NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la avenija » 14 apr 2017, 21:02

bhfanatic14 je napisao/la:Bravo Čelik!!! Samo naprijed...i nemoj te se na nikog oslonit samo na sebe, jer oni sebi pomazu izmedju to je jasno ko dan...tako ce i sutra skinuti gace, jedino mladost nebi trebala izgubit od viteza. Tako da ganjate ipak 2 ekipe, i mislim da nebi trebalo bit problema i da ce te ostat jer ste kvalitetniji i od viteza i od metalentsche iz italy. :bih:
:salut:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la RZ88Adnan » 14 apr 2017, 21:17

bhfanatic14 je napisao/la:Bravo Čelik!!! Samo naprijed...i nemoj te se na nikog oslonit samo na sebe, jer oni sebi pomazu izmedju to je jasno ko dan...tako ce i sutra skinuti gace, jedino mladost nebi trebala izgubit od viteza. Tako da ganjate ipak 2 ekipe, i mislim da nebi trebalo bit problema i da ce te ostat jer ste kvalitetniji i od viteza i od metalentsche iz italy. :bih:
:wave:
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

zenica159
Postovi: 1049
Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la zenica159 » 14 apr 2017, 21:33

PERO1234 je napisao/la:Ma znali smo dobijati i dok ste bolja ekipa bili a ne sada kada imate svega 4 pobjede u cijelom prvenstvu, racunajuci i ovu ligu za ostanak. Evidentno je da se dizete u formi ali neka vam ne bude Olimpik mjerilo. Doduše nije da nas nesto vele zanima prvenstvo. Razlika između nas je 14 bodova a 5 kola osim sutrasnjeg do kraja. Nama jos 1 bod i da smo sigurni. A okrenuti smo kupu u potpunosti. Doduše. Mogli bi nasi imati motivaciju zbog navijanja za Udinesea protiv nas. Pozdrav.
Ponosno masete zastavama Vatikana, Hrvatske, nacisticke Njemacke i ocekujete da neko normalan podrzava takav klub ? Na BP su Evropu igrali i Zepce i Modrica i Sloboda, niko se nije zalio. Uostalom 99% zenicana je na tu tekmu doslo da gleda Di Natalea i ekipu, ne da navija za Udineze.

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la PERO1234 » 14 apr 2017, 21:53

zenica159 je napisao/la:
PERO1234 je napisao/la:Ma znali smo dobijati i dok ste bolja ekipa bili a ne sada kada imate svega 4 pobjede u cijelom prvenstvu, racunajuci i ovu ligu za ostanak. Evidentno je da se dizete u formi ali neka vam ne bude Olimpik mjerilo. Doduše nije da nas nesto vele zanima prvenstvo. Razlika između nas je 14 bodova a 5 kola osim sutrasnjeg do kraja. Nama jos 1 bod i da smo sigurni. A okrenuti smo kupu u potpunosti. Doduše. Mogli bi nasi imati motivaciju zbog navijanja za Udinesea protiv nas. Pozdrav.
Ponosno masete zastavama Vatikana, Hrvatske, nacisticke Njemacke i ocekujete da neko normalan podrzava takav klub ? Na BP su Evropu igrali i Zepce i Modrica i Sloboda, niko se nije zalio. Uostalom 99% zenicana je na tu tekmu doslo da gleda Di Natalea i ekipu, ne da navija za Udineze.
Gledaj legendo nezanima me uopće ta tema vec isključivo nogomet. Nije zastava Hrvatske kao prvo vec hrvatskog naroda u BiH. Postoji jasna razlika. To je ujedno i grb nasr Županije kao prvo. Kao drugo vidjeli smo zastave HVO, Armije, Vatikanske i zelene islamske zajednice. To je sve isto. I zato gluposti generaliziras. I kao trece tada vas je zanimao Udinesea jer sam bio na utakmici i cuo skandiranja kojekakve i skakanja na golove Udinesea i vrijedjanja Skripta. Ako ti nisi bio imas sv. YouTube. Nje da ste mi mrski, posebno nakon prisile sezone kada nas poguraste u Europu nakon dobivanja zelje u Zenici, ali opet kazem nemozes generalizirati i nije vam do nas vec do isključivo vasih igrača. Ja bi osobno volio da ostanete i vi i vitez i jajcani. Imate stadion, povijest, navijac. Ali ste opet sami krivi, nitko drugi
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

