FK Sloboda (opšte diskusije)

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la sloboda72 » 18 jul 2017, 20:47

tuzlak1987 je napisao/la:
slika

slika

slika
Liga izgleda amaterska pravo, igraci stomacine imaju :D
Ovog izgleda Sener doveo u BIH ovih dana da ga tusne kome :D
slika

...........................................................DOBRO VEĆE
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Rokoko87 » 18 jul 2017, 20:49

sloboda72 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:
slika

slika

slika
Liga izgleda amaterska pravo, igraci stomacine imaju :D
Ovog izgleda Sener doveo u BIH ovih dana da ga tusne kome :D
slika

...........................................................DOBRO VEĆE
:lol:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la sloboda72 » 18 jul 2017, 20:57

staragarda je napisao/la:
solinas je napisao/la:Sloboda je Gradski klub nije kantonalni,barem na papiru....,i rjesenja treba traziti u Gradu,i medju nama.....u statutu kluba a ne prositi od rezima,bilo kojeg nivoa...Sami smo kontra svih,tako smo izabrali,i tako nas vode,mrze nas svi,i prestanite kukati na kanton drzavu...od njih za Slobodu samo kur.ac ima.
Nemoj tako...sad Ce njima Faraon ukinuti kantone :urnebes: :urnebes: :rol: ....mos mislit da se ona budala nafurala brutalno preko svojih ovlasti gradonačelnika i fura im sad neku spiku kao sad Ce on kantone ukinuti :urnebes: :urnebes: ....grad mu u polumraku,rupe po cesti da moze dijete u njih cucnut a on o ukidanju kantona :urnebes: :rol: .... siguran sam da veca ubleha nije nikad Grad vodila

slika

Pa ja tek sad "kontam" ove događaje.

Ko je vladao u Kantonu 2014?
Ja volim FK Tuzla City

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la sviunapad1010 » 18 jul 2017, 21:19

@sloboda72 ti sto skontas nije tako garant.

Da te pitam ko je bio u Kantonu Sarajevo 2014. pa se isto događalo? ??
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la sloboda72 » 19 jul 2017, 13:15

BIVŠI JUNIOR PONOVO NA TUŠNJU: Fazlić ostaje u Slobodi
Juli 18, 2017 23:48

****
slika

Sadžid Fazlić (20) svoju karijeru nastavit će u tuzlanskoj Slobodi. Ovaj ofanzivni fudbaler zadovoljio je na probnom radu u tuzlanskom premijerligašu te je potpisao ugovor sa “Crveno-crnim”.

Fazlić je bio u juniorima Slobode i prije tri godine trenirao je sa prvom ekipom, ali tada nije ostao na Tušnju. U međuvremenu, nosio je dres Bosne iz Kalesije i jednog švedskog niželigaša, a u Slobodu stiže iz Mladosti Kikača, gdje je pružao odlične partije, a potom se nametnuo Vladi Jagodiću u Slobodi.

On je večeras dobio ispisnicu u Mladosti te više nema prepreka da bude registrovan u FK Sloboda.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la sloboda72 » 19 jul 2017, 19:46

Zna li se ,je li raspisan tender za VIP ložu ?

slika
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la sloboda72 » 19 jul 2017, 20:27

sviunapad1010 je napisao/la:@sloboda72 ti sto skontas nije tako garant.

Da te pitam ko je bio u Kantonu Sarajevo 2014. pa se isto događalo? ??

OVA MI JE ZGRADA POZNATA ZA k.s. NITI ZNAM ,NIT ME JE BRIGA..
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la sloboda72 » 19 jul 2017, 21:04



BRAVO, SVAKA TI TAKA BILA.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la merak » 19 jul 2017, 23:48

sloboda72 je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:@sloboda72 ti sto skontas nije tako garant.

Da te pitam ko je bio u Kantonu Sarajevo 2014. pa se isto događalo? ??

OVA MI JE ZGRADA POZNATA ZA k.s. NITI ZNAM ,NIT ME JE BRIGA..
Pa ne mozes reci da te nije briga ako vec ukazujes ko je bio kod nas na vlasti tokom tih dogadjaja. Zahvatilo je cijelu Federaciju neovisno o tome ko je bio na vlasti pocevsi od nas pa sarajevski kanton. zenicki itd
samo Sloboda

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la sloboda72 » 20 jul 2017, 06:37

merak je napisao/la:
sloboda72 je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:@sloboda72 ti sto skontas nije tako garant.

