FK Sloboda (opšte diskusije)

miki651
Postovi: 1681
Pridružen/a: 30 jun 2013, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la miki651 » 21 jun 2017, 23:02

Što se mene tiče volim da je Sloboda u premijer ligi. Al eto kad su vama prihvatljivi svi čelnici kluba u zadnjih 20 godina koji su po vašem mišljenu pokrali klub to je ok. Svih 20 godina pljačkanja Slobode od strane domaćih ljudi ili stranaka iz Tuzle, sve je ovih dana stalo u jednu rečenicu...krivac za sve naše promašaje je savez.. Isto ko u Čeliku.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 21 jun 2017, 23:09

miki651 je napisao/la:Što se mene tiče volim da je Sloboda u premijer ligi. Al eto kad su vama prihvatljivi svi čelnici kluba u zadnjih 20 godina koji su po vašem mišljenu pokrali klub to je ok. Svih 20 godina pljačkanja Slobode od strane domaćih ljudi ili stranaka iz Tuzle, sve je ovih dana stalo u jednu rečenicu...krivac za sve naše promašaje je savez.. Isto ko u Čeliku.
Stari,mi smo davno apsorvirali da olos u klubu je ucinila klub ovakvim kakav je danas....i devenijsko pljačkanje kluba je sumirano....ne kontam ko je i za koga rekao da je ok
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la sviunapad1010 » 21 jun 2017, 23:36

tuzlak1987 je napisao/la:Da da ja sam slijep, a mi zbog 83 hiljade nemamo licence. 83 ebene hiljade, toliki inat se tjera radi 83 hiljade? Dobro smo dno dotakli kada moramo da branimo nekog od ljudi sa kojima smo izgubili licencu i da ocekujemo da ispadnu heroji. Nije nama do kluba, znas sto nije? Jer da je nama do kluba letili bi oni u pm svi redom zbog ovoga, ne bi oni imali za ovo podrsku bez obzira sto je savez lopov do lopova. Zna i ptica na grani da mi to ne trebamo platiti i slazem se ne trebamo ali moramo u konacnici. Ovdje je se pretjeralo davno i presla se granica, a mi sada jos podrzavamo ljude i cekamo dan D za 8 dana da vidimo sta ce se desiti? A to nije zbog kluba, to od navijaca je cista politika jer mi ne mislimo na zeleni teren i ne shvatamo tezinu toga ako sve krene krivo za 8 dana.

Neka spase Slobodu i neka se ubiju! Ovdje se vidi da od nas nema na zelenom terenu nista i narednih 10 godina jer se ovdje o zelenom terenu u glavama vise i ne misli, vec samo o tome kako ce ko kome i kada zacerati koristeci alatku Slobodu.
U jednom istom postu si kontradiktoran. Zašto da plaćamo a kažeš nema od nas ništa. Kakva je svrha onda eto i da se plati reket savezu?
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la RichmanBiH » 22 jun 2017, 14:16

Tako je kad hoce krezavi i korumpirani da vode klub a pametni se sklone u stranu.
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la UstanikSBII » 22 jun 2017, 14:30

Nisam previše pratio situaciju, ali zar vam nije jednostavnije bilo platiti 83k pa tužiti savez i sve dobiti nazad sa kamatama ako ste u pravu a ovako "kockat" se zbog 83k i probati neki svoj inat gurat do kraja. To mi se čini kao bolji nači, al eto valjda su vaši u klubu svjesni što rade i da li se ispalti toliko rizikati zbog 83k?
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Sariel » 22 jun 2017, 20:31

PIVA PIVA!!!!

Avatar
Slobodas
Postovi: 3475
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Slobodas » 22 jun 2017, 20:57

UstanikSBII je napisao/la:Nisam previše pratio situaciju, ali zar vam nije jednostavnije bilo platiti 83k pa tužiti savez i sve dobiti nazad sa kamatama ako ste u pravu a ovako "kockat" se zbog 83k i probati neki svoj inat gurat do kraja. To mi se čini kao bolji nači, al eto valjda su vaši u klubu svjesni što rade i da li se ispalti toliko rizikati zbog 83k?
Ma mislim da ce na kraju tako i biti , samo sto su kontali da ce im proci ovako ali nije proslo !!! Sad treba ganjati sve moguce sudove ako treba do uefe ici izgurati do kraja jer ovo je vrlo jednostavan slucaj !!! Glavni problem je kad se krene na sudove sto ce nas savez maksimalno kandzijati za svaku sitnicu pocevsi od sudjenja pa nadalje ali mora se jednom stati u kraj lopoviji !!!
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la UstanikSBII » 22 jun 2017, 22:44