Avatar
maxmore
Postovi: 1418
Pridružen/a: 17 maj 2012, 12:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la maxmore » 14 apr 2017, 21:56

avenija je napisao/la:Sutra ce se vidjeti ko ste vi ustvari...
Evo to mi kaze navijač vjerovatno jedinog kluba na svijetu koji je 3 za 3 bodove ovjerio na papiru. Igramo utakmicu sezone čovječe u srijedu, ne zanima nas ovo, moze i kadet biti u sastavu vrlo lako.
Zadnja izmjena: maxmore, dana/u 14 apr 2017, 22:07, ukupno mijenjano 1 put.
Široki . Brate samo Široki!

Nova vatra, staro mjesto, ista nada.

Lištica



..se samo rijeka zove, oj Široki to je ime tvoje

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Alban » 14 apr 2017, 22:01

PERO1234 je napisao/la:
zenica159 je napisao/la:
PERO1234 je napisao/la:Ma znali smo dobijati i dok ste bolja ekipa bili a ne sada kada imate svega 4 pobjede u cijelom prvenstvu, racunajuci i ovu ligu za ostanak. Evidentno je da se dizete u formi ali neka vam ne bude Olimpik mjerilo. Doduše nije da nas nesto vele zanima prvenstvo. Razlika između nas je 14 bodova a 5 kola osim sutrasnjeg do kraja. Nama jos 1 bod i da smo sigurni. A okrenuti smo kupu u potpunosti. Doduše. Mogli bi nasi imati motivaciju zbog navijanja za Udinesea protiv nas. Pozdrav.
Ponosno masete zastavama Vatikana, Hrvatske, nacisticke Njemacke i ocekujete da neko normalan podrzava takav klub ? Na BP su Evropu igrali i Zepce i Modrica i Sloboda, niko se nije zalio. Uostalom 99% zenicana je na tu tekmu doslo da gleda Di Natalea i ekipu, ne da navija za Udineze.
Gledaj legendo nezanima me uopće ta tema vec isključivo nogomet. Nije zastava Hrvatske kao prvo vec hrvatskog naroda u BiH. Postoji jasna razlika. To je ujedno i grb nasr Županije kao prvo. Kao drugo vidjeli smo zastave HVO, Armije, Vatikanske i zelene islamske zajednice. To je sve isto. I zato gluposti generaliziras. I kao trece tada vas je zanimao Udinesea jer sam bio na utakmici i cuo skandiranja kojekakve i skakanja na golove Udinesea i vrijedjanja Skripta. Ako ti nisi bio imas sv. YouTube. Nje da ste mi mrski, posebno nakon prisile sezone kada nas poguraste u Europu nakon dobivanja zelje u Zenici, ali opet kazem nemozes generalizirati i nije vam do nas vec do isključivo vasih igrača. Ja bi osobno volio da ostanete i vi i vitez i jajcani. Imate stadion, povijest, navijac. Ali ste opet sami krivi, nitko drugi
Zaboli me neka stvar za Udineze i kojekakve zastave, vi sutra posteno odigrajte i sve ok, ako nista vratite im za poraz u BL i ne treba da igrate za nas, igrajte za svoju cast.
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

zenica159
Postovi: 1049
Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la zenica159 » 14 apr 2017, 22:03

Izvini ne mogu preci preko toga da si fasisticku zastavu stavio u isti kos sa zastavom Armije(pretpostavljam BiH), no necemo o tome dalje. Naravno, niko sretniji od mene da svi igraju cisto bez ikakvih mutinih radnji kao Celik ovu polusezonu.

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la DeeWa » 14 apr 2017, 23:06

PERO1234 je napisao/la:
avenija je napisao/la:Metalci nikome gola nemogu dati osim Zrinjskom i Sirokom.To su cinjenice.
Od 3 medjusobne vade utakmice niti jednom ih niste dobili. Razvalili vas prvu u Zenici, ostale dvije neriješeno. Da ste dobili bili bi ispred njih. TO SU CINJENICE....
Ne mozete pobijediti metalce, presmijesna ste ekipa. Celik se makar dize, vama je to realnost.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la UstanikSBII » 14 apr 2017, 23:23