Da te pitam ko je bio u Kantonu Sarajevo 2014. pa se isto događalo? ??

OVA MI JE ZGRADA POZNATA ZA k.s. NITI ZNAM ,NIT ME JE BRIGA..
Pa ne mozes reci da te nije briga ako vec ukazujes ko je bio kod nas na vlasti tokom tih dogadjaja. Zahvatilo je cijelu Federaciju neovisno o tome ko je bio na vlasti pocevsi od nas pa sarajevski kanton. zenicki itd
Mi trebamo počistiti svoju avliju.Mislim ,mene interesuje moj grad ,Tu živim, plaćam porez.Tu glasam.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la 7aprildomemoj » 20 jul 2017, 07:34

solinas je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:Napisao sam upravo za muzej, da je muzej istocne Bosne a ne muzej Tuzle :!: Slicno je i sa Slobodom, jer Sloboda poput muzeja se ne ogranicava samo na grad, nego predstavlja regiju a ne samo jedan grad. Zna se, da je Sloboda bila oduvijek regionalni brend.
Realno ja mislim da se Sloboda generalno treba privatizovati, jer to je bure bez dna. Samo nismo nikom atraktivni dovoljno, a jedini koji je to htio, je bio AH, koji je opet htio da dobije firmu bez dugova tj. da grad da pare od prodaje zemljista stadiona Slobodi.
"De ti grade saniraj dugove, a ja bih onda kormilao bez dodatnog tereta a da u konacnici taj brod bude moj". Taj deal je bio na stolu :!: Samo ljudi uskih shvatanja vole gledati na ove stvari crno-bijelo :kafa:

Ne da mi se odavno prezvakane teme pisati. Za ideju JI o ukidanju kantona je u svakom smislu u korist nase drzave, a ujedno i u korist samog naseg grada. To ne vidjeti zbog neke svoje sujete prema tom covjeku je u najblazem obliku bas usko gledanje na stvari, jer ne zelim nikog vrijedjati :kafa:
Po cemu je Sloboda regionalni brend....titulama....kupovima......nastupima u evropi.....Volimo mi svi svoju Slobodu,ali iskrenost je vrlina,ne lazi sam sebe....
Pa nemoze 3000 tuzlaka da dolazi svaku utakmicu,a ti prodajes pricu o reginalnom brendu......Citav kanton navija za sarajevske klubove....kada kazem navija,organizovane prate klub,nekada dva tri busa,nekada vise,i deklarisu se tako.....koliko ih mi imamo van tuzle.......jako malo......jako malo...
Regionalni brend hejjjjj......po cemu dugovdjecnosti i tradiciji,je li....Mi smo u BiH fudbalu niko i nista,klub od kojeg je Olimpic trofejniji......cinjenice su neoborive.....Za mene,kao njegovog navijaca,je najveci i najbolji.......ali budimo realni,...
Realno Sloboda nije regionalni brend najviše svojom krivicom tj. zbog nesposobne uprave. Do 92 stanje je bilo drugačije. Saradnja je bila na visokom nivou. Talenti iz čitave regije su dolazili u Slobodu a Sloboda je pomogala okolnim klubovima. Sjećam se da su zadnju sezonu u Bratstvo došle legende Slobode Mešković, Lica i Šećer da pomognu klubu oko ulaska u viši rang. Takođe Sloboda je često imala prijateljske tekme po regiji. Sad ne pamtim kad su Tuzlaci došli igrati prijateljsku tekmu u čaršiji. Prije dođu Sarajevski klubovi igrati ovdje nego Sloboda. Da ne pričamo o nekoj Akademiji ili Slobodinoj školi fudbala gdje bi se afirmisala i populizovala Sloboda na Kantonu. A
kad dođu ljudi sa Kantona pogledat i podržat Slobodu na Tušnju to je priča za sebe. Poznato je kako su prošli momci iz Živinica kad su ih Fukare pretukle a momci došli da navijaju sa njima. Ili ako odeš sjest na Zapad moraš 90 minuta slušat frustrirane drk....e kako jebu seljacima i stanovnicima Kantona svu familiju jer su im oni navodno krivi za njihovo stanje. O ovome bi se mogla napisati doktorska disertacija ali stanje se nebi promjenilo
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Sariel » 20 jul 2017, 08:33