Slobodas je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:Nisam previše pratio situaciju, ali zar vam nije jednostavnije bilo platiti 83k pa tužiti savez i sve dobiti nazad sa kamatama ako ste u pravu a ovako "kockat" se zbog 83k i probati neki svoj inat gurat do kraja. To mi se čini kao bolji nači, al eto valjda su vaši u klubu svjesni što rade i da li se ispalti toliko rizikati zbog 83k?
Ma mislim da ce na kraju tako i biti , samo sto su kontali da ce im proci ovako ali nije proslo !!! Sad treba ganjati sve moguce sudove ako treba do uefe ici izgurati do kraja jer ovo je vrlo jednostavan slucaj !!! Glavni problem je kad se krene na sudove sto ce nas savez maksimalno kandzijati za svaku sitnicu pocevsi od sudjenja pa nadalje ali mora se jednom stati u kraj lopoviji !!!
Pa one jedne sezone čini mi se samo Široki i Velež nisu željeli potpisati dokument o regularnosti PLBiH znam da je tad malo klubova stalo na našu stranu svima je većinom sve ok dok ne dožive nesšto slično na svojoj koži!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
club21
Postovi: 1813
Pridružen/a: 24 okt 2015, 17:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la club21 » 23 jun 2017, 00:20

Mislim da je u slobodi puno veći problem od ovih 83000 km. Nemoguće da klub nema tih para ako nema i ne treba igrati pl.
Jednostavno platiš pare i onda tuzis uefi i dobiješ ih nazad sa kamatama. Koliko god neki ne htjeli priznati mislim na rukovodstvo ovo je vrh ledenog brijega i nešto drugo je u pitanju. I borac je imao tih problema i čelik ali niko nije dizao frku ovoliku plate i tačka.
Ovo su problemi unutar kluba i grada TZ.

carapa
Postovi: 358
Pridružen/a: 20 maj 2016, 20:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la carapa » 23 jun 2017, 02:24

club21 je napisao/la:Mislim da je u slobodi puno veći problem od ovih 83000 km. Nemoguće da klub nema tih para ako nema i ne treba igrati pl.
Jednostavno platiš pare i onda tuzis uefi i dobiješ ih nazad sa kamatama. Koliko god neki ne htjeli priznati mislim na rukovodstvo ovo je vrh ledenog brijega i nešto drugo je u pitanju. I borac je imao tih problema i čelik ali niko nije dizao frku ovoliku plate i tačka.
Ovo su problemi unutar kluba i grada TZ.
Ne bubaj.
Dobili smo mi vec jednom ovaj isti savez na sudu, kada su nam ukrali licencu za Evropu, i kada je doslo na isplatu legenda tvog kluba izjavila: " Ne mozemo mi isplacivati dugove koje nismo napravili", ali nam oprostili nekoliko desetina hiljada na osnovu kazni.
Ovu bagru ne s.je.ba niko ziv, jedini nacin da se repka unistava i to bi ih interesovalo, za nas ih boli k.
Nije ti palo na pamet da nismo učili ist gramatiku, u muje vrijeme da je neko napisao lahko i mehko dobio bi keca ko dalekovod,pa ja ne ispravljam nikoga. ispravno je i MORAT ĆE TE ili kraće MORAĆE TE.

