zato ce morati prepustiti klub sposobnijim ljudima, kad-tad.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Chinaglia » 15 jan 2018, 00:08

ma jeste on namazan, al njega samo bolest ili smrt mogu skinut s pozicije gradonacelnika, pa nema uzalud nadimak "Faraon" :mrgreen:
vjeruj, grad kada bi ugasio Slobodu, on bi opet dobio izbore, nema u drzavi sigurnijeg covjeka kada su izbori u pitanju

slika

AlemC85
Postovi: 7394
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la AlemC85 » 15 jan 2018, 00:15

Chinaglia je napisao/la:ma jeste on namazan, al njega samo bolest ili smrt mogu skinut s pozicije gradonacelnika, pa nema uzalud nadimak "Faraon" :mrgreen:
vjeruj, grad kada bi ugasio Slobodu, on bi opet dobio izbore, nema u drzavi sigurnijeg covjeka kada su izbori u pitanju

slika
:rol:

Meni kao covjek djeluje odbojno.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Penaltiky » 16 jan 2018, 09:51

Chinaglia je napisao/la:ma jeste on namazan, al njega samo bolest ili smrt mogu skinut s pozicije gradonacelnika, pa nema uzalud nadimak "Faraon" :mrgreen:
vjeruj, grad kada bi ugasio Slobodu, on bi opet dobio izbore, nema u drzavi sigurnijeg covjeka kada su izbori u pitanju

slika
Ima Teočak :rol:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15699
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la svrakino1921 » 16 jan 2018, 21:18

izvinite jel mozda znate gdje je gosp.Alen Mesanovic Zeljina legenda

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la solinas » 16 jan 2018, 21:25

svrakino1921 je napisao/la:izvinite jel mozda znate gdje je gosp.Alen Mesanovic Zeljina legenda
Na vrhu ku rca mog.Ko i Zeljo
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15699
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la svrakino1921 » 16 jan 2018, 21:30

solinas je napisao/la:
svrakino1921 je napisao/la:izvinite jel mozda znate gdje je gosp.Alen Mesanovic Zeljina legenda
Na vrhu ku rca mog.Ko i Zeljo
sta je problem samo pitam za covjeka igrao za Zelju uzeli smo titulu on je najbolji bio te godine

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la 7aprildomemoj » 19 jan 2018, 11:26

AlemC85 je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:
AlemC85 je napisao/la:Tuzlaci se prepali, a imat ce mozda bolju ekipu, nego jesenas. ;)

Plus ako se rijesi statut, na pola su puta oporavka kluba. :thumbup:
zasto na pola, reprogram se uplacuje + eventualno statut, sta vise od toga treba
investitor bi mozda odmah dosao, mozda za 5 godina, 10, 15, nebitno, glavno da ima uslove za to

statut je najbitniji, to je buducnost, nadam se da ce to odradit kako treba i napravit nesto dobro, a Sloboda moze i ispast, sta ima veze...
Jos bolje. Znam kakav je onaj Imamovic ali on dobro zna da je Sloboda identitet Tuzle i citave regije.
Možda nekad bilo, sad je do Šićkog i Slavinovića
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la sviunapad1010 » 19 jan 2018, 14:33

7aprildomemoj je napisao/la:
AlemC85 je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la: zasto na pola, reprogram se uplacuje + eventualno statut, sta vise od toga treba
investitor bi mozda odmah dosao, mozda za 5 godina, 10, 15, nebitno, glavno da ima uslove za to

statut je najbitniji, to je buducnost, nadam se da ce to odradit kako treba i napravit nesto dobro, a Sloboda moze i ispast, sta ima veze...
Jos bolje. Znam kakav je onaj Imamovic ali on dobro zna da je Sloboda identitet Tuzle i citave regije.
Možda nekad bilo, sad je do Šićkog i Slavinovića
Kaže navijač melje iz Gracanice. Vatreni navijac, a gleda melju eventualno na Tusnju kad dođu ostalo na moja TV :lol:

A lokalno te handri brko. Razguli u troskoku.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la 7aprildomemoj » 19 jan 2018, 14:47

Mene ne handri a za tebe ne znam. Možda te handre Faraon i on zajedno u sendviču :rol:
Fakat je da Sloboda nikad u povijesti nije imala manje simpatizera da ne napišem navijača u regiji tj. današnjem Tk. Za to vam niko nije kriv do vaše uprave i krkana na tribinama. A da Željo i Sarajevo imaju armiju navijača na Tk stoji itekako al zapitajte se što je to tako.
Sportski pozdrav troskakaču
Ps: Možda Tuzla city za nekoliko sezona postane regionalni brend, za utjehu :mrgreen:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la sviunapad1010 » 19 jan 2018, 14:54

Zato što si jadnik koji sanja da zivi u Teheranu, kompleks niže vrijednosti :salut:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la 7aprildomemoj » 19 jan 2018, 15:36

Ako Tuzla ima kompleks niže vrijednosti zbog Sarajeva, Sarajevo zbog Zagreba, Zagreb zbog Beča, Beč zbog Londona, London zbog New Yorka onda i Gračanica ima zbog Tuzle :mrgreen:
Argument ti je na nivou desetogodišnjaka a vidi se da je IQ na nivou sobne temperature :wave:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

costacurta08
Postovi: 504
Pridružen/a: 12 sep 2016, 17:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la costacurta08 » 19 jan 2018, 18:33

7aprildomemoj je napisao/la:Mene ne handri a za tebe ne znam. Možda te handre Faraon i on zajedno u sendviču :rol:
Fakat je da Sloboda nikad u povijesti nije imala manje simpatizera da ne napišem navijača u regiji tj. današnjem Tk. Za to vam niko nije kriv do vaše uprave i krkana na tribinama. A da Željo i Sarajevo imaju armiju navijača na Tk stoji itekako al zapitajte se što je to tako.
Sportski pozdrav troskakaču
Ps: Možda Tuzla city za nekoliko sezona postane regionalni brend, za utjehu :mrgreen:
Đeš ovo reći?! Sad će te razapet ove Jasminove podrepne muhe :crazy:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.