FK Sloboda (opšte diskusije)

Avatar
Pasha_car_aga
Postovi: 1081
Pridružen/a: 30 mar 2009, 07:50
Lokacija: TK
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Pasha_car_aga » 29 jul 2017, 10:12

sloboda72 je napisao/la:
Pasha_car_aga je napisao/la:
sloboda72 je napisao/la:PREDLOG SASTAVA EKIPE SLOBODE PROTIV RADNIKA,SUBOTA 29.07.2017.


.......................................MUMINOVIĆ


.......TODOROVIĆ.......IGNJATOVIĆ........MEHMEDAGIĆ......LAZEVSKI....


..............................ĆULUM...............JAHIĆ.......................


.................ORDAGIĆ.............OSMANAGIĆ.............HODŽIĆ


.............................................KRPIĆ
Jaha i Hodžić OUT
Hajrulahović i Husić IN

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Hvala ti za osvrt.Ne znam kako da igramo sa 2 špica kad nemamo dovoljno kvalitetnih veznih da to namire i trkom i tehnikom.
Lazevski na žalost ne može ofanzivno,a Husić sa špica neće opet stići pomoći po našoj lijevoj strani kad je defanziva u pitanju i eto rupe.Zato sam ovog desnokrilca Hodžića prekomandovao na lijevu stranu.Ako je Krpić makar na 60% od onog kako može, ne treba nama drugi špic.Ovo za defanzivnog ,ja bih najradije Zukića jer jak momak solidne tehnike,iskusan.Njega znam još od kadeta u Slobodi i imam povjerenje u njega u svakom pogledu.Ali oni njega u štopere.pa imamo sa škahićem akoBogda 7 štopera?Ja sam stavio Jahu jer znam da će igrati pa makar ja ne mislio da treba ali...Ostali smo krnjavi na lijevoj strani skroz.Ljudi večeras blokiraju Osmanagića i Ordagića mi možemo "šlajdrat" u mjestu ko auto po zaledenom putu.Bit ćemo jalovi.Ostaje nada u prekid igre,korner i sl.
Zilkić ima "svezane noge",on može nešto na sitno kao malonog.igrać,ali na širem planu ne vidim za ovo vremena koliko je tu ,da on može izvest jednu čitavu akciju.Dakle da primi loptu ,odigra pas, a ne bez potrebe ide u igrača .Ili da odapne po golu,Ili da smišljenu loptu bilo u for ili kroz šesnesterac pa da neko naleti.Onaj Stefan Čolović je mogao puno više od njega.Ali tad se išlo na "drim tim",i za njega nije bilo mjesta.Da hoće Husref u Sarajevo, pa da nam "pozajme" Ahmeta i Ivetića,ja bih mu dao Krpića.Jer Ahmet može igrati i špica i krilo i to je prednost.Perica beka i to ofanzivnog a usput i def. veznog.Valjda bi mogli odraditi ovo kao pozajmice do zime.Fale nam vezni i krilni na lijevoj strani ko točkovi. Ne shvatam ove stručnjake ,kako uđosmo u prvenstvo ovako "asimetrični",ćopavi.Pa oni Juniori,ĐUKIĆ I HAJDAREVIĆ ODOŠE...Vidim "Željko Dmitrić stručnjak" govori o našem OP kao "fabrici" mladih igrača.Da Bog sakloni i saćuva ,pa et.
Ja ne znam sta je s Grahovcem, on je meni igrač koji bi morao igrati u ovakvoj Slobodi, mislim imao je veću minutažu u dosta jačoj konkurenciji?!

Mislim da on može solidno odigrati na bilo kojem mjestu u veznom redu, pa čak i na toj lijevoj strani gdje trenutno škripi odlaskom Sube.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la sloboda72 » 29 jul 2017, 10:35

Pasha_car_aga je napisao/la:
sloboda72 je napisao/la:
Pasha_car_aga je napisao/la:PREDLOG SASTAVA EKIPE SLOBODE PROTIV RADNIKA,SUBOTA 29.07.2017.