Avatar
club21
Postovi: 1813
Pridružen/a: 24 okt 2015, 17:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la club21 » 23 jun 2017, 03:07

carapa je napisao/la:
club21 je napisao/la:Mislim da je u slobodi puno veći problem od ovih 83000 km. Nemoguće da klub nema tih para ako nema i ne treba igrati pl.
Jednostavno platiš pare i onda tuzis uefi i dobiješ ih nazad sa kamatama. Koliko god neki ne htjeli priznati mislim na rukovodstvo ovo je vrh ledenog brijega i nešto drugo je u pitanju. I borac je imao tih problema i čelik ali niko nije dizao frku ovoliku plate i tačka.
Ovo su problemi unutar kluba i grada TZ.
Ne bubaj.
Dobili smo mi vec jednom ovaj isti savez na sudu, kada su nam ukrali licencu za Evropu, i kada je doslo na isplatu legenda tvog kluba izjavila: " Ne mozemo mi isplacivati dugove koje nismo napravili", ali nam oprostili nekoliko desetina hiljada na osnovu kazni.
Ovu bagru ne s.je.ba niko ziv, jedini nacin da se repka unistava i to bi ih interesovalo, za nas ih boli k.
Sloboda,sar,željo,čelik nezz koji još klub nije prije par godina dobio licencu i nisu igrali Evropu a kao 9. Zrinjski otisao to je sigurno bar pola miliona štete zbog ne igranja evripe. Niko tad nije dizao ni približno ovakvu frku. Koliko god brani klub pravila su jasna. Ima odluka i pravo žalbe , žalit se uefi ali to ne odlaze izvršenje i ona će najvjerovatnije izvršiti kako nezz da li druga ili treća liga.
Čak se mislim utakmica zvijezda sar nije igrala zbog duga pa bodovi sar.... Bilo je x primjera do sada.
Uprava ovo mora platiti nastaviti takmičenje a pravdu dalje tražiti. A da je ovo vrh brijega pokazat će naredni period.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la High » 25 jun 2017, 19:00

Bajram šerif mubarek olsun!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la tuzlak1987 » 27 jun 2017, 15:55

harry_90 je napisao/la:Zar on nije produzio saradnju sa klubom ??
Na zimu su pisali da je produzio do januara 2018. godine tj na godinu dana ali ocigledno da je to bila bomba kao i za Asima Zeca.

Pa su sada prije par sedmica izbacili da je produzio jos na godinu-godinu i pol, ali ocigledno da i to nije istina. Pa sada se pitam sto ne krenu pravnim putem protiv Stjepanovica jer i on vjerovatno ima onaj famozni "sporazum" o nastavku saradnje kao i Zec. Zec oko kojeg su se nakon onog sastanka sa Begicem usutili.

Imaju oni na toj poziciji truntu da ga zamjeni, nikakav problem. :kafa: Bilo bi fino da uslikaju opet i onaj Stjepanovicev da vidimo kako se isplacuje preko blagajne.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la tuzlak1987 » 27 jun 2017, 21:12

Kada prije neko dijete Slobode ode iz Slobode bude odmah prica "otjerali dijete", "nisu mu pruzili sansu". Iako se uvijek gledalo da se talentovano dijete pod svaku cijenu zadrzi, a dijete sa kojim ne mozes da ostvaris rezultat posalje na kaljenje ili jednostavno odbaci i shvati da nije kvalitet za Premijer lige.

Sada se isto radi, ali obrnutom analogijom. Pod argumentom da su otjerana se vracaju slabo talentovana djeca Slobode, a odlaze djeca koja su vjerovatno talentovanija od njih. Stvara se nova generacija bivsih igraca Slobode u drugim ekipama, za talentovane Slobodase se ne bori da ih vratis u klub. Moze neko bjezati od istine i realnosti, nafuravati raju na nesto ali sada se uopste ne stite ta djeca niti se gleda striktno da talenat ostane u Slobodi vec se gleda da se dovede onaj koji najmanje kosta i zamaze to sve i fino upakuje javnosti. Uz standardnu subjektivnost postovatelja nove uprave i mrzitelja starih uprava to predstavi kao projekt, a za djecom koja odu jednostavno ne zali.
Uglavnom sve se kosi sa izrecenim i obecanjima. Kazes da ides na mlade snage, a onda izgubis par mladih igraca, pricas par mjeseci tu pricu, a onda izgubis jos par, pa onda u biti uradis isto sto i bivsa uprava iako nemas novca.

Moze malo zavarati ovaj potpis Mehmedagica jer je momak ispucao druge opcije pa morao da dodje ovdje i potpise to. Ali kada sa ostalim iskusnim igracima ne mozes da se dogovoris i odlaze ti pokazuje se da jednostavno nemas novca da pariras na trzistu, a kada izgubis Djukica, Hajdarevica, Kotarevica, Pirica, Efendica te failas da vratis Rahmanovca i Bekica, a u isto to vrijeme dovodis Jahica, Salihovica, Mujkica i Selamovica pokazujes da niti filozofiju kojom si krenuo ne ispunjavas jer je ocito da mjesto u Slobodi djeca kluba mogu dobiti samo ako su povoljna cjenovno, a ne kvalitetna.

