FK Sloboda (opšte diskusije)

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la fukaratz » 05 avg 2017, 14:07

Skver je napisao/la:
Hustle je napisao/la:@skver ne koristi termine za koje ne znas znacenje, prosuces se ko evo npr sad. Izguglaj il vujakliju u ruke pa valjda skontas gdje si pogrijesio :urnebes: :urnebes: :salut:
Bjezi dijete, manje koristi Vujakliju i Google, izraz "sa visih distanci" se upotrebljava ka npr. "problem treba poceti rjesavati s viših distanci, tj. od razine drzave".....nabijem na kitu ko ti je ikada ista predavao u skoli ako si ikada i isao u skolu.....ako nisi cuo taj izraz, sidji do reke i utopi se, nemoj bre mene da davis :urnebes: :urnebes:
skver preporucujem ti da se bavis zurnalistikom iako mislim da si vec razmisljao o tome, mozda i neku knjigu da napises :kafa:
Sloboda Tuzla

cruz40
Postovi: 402
Pridružen/a: 14 okt 2015, 10:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la cruz40 » 10 avg 2017, 13:43

Moze li Sloboda do bar jednog boda ovaj vikend?

whiteknight
Postovi: 161
Pridružen/a: 28 feb 2017, 20:52
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la whiteknight » 10 avg 2017, 16:37

cruz40 je napisao/la:Moze li Sloboda do bar jednog boda ovaj vikend?
Naravno da ne može ;) Ima da vas razvalimo 1:0 :urnebes:
Otac ulica mater Torcida...

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 10 avg 2017, 18:47

whiteknight je napisao/la:
cruz40 je napisao/la:Moze li Sloboda do bar jednog boda ovaj vikend?
Naravno da ne može ;) Ima da vas razvalimo 1:0 :urnebes:
Nije ti on Slobodas :D ...a mislim da ce bit bas taj rezultat il' neka bunkerica za 0-0 :kafa:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Sariel » 11 avg 2017, 14:11

ale ale alee ooo viteza da j3bemoooo
:mrgreen: :opaopa:

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Probisvjet » 12 avg 2017, 11:55

Pozdrav za sve koji prate opce diskuzsije FKSloboda. Kako kazu nasi iz kupskog ravnateljstva "mi smo se pritajili". Kaze Vlado ko se smije zadnja mu bila. Nemos nesto sto nema plodno tlo da sazrije prije vremena. Bitno je da su sipovi zavrseni. :mrgreen: :salut:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la sloboda72 » 18 avg 2017, 18:18

Predsjednik Slobode o suspenziji Mujkanović: Postupci N/FSBiH me neće pokolebati Piše: A. Pašić Danas, 17:12

Predsjednik FK Sloboda Senad Mujkanović odlukom N/FSBiH danas je suspendovan na tri mjeseca. Disciplinska komisija je odluku u suspendovanju Mujkanovića donijela na zahtjev Administracije za licenciranje i to zbog prekršaja koji se odnosi na odstupanje od rukova u postupku dostave dokumentacije za takmičarsku 2017/18. Mujkanović kroz razgovor za SportSport.ba nije skrivao da je razočaran. Kazao je, između ostalog, kako je to jedan u nizu poteza usmjeren protiv Slobode. "Pročitao sam odluku koja je donesena. Moji pravnici će to analizirati i vidjeti koliko ima uporišta u tome, odnosno da li su takve kazne predviđene za takav slučaj, mada je to jedan u nizu poteza N/FSBiH usmjeren ka Slobodi. Ovo što se prema nama dešavalo u proteklom periodu stvarno nije fer, počevši od licenciranja pa nadalje. Nadam se da će se taj maćehinski odnos popraviti, da li sa ovom garniturom ljudi ili sa nekom drugom, vidjet ćemo. Svakako da to šteti fudbalu i ne donosi ništa dobro", kazao nam je Mujkanović. Dodao je također da ga tromjesečna suspenzija neće pokolebati. "Ne krijem da sam razočaran postupcima N/FSBiH, ali to me neće pokolebati. Mi u klubu i dalje radimo svoj posao i na dobrom smo putu. Ljudi iz N/FSBiH neka se zapitaju kojim klubovima su davali licence. Čini mi se se monitoring toliko ne vrši nad drugim klubovima čiji su računi blokirani godinama, dok je sa Slobodom potpuno drugačiji slučaj. Sve smo dobro posložili, radimo dobre stvari... Mislim da poslije rata u klubu nije nikad bila bolja i sređenija situacija kada je u pitanju administracija", istakao je Mujkanović. Sloboda je, podsjetimo, među posljednjima dobila licencu za nastup u elitnom rangu bh. fudbala.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/mujkanov ... ati/248652

.........................................................................................................................