Nista onda stari pisi disertaciju :lol:

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la merak » 20 jul 2017, 12:12

7aprildomemoj je napisao/la:
solinas je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:Napisao sam upravo za muzej, da je muzej istocne Bosne a ne muzej Tuzle :!: Slicno je i sa Slobodom, jer Sloboda poput muzeja se ne ogranicava samo na grad, nego predstavlja regiju a ne samo jedan grad. Zna se, da je Sloboda bila oduvijek regionalni brend.
Realno ja mislim da se Sloboda generalno treba privatizovati, jer to je bure bez dna. Samo nismo nikom atraktivni dovoljno, a jedini koji je to htio, je bio AH, koji je opet htio da dobije firmu bez dugova tj. da grad da pare od prodaje zemljista stadiona Slobodi.
"De ti grade saniraj dugove, a ja bih onda kormilao bez dodatnog tereta a da u konacnici taj brod bude moj". Taj deal je bio na stolu :!: Samo ljudi uskih shvatanja vole gledati na ove stvari crno-bijelo :kafa:

Ne da mi se odavno prezvakane teme pisati. Za ideju JI o ukidanju kantona je u svakom smislu u korist nase drzave, a ujedno i u korist samog naseg grada. To ne vidjeti zbog neke svoje sujete prema tom covjeku je u najblazem obliku bas usko gledanje na stvari, jer ne zelim nikog vrijedjati :kafa:
Po cemu je Sloboda regionalni brend....titulama....kupovima......nastupima u evropi.....Volimo mi svi svoju Slobodu,ali iskrenost je vrlina,ne lazi sam sebe....
Pa nemoze 3000 tuzlaka da dolazi svaku utakmicu,a ti prodajes pricu o reginalnom brendu......Citav kanton navija za sarajevske klubove....kada kazem navija,organizovane prate klub,nekada dva tri busa,nekada vise,i deklarisu se tako.....koliko ih mi imamo van tuzle.......jako malo......jako malo...
Regionalni brend hejjjjj......po cemu dugovdjecnosti i tradiciji,je li....Mi smo u BiH fudbalu niko i nista,klub od kojeg je Olimpic trofejniji......cinjenice su neoborive.....Za mene,kao njegovog navijaca,je najveci i najbolji.......ali budimo realni,...
Realno Sloboda nije regionalni brend najviše svojom krivicom tj. zbog nesposobne uprave. Do 92 stanje je bilo drugačije. Saradnja je bila na visokom nivou. Talenti iz čitave regije su dolazili u Slobodu a Sloboda je pomogala okolnim klubovima. Sjećam se da su zadnju sezonu u Bratstvo došle legende Slobode Mešković, Lica i Šećer da pomognu klubu oko ulaska u viši rang. Takođe Sloboda je često imala prijateljske tekme po regiji. Sad ne pamtim kad su Tuzlaci došli igrati prijateljsku tekmu u čaršiji. Prije dođu Sarajevski klubovi igrati ovdje nego Sloboda. Da ne pričamo o nekoj Akademiji ili Slobodinoj školi fudbala gdje bi se afirmisala i populizovala Sloboda na Kantonu. A
kad dođu ljudi sa Kantona pogledat i podržat Slobodu na Tušnju to je priča za sebe. Poznato je kako su prošli momci iz Živinica kad su ih Fukare pretukle a momci došli da navijaju sa njima. Ili ako odeš sjest na Zapad moraš 90 minuta slušat frustrirane drk....e kako jebu seljacima i stanovnicima Kantona svu familiju jer su im oni navodno krivi za njihovo stanje. O ovome bi se mogla napisati doktorska disertacija ali stanje se nebi promjenilo
Mnogo stvari koje si napisao su tacne ali znaj da ima ogroman broj ljudi koji dolaze sa strane i prate Slobodu za koju navijaju i niko im nista. Ti smradovi sto psuju sve zivo i svima su oni koji kod kuce ne smiju pisnuti pa se istresu na utakmici, pa ti klosari psuju i nasim igracima sve najmilije za najmanju sitnicu. Igrala je Sloboda dok je Ciro bio skoro sedmicno jednu prijateljsku u okolnim mjestima sto je bila super stvar za poboljsanje imidza jer znao je stari lisac sta radi ali opet su pojedinci nasli nesto da gundzaju.
samo Sloboda

