NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la amazon » 06 jan 2017, 14:38

Ja imam info da vam je dug puno veci. Jer su valjda igre na srecu, tombolu sta li vec isli preko FK.Celik. Tako da vam je dug prema porezu ogroman. Mozda nije tacno al imam takve info.

@X
Shvatam ja tebe. Da se razumijemo ne mislim ja da je statut losa stvar, ali lova treba i to je poenta. Neko mora uloziti u Celik dobre pare. Znaci dati dobre ugovore igracima koje mozete prodati kao sto je Marin npr i jos ostali rashodi koji idu za sezonu.
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

Avatar
Eborg
Postovi: 1031
Pridružen/a: 09 jun 2012, 03:24
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Eborg » 06 jan 2017, 15:08

Statut je hrpa papira koji su omogućili da se otjera politika od kluba koja je svima ogadila klub. Svako ko je van Zenice to ne konta, neće statut marku donijeti ali će otvoriti prostor da dođu ljudi koji nisu politički podobni.

Ne mora Čelik vratiti dug odmah, neka ga vraća narednih 20 godina ako treba ali neka ga vraća. Dosadašnji Čelik je samo nakucavao nove dugove.

Avatar
cyberpunk
Postovi: 23
Pridružen/a: 28 jul 2015, 09:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la cyberpunk » 06 jan 2017, 22:27

amazon je napisao/la:Ja imam info da vam je dug puno veci. Jer su valjda igre na srecu, tombolu sta li vec isli preko FK.Celik. Tako da vam je dug prema porezu ogroman. Mozda nije tacno al imam takve info.

@X
Shvatam ja tebe. Da se razumijemo ne mislim ja da je statut losa stvar, ali lova treba i to je poenta. Neko mora uloziti u Celik dobre pare. Znaci dati dobre ugovore igracima koje mozete prodati kao sto je Marin npr i jos ostali rashodi koji idu za sezonu.
Pogrešnim informacijama raspolazeš. Na 30.9.2016. Porezna uprava je teretila klub za malo iznad 5 miliona KM. Pola od toga su kamate. Kada na federalnom parlamentu bude izglasan zakon o otpisu kamata sportskim kolektivima, ovih 5 miliona bi se prepolovilo. Tako da nije toliko crno kao što tvrdiš.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la High » 17 jan 2017, 23:52

Može li neko napisati trenutnu listu vaših igrača?
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la KenoRob » 18 jan 2017, 15:26

High je napisao/la:Može li neko napisati trenutnu listu vaših igrača?
sad sam provjerio TM i mogu ti reci da je skoro to to
izvadi: Marina Popovica
dodaj: Aldina Sisica, Enisa Sadikovica
radi se na: Benjamin Colic, Aldin Dzidic, Mahir Karic

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la lovcen16 » 18 jan 2017, 19:09

KenoRob je napisao/la:
High je napisao/la:Može li neko napisati trenutnu listu vaših igrača?
sad sam provjerio TM i mogu ti reci da je skoro to to
izvadi: Marina Popovica
dodaj: Aldina Sisica, Enisa Sadikovica
radi se na: Benjamin Colic, Aldin Dzidic, Mahir Karic
Jos najvjerovatnije Bojan Regoje...

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la prisonbreak » 18 jan 2017, 20:21

lovcen16 je napisao/la:
KenoRob je napisao/la:
High je napisao/la:Može li neko napisati trenutnu listu vaših igrača?
sad sam provjerio TM i mogu ti reci da je skoro to to
izvadi: Marina Popovica
dodaj: Aldina Sisica, Enisa Sadikovica
radi se na: Benjamin Colic, Aldin Dzidic, Mahir Karic
Jos najvjerovatnije Bojan Regoje...
Dodaj i Haurdica, otkud to za Bojana?
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la KenoRob » 18 jan 2017, 20:26

Haurdic je vec bio na listi (greskom nikad nije uklonjen) pa ga nisam dodavao :)
Regoje bi dobro dosao. Iskusan, zna i dati gol iz guzve ali bi mi bilo sumnjivo za Dzidica onda...

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la prisonbreak » 18 jan 2017, 20:32

KenoRob je napisao/la:Haurdic je vec bio na listi (greskom nikad nije uklonjen) pa ga nisam dodavao :)
Regoje bi dobro dosao. Iskusan, zna i dati gol iz guzve ali bi mi bilo sumnjivo za Dzidica onda...
Bolje je rjesenje Dzidic, cak sam ubijedjen da ce Dzidic ovi dana sve rjesiti oko papira i to ce biti gotova stvar, napadac je prijeko potreban
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la lovcen16 » 18 jan 2017, 20:38

Prilicno je sigurna informacija doduse nije jos sve sto posto gotovo ali je pri kraju realizacija ovog transfera...Mislim da Nedimu trebaju fajteri momci kojima vjeruje a ne glumci...Boki je definitivno fajter...Moguce je da se ceka ta situacija sa Dzidicem ali ako vam dodje Boki dobicete vrhunskog prevashodno covjeka pa onda sve ostalo za njegove kvalitete ne treba puno trositi rijeci..

