NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Avatar
flash84
Postovi: 1056
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la flash84 » 25 jul 2017, 22:03

High je napisao/la:Da unaprijed čestitam Zeničanima na remiju ili čak pobjedi!
Ove godine ako ne dobijete onda se i vi mozete s nama gasit :D Ekipa nam je mrakaca :D

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la High » 25 jul 2017, 22:44

flash84 je napisao/la:
High je napisao/la:Da unaprijed čestitam Zeničanima na remiju ili čak pobjedi!
Ove godine ako ne dobijete onda se i vi mozete s nama gasit :D Ekipa nam je mrakaca :D
To nam govorite unazad 5 godina, pa ne pobijedismo. Bježi tamo. :mrgreen:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la RZ88Adnan » 25 jul 2017, 22:47

Najjači su mi bili komentari na temi Sarajeva prošle godine kad nas niste pobijedili,pa onda i Željo nije pobijedio komentari su bili vrh tipa kako zapnu protiv nas,ko su oni pa ih nikad ne pobijedimo haha.
To je isto što nas mrtvi Vitez,Travnik,Mladost uvijek uzimaju
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8175
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 26 jul 2017, 16:09

Dino Ćemalović novi član zeničkog Čelika

Ovaj nece igrati sad za vikend?

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la KenoRob » 26 jul 2017, 16:15

Sarajlijica1946 je napisao/la:Dino Ćemalović novi član zeničkog Čelika

Ovaj nece igrati sad za vikend?
Ko to zna sad, mi smo saznali za ovom momka prije 4-5 minuta. Vidim da i u Velezu nije cestito odigrao utakmice mozda 1-2 svih 90 minuta bez ucinka proslu sezonu. Eto nije ni u planu svog maticnog kluba za sezonu u federalnoj ligi. Mlad jest i eto nek pokaze sta zna...

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la RZ88Adnan » 26 jul 2017, 19:08

Sarajlijica1946 je napisao/la:Dino Ćemalović novi član zeničkog Čelika

Ovaj nece igrati sad za vikend?
Bojiš se da ne uzmete ni ovaj bod ako on zaigra :D
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8175
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 26 jul 2017, 19:12

RZ88Adnan je napisao/la:
Sarajlijica1946 je napisao/la:Dino Ćemalović novi član zeničkog Čelika

Ovaj nece igrati sad za vikend?
Bojiš se da ne uzmete ni ovaj bod ako on zaigra :D
Losi smo totalno, ne nadam se nicemu osim da povuku rahman i velkovski na individualni kvalitet :)

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la belosevic28 » 26 jul 2017, 19:16

Jel' istina da vam dolazi Ahmed Kermo, ''amerikanac'' i prvi rodjak Sekija Adilovica :o Lik nije prosao probu u Bosni iz Visokog, a igrao sa juniorima...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la RZ88Adnan » 26 jul 2017, 19:17

belosevic28 je napisao/la:Jel' istina da vam dolazi Ahmed Kermo, ''amerikanac'' i prvi rodjak Sekija Adilovica :o Lik nije prosao probu u Bosni iz Visokog, a igrao sa juniorima...
Nas ništa ne čudi moj druže,ako nije prošao probu u Bosni onda je za nas pravi pogodak.Onda će reći Kemo ja ne znam kako ne igra u večem klubu garant ga zovu Neviile ako je onaj Mehić Scholes :D
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la belosevic28 » 26 jul 2017, 19:38

Ma mali je odron zivi, nafuran, ima 10-tak kg viska...menadzeri ga gurali u Velez, Bosnu, Igman, Semu...nidje nije prosao.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la tuzlak1987 » 14 avg 2017, 13:17

Posto vi imate ovdje i na forumu onih koji citaju, a tamo su oko ili u nadzornog odbora i tih tijela "Za Celik" i td predlazem da ubacite malo u citavu pricu vise toga o reprogramu. Jer znam kada je Sloboda 2016. isla na taj reprogram isla je po zakonu iz 2014. godine. Ovaj novi zakon je iz januara 2017. godine ali je u biti isti samo je datum pomjeren na 31.12.2016. godine.