Može li sada Kurević biti predsjednik, obzirom da mu je istekao mandat?

.........................................................................................................................

Na današnjoj vanrednoj sjednici Poznata imena članova UO FK Sloboda

Piše: A. Lendo 16.12.2016., 16:39

Na današnjoj vanrednoj sjedini Skupštine FK Sloboda izabran je novi predsjednik Upravnog odbora kluba Senad Mujkanović. Osim toga, odabrano je i 7 članova Upravnog odbora, a to su: Omer Delalić Deling, Mensur Alić Memprom, Nermin Čolić Bony, Adnan Sijerčić suvlasnik Tuzla puteva, Goran Milić admiral kasina, Sead Kozlić, BH Telecom. Preostala dva člana bit će odabrana na narednoj sjednici. "Hvala vam na povjerenju na čelu sa Senadom ćemo napraviti brend. Radio sam i radiću za Slobodu kao sto sam radio za Tuzlu dosada, tako ću i za Slobodu. U životu nisam ništa napola radio pa neću ni sada", rekao je Mensur Alić. "Kritikovao sam prethodni Upravni odbor svi ste aplaudirali. Po prvi put vidim svjetlu budućnost. Hvala vam predsjedniče i znam da vas očekuje težak posao", rekao je skupštinar Ramiz Ramadanović. Dodajmo na kraju da je danas jednoglasno usvojen prijedlog da budući Upravni odmor broji od 5 do 15 članova.

....................................................................................................................
Prilikom biranja Upravmog Odbora Slobode 16.12.2016, nije imenovan sukladno Statutu Kluba podpredsjednik UO Slobode.
Obzirom da u Slobodi Statut niko ne poštuje nije ni važno,Ne znam mi što nam je trebao ovaj Statut.
.....................................................................................................................
slika

slika
Ja volim FK Tuzla City

cruz40
Postovi: 402
Pridružen/a: 14 okt 2015, 10:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la cruz40 » 30 avg 2017, 09:34

Jel stvarno Vlado misli da moze donijeti titulu u TZ ili je ovo samo njegovo kladioničarsko baljezganje? Vec je ogroman zaostatak u odnosu na Zrinjski i Želju pa ne znam kako misli to stici i nadoknaditi?

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Probisvjet » 30 avg 2017, 10:17

cruz40 je napisao/la:Jel stvarno Vlado misli da moze donijeti titulu u TZ ili je ovo samo njegovo kladioničarsko baljezganje? Vec je ogroman zaostatak u odnosu na Zrinjski i Želju pa ne znam kako misli to stici i nadoknaditi?
Nije da misli nego je siguran u to. Sve je dobro ANALIZIRAO.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

cruz40
Postovi: 402
Pridružen/a: 14 okt 2015, 10:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la cruz40 » 30 avg 2017, 11:52

Probisvjet je napisao/la:
cruz40 je napisao/la:Jel stvarno Vlado misli da moze donijeti titulu u TZ ili je ovo samo njegovo kladioničarsko baljezganje? Vec je ogroman zaostatak u odnosu na Zrinjski i Želju pa ne znam kako misli to stici i nadoknaditi?
Nije da misli nego je siguran u to. Sve je dobro ANALIZIRAO.
Sto ne mogu ovih trenera ublehasa, koliko cuvaju stolicu pa lupaju svakakve nebuloze da covjek ne povjeruje,mada je on ovom izjavom nadmasio skoro sve u ligi.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 30 avg 2017, 12:04