.............................................KRPIĆ[/size]
Jaha i Hodžić OUT
Hajrulahović i Husić IN

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Hvala ti za osvrt.Ne znam kako da igramo sa 2 špica kad nemamo dovoljno kvalitetnih veznih da to namire i trkom i tehnikom.
Lazevski na žalost ne može ofanzivno,a Husić sa špica neće opet stići pomoći po našoj lijevoj strani kad je defanziva u pitanju i eto rupe.Zato sam ovog desnokrilca Hodžića prekomandovao na lijevu stranu.Ako je Krpić makar na 60% od onog kako može, ne treba nama drugi špic.Ovo za defanzivnog ,ja bih najradije Zukića jer jak momak solidne tehnike,iskusan.Njega znam još od kadeta u Slobodi i imam povjerenje u njega u svakom pogledu.Ali oni njega u štopere.pa imamo sa škahićem akoBogda 7 štopera?Ja sam stavio Jahu jer znam da će igrati pa makar ja ne mislio da treba ali...Ostali smo krnjavi na lijevoj strani skroz.Ljudi večeras blokiraju Osmanagića i Ordagića mi možemo "šlajdrat" u mjestu ko auto po zaledenom putu.Bit ćemo jalovi.Ostaje nada u prekid igre,korner i sl.
Zilkić ima "svezane noge",on može nešto na sitno kao malonog.igrać,ali na širem planu ne vidim za ovo vremena koliko je tu ,da on može izvest jednu čitavu akciju.Dakle da primi loptu ,odigra pas, a ne bez potrebe ide u igrača .Ili da odapne po golu,Ili da smišljenu loptu bilo u for ili kroz šesnesterac pa da neko naleti.Onaj Stefan Čolović je mogao puno više od njega.Ali tad se išlo na "drim tim",i za njega nije bilo mjesta.Da hoće Husref u Sarajevo, pa da nam "pozajme" Ahmeta i Ivetića,ja bih mu dao Krpića.Jer Ahmet može igrati i špica i krilo i to je prednost.Perica beka i to ofanzivnog a usput i def. veznog.Valjda bi mogli odraditi ovo kao pozajmice do zime.Fale nam vezni i krilni na lijevoj strani ko točkovi. Ne shvatam ove stručnjake ,kako uđosmo u prvenstvo ovako "asimetrični",ćopavi.Pa oni Juniori,ĐUKIĆ I HAJDAREVIĆ ODOŠE...Vidim "Željko Dmitrić stručnjak" govori o našem OP kao "fabrici" mladih igrača.Da Bog sakloni i saćuva ,pa et.
Ja ne znam sta je s Grahovcem, on je meni igrač koji bi morao igrati u ovakvoj Slobodi, mislim imao je veću minutažu u dosta jačoj konkurenciji?!

Mislim da on može solidno odigrati na bilo kojem mjestu u veznom redu, pa čak i na toj lijevoj strani gdje trenutno škripi odlaskom Sube.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk[/quote]

Grahovca su haman" poklopili" Zilkić,Hajrilahović,Kalezić,Jahić...
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 29 jul 2017, 10:38, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la sloboda72 » 29 jul 2017, 10:37

slika

slika

slika

slika

Puštanje u probni rad( nakon remonta) reflektora na stadionu Tušanj 18. aprila 2016 godine.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Skver » 29 jul 2017, 17:12

Nikad mi nije bilo jasno zasto je trener golmana prvog tima bio Dedic pored jednog Mirze Hadzica koji je uposlenik kluba koji branio u bivsoj ex YU ligi, koji je sigurno bio bolji golman, strucniji u radu, bolji u svim segmentima rada sa golmanima, kulturniji, skolovaniji......Dedic je u poredjenju sa Mirzom u svim segmentima donji. Valjda se neko sjeti pa Mirzu prebace u prvi tim ako Mirza prihvati.
🔴⚫️

