FK Sloboda (opšte diskusije)

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la FrantoBauzek » 15 jul 2017, 01:42

Virtu4l je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:Meni je drago, sto vecina rodjenih Tuzlaka i tuzlanskih Podrinjaca tj. Tuzlaka cine vecinu u gradu i ponasaju se u skladu tuzlanske kulture, iste one koja ima kontinuitet od nekih zadnjih 150 godina.
Definitivno drže kontinuitet :salut:
slika
Ovi sa slike su puno manje bezopasni, od onog sto ide i nije dobre volje.. jer ne moram spominjati druge vase navijace, ideoloske vodje vase kulture. U ovo doba kada su ovi momci drzali motornu, ti i tvoji ste drzali samo pilu :kafa:

Sada lagano odskakutaj nazad i ne mijesaj se, gdje ti nije mjesto. Hop hop
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la fukaratz » 15 jul 2017, 05:18

kad te šabani citiraju, merak nevjerovatan :D jutros u Siminom Hanu, okupiranom dijelu Tuzle babuka postorjio svoje pionire :!: nova himna Sloge se morala nauciti, tekst je sljedeci:

Ne bi sjala ovako jako
ova nasa mala avlija
mi bi svjetlo zvali mrakom
da te nije SISOJA

u prvim redovima poznati forumasi otpjevase baz pogreske, Sisoje otvori sampanjac, slavlje je pocelo...... :kafa:
Sloboda Tuzla

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la wobly92 » 15 jul 2017, 12:02

Evo ga, OPET se titule najavljuju :lol:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 15 jul 2017, 12:21

wobly92 je napisao/la:Evo ga, OPET se titule najavljuju :lol:
Covjek fakat ima prenose strasne :urnebes: :urnebes: :urnebes: :rol: :rol:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Tuzlanski075
Postovi: 54
Pridružen/a: 09 jun 2017, 00:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Tuzlanski075 » 15 jul 2017, 13:08

Najjači su mi ovi što zovu ove Azmirovcima i Podrinjcima, a njima puna usta Azmira i Simin Hana, de braćo navijači, Fukare, posvetite se malo Slobodi, prvenstvo nam pocinje za 7 dana, vi jos pricate o Azmiru, hajde dobro ovi koji podrzavaju covjeka i sve, vode diskusiju o njemu u granicama normale, ali de ohladite vi faraonovci, pljuvaci i donekle neutralci, pustite nas malo da uzivamo, pustite covjeka da radi sta hoce sa svojim parama, ne idem ni ja komsiji do vrata da mu kazem da ne smije kupiti Q7 samo zato sto ja nemam para za isti, dali ste nam do znanja da ste promijenili misljenje o njemu i shvatili smo to svi, sada malo vise Slobode u usta, a malo manje Azmira, Senada, faraona itd itd **** vas i SDA i SDP i komunizam i sva politicka sranja...

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 15 jul 2017, 14:05

Tuzlanski075 je napisao/la:Najjači su mi ovi što zovu ove Azmirovcima i Podrinjcima, a njima puna usta Azmira i Simin Hana, de braćo navijači, Fukare, posvetite se malo Slobodi, prvenstvo nam pocinje za 7 dana, vi jos pricate o Azmiru, hajde dobro ovi koji podrzavaju covjeka i sve, vode diskusiju o njemu u granicama normale, ali de ohladite vi faraonovci, pljuvaci i donekle neutralci, pustite nas malo da uzivamo, pustite covjeka da radi sta hoce sa svojim parama, ne idem ni ja komsiji do vrata da mu kazem da ne smije kupiti Q7 samo zato sto ja nemam para za isti, dali ste nam do znanja da ste promijenili misljenje o njemu i shvatili smo to svi, sada malo vise Slobode u usta, a malo manje Azmira, Senada, faraona itd itd **** vas i SDA i SDP i komunizam i sva politicka sranja...
Evo ja cu nas vratiti na pravi put i prici o Slobodi.... trener najavio titulu za sljedeću sezonu led te j e b o a nije ni ova pocela....ovo nisu istine....u ovoj kokuz ligi gdje se treneri smjenjuju sedmicno on najavljuje TITULU iduce sezone....titulu ne najavljuje velika cetvorka BH fudbala koja je svjetlosnu godinu ispred nas u svakom segmentu a mi frontalni kokuzi je najavismo.... nek' nam je Bog na pomoći sa ovim levatima....onaj se nafuro da su mu ovo Kikaci a Vladika konta da mu je ovo Kozara...cccc....i gdje Predsjednik da kupi ovu virtualnu VIP kartu pa da svojim primjerom makar pokusa jos koga izlevatit za istu mada ja licno ne mogu da vjerujem da su opste pustili neke imaginarne VIP karte jer na se stadion Bukvalno raspada i kao sto neko napisa to je u sustini karata od 60 km....kakve crne loze
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la sviunapad1010 » 15 jul 2017, 15:24