U biti sta je problem, problem je sto od stupanja zakona zahtjev za reprogram mora biti podnesen u roku od 60 dana. Npr Sloboda je to uradila mozda u roku od 10-20 dana i reprogram se realizovao nekih 40-50 dana od stupanja zakona na snagu. Mislim da Celik nije predao taj zahtjev uopste.
E sada ako ga nisi predao na vrijeme onda ti sve opcije padaju u vodu. Onda ti nece da dozvole da potpises na 10 godina npr. Tako je Sloboda 2016. morala da potpisuje po nekim losijim uvjetima.

Npr onda vam je reprogram stvarno ugrozen iako je izglasan jer ste zakasnili. Ako je istina ovo da ste fulali rok onda postoji mogucnost da vam ponude neke uvjete za potpis koji nisu tako povoljni. A grad Zenica vjerovatno moze ispostovati samo ovaj na 10 godina sa manjom ratom.

http://www.pufbih.ba/v1/public/upload/z ... tivima.pdf

Clan 4.

Ono postoji sansa npr da su Kasumovic i oni vjecnici iz SDA samo ono na sjednici iscenirali jer su znali da je prosao rok od 2 mjeseca. Ko ono evo sastali smo se hajmo dici ruke usvojiti, a znamo da je rok prosao za normalan potpis :damn:

Lawer_88
Postovi: 761
Pridružen/a: 27 okt 2009, 15:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Lawer_88 » 14 avg 2017, 14:32

tuzlak1987 je napisao/la:Posto vi imate ovdje i na forumu onih koji citaju, a tamo su oko ili u nadzornog odbora i tih tijela "Za Celik" i td predlazem da ubacite malo u citavu pricu vise toga o reprogramu. Jer znam kada je Sloboda 2016. isla na taj reprogram isla je po zakonu iz 2014. godine. Ovaj novi zakon je iz januara 2017. godine ali je u biti isti samo je datum pomjeren na 31.12.2016. godine.

U biti sta je problem, problem je sto od stupanja zakona zahtjev za reprogram mora biti podnesen u roku od 60 dana. Npr Sloboda je to uradila mozda u roku od 10-20 dana i reprogram se realizovao nekih 40-50 dana od stupanja zakona na snagu. Mislim da Celik nije predao taj zahtjev uopste.
E sada ako ga nisi predao na vrijeme onda ti sve opcije padaju u vodu. Onda ti nece da dozvole da potpises na 10 godina npr. Tako je Sloboda 2016. morala da potpisuje po nekim losijim uvjetima.

Npr onda vam je reprogram stvarno ugrozen iako je izglasan jer ste zakasnili. Ako je istina ovo da ste fulali rok onda postoji mogucnost da vam ponude neke uvjete za potpis koji nisu tako povoljni. A grad Zenica vjerovatno moze ispostovati samo ovaj na 10 godina sa manjom ratom.

http://www.pufbih.ba/v1/public/upload/z ... tivima.pdf

Clan 4.

Ono postoji sansa npr da su Kasumovic i oni vjecnici iz SDA samo ono na sjednici iscenirali jer su znali da je prosao rok od 2 mjeseca. Ko ono evo sastali smo se hajmo dici ruke usvojiti, a znamo da je rok prosao za normalan potpis :damn:
Koliko sam upućen, rok je ispoštovan, sa žalbenim rokom. Eh šta je sa realizacijom, to niko pouzdano ne zna. Upravni odbor šuti i ne želi da surađuje sa Nadzornim, a Gradska uprava isto valjda čeka klupsku. Bili su i sastanci sa PUFBiH i UIO, čini mi se da se prvo mora s UIO završiti da bi onda išao reprogram i sa PUFBiH.
#samoČelik

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la FliX » 14 avg 2017, 18:14

Ja mislim, al najozbiljnije, da cemo mi prije uci u neke ozbiljne razgovore za ulazak u EU nego sto ce se poceti otplacivati reprogram dugovanja, kao i to da sam ubjedjen da cemo prije uci i EU nego sto cemo ga otplatit.
Nemojte ovo shvatit kao optimizam za EU, nego naprotiv pesimizam za sanaciju dugovanja.

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la PitarBordo » 14 avg 2017, 18:52

FliX je napisao/la:Ja mislim, al najozbiljnije, da cemo mi prije uci u neke ozbiljne razgovore za ulazak u EU nego sto ce se poceti otplacivati reprogram dugovanja, kao i to da sam ubjedjen da cemo prije uci i EU nego sto cemo ga otplatit.
Nemojte ovo shvatit kao optimizam za EU, nego naprotiv pesimizam za sanaciju dugovanja.
Neće se moći ući u EU bez zakona o sportu, tako da mislim da bi to mogao biti okidač ipak..
Samo Saraj'vo.