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 29 jul 2017, 22:14

Skver je napisao/la:Nikad mi nije bilo jasno zasto je trener golmana prvog tima bio Dedic pored jednog Mirze Hadzica koji je uposlenik kluba koji branio u bivsoj ex YU ligi, koji je sigurno bio bolji golman, strucniji u radu, bolji u svim segmentima rada sa golmanima, kulturniji, skolovaniji......Dedic je u poredjenju sa Mirzom u svim segmentima donji. Valjda se neko sjeti pa Mirzu prebace u prvi tim ako Mirza prihvati.
Jest, sjetit Ce se :urnebes: :urnebes: ....pa nama je Mikica u strucnom stabu covjece....tu nema dalje diskusije
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la sloboda72 » 29 jul 2017, 22:49

Skver je napisao/la:Nikad mi nije bilo jasno zasto je trener golmana prvog tima bio Dedic pored jednog Mirze Hadzica koji je uposlenik kluba koji branio u bivsoj ex YU ligi, koji je sigurno bio bolji golman, strucniji u radu, bolji u svim segmentima rada sa golmanima, kulturniji, skolovaniji......Dedic je u poredjenju sa Mirzom u svim segmentima donji. Valjda se neko sjeti pa Mirzu prebace u prvi tim ako Mirza prihvati.
O Mirzi sve najbolje i potpisujem sve što si rekao.Neznam do duše kakav je sa zdravljem i da li bi i on pristo na malu i nesigurnu platu.
Mislim da je on 1960 i da je već i u "godinama" kad je u pitanju treniranje golmana -seniora.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Skver » 30 jul 2017, 11:37

staragarda je napisao/la: Jest, sjetit Ce se :urnebes: :urnebes: ....pa nama je Mikica u strucnom stabu covjece....tu nema dalje diskusije
Ma Mikica je najmanji problem to sto je na klupi, imamo mi vecih strucnjaka na forumu.....eno onaj pise analize anam na temi, yebes Vladu, prekuco ga je davno, kaze imamo dobar tim, nedostaje nam samo malo srece, savez protiv nas.....uprava radi dobro svoj posao, radi sluzbena stranica, svrsavamo na dresove neke lijeve firme (cast momku koji je dizajnirao dresove).....sve je ok, bitno je samo da smo otjerali tamo nekog seljaka.....carsiji je srce na mjestu.....dok je nama "carsije" mi Evrope necemo vidjeti, "carsija" jos nije skontala da su tim cinom ucinili sretnijim eve rezimske klubove koji se tale sa savezom, sta ce njima tamo neki seljak kvariti vec uhodanu shemu.....samo nazovu pjesnika iz "metropole" i preko njega ga skinu s qurca....
🔴⚫️

Avatar
Pasha_car_aga
Postovi: 1081
Pridružen/a: 30 mar 2009, 07:50
Lokacija: TK
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Pasha_car_aga » 30 jul 2017, 11:57

Skver je napisao/la:
staragarda je napisao/la: Jest, sjetit Ce se :urnebes: :urnebes: ....pa nama je Mikica u strucnom stabu covjece....tu nema dalje diskusije
Ma Mikica je najmanji problem to sto je na klupi, imamo mi vecih strucnjaka na forumu.....eno onaj pise analize anam na temi, yebes Vladu, prekuco ga je davno, kaze imamo dobar tim, nedostaje nam samo malo srece, savez protiv nas.....uprava radi dobro svoj posao, radi sluzbena stranica, svrsavamo na dresove neke lijeve firme (cast momku koji je dizajnirao dresove).....sve je ok, bitno je samo da smo otjerali tamo nekog seljaka.....carsiji je srce na mjestu.....dok je nama "carsije" mi Evrope necemo vidjeti, "carsija" jos nije skontala da su tim cinom ucinili sretnijim eve rezimske klubove koji se tale sa savezom, sta ce njima tamo neki seljak kvariti vec uhodanu shemu.....samo nazovu pjesnika iz "metropole" i preko njega ga skinu s qurca....
Ja još ne mogu da vjerujem da ljudi pišu kako imamo dobru ekipu i da je do neuigranosti, a ja odgovorno tvrdim da niti jedan naš igrač osim Hareta i Ordagića nebi bio u početnoj postavi u Zrinjskom, Širokom, Sarajevu i Želji. Po prirodi sam uvjek optimista, ali ovaj puta ja ne znam na čemu oni gaje optimizam, prije bih rekao da je "lažni optimizam", ne vjeruju ni sami u ono šta pišu.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 30 jul 2017, 12:09