staragarda je napisao/la:
Tuzlanski075 je napisao/la:Najjači su mi ovi što zovu ove Azmirovcima i Podrinjcima, a njima puna usta Azmira i Simin Hana, de braćo navijači, Fukare, posvetite se malo Slobodi, prvenstvo nam pocinje za 7 dana, vi jos pricate o Azmiru, hajde dobro ovi koji podrzavaju covjeka i sve, vode diskusiju o njemu u granicama normale, ali de ohladite vi faraonovci, pljuvaci i donekle neutralci, pustite nas malo da uzivamo, pustite covjeka da radi sta hoce sa svojim parama, ne idem ni ja komsiji do vrata da mu kazem da ne smije kupiti Q7 samo zato sto ja nemam para za isti, dali ste nam do znanja da ste promijenili misljenje o njemu i shvatili smo to svi, sada malo vise Slobode u usta, a malo manje Azmira, Senada, faraona itd itd **** vas i SDA i SDP i komunizam i sva politicka sranja...
Evo ja cu nas vratiti na pravi put i prici o Slobodi.... trener najavio titulu za sljedeću sezonu led te j e b o a nije ni ova pocela....ovo nisu istine....u ovoj kokuz ligi gdje se treneri smjenjuju sedmicno on najavljuje TITULU iduce sezone....titulu ne najavljuje velika cetvorka BH fudbala koja je svjetlosnu godinu ispred nas u svakom segmentu a mi frontalni kokuzi je najavismo.... nek' nam je Bog na pomoći sa ovim levatima....onaj se nafuro da su mu ovo Kikaci a Vladika konta da mu je ovo Kozara...cccc....i gdje Predsjednik da kupi ovu virtualnu VIP kartu pa da svojim primjerom makar pokusa jos koga izlevatit za istu mada ja licno ne mogu da vjerujem da su opste pustili neke imaginarne VIP karte jer na se stadion Bukvalno raspada i kao sto neko napisa to je u sustini karata od 60 km....kakve crne loze
Zar ti nisi slogas? Sta se sekiras za nas.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Hustle
Postovi: 33
Pridružen/a: 12 mar 2017, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Hustle » 15 jul 2017, 18:50

staragarda je napisao/la:
Tuzlanski075 je napisao/la:Najjači su mi ovi što zovu ove Azmirovcima i Podrinjcima, a njima puna usta Azmira i Simin Hana, de braćo navijači, Fukare, posvetite se malo Slobodi, prvenstvo nam pocinje za 7 dana, vi jos pricate o Azmiru, hajde dobro ovi koji podrzavaju covjeka i sve, vode diskusiju o njemu u granicama normale, ali de ohladite vi faraonovci, pljuvaci i donekle neutralci, pustite nas malo da uzivamo, pustite covjeka da radi sta hoce sa svojim parama, ne idem ni ja komsiji do vrata da mu kazem da ne smije kupiti Q7 samo zato sto ja nemam para za isti, dali ste nam do znanja da ste promijenili misljenje o njemu i shvatili smo to svi, sada malo vise Slobode u usta, a malo manje Azmira, Senada, faraona itd itd **** vas i SDA i SDP i komunizam i sva politicka sranja...
Evo ja cu nas vratiti na pravi put i prici o Slobodi.... trener najavio titulu za sljedeću sezonu led te j e b o a nije ni ova pocela....ovo nisu istine....u ovoj kokuz ligi gdje se treneri smjenjuju sedmicno on najavljuje TITULU iduce sezone....titulu ne najavljuje velika cetvorka BH fudbala koja je svjetlosnu godinu ispred nas u svakom segmentu a mi frontalni kokuzi je najavismo.... nek' nam je Bog na pomoći sa ovim levatima....onaj se nafuro da su mu ovo Kikaci a Vladika konta da mu je ovo Kozara...cccc....i gdje Predsjednik da kupi ovu virtualnu VIP kartu pa da svojim primjerom makar pokusa jos koga izlevatit za istu mada ja licno ne mogu da vjerujem da su opste pustili neke imaginarne VIP karte jer na se stadion Bukvalno raspada i kao sto neko napisa to je u sustini karata od 60 km....kakve crne loze
A eno predsjednik tvog kluba najavljuje borbu za titulu premijer lige u sezoni 2018/19 a klub ti igra ligu federacije... LED TE J E B O BAS NISU ISTINE :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :clap: :facepalm: :crazy: :tokralju: :rol:

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la sloboda72 » 16 jul 2017, 07:16

..............FK Sloboda kreće u novu 2017/18 sezonu PL BIH


FORMACIJA 4 - 3 - 3 -OFANZIVNO


.................................ERIĆ
.
.
TODOROVIĆ...... IGNJATOVIĆ....MEHMEDAGIĆ.....LAZEVSKI
.

.........ZUKIĆ..............OSMANAGIĆ..........ĆULUM.
.
.
.........ORDAGIĆ..............KRPIĆ ..............SUBIĆ

...........................................................................................................




FORMACIJA 4 -5 - 1- DEFANZIVNO



.....................................ERIĆ


....TODOROVIĆ..... IGNJATOVIĆ.....MEHMEDAGIĆ.....LAZEVSKI
.

....ORDAGIĆ......ZUKIĆ......OSMANAGIĆ......ĆULUM......SUBIĆ
.
.
.....................................KRPIĆ



Pošto je evidentno da Ordagić ne želi ići iz Slobode u klubove BH PL,iako su navalili da ga prodaju "pošto poto",a nema za sada interesovanja stranih klubova, Sloboda će imati savim solidnu ekipu.Ako je taćno da se vratio i drugi Amer, Osmanagić i još da dovedu Subića ,onda bi to bila ozbiljna priča.Naravno ovde imam u vidu i Krpića ,Zukića,Ćuluma,Ignjatovića te Erića,Todorovića, Mehmedagića i Lazevskog.
Na raspolaganju su još:

Hadžić,Muminović,Đorđilović,Salihović,Mujkić,Salkić,Škahić,Jahić,Grahovac,Hairlahović,Kalezić,Ziljkić,Hodžić,Omerović,Beganović, Husić iTandir.
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 16 jul 2017, 15:30, ukupno mijenjano 2 puta.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la sloboda72 » 16 jul 2017, 08:53

FrantoBauzek je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Sta ste napali na te jadne Podrinjce, pa brat ili rodjak od Kruskoglavog sta mu je vec je direktor radia "Podrinje" :D
Tuzlanski Podrinjci su carsijaneri :thumbup: , neintegrisani su ti koji pocinju navijati za klub iz Simin Hana pored tuzlanske Slobode i sl. I ne znam poredjenje Tuzle i Londona sa perifernim mjestima i Tuzle. Zna se da je kultura u gradu, a veci grad i veci megapolis imaju vecu kulturu u odnosu na manji i logicno ako se kad preselis u veci grad, onda se integrises u novu i mocniju kulturu :kafa:

PS: Ma boli me tuki ustvari, za koga ce ko navijati. To je stvar licnog izbora, a s obzirom da smo vec izgradjene licnosti i stvar karaktera. Samo mi je smijesno bilo u nekom negativnom kontekstu spominjati komunjare, a cijeli projekat AH je komunisticki uredjen od besplatnog ulaza za NAROD preko kulta licnosti do naziva samog kluba, Sloga.
I da, boli me, sto bi se grad mogao podijeliti i samim tim da Sloboda ispasta. Moze biti i poticaj da grupisemo redove. Uz postavljenog vanjskog antagonista, cilj zajednice je poraz neprijatelja.
Ja od sada navijam za muzej.
slika
slika
slika
slika

Krajnje je vrijeme da grad Tuzla ima otvoren Muzej, da odvedemo podrinjce da vide šta je to.