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 20 jul 2017, 12:29

7aprildomemoj je napisao/la:
solinas je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:Napisao sam upravo za muzej, da je muzej istocne Bosne a ne muzej Tuzle :!: Slicno je i sa Slobodom, jer Sloboda poput muzeja se ne ogranicava samo na grad, nego predstavlja regiju a ne samo jedan grad. Zna se, da je Sloboda bila oduvijek regionalni brend.
Realno ja mislim da se Sloboda generalno treba privatizovati, jer to je bure bez dna. Samo nismo nikom atraktivni dovoljno, a jedini koji je to htio, je bio AH, koji je opet htio da dobije firmu bez dugova tj. da grad da pare od prodaje zemljista stadiona Slobodi.
"De ti grade saniraj dugove, a ja bih onda kormilao bez dodatnog tereta a da u konacnici taj brod bude moj". Taj deal je bio na stolu :!: Samo ljudi uskih shvatanja vole gledati na ove stvari crno-bijelo :kafa:

Ne da mi se odavno prezvakane teme pisati. Za ideju JI o ukidanju kantona je u svakom smislu u korist nase drzave, a ujedno i u korist samog naseg grada. To ne vidjeti zbog neke svoje sujete prema tom covjeku je u najblazem obliku bas usko gledanje na stvari, jer ne zelim nikog vrijedjati :kafa:
Po cemu je Sloboda regionalni brend....titulama....kupovima......nastupima u evropi.....Volimo mi svi svoju Slobodu,ali iskrenost je vrlina,ne lazi sam sebe....
Pa nemoze 3000 tuzlaka da dolazi svaku utakmicu,a ti prodajes pricu o reginalnom brendu......Citav kanton navija za sarajevske klubove....kada kazem navija,organizovane prate klub,nekada dva tri busa,nekada vise,i deklarisu se tako.....koliko ih mi imamo van tuzle.......jako malo......jako malo...
Regionalni brend hejjjjj......po cemu dugovdjecnosti i tradiciji,je li....Mi smo u BiH fudbalu niko i nista,klub od kojeg je Olimpic trofejniji......cinjenice su neoborive.....Za mene,kao njegovog navijaca,je najveci i najbolji.......ali budimo realni,...
Realno Sloboda nije regionalni brend najviše svojom krivicom tj. zbog nesposobne uprave. Do 92 stanje je bilo drugačije. Saradnja je bila na visokom nivou. Talenti iz čitave regije su dolazili u Slobodu a Sloboda je pomogala okolnim klubovima. Sjećam se da su zadnju sezonu u Bratstvo došle legende Slobode Mešković, Lica i Šećer da pomognu klubu oko ulaska u viši rang. Takođe Sloboda je često imala prijateljske tekme po regiji. Sad ne pamtim kad su Tuzlaci došli igrati prijateljsku tekmu u čaršiji. Prije dođu Sarajevski klubovi igrati ovdje nego Sloboda. Da ne pričamo o nekoj Akademiji ili Slobodinoj školi fudbala gdje bi se afirmisala i populizovala Sloboda na Kantonu. A
kad dođu ljudi sa Kantona pogledat i podržat Slobodu na Tušnju to je priča za sebe. Poznato je kako su prošli momci iz Živinica kad su ih Fukare pretukle a momci došli da navijaju sa njima. Ili ako odeš sjest na Zapad moraš 90 minuta slušat frustrirane drk....e kako jebu seljacima i stanovnicima Kantona svu familiju jer su im oni navodno krivi za njihovo stanje. O ovome bi se mogla napisati doktorska disertacija ali stanje se nebi promjenilo
Nisi ti jarugo moja bio na Grbavici i Kosevu pa da vidis sta je psovanje... nije to problem samo Tusnja....mada mislim da je toga sve manje i manje u zadnje vrijeme...a ti klocevi sto psuju pa oni nasim igracima psuju od do..... mentalitet,jbg
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la sloboda72 » 24 jul 2017, 16:18

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

RADNIK U ODNOSU NA PRETHODNU UTAKMICU OD PROLJEĆA DOLAZI JAČI U TUZLU ZA BEČIREVIĆA I ĐURIĆA.

U MEĐUVREMENU NAPUSTILI SU IH OBRADOVIĆ , KOSORIĆ, OSTOJIĆ ......