Ne moj te počinjati kao navijači Slobode za sve druge kriviti odmah u startu! I kod nas vječito neki mentalitet zavjera puštanja, ovog onog. OK prije je svega bilo, al u zadnje vrijeme na ligu od prije 6/7 sezona pa ovo je svjetlosnim godinama daleko. Prošlo kolo svi su imali teorije tko koga pušta Široki i Mladost i na kraju svi se pokrili po glavi! Sad evo opet ista priča, pa dobro evo zamijenimo uloge i vjerujem da ste vi u našoj poziciji isto bi igrali! Ligu nonšalantno i sve karte na Kup gdje imaš pozitivan rezultat. Sutra će igrati naša druga postava al teško da i oni mogu izgubiti! Pa nas nitko na Pecari ove sezone nije dobio! Ne vjerujem da će ni “Metalci“ tako da gledaj te sebe, još je dosta bodova u igri dobili ste mrtvog Olimpica imate vi još dosta borbe za opstanak! Iskreno volio bi da ostanete ali 95% je na vama samima sve!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la tale07 » 15 apr 2017, 00:16

PERO1234 je napisao/la:
zenica159 je napisao/la:
PERO1234 je napisao/la:Ma znali smo dobijati i dok ste bolja ekipa bili a ne sada kada imate svega 4 pobjede u cijelom prvenstvu, racunajuci i ovu ligu za ostanak. Evidentno je da se dizete u formi ali neka vam ne bude Olimpik mjerilo. Doduše nije da nas nesto vele zanima prvenstvo. Razlika između nas je 14 bodova a 5 kola osim sutrasnjeg do kraja. Nama jos 1 bod i da smo sigurni. A okrenuti smo kupu u potpunosti. Doduše. Mogli bi nasi imati motivaciju zbog navijanja za Udinesea protiv nas. Pozdrav.
Ponosno masete zastavama Vatikana, Hrvatske, nacisticke Njemacke i ocekujete da neko normalan podrzava takav klub ? Na BP su Evropu igrali i Zepce i Modrica i Sloboda, niko se nije zalio. Uostalom 99% zenicana je na tu tekmu doslo da gleda Di Natalea i ekipu, ne da navija za Udineze.
Gledaj legendo nezanima me uopće ta tema vec isključivo nogomet. Nije zastava Hrvatske kao prvo vec hrvatskog naroda u BiH. Postoji jasna razlika. To je ujedno i grb nasr Županije kao prvo. Kao drugo vidjeli smo zastave HVO, Armije, Vatikanske i zelene islamske zajednice. To je sve isto. I zato gluposti generaliziras. I kao trece tada vas je zanimao Udinesea jer sam bio na utakmici i cuo skandiranja kojekakve i skakanja na golove Udinesea i vrijedjanja Skripta. Ako ti nisi bio imas sv. YouTube. Nje da ste mi mrski, posebno nakon prisile sezone kada nas poguraste u Europu nakon dobivanja zelje u Zenici, ali opet kazem nemozes generalizirati i nije vam do nas vec do isključivo vasih igrača. Ja bi osobno volio da ostanete i vi i vitez i jajcani. Imate stadion, povijest, navijac. Ali ste opet sami krivi, nitko drugi
Siroki je dobro otvorio utakmicu u prvih par minuta i to je sve propraceno aplauzima od strane neutralnih posmatraca koji su bili na zapadu, do trenutka ulaska skripara na istok i unosenja zastave znas vec koje na koju se publika automatski okrenula kontra sirokog. Ovo ti moze potvrditi svako ko je bio na zapadu tu utakmicu.
A ovo sto pricas za stimanje, naguzili ste se u vitezu a sutra cemo da vidimo sta ce da bude. Niko ne spori to sto ce igrati drug tim, al ko prati iole fudbal moze da vidi razlika izmedju poraza zbog manjka kvaliteta i poraza prouzrokovanog naguz.