cruz40 je napisao/la:Jel stvarno Vlado misli da moze donijeti titulu u TZ ili je ovo samo njegovo kladioničarsko baljezganje? Vec je ogroman zaostatak u odnosu na Zrinjski i Želju pa ne znam kako misli to stici i nadoknaditi?
Titula je planirana za iducu sezonu :kafa:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Probisvjet » 30 avg 2017, 12:43

staragarda je napisao/la:
cruz40 je napisao/la:Jel stvarno Vlado misli da moze donijeti titulu u TZ ili je ovo samo njegovo kladioničarsko baljezganje? Vec je ogroman zaostatak u odnosu na Zrinjski i Želju pa ne znam kako misli to stici i nadoknaditi?
Titula je planirana za iducu sezonu :kafa:
Ako dobije na kladari par miliona onda ce to pokloniti Slobodi jer njegova ljubav prema ovom klubu je neizmjerna. Onda smo sigurno prvaci. Evo vec se pripremamo po raznim selendrama oko Tuzle.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2830
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la vlakanje » 30 avg 2017, 12:51

staragarda je napisao/la:
cruz40 je napisao/la:Jel stvarno Vlado misli da moze donijeti titulu u TZ ili je ovo samo njegovo kladioničarsko baljezganje? Vec je ogroman zaostatak u odnosu na Zrinjski i Želju pa ne znam kako misli to stici i nadoknaditi?
Titula je planirana za iducu sezonu :kafa:
A on to kao Jose? Titula stize u drugoj godini mandata :lol:
Tjerajte parazita.

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la sloboda72 » 31 avg 2017, 02:43

Bivši trener Beitara sada Selektor Reprezentacije Kipra,Debituje baš protiv BiH.
http://****/vijest/debituje-protiv ... ica-262916
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Rokoko87 » 10 sep 2017, 22:48

Nezahvalni ste, Vlado vas je podigao na jedan novi level, neviđen do sada.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la merak » 11 sep 2017, 16:17

Rokoko87 je napisao/la:Nezahvalni ste, Vlado vas je podigao na jedan novi level, neviđen do sada.
Kao i vas Mulalic
samo Sloboda

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la High » 12 sep 2017, 00:15

Petrović je napredak u odnosu na onu stuhu i prevaru, Jagodića. Mislio sam da se nećete moći dogovoriti, zbog novca, ali sam pogriješio. Pitanje je da li će dozvoliti narušavanje svog digniteta u svlačionici, kako je bilo dok je vodio komšije. Kako god, dobar ste posao napravili. Sretno u nastavku.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 12 sep 2017, 00:31

High je napisao/la:Petrović je napredak u odnosu na onu stuhu i prevaru, Jagodića. Mislio sam da se nećete moći dogovoriti, zbog novca, ali sam pogriješio. Pitanje je da li će dozvoliti narušavanje svog digniteta u svlačionici, kako je bilo dok je vodio komšije. Kako god, dobar ste posao napravili. Sretno u nastavku.
Dal' je dobar posao il' nije tek treba da se vidi....ako mu ovi nasi lesinari i menadjercici budu krojili ekipu necu tu ni slavkin Slavko pomoć
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
kenanbrajic
Postovi: 488
Pridružen/a: 03 sep 2013, 17:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la kenanbrajic » 12 sep 2017, 08:12

Generalno ste napravili dobar posao. Slavko će uspjeti ako bude imao podršku uprave. On će od svake ekipe izvući maximum onoga što oni mogu. A taktika "ako ne možeš pobijediti, nemoj izgubiti" mislim da je sasvim ok. Treba biti svjestan kvalitete ove lige i igračkog kadra općenito. Sve u svemu, sretno Vam.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la bhsport » 20 sep 2017, 09:12

Na osnovu cega Slavko moze uzimati cijelu platu igracu?
Kako ste to rijesili? Jer danas te igrac tuzi i moras mu sve vratiti, zasticeni su ugovorima i odmah reaguje i sindikat.
Ako ste uspjeli to rijesiti nekim internim pravilnikom koji je naveden u ugovoru u ovih 10tak dana kako je Slavko okd vas, svaka vam cast.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Antikloc, damir_82, MoKa14, nastrojeni21, Pitarsam i 38 gostiju.