Bio je to nekad grad.
slika

I zgradu muzičke škole treba pokazati podrinjcima, da ih prosvijetlimo.
slika
slika
slika
slika
Ja volim FK Tuzla City

SARS
Postovi: 1281
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la SARS » 16 jul 2017, 10:33

Hustle je napisao/la:
staragarda je napisao/la:
Tuzlanski075 je napisao/la:Najjači su mi ovi što zovu ove Azmirovcima i Podrinjcima, a njima puna usta Azmira i Simin Hana, de braćo navijači, Fukare, posvetite se malo Slobodi, prvenstvo nam pocinje za 7 dana, vi jos pricate o Azmiru, hajde dobro ovi koji podrzavaju covjeka i sve, vode diskusiju o njemu u granicama normale, ali de ohladite vi faraonovci, pljuvaci i donekle neutralci, pustite nas malo da uzivamo, pustite covjeka da radi sta hoce sa svojim parama, ne idem ni ja komsiji do vrata da mu kazem da ne smije kupiti Q7 samo zato sto ja nemam para za isti, dali ste nam do znanja da ste promijenili misljenje o njemu i shvatili smo to svi, sada malo vise Slobode u usta, a malo manje Azmira, Senada, faraona itd itd **** vas i SDA i SDP i komunizam i sva politicka sranja...
Evo ja cu nas vratiti na pravi put i prici o Slobodi.... trener najavio titulu za sljedeću sezonu led te j e b o a nije ni ova pocela....ovo nisu istine....u ovoj kokuz ligi gdje se treneri smjenjuju sedmicno on najavljuje TITULU iduce sezone....titulu ne najavljuje velika cetvorka BH fudbala koja je svjetlosnu godinu ispred nas u svakom segmentu a mi frontalni kokuzi je najavismo.... nek' nam je Bog na pomoći sa ovim levatima....onaj se nafuro da su mu ovo Kikaci a Vladika konta da mu je ovo Kozara...cccc....i gdje Predsjednik da kupi ovu virtualnu VIP kartu pa da svojim primjerom makar pokusa jos koga izlevatit za istu mada ja licno ne mogu da vjerujem da su opste pustili neke imaginarne VIP karte jer na se stadion Bukvalno raspada i kao sto neko napisa to je u sustini karata od 60 km....kakve crne loze
A eno predsjednik tvog kluba najavljuje borbu za titulu premijer lige u sezoni 2018/19 a klub ti igra ligu federacije... LED TE J E B O BAS NISU ISTINE :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :clap: :facepalm: :crazy: :tokralju: :rol:
Hahahahahaha prskanje po cijeloj faci hahahhaah

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la FrantoBauzek » 17 jul 2017, 12:27

sloboda72 je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Sta ste napali na te jadne Podrinjce, pa brat ili rodjak od Kruskoglavog sta mu je vec je direktor radia "Podrinje" :D
Tuzlanski Podrinjci su carsijaneri :thumbup: , neintegrisani su ti koji pocinju navijati za klub iz Simin Hana pored tuzlanske Slobode i sl. I ne znam poredjenje Tuzle i Londona sa perifernim mjestima i Tuzle. Zna se da je kultura u gradu, a veci grad i veci megapolis imaju vecu kulturu u odnosu na manji i logicno ako se kad preselis u veci grad, onda se integrises u novu i mocniju kulturu :kafa:

PS: Ma boli me tuki ustvari, za koga ce ko navijati. To je stvar licnog izbora, a s obzirom da smo vec izgradjene licnosti i stvar karaktera. Samo mi je smijesno bilo u nekom negativnom kontekstu spominjati komunjare, a cijeli projekat AH je komunisticki uredjen od besplatnog ulaza za NAROD preko kulta licnosti do naziva samog kluba, Sloga.
I da, boli me, sto bi se grad mogao podijeliti i samim tim da Sloboda ispasta. Moze biti i poticaj da grupisemo redove. Uz postavljenog vanjskog antagonista, cilj zajednice je poraz neprijatelja.
Ja od sada navijam za muzej.
slika
slika
slika
slika

Krajnje je vrijeme da grad Tuzla ima otvoren Muzej, da odvedemo podrinjce da vide šta je to.