Sent from my MI 4W using Tapatalk

Avatar
maxmore
Postovi: 1418
Pridružen/a: 17 maj 2012, 12:22
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la maxmore » 15 apr 2017, 00:27

tale07 je napisao/la:
PERO1234 je napisao/la:
zenica159 je napisao/la: Ponosno masete zastavama Vatikana, Hrvatske, nacisticke Njemacke i ocekujete da neko normalan podrzava takav klub ? Na BP su Evropu igrali i Zepce i Modrica i Sloboda, niko se nije zalio. Uostalom 99% zenicana je na tu tekmu doslo da gleda Di Natalea i ekipu, ne da navija za Udineze.
Gledaj legendo nezanima me uopće ta tema vec isključivo nogomet. Nije zastava Hrvatske kao prvo vec hrvatskog naroda u BiH. Postoji jasna razlika. To je ujedno i grb nasr Županije kao prvo. Kao drugo vidjeli smo zastave HVO, Armije, Vatikanske i zelene islamske zajednice. To je sve isto. I zato gluposti generaliziras. I kao trece tada vas je zanimao Udinesea jer sam bio na utakmici i cuo skandiranja kojekakve i skakanja na golove Udinesea i vrijedjanja Skripta. Ako ti nisi bio imas sv. YouTube. Nje da ste mi mrski, posebno nakon prisile sezone kada nas poguraste u Europu nakon dobivanja zelje u Zenici, ali opet kazem nemozes generalizirati i nije vam do nas vec do isključivo vasih igrača. Ja bi osobno volio da ostanete i vi i vitez i jajcani. Imate stadion, povijest, navijac. Ali ste opet sami krivi, nitko drugi
Siroki je dobro otvorio utakmicu u prvih par minuta i to je sve propraceno aplauzima od strane neutralnih posmatraca koji su bili na zapadu, do trenutka ulaska skripara na istok i unosenja zastave znas vec koje na koju se publika automatski okrenula kontra sirokog. Ovo ti moze potvrditi svako ko je bio na zapadu tu utakmicu.
A ovo sto pricas za stimanje, naguzili ste se u vitezu a sutra cemo da vidimo sta ce da bude. Niko ne spori to sto ce igrati drug tim, al ko prati iole fudbal moze da vidi razlika izmedju poraza zbog manjka kvaliteta i poraza prouzrokovanog naguz.

Sent from my MI 4W using Tapatalk
http://www.rez.ultati.com/utakmica/x6yg80RA/#detalji

Kada smo kod guženja. Obriši točku između r i u .Poštenjačino.
Široki . Brate samo Široki!

Nova vatra, staro mjesto, ista nada.

Lištica



..se samo rijeka zove, oj Široki to je ime tvoje

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la flash84 » 15 apr 2017, 08:51

Nije da sam na strani ovih iz Sirokog ili nekih iz drugih sredina ali ljudi su dosta objektivniji od jednog broja nasih forumasa ovdje. Svako kolo isto neke babe narikace se zakacite za Siroki, Mladost, Zrinjski, Jajce, Vitez... i ide prica o stimanju. Ljudi vas demantovali 10 puta do sada ali vi opet o stimanjima. Ne kazem da nece biti nekog stimanja ali svi ste zaboravili nasa pustanja u proslosti, kupljene tekme i nezasluzena izbacivanja iz lige drugih klubova zbog naseg lopovluka. Sad se tu vrijedjaju ljudi iz drugih sredina sto kao zapinju protiv nas a mi smo bili picke godinama i sjebavali druge klubove. Ako nekog interesuje mogu i nabrojati tekme pa da se zapitamo imamo li mi pravo nekom nesto reci.

I sad stvarno hajde da se zamislimo da Celik igra polufinale kupa za 3 dana i da ima 1:0 iz prve tekme da li bi stavio najjaci sastav u totalno rezultatski nebitnoj utakmici za nas? Pa igrali bu sa onim udarenim juniorima i pokusali bi da spasimo sezonu kroz kup. Zato fakat dajte malo realnosti kad pisete. I ja sam bi dao sve da ostanemo u ligi ove godine i da iducih godina krenemo na sam vrh tabele i ganjanje Evrope ali opet pokusavam real o sagledat stvari.

Ukoliko bude stvarno nekih sumnjivih rezultata i ocitih stimanja onda se nas klub treba u buducnosti postaviti prema tom klubu na neki drugi nacin.