Mislim trener ti kaze da u ekipi ima mjesta za neka 3-4 igraca koja su vec imala 2-3 mandata u Slobodi i za koje se jasno zna koliko mogu (ili preciznije ne mogu), a nema u planu nekog igraca od 19 godina koji nije pokazao uopste koliko moze i dobio sansu. Tu trener nema svoje ja i to je to. Kriv je svako ko nije pristao u kombinaciju za rezanje, a reze se jos uvijek godinu dana nakon stare uprave.

Mislim znam ja dobro da Djukic i Efendic imaju dosta mana i svako ko to zna bi se rijesio njih i doveo kvalitetnije igrace ali kod ovih izgleda da to ide: hoces nase uvjete? ako neces dovodimo drugog jeftinijeg pa ne mora ispunjavati druge uvjete uopste. Klasican primjer toga je ovaj Djordjilovic sa Jamajke, eto bas je Efendic losiji od njega i mora u Mladost.
Svakako u neko drugo vrijeme bi Djukic dobio nogu ali bi se tu doveo duplo bolji igrac i tako to treba da ide. Sada tu moze doci neki Indijanac iz Srbije od 500 KM, prije dodje neki od 5000 jbg.

Na jednog pravog igraca ode 5 pravih igraca, to je nista drugo nego srozavanje kvaliteta. Jbg neka se ljuti ko hoce, neka brani to ima pravo na svoje misljenje. To se moze promijeniti naredne godine, mozda uprava shvati neke stvari pa krene nekim drugim smijerom ali ovako se nece napasti nista.
Meni je iskreno cudno to da uprava uopste misli da se ovako nesto moze napasti, vise mi to vuce na lafinu. Jer ako ovo nije lafina onda oni pojma o fudbalu nemaju.
Zrinjski ti je pokazao sablon za uzmanje lige i kako tim za uzimanje lige mora da izgleda. Moras imati 20 dobrih igraca i kvalitetnu rotaciju, a od tvoje djece u tih 20 mogu biti samo oni najkvaliteniji (Karacic, Lucic, Stojkic), kada bi to preveli u Slobodu takvi igraci bi bili Krpic, Rahmanovic i Bekic. Nema tu mjesta nikakvih drugim igracima niti razvijanju nekog u roku od godinu dana.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la High » 28 jun 2017, 01:20

Šta se zbilo sa @samirr?
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
DoeTz
Postovi: 3794
Pridružen/a: 23 mar 2015, 18:58
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la DoeTz » 28 jun 2017, 01:25

High je napisao/la:Šta se zbilo sa @samirr?
Pao na godinu.
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la High » 28 jun 2017, 01:26

DoeTz je napisao/la:
High je napisao/la:Šta se zbilo sa @samirr?
Pao na godinu.
Nije valjda trajni fasovao?
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
DoeTz
Postovi: 3794
Pridružen/a: 23 mar 2015, 18:58
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la DoeTz » 28 jun 2017, 01:54

High je napisao/la:
DoeTz je napisao/la:
High je napisao/la:Šta se zbilo sa @samirr?
Pao na godinu.
Nije valjda trajni fasovao?
Ma nemam pojma.
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

cruz40
Postovi: 402
Pridružen/a: 14 okt 2015, 10:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la cruz40 » 28 jun 2017, 16:07

Zasto ovaj Husić kao veliki navijač Slobode ovo radi i odvodi najbolje fudbalere u Simin Han?
Covjek stvarno pretjera sa bivsim igračima Slobode!

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la NjonjoVam » 28 jun 2017, 16:16

cruz40 je napisao/la:Zasto ovaj Husić kao veliki navijač Slobode ovo radi i odvodi najbolje fudbalere u Simin Han?
Covjek stvarno pretjera sa bivsim igračima Slobode!
Vjerovatno zato sto neće da igraju u Slobodi za 800KM odu u Slogu za 4000Km,vjerovatno je to razlog
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
DRŽAVA TUZLA!!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”