,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

22.07.2017,PL BIH 1.kolo FK Radnik - FK Krupa .0:0


..............................LUČIĆ


........VASIĆ......ŠERBEČIĆ......FRANIĆ(Ž)......RADOVIĆ(Ž)


..............STOJANOVIĆ.........BEŠIREVIĆ(Ž)


..........OKIĆ..............ĐURIĆ.............SREĆKOVIĆ


............................GLIŠIĆ(Ž)


.........................................................................................................

REZERVE

6 Davor Arnautovic
14 Demir Peco -----------ZAMJENA( 65min) OKIĆ
15 Zeljko Krsmanovic
17 Dejan Jankovic-------ZAMJENA (72min) STOJANOVIĆ
21 Emir Hodzurda
24 Branislav Ruzic
19 Vladimir Bradonjic----ZAMJENA (85min) SREĆKOVIĆ

TRENER
Mladen Žižović


............................................................................................................................................................




PL BIH , SEZONA 2016/17. 30 kolo ,13.05 2017.

FK SLOBODA - FK RADNIK 2:0

Radnik: Lučić, Zlatković(Franić), Arnautović, Stojanović, Vasić(Motika), Srećković(Kitanović), Zeljković, Obradović, Kosorić, Okić, Šerbečić.(TRENER ŽIŽOVIĆ)


..........................................................................................................................................................Odlično bi bilo da za Slobodu zaigraju Osmanagić,Krpić,Ćulum i Zukić.Osmanagić je istinski znalac fudbala, on je cijelo školovanje proveo u Partizanu Beograd.A to je ogromna razlika u odnosu na Gradinu Srebrenik.Zatim Krpić koji bi konačno donio golove,a Tandira I Husića pomjerio na klupu da uče.Ćulum i Zukić su pravi destruktori i time će naša igra dobiti jasne konture.Osmanagić će preuzeti odgovornost pleja a Ordagić neka vreba na desnoj strani .On svakako od odlaska Zebe propada.Osmanagić ga može aktivirati.Katastrofa je ako ne nabavimo nikoga za lijevu stranu ,bit ćemo ko Vuk Karadžić sa onom drvenom štulom (asimetrični).Subić je je još slobodan na tržištu a u koliko Musemić dođe u Sarajevo Perica se odmah može" kupiti" ali bojim se da je za njega sad kasno pošto je jučer igrao za Sarajevo.Zilkić ,Kalezić,Hairlahović i Tandir će uskoro akoBogda zajedno sa svojom "Jagodom Vladić" kupit prnje .Što je puno puno je.On ih "doveo" a mi da ispaštamo.Što rekao "Sarijel","Mi nikom više ne možemo objasniti koju formaciju,koji sistem igramo."Osim da trčimo kao muhe bez glave,I to je haman moderni napadački fudbal.Gledam jadnog Ordagića, nema gdje nije bio na terenu i šta nije pokušavao ali naravno bez sistema pojedinac je 0. NI MESI SINOĆ NA "PECARI" NE BI MOGAO BOLJE, MOJ ORDAGIĆU.MRKA JE KAPA I PROTIV RADNIKA AKO PAPIRI BUDU "KASNILI".MOJ DOJAM JE DA SE TO NAMJERNO RAZVLAČI. EVO SLOGA ZA 4 DANA ZAVRŠILA SVU PAPIROLOGIJU ZA IGRAČE.
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 29 jul 2017, 22:31, ukupno mijenjano 3 puta.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
HElo
Postovi: 1027
Pridružen/a: 12 jul 2014, 02:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la HElo » 25 jul 2017, 14:41

sloboda72 je napisao/la:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

RADNIK U ODNOSU NA PRETHODNU UTAKMICU OD PROLJEĆA DOLAZI JAČI U TUZLU ZA BEČIREVIĆA I ĐURIĆA.

U MEĐUVREMENU NAPUSTILI SU IH OBRADOVIĆ , KOSORIĆ, OSTOJIĆ ......



,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

22.07.2017,PL BIH 1.kolo FK Radnik - FK Krupa .0:0


..............................LUČIĆ


........VASIĆ......ŠERBEČIĆ......FRANIĆ(Ž)......RADOVIĆ(Ž)


..............STOJANOVIĆ.........BEŠIREVIĆ(Ž)


..........OKIĆ..............ĐURIĆ.............SREĆKOVIĆ


............................GLIŠIĆ(Ž)


.........................................................................................................

