FK Sloboda (opšte diskusije)

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la wobly92 » 02 maj 2017, 17:43

uNbx je napisao/la:Godine pravnog faksa uzimaju danak. :lol:
Zato i ostaješ sad budan do 7 jutro. :mrgreen:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la uNbx » 03 maj 2017, 03:36

wobly92 je napisao/la:
uNbx je napisao/la:Godine pravnog faksa uzimaju danak. :lol:
Zato i ostaješ sad budan do 7 jutro. :mrgreen:
Evo sad ću probat u neka normalnija doba zaspat. :mrgreen:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Sariel » 03 maj 2017, 08:47

Guest007 je napisao/la:
grbavicka je napisao/la:slika
slika

gledajte i stidite se bagro jedna...
Oba penala cista, pogotovo kod penala selje, sudija u finoj poziciji sve vidi , al' mozda namjerno nije svirao jer je glupan skontao da je gore pogrijesio ;)
Al' opet je Sloboda ostecena, jer bi Zeba promasio, a Zec pogodio ;)
Ma kakvo to.
Prvi penal ko suza cist.cista kuka.
Drugo nidje veze.igrac slobode prvi do lopte spusta ovaj ulijece potura se i pada.
Balansiranje.vazno im je ovo zbog obje elipe suspenzija.al ih realno no dunav ne moze oprat.ostace mrlja.iz kola u kolo..i corav vidi da se guraju do iznemoglosti..

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la YNWA » 15 maj 2017, 20:00

Sarajevo i Sloboda su najbolji primjer koliko losu atmosferu oko kluba mogu napraviti navijaci, nevjerovatno koliko pljuvanja prema upravama, a situacija kod oba kluba je daleko od one kakvom se predstavlja.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 15 maj 2017, 20:12

YNWA je napisao/la:Sarajevo i Sloboda su najbolji primjer koliko losu atmosferu oko kluba mogu napraviti navijaci, nevjerovatno koliko pljuvanja prema upravama, a situacija kod oba kluba je daleko od one kakvom se predstavlja.
davno je to receno. nema gorih navijaca od nasih i vasih (pretpostavljam).
Samo vasi su malo gora bagra prema igracima, ali i malo vise vole klub (u smislu kad treba pomoc klubu, tu su).
Mi smo blazi prema igracima, posebno sa strane. al kad treba pomoc klubu...
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la YNWA » 15 maj 2017, 21:37

ultrasstyle_tz je napisao/la:
YNWA je napisao/la:Sarajevo i Sloboda su najbolji primjer koliko losu atmosferu oko kluba mogu napraviti navijaci, nevjerovatno koliko pljuvanja prema upravama, a situacija kod oba kluba je daleko od one kakvom se predstavlja.
davno je to receno. nema gorih navijaca od nasih i vasih (pretpostavljam).
Samo vasi su malo gora bagra prema igracima, ali i malo vise vole klub (u smislu kad treba pomoc klubu, tu su).
Mi smo blazi prema igracima, posebno sa strane. al kad treba pomoc klubu...
Inace ko drustvo smo otisli u pm, bitno je samo pljuvati, a svi su pametni i sve znaju, i sanjaju neke milijardere, kako ce neko doci ovdje, uloziti svake sezone po nekoliko miliona u igracki kadar, napraviti stadion, ono mi nismo zadovoljni Tanom, kao da neko jedva ceka da kupi klub ovdje, jedva i njega sjebali :mrgreen:

Vi ste imali Husica, ali on tu ne bi ostao dugo, i nije njega niko otjerao, on je pobjegao jer je skontao da nece ici onako kako je zamislio, da to nije bas onako kako je pricao, a to je vidio kad je doveo malo skuplje igrace. A pogotovo se ne moze kriviti TC za odlazak Husica i ispade on neki neprijatelj Slobode, a covjek radi sasvim dobar posao i bori se za Slobodu, a navijaci su mu dosta odmogli, jer napravljena je takva atmosfera da se klub gasi, a zamislite kako je bilo tada njima da pregovaraju sa igracima, posto sam dosta upucen u to, znam kakva je atmosfera bila među igracima, na ugovorima se gledala svaka tacka, niko im nije nista vjerovao, ali sad nakon nekoliko mjeseci se moze reci da su bili korekti i da su ispunili sve sto su obecali, vjerovatno najredovnije plate u ligi igraci Slobode imaju, redovnije nego kad je Husic bio tu, i jos su osigurani, a kod Husica nisu bili.
A nece jos dugo ni ova uprava biti tu, jer niko nema snage ni volje da bude na celu nekog kluba duze vrijeme, trosi svoje vrijeme, pare, a od toga nema neke koristi i jos ga pljuju i jebu mu sve po spisku. uskoro ce skontati i TC da je bolje biti predsjednik Kikaca, i svake sedmice lagano uz meze i pice gledati tekmu, bez nerviranja. :mrgreen:
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 15 maj 2017, 23:32

YNWA je napisao/la:
ultrasstyle_tz je napisao/la:
YNWA je napisao/la:Sarajevo i Sloboda su najbolji primjer koliko losu atmosferu oko kluba mogu napraviti navijaci, nevjerovatno koliko pljuvanja prema upravama, a situacija kod oba kluba je daleko od one kakvom se predstavlja.
davno je to receno. nema gorih navijaca od nasih i vasih (pretpostavljam).
Samo vasi su malo gora bagra prema igracima, ali i malo vise vole klub (u smislu kad treba pomoc klubu, tu su).
Mi smo blazi prema igracima, posebno sa strane. al kad treba pomoc klubu...
Inace ko drustvo smo otisli u pm, bitno je samo pljuvati, a svi su pametni i sve znaju, i sanjaju neke milijardere, kako ce neko doci ovdje, uloziti svake sezone po nekoliko miliona u igracki kadar, napraviti stadion, ono mi nismo zadovoljni Tanom, kao da neko jedva ceka da kupi klub ovdje, jedva i njega sjebali :mrgreen:

Vi ste imali Husica, ali on tu ne bi ostao dugo, i nije njega niko otjerao, on je pobjegao jer je skontao da nece ici onako kako je zamislio, da to nije bas onako kako je pricao, a to je vidio kad je doveo malo skuplje igrace. A pogotovo se ne moze kriviti TC za odlazak Husica i ispade on neki neprijatelj Slobode, a covjek radi sasvim dobar posao i bori se za Slobodu, a navijaci su mu dosta odmogli, jer napravljena je takva atmosfera da se klub gasi, a zamislite kako je bilo tada njima da pregovaraju sa igracima, posto sam dosta upucen u to, znam kakva je atmosfera bila među igracima, na ugovorima se gledala svaka tacka, niko im nije nista vjerovao, ali sad nakon nekoliko mjeseci se moze reci da su bili korekti i da su ispunili sve sto su obecali, vjerovatno najredovnije plate u ligi igraci Slobode imaju, redovnije nego kad je Husic bio tu, i jos su osigurani, a kod Husica nisu bili.
A nece jos dugo ni ova uprava biti tu, jer niko nema snage ni volje da bude na celu nekog kluba duze vrijeme, trosi svoje vrijeme, pare, a od toga nema neke koristi i jos ga pljuju i jebu mu sve po spisku. uskoro ce skontati i TC da je bolje biti predsjednik Kikaca, i svake sedmice lagano uz meze i pice gledati tekmu, bez nerviranja. :mrgreen:
Stari,veze ti o Slobodi i desavanjima unutar nje nemas... Drz se ti liverpula...tu si svoj na svome
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la YNWA » 16 maj 2017, 00:11

tuzlak1987 je napisao/la:I sta sada ako gore u Slogi opet za godinu dvije pocne da dovodi skupe igrace? A nesto sam siguran da ce opet tako krenuti da radi jer vec u Federalnoj je u januaru doveo 10ak igraca. :roll:

Dobro je Sarajevu, nemaju dugova, imaju administraciju, imaju usluge prema navijacima raznih tipova, dobre sponzore, a u konacnici su se opet vratili u Evropu i mogu se pohvaliti da su nesto tokom historije osvojili. A mi cemo sportske uspjehe opet da odlozimo za narednu godinu, pa onda naredne za narednu i tako sve do 100. godina bez titule ili kupa drzave. :oops:

Ono simpaticni smo stvarno. lagano se od ispadanja iz lige nije nista naucilo. Pusimo pricu da su Jahic i Salihovic dobri igraci, pljujemo one koje smo prije velicali. Bas smo ono alibi raja, nadjemo nesto negativno od prije, zanemarimo negativno od sada i trazimo pozitivno i onda u konacnici iako cemo u buducnosti da ga pusimo na zelenom terenu dodjosmo do price da je sada trava zelena, a da prije nije bila. Pa navijacima Sarajeva je svakako bolje da smo ovako simpaticni, imaju garant Evrope svake sezone, nema im vise ko poebati racune. :wave:
Sa tom politikom ce Sloga brzo zavrsiti opet u drugoj kantonalnoj, a nece biti vise love da se specijalci placaju kad se ide na gostovanje :mrgreen:

Vama je sigurno bilo odlicno dok je Husic bio tu, boljeg covjeka na celu kluba nikad niste imali, niti cete ikad imati, ali prema onome sto znam, moze se zakljuciti da on ne bi imao snage da duze vrijeme ostane u Slobodi, i atmosfera u klubu na pocetku ove sezone nije bila ni blizu one iz prosle, i Husic se previse istrosio, i ne mislim samo na lovu, vise mislim na to da je previse emocija bilo tu, kako kod njega, tako i kod igraca, previse razocarenja na kraju sezone. I dodas tu probleme van terena, plus pogresna a skupa pojacanja. Fatic npr najplaceniji igrac u klubu.

Samo pisem da nije TC otjerao Husica, i da je dosad bio korektan, normalno da nece moci zadrzati igrace, pa nije mogao ni Husic, a da on zadrzi. Kakav ce biti dalje vidjeti cemo, i ja sumnjam da on moze napraviti od Slobode konkurenta za trofeje, borba za Evropu je neki maksimum njegov.

Ovo sam napisao jer je zanimljivo da u zadnje vrijeme i mi i vi vise odmazemo klubu, nego sto pomazemo, ovi moji se nadaju jos nekoj budali, a vi da ce se Husic vratiti, a i jedno i drugo je trenutno moguce samo u snovima navijaca. I podsjeca me na one proteste u Tuzli i u drzavi, hajmo rusiti, sta ce biti kasnije nije bitno, samo nek se rusi.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la tuzlak1987 » 16 maj 2017, 00:23

Mogao je se fino dovesti Serbecic, a ne Djidic, onda u napad Ibrahimovic iz Sloge i u vezu Brkic, a ne Fatic. Svi su bili dostupni i u kombinacijama i sigurno da ne bi bili toliko niti skupi, a niti bi mogli izigravati zvijezde. Ali eto tamo Djidic u Celiku razvaljivao npr i Sloboda igrala Evropu svi kontamo sada ce to da bude igrac koji ce da pomogne da se dodje do titule.

Generalno nikakav raspored plata u odnosu sta su neki igraci davali na terenu, a koliko su dobili spram nekih koji nisu dali nista, a dobili su dosta. Ma za povratit prelazni rok.

A osjetila je se ta neka losa atmosfera medju svima, bas ono previse se nakupilo na ledjima. Moglo je se i sa tribina namirisati da u ekipi nema zajednistva u onih nekih prvih 5 kola to nije bilo to sto je bilo iz prosle sezone. Sada je to bar na terenu izbalansirano. Mozes i sa tribina da vidis kako je odnos izmedju igraca i trenera daleko bolji i da su bar oni sretni.

GradKamena1
Postovi: 566
Pridružen/a: 12 apr 2016, 10:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la GradKamena1 » 23 maj 2017, 13:08

Ima li vam iko ozljeđen ili kartone prije ove zadnje utakmice ?