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la FliX » 15 apr 2017, 11:01

PERO1234 je napisao/la:
avenija je napisao/la:Sutra ce se vidjeti ko ste vi ustvari...
Ista prica prije Viteza, ista prica i sada. Ista prica Ce biti u Jajcu, ista na Pecari da Vitezom. Za Sve Vase probleme i eventualno ispadanje i Ce biti kriv NK Široki Brijeg. Nikako ČINJENICa da u 26 kola 4 utakmice dobili, od toga 2 ili 3 puta raspalog Olimpika. Ma daj. Pusti te price. Mi imamo svoje interese, vi svoje. Nadi nisu vise vezani za prvenstvo, samo kup. Ova nam je sezona nesretno propala. Tako da ne trebate previde od nas ocekivati, jer cemo sigurno igrati sa drugom, ako ne i trecom momčadi.
Ma vjeruj, al ozbiljno, ja nista i ne ocekujem. Ako bod uzmete, ja cu biti iznenadjen. Ako im sampion nije mogo uzeti bod na svom terenu, onda ne znam ni zasto bi vi uzeli sa drugim/trecim sastavom? Doduse Olimpic/k ih je marno prije par kola i tu logika prestaje.

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la tale07 » 15 apr 2017, 12:08

maxmore je napisao/la:
tale07 je napisao/la:
PERO1234 je napisao/la: Gledaj legendo nezanima me uopće ta tema vec isključivo nogomet. Nije zastava Hrvatske kao prvo vec hrvatskog naroda u BiH. Postoji jasna razlika. To je ujedno i grb nasr Županije kao prvo. Kao drugo vidjeli smo zastave HVO, Armije, Vatikanske i zelene islamske zajednice. To je sve isto. I zato gluposti generaliziras. I kao trece tada vas je zanimao Udinesea jer sam bio na utakmici i cuo skandiranja kojekakve i skakanja na golove Udinesea i vrijedjanja Skripta. Ako ti nisi bio imas sv. YouTube. Nje da ste mi mrski, posebno nakon prisile sezone kada nas poguraste u Europu nakon dobivanja zelje u Zenici, ali opet kazem nemozes generalizirati i nije vam do nas vec do isključivo vasih igrača. Ja bi osobno volio da ostanete i vi i vitez i jajcani. Imate stadion, povijest, navijac. Ali ste opet sami krivi, nitko drugi
Siroki je dobro otvorio utakmicu u prvih par minuta i to je sve propraceno aplauzima od strane neutralnih posmatraca koji su bili na zapadu, do trenutka ulaska skripara na istok i unosenja zastave znas vec koje na koju se publika automatski okrenula kontra sirokog. Ovo ti moze potvrditi svako ko je bio na zapadu tu utakmicu.
A ovo sto pricas za stimanje, naguzili ste se u vitezu a sutra cemo da vidimo sta ce da bude. Niko ne spori to sto ce igrati drug tim, al ko prati iole fudbal moze da vidi razlika izmedju poraza zbog manjka kvaliteta i poraza prouzrokovanog naguz.

Sent from my MI 4W using Tapatalk
http://www.rez.ultati.com/utakmica/x6yg80RA/#detalji

Kada smo kod guženja. Obriši točku između r i u .Poštenjačino.
Ja sam prvi poslije te tekme popljuvao sve i rekao da je utakmica prodana i da za istu treba sprovesti istragu i sve koje su bili ukljuceni u ovo dozivozno suspendovati. I svaki put cu osuditi sve sto se radi mimo terena a ponajvise ako to radi neko iz kluba koji ja podrzavam. A to sto su tebi takve stvari ok, tvoj problem ;)

Sent from my MI 4W using Tapatalk

Avatar
maxmore
Postovi: 1418
Pridružen/a: 17 maj 2012, 12:22
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la maxmore » 15 apr 2017, 12:30

tale07 je napisao/la:
maxmore je napisao/la:
tale07 je napisao/la: Gledaj legendo nezanima me uopće ta tema vec isključivo nogomet. Nije zastava Hrvatske kao prvo vec hrvatskog naroda u BiH. Postoji jasna razlika. To je ujedno i grb nasr Županije kao prvo. Kao drugo vidjeli smo zastave HVO, Armije, Vatikanske i zelene islamske zajednice. To je sve isto. I zato gluposti generaliziras. I kao trece tada vas je zanimao Udinesea jer sam bio na utakmici i cuo skandiranja kojekakve i skakanja na golove Udinesea i vrijedjanja Skripta. Ako ti nisi bio imas sv. YouTube. Nje da ste mi mrski, posebno nakon prisile sezone kada nas poguraste u Europu nakon dobivanja zelje u Zenici, ali opet kazem nemozes generalizirati i nije vam do nas vec do isključivo vasih igrača. Ja bi osobno volio da ostanete i vi i vitez i jajcani. Imate stadion, povijest, navijac. Ali ste opet sami krivi, nitko drugi
Siroki je dobro otvorio utakmicu u prvih par minuta i to je sve propraceno aplauzima od strane neutralnih posmatraca koji su bili na zapadu, do trenutka ulaska skripara na istok i unosenja zastave znas vec koje na koju se publika automatski okrenula kontra sirokog. Ovo ti moze potvrditi svako ko je bio na zapadu tu utakmicu.
A ovo sto pricas za stimanje, naguzili ste se u vitezu a sutra cemo da vidimo sta ce da bude. Niko ne spori to sto ce igrati drug tim, al ko prati iole fudbal moze da vidi razlika izmedju poraza zbog manjka kvaliteta i poraza prouzrokovanog naguz.