REZERVE

6 Davor Arnautovic
14 Demir Peco -----------ZAMJENA( 65min) OKIĆ
15 Zeljko Krsmanovic
17 Dejan Jankovic-------ZAMJENA (72min) STOJANOVIĆ
21 Emir Hodzurda
24 Branislav Ruzic
19 Vladimir Bradonjic----ZAMJENA (85min) SREĆKOVIĆ

TRENER
Mladen Žižović


............................................................................................................................................................




PL BIH , SEZONA 2016/17. 30 kolo ,13.05 2017.

FK SLOBODA - FK RADNIK 2:0

Radnik: Lučić, Zlatković(Franić), Arnautović, Stojanović, Vasić(Motika), Srećković(Kitanović), Zeljković, Obradović, Kosorić, Okić, Šerbečić.(TRENER ŽIŽOVIĆ)


..........................................................................................................................................................Odlično bi bilo da za Slobodu zaigraju Osmanović,Krpić,Ćulum i Zukić.Osma,ović je istinski znalac fudbala, on je cijelo školovanje proveo u Partizanu Beograd.A to je ogromna razlika u odnosu na Gradinu Srebrenik.Zatim Krpić koji bi konačno donio golove,a Tandira I Husića pomjerio na klupu da uče.Ćulum i Zukić su pravi destruktori i time će naša igra dobiti jasne konture.Osmanagić će preuzeti odgovornost pleja a Ordagić neka vreba na desnoj strani .On svakako od odlaska Zebe propada.Osmanagić ga može aktivirati.Katastrofa je ako ne nabavimo nikoga za lijevu stranu ,bit ćemo ko Vuk Karadžić sa onom drvenom štulom (asimetrični).Subić je je joć slobodan na tržištu a u koliko Musemić dođe u Sarajevo Perica se odmah može" kupiti" ali bojim se da je za njega sad kasno pošto je jučer igrao za Sarajevo.Zilkić ,Kalezić,Hairlahović i Tandir će uskoro akoBogda zajedno sa svojom "Jagodom Vladić" kupit prnje .Što je puno puno je.On ih "doveo" a mi da ispaštamo.Što rekao "Sarijel","Mi nikom više ne možemo objasniti koju formaciju,koji sistem igramo."Osim da trčimo kao muhe bez glave,I to je haman moderni napadački fudbal.Gledam jadnog Ordagića, nema gdje nije bio na terenu i šta nije pokušavao ali naravno bez sistema pojedinac je 0. Ni MESI SINOĆ NA "PECARI" NE BI MOGAO BOLJE, MOJ ORDAGIĆU.MRKA JE KAPA I PROTIV RADNIKA AKO PAPIRI BUDU "KASNILI".MOJ DOJAM JE DA SE TO NAMJERNO RAZVLAČI. EVO SLOGA ZA 4 DANA ZAVRŠILA SVU PAPIROLOGIJU ZA IGRAČE.
Zaboravio si napisati barem jednom "Sloga" u postu, aaa vidi ipak jesi :clap:

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la sloboda72 » 26 jul 2017, 14:23

NIŠTA OD SLOBODE: Bivši mladi francuski reprezentativac trenira sa ekipom Zrinjskog
Juli 26, 2017 14:17

PODIJELI Facebook Twitter

Nakon što se prije sedam dana, bivši U17 reprezentativac Francuske, Guillaume Taty, pojavio na pripremama Slobode, očigledno da nije zadovoljio apetite Vlade Jagodića.

Nakon dana odmora Blaž Slišković i njegovi igrači danas su se vratili u trenažni proces, a na jutarnjem treningu s ekipom je radio i 20-godišnji Francuz Guillaume Taty, igrač sredine terena koji će se kroz treninge pokušati nametnuti stručnom štabu te se izboriti za potpis ugovora s aktuelnim prvakom BiH.

Ovaj igrač dolazi iz Angebacka, koji je član četvrte švedske lige koga trenira i skautira Šener Bajramović, nekadašnji trener Olimpijske reprezentacije BiH, Sarajeva, Jedinstva iz Bihaća, Orašja i još nekih domaćih klubova.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la sloboda72 » 29 jul 2017, 00:14

PREDLOG SASTAVA EKIPE SLOBODE PROTIV RADNIKA,SUBOTA 29.07.2017.