Pasha_car_aga je napisao/la:
Skver je napisao/la:
staragarda je napisao/la: Jest, sjetit Ce se :urnebes: :urnebes: ....pa nama je Mikica u strucnom stabu covjece....tu nema dalje diskusije
Ma Mikica je najmanji problem to sto je na klupi, imamo mi vecih strucnjaka na forumu.....eno onaj pise analize anam na temi, yebes Vladu, prekuco ga je davno, kaze imamo dobar tim, nedostaje nam samo malo srece, savez protiv nas.....uprava radi dobro svoj posao, radi sluzbena stranica, svrsavamo na dresove neke lijeve firme (cast momku koji je dizajnirao dresove).....sve je ok, bitno je samo da smo otjerali tamo nekog seljaka.....carsiji je srce na mjestu.....dok je nama "carsije" mi Evrope necemo vidjeti, "carsija" jos nije skontala da su tim cinom ucinili sretnijim eve rezimske klubove koji se tale sa savezom, sta ce njima tamo neki seljak kvariti vec uhodanu shemu.....samo nazovu pjesnika iz "metropole" i preko njega ga skinu s qurca....
Ja još ne mogu da vjerujem da ljudi pišu kako imamo dobru ekipu i da je do neuigranosti, a ja odgovorno tvrdim da niti jedan naš igrač osim Hareta i Ordagića nebi bio u početnoj postavi u Zrinjskom, Širokom, Sarajevu i Želji. Po prirodi sam uvjek optimista, ali ovaj puta ja ne znam na čemu oni gaje optimizam, prije bih rekao da je "lažni optimizam", ne vjeruju ni sami u ono šta pišu.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
pa Hare nije ni u Slobodi najbolji stoper.
Ignjatovic je jaci.
Obojica njih su jaci od svakog stopera Zelje i Sarajeva. Znaci svakog. **** ba Mihojevica, dijete ono, Bogicevica, Grahovca..Novakovic isto nista od njih nije bolji, ni jednog.
samo Zrinjski trenutno ima jace stopere.

Ordagic slazemo se. Dalje kako je Stevo Nikolic ili ono dijete Hodzic, ili Ahmet trenutno bolji od Krpe. Bjezi ba,ili Cabraja. Nemoj zajebavat.
i onda imas par igraca koji su bara-bara. Culum, Lazo kad dodje sebi, Osmanagic, mali Husic

Hajmo ovako postaviti, cime je Ordaga u ove dvije utakmice opravdao ista.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la tuzlak1987 » 30 jul 2017, 12:31

Ma Cabraja je za nase ove igrace svemirski brod. (trenutno). Prvo sto je konkretan, drugo sto je brz. Takvog igraca kod nas nema, nema nikog ko je konkretan u igri kao Cabraja.

90% naseg kadra je nahvaljeno bez nekog posebnog razloga. Lazevski je rupetina kakve nema u ligi kao i Todorovic. U vezi su svi osim Ordagica polovnjaci, u napadu seprtlje bez brzine..

A najgore od svega je sto niko nije sa nekim kompatibilan. Kompatibilni su samo stoperi, a ostali samo nabacani u ekipu. A igraci koji su projektovani da budu ovdje Krpic i Ordagic nemaju osobine vodja na terenu. Ordagic se samo moze uklopiti u ovo sivilo kada nema pored sebe igraca kao Zeba..