Bio je to nekad grad.
slika

I zgradu muzičke škole treba pokazati podrinjcima, da ih prosvijetlimo.
slika
slika
slika
slika
Da, u nefudbalskom smislu je to obaveza svakog gradjanina :kafa: To nije muzej Tuzle, nego muzej Istocne Bosne i samim tim ne predstavlja samo grad Tuzlu :bih: Treba takodjer znati da u poredjenju sa BL i SA, Tuzla ima daleko najmanji budzet, kao i to da vecina tih institucija je ili bi morala da bude u nadleznosti kantona, jer mi i imamo najmanji budzet od gore navedenih gradova bas zbog kantona :idea: U tom aspektu podrzavam inicijativu JI da se ukinu vlade kantona i time da se povecaju budzeti gradova i opstina, jer kod nas jedino ako sta funkcionira, funkcionira na lokalnom nivou :kafa:
Strogi protivnici ukidanja vlada kantona su upravo dvije najmocnije etnicke stranke u Federaciji, jer imaju tamo svoje kadrove, koje na taj nacin drze sretnim na racun obicnih gradjana :!: Jako puno para se zavrne i prebije u odnosu opstina-kanton i grad-kanton. Ko je iole noktom zagrebao u politiku, toga je svjestan :wtf:

Slicna je prica i sa FK Slobodom, a ne vidim nikog ovdje da upucuje kritike kantonalnoj vlasti. Sto li? :hmmmmm:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la solinas » 17 jul 2017, 18:31

Sloboda je Gradski klub nije kantonalni,barem na papiru....,i rjesenja treba traziti u Gradu,i medju nama.....u statutu kluba a ne prositi od rezima,bilo kojeg nivoa...Sami smo kontra svih,tako smo izabrali,i tako nas vode,mrze nas svi,i prestanite kukati na kanton drzavu...od njih za Slobodu samo kur.ac ima.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 17 jul 2017, 18:52

solinas je napisao/la:Sloboda je Gradski klub nije kantonalni,barem na papiru....,i rjesenja treba traziti u Gradu,i medju nama.....u statutu kluba a ne prositi od rezima,bilo kojeg nivoa...Sami smo kontra svih,tako smo izabrali,i tako nas vode,mrze nas svi,i prestanite kukati na kanton drzavu...od njih za Slobodu samo kur.ac ima.
Nemoj tako...sad Ce njima Faraon ukinuti kantone :urnebes: :urnebes: :rol: ....mos mislit da se ona budala nafurala brutalno preko svojih ovlasti gradonačelnika i fura im sad neku spiku kao sad Ce on kantone ukinuti :urnebes: :urnebes: ....grad mu u polumraku,rupe po cesti da moze dijete u njih cucnut a on o ukidanju kantona :urnebes: :rol: .... siguran sam da veca ubleha nije nikad Grad vodila
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 jul 2017, 18:55

Nece niko dati pare tamo gdje nema koristi. Isto ni Jasmin ne bi davao pare u OKK i FK da nije petokraka i njegovi ljudi. Zar nije tako?
I kanton isto gdje je druga stranka nece dati pare u Slobodu kao prije isto kao sto gradska vlast nece dozvoliti da u gradu ima neki drugi klub koji privlaci ljude (ugasen Zmaj).
Svi gledaju svoju korist, a Sloboda ima svoju stranu tj politika joj je odredila stranu zato para nema iz kantona dok u kantonu ne bude ista stranka kao u gradu.

Eto vidite u Zenici kako uprava gradska ne prica nista protiv Celika, a kenjaju staroj upravi jer stara uprava nije od njih. Iako je nova uprava nesto najgore sto su mogli dobiti. Tako i ovdje nece Bego i oni davati Slobodi, a njima ljudi sa tribina ebu matere. Gdje to ima da neprijatelju neko daje pare nigdje.

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la FrantoBauzek » 17 jul 2017, 22:49

Napisao sam upravo za muzej, da je muzej istocne Bosne a ne muzej Tuzle :!: Slicno je i sa Slobodom, jer Sloboda poput muzeja se ne ogranicava samo na grad, nego predstavlja regiju a ne samo jedan grad. Zna se, da je Sloboda bila oduvijek regionalni brend.
Realno ja mislim da se Sloboda generalno treba privatizovati, jer to je bure bez dna. Samo nismo nikom atraktivni dovoljno, a jedini koji je to htio, je bio AH, koji je opet htio da dobije firmu bez dugova tj. da grad da pare od prodaje zemljista stadiona Slobodi.
"De ti grade saniraj dugove, a ja bih onda kormilao bez dodatnog tereta a da u konacnici taj brod bude moj". Taj deal je bio na stolu :!: Samo ljudi uskih shvatanja vole gledati na ove stvari crno-bijelo :kafa:

Ne da mi se odavno prezvakane teme pisati. Za ideju JI o ukidanju kantona je u svakom smislu u korist nase drzave, a ujedno i u korist samog naseg grada. To ne vidjeti zbog neke svoje sujete prema tom covjeku je u najblazem obliku bas usko gledanje na stvari, jer ne zelim nikog vrijedjati :kafa:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 jul 2017, 23:16

Neka taj covjek sredi prvo svoj prag jer nama pola grada ode u dijasporu. Ode na one emisije koje se vrte po Federalnoj i Pinku i prosipa tu pricu o kantonima, a ispred svog praga nije sredio. Samo mi iz Tuzle znamo koliki je olos i kako mladi ovdje imaju sansu da imaju kvalitetan zivot.
Kriminalac koji na vlasti ostaje pomocu glasova familija koje je uhljebio u gradskim firmama, a tamo po drzavi prodaje price i one svoje lazi onima koji ga ne poznaju :D

Ideja je dobra samo sto ide od pogresnog covjeka koji u drzavi nema nikakvog uticaja vec samo vedri i oblaci od Slavinovica do Sickog.

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la FrantoBauzek » 17 jul 2017, 23:29

Spocitavati samo njemu, zasto mladi idu van svoje drzave je bas hrabro. To je zamjena teza, jer u cijelom regionu mladi odlaze i iz daleko mocnijih gradova u regionu.

Ne pada mi napamet da ga branim, ali mislim da ne treba pretjerivati. Ipak treba pogledati svjetske, regionalne i lokalne tokove. Kao gradonacelnik se moras u sve to uklopiti i plivati kako koja struja u moru naleti, jer to nisu malene stvari. Ne zanima me on, a ideja je definitivno dobra :idea:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la solinas » 18 jul 2017, 00:36

FrantoBauzek je napisao/la:Napisao sam upravo za muzej, da je muzej istocne Bosne a ne muzej Tuzle :!: Slicno je i sa Slobodom, jer Sloboda poput muzeja se ne ogranicava samo na grad, nego predstavlja regiju a ne samo jedan grad. Zna se, da je Sloboda bila oduvijek regionalni brend.
Realno ja mislim da se Sloboda generalno treba privatizovati, jer to je bure bez dna. Samo nismo nikom atraktivni dovoljno, a jedini koji je to htio, je bio AH, koji je opet htio da dobije firmu bez dugova tj. da grad da pare od prodaje zemljista stadiona Slobodi.
"De ti grade saniraj dugove, a ja bih onda kormilao bez dodatnog tereta a da u konacnici taj brod bude moj". Taj deal je bio na stolu :!: Samo ljudi uskih shvatanja vole gledati na ove stvari crno-bijelo :kafa:

Ne da mi se odavno prezvakane teme pisati. Za ideju JI o ukidanju kantona je u svakom smislu u korist nase drzave, a ujedno i u korist samog naseg grada. To ne vidjeti zbog neke svoje sujete prema tom covjeku je u najblazem obliku bas usko gledanje na stvari, jer ne zelim nikog vrijedjati :kafa:
Po cemu je Sloboda regionalni brend....titulama....kupovima......nastupima u evropi.....Volimo mi svi svoju Slobodu,ali iskrenost je vrlina,ne lazi sam sebe....
Pa nemoze 3000 tuzlaka da dolazi svaku utakmicu,a ti prodajes pricu o reginalnom brendu......Citav kanton navija za sarajevske klubove....kada kazem navija,organizovane prate klub,nekada dva tri busa,nekada vise,i deklarisu se tako.....koliko ih mi imamo van tuzle.......jako malo......jako malo...
Regionalni brend hejjjjj......po cemu dugovdjecnosti i tradiciji,je li....Mi smo u BiH fudbalu niko i nista,klub od kojeg je Olimpic trofejniji......cinjenice su neoborive.....Za mene,kao njegovog navijaca,je najveci i najbolji.......ali budimo realni,...
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 jul 2017, 20:00

slika

slika

slika
Liga izgleda amaterska pravo, igraci stomacine imaju :D
Ovog izgleda Sener doveo u BIH ovih dana da ga tusne kome :D

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: us1997, Vanja8 i 64 gosta.