Sent from my MI 4W using Tapatalk
http://www.rez.ultati.com/utakmica/x6yg80RA/#detalji

Kada smo kod guženja. Obriši točku između r i u .Poštenjačino.
Ja sam prvi poslije te tekme popljuvao sve i rekao da je utakmica prodana i da za istu treba sprovesti istragu i sve koje su bili ukljuceni u ovo dozivozno suspendovati. I svaki put cu osuditi sve sto se radi mimo terena a ponajvise ako to radi neko iz kluba koji ja podrzavam. A to sto su tebi takve stvari ok, tvoj problem ;)

Sent from my MI 4W using Tapatalk[/quote]

Ma ja ovo samo replika na ono ...ko o čemu, kur'a o poštenju.
Široki . Brate samo Široki!

Nova vatra, staro mjesto, ista nada.

Lištica



..se samo rijeka zove, oj Široki to je ime tvoje

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 15 apr 2017, 12:37

Ja ne smijem ni zamisliti kakve bi teorije krenule da neko od konkurenata(Metalleghe ili Vitez) zabije onakav gol kakvim je Čelik uzeo 3 boda na Otoci. :crazy:
Razumijem da ova liga godinama ostavlja takav utisak i da mora proći vremena da se to iskorijeni(kako u klubovima/ligi, tako i u očima posmatrača) ali pitam se koliko "šamara" u vidu prethodnih kola je potrebno da konačno prestane hajka i skakanje sa teme na temu i optuživanje PRIJE utakmica? Smanjite doživljaj i pustite da se igra, već smo skoro u poziciji da ne ovisimo ni od koga, nego samo od sebe, a koliko god to čudno zvučalo, za sada nam dobro ide.

Sretno danas i Širokom i Mladosti, ali čak i ako izgube, nema im se šta zamjeriti(pod uslovom da to bude regularno, a takvo što se da razlikovati od nekih namještanja), pa obje ekipe su dale sve od sebe za pozitivne rezultate u srijedu, a nastavak im slijedi već za nekoliko dana. A, opet i u ovakvim uslovima, ubijeđen sam da će nam današnji rezultati ići na ruku. Mi svakako treba da gledamo svoja posla i da se okrenemo narednom vikendu, sve ostalo su samo bonusi. ;)
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

mikel48
Postovi: 392
Pridružen/a: 09 jan 2017, 16:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la mikel48 » 15 apr 2017, 13:16

Haj dobro kod nas u BiH jedna sumnjiva utakmica i odma ma sta cu ja gledat ovu seljacku ligu odo gledat talijansku englesku a zaoravo oni najvise namjestaju, naravno ovo one nema veze s ovom temom al et
ŽIVOT ZA ŠIROKI.

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Orjuna » 16 apr 2017, 01:36

Mramor-Čelik, derbi druge lige, to vas čeka prije ili kasnije! Došlo je vrijeme i za taj derbi ;)
...

volimsiroki
Postovi: 194
Pridružen/a: 27 apr 2016, 19:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la volimsiroki » 16 apr 2017, 12:03

Čelik Široki - 2 (dojava)
Kmee
Igraj Široki, ti si najbolji !!

tareizo
Postovi: 1675
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la tareizo » 16 apr 2017, 12:09

volimsiroki je napisao/la:Čelik Široki - 2 (dojava)
Kmee
odigray i usicari nesto ;)
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Balorda, Licniznanstvenik, mosarajvosa83, POBJECIuCG, Vanja8 i 62 gosta.