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la FliX » 14 avg 2017, 19:22

PitarBordo je napisao/la:
FliX je napisao/la:Ja mislim, al najozbiljnije, da cemo mi prije uci u neke ozbiljne razgovore za ulazak u EU nego sto ce se poceti otplacivati reprogram dugovanja, kao i to da sam ubjedjen da cemo prije uci i EU nego sto cemo ga otplatit.
Nemojte ovo shvatit kao optimizam za EU, nego naprotiv pesimizam za sanaciju dugovanja.
Neće se moći ući u EU bez zakona o sportu, tako da mislim da bi to mogao biti okidač ipak..
Nista, dok mi ispunimo ostale politicke uvjete pa dodjemo da nam je glavni problem za EU zapravo bezakonje u sportu, tad moze biti ta faza da cemo zapocet otplatu reprograma dugovanja.
O tome ti pricam.

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la PitarBordo » 14 avg 2017, 19:33

Kolika su Čelikova dugovanja prema svima trenutno? (Igrači, vendori, porez)
Samo Saraj'vo.

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la FliX » 14 avg 2017, 19:42

PitarBordo je napisao/la:Kolika su Čelikova dugovanja prema svima trenutno? (Igrači, vendori, porez)
To samo dragi Allah zna, al bukvalno. Svi nesto okvirno neke cifre spominju, jer stalno neko se novi pojavljuje, onda imas zastarijela potrazivanja. Ja sto znam je, da je dvocifren broj miliona maraka :?

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la PitarBordo » 14 avg 2017, 19:51

FliX je napisao/la:
PitarBordo je napisao/la:Kolika su Čelikova dugovanja prema svima trenutno? (Igrači, vendori, porez)
To samo dragi Allah zna, al bukvalno. Svi nesto okvirno neke cifre spominju, jer stalno neko se novi pojavljuje, onda imas zastarijela potrazivanja. Ja sto znam je, da je dvocifren broj miliona maraka :?

Puno, puno... Ja sam kontao da je većina kao riješena/otpisana i da je negdje oko 8-9 miliona i to mi je bilo pravo puno za BiH i klub bilo koji...

Je li Bilino polje Čelikova nekretnina ili gradski?
Samo Saraj'vo.

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la KenoRob » 14 avg 2017, 20:17

PitarBordo je napisao/la:
FliX je napisao/la:
PitarBordo je napisao/la:Kolika su Čelikova dugovanja prema svima trenutno? (Igrači, vendori, porez)
To samo dragi Allah zna, al bukvalno. Svi nesto okvirno neke cifre spominju, jer stalno neko se novi pojavljuje, onda imas zastarijela potrazivanja. Ja sto znam je, da je dvocifren broj miliona maraka :?

Puno, puno... Ja sam kontao da je većina kao riješena/otpisana i da je negdje oko 8-9 miliona i to mi je bilo pravo puno za BiH i klub bilo koji...

Je li Bilino polje Čelikova nekretnina ili gradski?
Koga zanima, dug

http://www.zacelik.org/celik-broji-posl ... osta-spas/

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la PitarBordo » 14 avg 2017, 20:30

KenoRob je napisao/la:
PitarBordo je napisao/la:
FliX je napisao/la:
To samo dragi Allah zna, al bukvalno. Svi nesto okvirno neke cifre spominju, jer stalno neko se novi pojavljuje, onda imas zastarijela potrazivanja. Ja sto znam je, da je dvocifren broj miliona maraka :?

Puno, puno... Ja sam kontao da je većina kao riješena/otpisana i da je negdje oko 8-9 miliona i to mi je bilo pravo puno za BiH i klub bilo koji...

Je li Bilino polje Čelikova nekretnina ili gradski?
Koga zanima, dug

http://www.zacelik.org/celik-broji-posl ... osta-spas/
Možeš li rezimirati? Ja do pola došao glava me zabolila evo ležim na infuziji na CUM-u.
Samo Saraj'vo.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: bagniadiluca, Cernica22, feniksptica, Grk1234, segasega1, Vanja8 i 46 gostiju.