Avatar
Marsal
Postovi: 22612
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Marsal » 18 jan 2017, 21:33

Boki je mesar ali nama takvi sad i trebaju. Dzida moze igrat kvalitetno i na zadnjem veznom, a kada je tek pocinjao karijeru u Celiku bio je napdac tako da ne sumnjam ja za Dzidu, uklopit ce se na svaku poziciju.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Addict » 23 jan 2017, 13:32

Mahir Karić je igrač Mladosti, zamjena Hadžić-Karić.

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Convicts1988 » 23 jan 2017, 13:35

Addict je napisao/la:Mahir Karić je igrač Mladosti, zamjena Hadžić-Karić.
Neka mu je sa srećom, ali Čeliku više ne treba ni u budućnosti :kafa:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la tuzlak1987 » 26 jan 2017, 16:34

Sta ovo ba pisete na temi, ja mislio vi zreliji malo. 20 godina se nije radilo kako treba i vi odmah nakon prve dobre stvari ocekujete stvaranje neke ekipe koja ce prekucati ligu. Ne moze sve preko noci se desiti, treba odredjeno vrijeme da stvari dodju na svoje.
Prvo sto je bitno je to da rezultati uopste nisu u prvom planu. U prvom planu je to da stvorite ponovo kulturu dolazaka na stadion i podrske kluba bez obzira ispao on iz lige ili ne. Mozda ispadnete, mozda ostanete ali cete za 5 godina biti normalan klub ako stanete iza kluba sada bez obzira na rezultate.

Uprava vam je postena, ljudi ce pokusati dovesti najbolje igrace koje mogu za novac koji imaju. A ako stanete iza njih za 2-3 godine cete i imati igrace koje sanjate, a vi bi prvo igrace pa onda sve drugo bez ozbira sto je jasno da je klub bio pred gasenjem i da ne moze parirati nekima za odredjene igrace.

Uglavnom i nama je se tako nesto desilo. Svi su kada je klub stao malo na noge odmah gledali da sto bolji igraci dodju u klub, a ostalo se sve zanemarilo. Vi treba da naucite na tim greskama i da vam prvo u cilju bude potpisivanje reprograma pa onda pisljivi igraci.

I trazite ban za Zodija da imate normalnu diskusiju. On ce vam napraviti negativu i u pozitivi, a pogotovo ovako nakon bezveznog poraza u prijateljskoj. Covjek puca 50 postova kada nesto nije kako treba. :facepalm:

Avatar
rodjak
Postovi: 2241
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la rodjak » 26 jan 2017, 20:05

uh **** te,sta je ovo zenicani,ubi vas Bosna v 5:0 ko kuduz Bademu :o ,jos ste imali i igraca vise pola poluvremena .Ne mogu da vjerujem stvarno ,nije Bosna V tako jaka kako neki govore(po meni je jaci Celik),a najbolji im igrac preso kod nas (Mujezinovic).Morate se popravljati pod hitno ako mislite razmisljati o opstanku ovo nije dobro za psihu
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Vijadukt » 26 jan 2017, 20:12

greska
Zadnja izmjena: Vijadukt, dana/u 26 jan 2017, 20:15, ukupno mijenjano 1 put.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Vijadukt » 26 jan 2017, 20:14

rodjak je napisao/la:uh **** te,sta je ovo zenicani,ubi vas Bosna v 5:0 ko kuduz Bademu :o ,jos ste imali i igraca vise pola poluvremena .Ne mogu da vjerujem stvarno ,nije Bosna V tako jaka kako neki govore(po meni je jaci Celik),a najbolji im igrac preso kod nas (Mujezinovic).Morate se popravljati pod hitno ako mislite razmisljati o opstanku ovo nije dobro za psihu
Imali igraca vise nekih 15 minuta. Mujezinovic nije najbolji igrac Bosne. Niti je bio, a tek nije sa sadasnjim rosterom.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la DenchiNL » 29 jan 2017, 08:25

fina borbena ekipica se slaže, sve najbolje Zenica :thumbup:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la tuzlak1987 » 30 jan 2017, 14:53

sehic96 je napisao/la:Zašto ja imam neki osjećaj da će Jajce i Vitez ispast?!

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
Tesko ili nikako. Prije ce i jedni i drugi ostati zbog trobojnog saveza koji bi da izbalansira ovo 4+4+4. Ali sve zavisi kako bude stojao Gosk i Orasje u Federalnoj, ali po svemu sudeci Bosna Visoko ulazi.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la belosevic28 » 30 jan 2017, 15:01

Hahahaha, likCe i lazni Olimpic ispadaju jer hoce savez da nesto izbalansira??? Ma bravo ANTISARAJLIJE :D
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: aimar21, Amazon [Bot] i 22 gosta.