Ako gledamo koliko mi imamo modernih igraca u ekipi iz veze i napada onda se tu samo Husic moze izdvojiti.

Neka promijene trenera eto opet cemo se nagledati poraza ove sezone vise nego pobjeda. Momci u gostima ne mogu meda, ako prime gol gube 95%, a na Tusnju vise ne igraju uopste ubjedljivo vec jedino mogu dobiti nazor. Seremo Radnik nije dobar, a Radnik ima sve sto nama treba Besirevic kao razarac i udarac i Peco i Sreckovic kao konkretni brzi igraci. Mogu biti i manje kvalitetni ali su bolje ukomponovani.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 30 jul 2017, 12:48

Nadam se da Todorovica vise ne boli guza od sinocnjeg silovanja.... covjek mu je djecu pravio
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Pasha_car_aga
Postovi: 1081
Pridružen/a: 30 mar 2009, 07:50
Lokacija: TK
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Pasha_car_aga » 30 jul 2017, 13:40

ultrasstyle_tz je napisao/la:
Pasha_car_aga je napisao/la:
Skver je napisao/la: Ma Mikica je najmanji problem to sto je na klupi, imamo mi vecih strucnjaka na forumu.....eno onaj pise analize anam na temi, yebes Vladu, prekuco ga je davno, kaze imamo dobar tim, nedostaje nam samo malo srece, savez protiv nas.....uprava radi dobro svoj posao, radi sluzbena stranica, svrsavamo na dresove neke lijeve firme (cast momku koji je dizajnirao dresove).....sve je ok, bitno je samo da smo otjerali tamo nekog seljaka.....carsiji je srce na mjestu.....dok je nama "carsije" mi Evrope necemo vidjeti, "carsija" jos nije skontala da su tim cinom ucinili sretnijim eve rezimske klubove koji se tale sa savezom, sta ce njima tamo neki seljak kvariti vec uhodanu shemu.....samo nazovu pjesnika iz "metropole" i preko njega ga skinu s qurca....
Ja još ne mogu da vjerujem da ljudi pišu kako imamo dobru ekipu i da je do neuigranosti, a ja odgovorno tvrdim da niti jedan naš igrač osim Hareta i Ordagića nebi bio u početnoj postavi u Zrinjskom, Širokom, Sarajevu i Želji. Po prirodi sam uvjek optimista, ali ovaj puta ja ne znam na čemu oni gaje optimizam, prije bih rekao da je "lažni optimizam", ne vjeruju ni sami u ono šta pišu.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
pa Hare nije ni u Slobodi najbolji stoper.
Ignjatovic je jaci.
Obojica njih su jaci od svakog stopera Zelje i Sarajeva. Znaci svakog. **** ba Mihojevica, dijete ono, Bogicevica, Grahovca..Novakovic isto nista od njih nije bolji, ni jednog.
samo Zrinjski trenutno ima jace stopere.

Ordagic slazemo se. Dalje kako je Stevo Nikolic ili ono dijete Hodzic, ili Ahmet trenutno bolji od Krpe. Bjezi ba,ili Cabraja. Nemoj zajebavat.
i onda imas par igraca koji su bara-bara. Culum, Lazo kad dodje sebi, Osmanagic, mali Husic

Hajmo ovako postaviti, cime je Ordaga u ove dvije utakmice opravdao ista.
Stvarno cijenim tvoje mišljenje i jedan si od realnijih forumaša, ali napisati da je nekakav Ignjatović nakon samo dvije utakmice (koje smo izgubili) bolji stoper od Hareta je u najmanju ruku smiješno da ne kažem van svake pameti.

Pa bolan Hare ovdje igra od ere Ćire Blaževića i ko god mu je bio konkurencija završio je na klupi ili u drugom klubu. Taj momak je bez konkurencije zaslužio da bude ako ne kapiten onda prvi zamjenik kapitena!