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Penaltiky » 23 maj 2017, 13:41

GradKamena1 je napisao/la:Ima li vam iko ozljeđen ili kartone prije ove zadnje utakmice ?
Szbic slomio nonat, Ordagu **** žgaravica, samo je Tandir sigurica
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

GradKamena1
Postovi: 566
Pridružen/a: 12 apr 2016, 10:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la GradKamena1 » 23 maj 2017, 14:22

Penaltiky je napisao/la:
GradKamena1 je napisao/la:Ima li vam iko ozljeđen ili kartone prije ove zadnje utakmice ?
Szbic slomio nonat, Ordagu **** žgaravica, samo je Tandir sigurica
De bola ozbiljno? :D

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Penaltiky » 23 maj 2017, 14:24

GradKamena1 je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:
GradKamena1 je napisao/la:Ima li vam iko ozljeđen ili kartone prije ove zadnje utakmice ?
Szbic slomio nonat, Ordagu **** žgaravica, samo je Tandir sigurica
De bola ozbiljno? :D
Stjepanović mpra u ponedjeljak do biroa u Modriči pošto ke na amaterski, nema ni njega. Erić i Skahić poste, e sad oćel gladni igrat...
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Guest007
Postovi: 531
Pridružen/a: 25 dec 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Guest007 » 23 maj 2017, 23:49

Titula ostaje u Mostaru, ko god da igra ;)
Pljujte po Vladi, sad zavisite od njega i njegove ekipe.
UCERAJ IM VLADIKAAAAA, JUNIORI NA TEREN ;)
Bilo kako bilo, u Tuzli nikad nece postojat' gradski derbi, u Tuzli postoji samo jedan klub, nasa Svetinja, Sloboda!

NS BiH mafia!
Savez napolje!

cruz40
Postovi: 402
Pridružen/a: 14 okt 2015, 10:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la cruz40 » 24 maj 2017, 10:38

Guest007 je napisao/la:Titula ostaje u Mostaru, ko god da igra ;)
Pljujte po Vladi, sad zavisite od njega i njegove ekipe.
UCERAJ IM VLADIKAAAAA, JUNIORI NA TEREN ;)
Vlado je prije svega veliki sportista i nece skinuti gace u Siminom Hanu, vjerujem da ce izaci najbolji sastav i da ce posteno odigrati i donijeti toliko željeni bod sa gostovanja!

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Esport » 24 maj 2017, 17:42

Guest007 je napisao/la:Titula ostaje u Mostaru, ko god da igra ;)
Pljujte po Vladi, sad zavisite od njega i njegove ekipe.
UCERAJ IM VLADIKAAAAA, JUNIORI NA TEREN ;)
Gurbeti kupuju cijelo prvenstvo, hercegovci kupili protiv Sarajeva i Radnika.
:ljepota:
Otpisace Jagodicu poneki kockarski dug.
:urnebes:

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Penaltiky » 24 maj 2017, 18:07

cruz40 je napisao/la:
Guest007 je napisao/la:Titula ostaje u Mostaru, ko god da igra ;)
Pljujte po Vladi, sad zavisite od njega i njegove ekipe.
UCERAJ IM VLADIKAAAAA, JUNIORI NA TEREN ;)
Vlado je prije svega veliki sportista i nece skinuti gace u Siminom Hanu, vjerujem da ce izaci najbolji sastav i da ce posteno odigrati i donijeti toliko željeni bod sa gostovanja!
Koji će **** u Simin Hanu ne ide preko Lopara u Mostar
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Rokoko87 » 24 maj 2017, 19:57

Zgazite ih!
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8175
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 24 maj 2017, 20:00

Rokoko87 je napisao/la:Zgazite ih!
Gdje vam je Muhica, ne vidam ga nesto ovih dana. :hmmmmm:

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Penaltiky » 24 maj 2017, 20:13

Rokoko87 je napisao/la:Zgazite ih!
7:0 bijaše brate moi
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Burberry46, Cernica22, Maradona10, Zeko87 i 26 gostiju.