.......................................MUMINOVIĆ


.......TODOROVIĆ.......IGNJATOVIĆ........MEHMEDAGIĆ......LAZEVSKI....


..............................ĆULUM...............JAHIĆ.......................


.................ORDAGIĆ.............OSMANAGIĆ.............HODŽIĆ


.............................................KRPIĆ
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Pasha_car_aga
Postovi: 1081
Pridružen/a: 30 mar 2009, 07:50
Lokacija: TK
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Pasha_car_aga » 29 jul 2017, 01:00

sloboda72 je napisao/la:PREDLOG SASTAVA EKIPE SLOBODE PROTIV RADNIKA,SUBOTA 29.07.2017.


.......................................MUMINOVIĆ


.......TODOROVIĆ.......IGNJATOVIĆ........MEHMEDAGIĆ......LAZEVSKI....


..............................ĆULUM...............JAHIĆ.......................


.................ORDAGIĆ.............OSMANAGIĆ.............HODŽIĆ


.............................................KRPIĆ
Jaha i Hodžić OUT
Hajrulahović i Husić IN

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la sloboda72 » 29 jul 2017, 09:57

Pasha_car_aga je napisao/la:
sloboda72 je napisao/la:PREDLOG SASTAVA EKIPE SLOBODE PROTIV RADNIKA,SUBOTA 29.07.2017.


.......................................MUMINOVIĆ


.......TODOROVIĆ.......IGNJATOVIĆ........MEHMEDAGIĆ......LAZEVSKI....


..............................ĆULUM...............JAHIĆ.......................


.................ORDAGIĆ.............OSMANAGIĆ.............HODŽIĆ


.............................................KRPIĆ
Jaha i Hodžić OUT
Hajrulahović i Husić IN

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Hvala ti za osvrt.Ne znam kako da igramo sa 2 špica kad nemamo dovoljno kvalitetnih veznih da to namire i trkom i tehnikom.
Lazevski na žalost ne može ofanzivno,a Husić sa špica neće opet stići pomoći po našoj lijevoj strani kad je defanziva u pitanju i eto rupe.Zato sam ovog desnokrilca Hodžića prekomandovao na lijevu stranu.Ako je Krpić makar na 60% od onog kako može, ne treba nama drugi špic.Ovo za defanzivnog ,ja bih najradije Zukića jer jak momak solidne tehnike,iskusan.Njega znam još od kadeta u Slobodi i imam povjerenje u njega u svakom pogledu.Ali oni njega u štopere.pa imamo sa škahićem akoBogda 7 štopera?Ja sam stavio Jahu jer znam da će igrati pa makar ja ne mislio da treba ali...Ostali smo krnjavi na lijevoj strani skroz.Ljudi večeras blokiraju Osmanagića i Ordagića mi možemo "šlajdrat" u mjestu ko auto po zaledenom putu.Bit ćemo jalovi.Ostaje nada u prekid igre,korner i sl.
Zilkić ima "svezane noge",on može nešto na sitno kao malonog.igrać,ali na širem planu ne vidim za ovo vremena koliko je tu ,da on može izvest jednu čitavu akciju.Dakle da primi loptu ,odigra pas, a ne bez potrebe ide u igrača .Ili da odapne po golu,Ili da smišljenu loptu bilo u for ili kroz šesnesterac pa da neko naleti.Onaj Stefan Čolović je mogao puno više od njega.Ali tad se išlo na "drim tim",i za njega nije bilo mjesta.Da hoće Husref u Sarajevo, pa da nam "pozajme" Ahmeta i Ivetića,ja bih mu dao Krpića.Jer Ahmet može igrati i špica i krilo i to je prednost.Perica beka i to ofanzivnog a usput i def. veznog.Valjda bi mogli odraditi ovo kao pozajmice do zime.Fale nam vezni i krilni na lijevoj strani ko točkovi. Ne shvatam ove stručnjake ,kako uđosmo u prvenstvo ovako "asimetrični",ćopavi.Pa oni Juniori,ĐUKIĆ I HAJDAREVIĆ ODOŠE...Vidim "Željko Dmitrić stručnjak" govori o našem OP kao "fabrici" mladih igrača.Da Bog sakloni i saćuva ,pa et.
Ja volim FK Tuzla City

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 37 gostiju.