O Krpiću koji osim što je borac i veliki navijač Slobode, ne vidim nikakve Bog zna reference, prije nego ga uporediš sa Ahmetom ili Stevom, podijeli svoju navijačku ljubav prema Krpiću i njegove igračke kvalitete! On jeste najbolji ali u Slobodi jer boljeg nemamo!

I još dotakao si se Osmanagića koji je upisao jedan nastup za Slobodu, a kojem je karijera propala i sve moguće kombinacije za angažmanom, da bi potom došao je u Slobodu.

Samo malo realnosti nije na odmet, da se ne lažemo bezveze :)

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Skver » 31 jul 2017, 13:05

Vlado izdrzi, mi svakako ne zasluzujemo bolji fudbal u ovom gradu, gradonacelnik radi po uputama sa visih distanci, predcjednik njegova marioneta, sportski direktor kluba nepismen i ovi sto ti psuju hoce da gledaju bolji fudbal......trazili su, nek sad gledaju to sto su trazili, ako hoces da se smire kupi ih par bambuca i sve to to biti ok.
🔴⚫️

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Sariel » 31 jul 2017, 13:09

Skver je napisao/la:Vlado izdrzi, mi svakako ne zasluzujemo bolji fudbal u ovom gradu, gradonacelnik radi po uputama sa visih distanci, predcjednik njegova marioneta, sportski direktor kluba nepismen i ovi sto ti psuju hoce da gledaju bolji fudbal......trazili su, nek sad gledaju to sto su trazili, ako hoces da se smire kupi ih par bambuca i sve to to biti ok.
:mrgreen: a koje su to DISTANCE? :lol:

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Skver » 31 jul 2017, 13:15

Sariel je napisao/la::mrgreen: a koje su to DISTANCE? :lol:
Pa one DISTANCE kojima je neki seljak yebo koncepciju zvanu malo ce mo mi biti prvaci malo vi a vse skupaj v Evropi :D.
🔴⚫️

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Skver » 31 jul 2017, 13:21

I @Sariel sta da kazem, evo izjava predcjednika ce reci sve......ja nemam komentara na ovo.
"Navijači nisu bili nezadovoljni igračim i trenerom, čak naprotiv, ispratili su ih aplauzom. Niko i ne treba praviti pritisak, ali oni su negodovali zbog izmjene Tandira, koji je ušao, a zatim izašao. Žao mi je tog momka i ne znam kako će sve to uticati na njega", ističe čelnik čovjek tima sa Tušnja."
🔴⚫️

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Sariel » 31 jul 2017, 13:21

DRUZE, RODJACE, BRATE,
koje distance ba??? :urnebes: :urnebes:

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Skver » 31 jul 2017, 13:30

Sariel je napisao/la:DRUZE, RODJACE, BRATE,
koje distance ba??? :urnebes: :urnebes:
Sefovi politickih stranaka koji stoje iza stranackih klubova, pa da li ti zivota ti mislis da jedan Jasmin smije bilo sta raditi a da ne pita svog sefa.....gdje je prvo pobjego kad je ovdje bila frka.....Borac ispo iz lige jer ga Dodik ne moze ocima smisliti, Azmir kaznili na godinu dana obnasanjem bilo kakve funkcije u fudbalu......itd.
🔴⚫️

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Sariel » 31 jul 2017, 14:01

skver nemoj vise :lol:

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Skver » 31 jul 2017, 17:31

Sariel je napisao/la:skver nemoj vise :lol:
Ne brini drug, necu.....uzivaj u ispiranju mozga od pravljenja stadiona pa do nekakvih titula, ne mozemo bod osvojiti protiv Radnika, dobro je pa ovo silovanje Slobode od razne mrake nisu dozivjele generacije nasih predaka......
🔴⚫️

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: fks74, Vanja8, Wanderson i 24 gosta.