NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Convicts1988 » 06 okt 2017, 11:52

Dolazimo samo da vas izmaltretiramo, svakako na terenu nemamo šansi :D
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️


RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la RZ88Adnan » 06 okt 2017, 13:11

Tribina istok je po uzoru na Engleze
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
samocelik
Postovi: 5948
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la samocelik » 06 okt 2017, 13:47

svrakino1921 je napisao/la:ja cu kupit kartu i sjest bez ikakvih obiljezja ko me napadne ici ce u zatvor nemozes ti ic od covjeka do covjeka i rec aha ti si svrakino i prebit ga pa ljudi nismo u somaliji sta vam je.
S obzirom da smo vam reprezentaciju uvalili, ove sedmice ćete svu vodu istrošiti vrlo lako je da ćeš se sam osjetiti na tribinama. Druga stvar,s obzirom da nam je tvroza u komšiluku i to se da srediti za gajbu piva. Treća stvar ako si sa Švrakinog , moraš i sam priznati da će nam puno lakše biti :tralala:
Svakako nemamo motiva igrati :rol:
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15704
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la svrakino1921 » 06 okt 2017, 13:56

samocelik je napisao/la:
svrakino1921 je napisao/la:ja cu kupit kartu i sjest bez ikakvih obiljezja ko me napadne ici ce u zatvor nemozes ti ic od covjeka do covjeka i rec aha ti si svrakino i prebit ga pa ljudi nismo u somaliji sta vam je.
S obzirom da smo vam reprezentaciju uvalili, ove sedmice ćete svu vodu istrošiti vrlo lako je da ćeš se sam osjetiti na tribinama. Druga stvar,s obzirom da nam je tvroza u komšiluku i to se da srediti za gajbu piva. Treća stvar ako si sa Švrakinog , moraš i sam priznati da će nam puno lakše biti :tralala:
Svakako nemamo motiva igrati :rol:
Celik kao klub uvjek ima motiva igrat narocito derby niste nam Vi repku uvalili nego je to splet okolnosti repka ce se vratit u Zenicu sto se tice vode mi se borimo za H2O ako razumijes a ne uzet iz rijeke vodu i precistac i pit a za gajbu piva si se prosuo nije to Vas zatvor nego drzavni i jedno pitanje jesil ti mozda bio na utakmici Zeljo-Celik 4-0 na vrhu sjevera si sjedio.....

Avatar
samocelik
Postovi: 5948
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la samocelik » 06 okt 2017, 14:31

Haj uredu je :D
Zadnji put na Šugavici sam bio van gostujuće tribine u kupu kad ste dobili 2-0,čini mi se 13. i to kao maturant,osjećao sam se od prilike kao u Vitezu,dosta lajanja i to je to ;)
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
Marsal
Postovi: 22612
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Marsal » 06 okt 2017, 14:34

Joj da hoće lav otić' na istok volio bih više nego proć' tiket na kladari. :urnebes: Pa na prvu izgovorenu rečenicu ne bi znao šta ga je snašlo :rol:

Još mi budale ovdje ga savjetujemo da ne ide, umjesto da smo ga odmah poslali na Istok. :rol:
Sjećam se jedne godine kad su četvorica Sarajlija dobili mare samo takve, platili danak neiskustvu.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
anonimni
Postovi: 10102
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la anonimni » 06 okt 2017, 15:36

Pustite vi ovog, nego hocemo li mi sto ipak organizovano dolazimo opet placati karte? :kafa:

Poslano sa mog Redmi 4X koristeći Tapatalk
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Neandertalac » 07 okt 2017, 15:17

Shvatite kako želite ali smatram da je vama najbolje ispasti iz lige ove sezone. Već sada bih da sam na vašem mjestu napravio ozbiljne rezove oko prvog tima gdje bi max plata ( ali redovna ako je moguće ) bila ne više od 1000km i timu bih prikljucio skoro kompletan juniorski tim sa ponekim kvalitetnijim kadetom i mladog trenera koji će htjeti voditi takav sastav. Igračima koji su zalutali u vaš klub bih se zahvalio i sezonu časno zavrsio sa mladima uz par ovih iskusnijih naravno ako pristanu na rezove ( ne znam koliko primaju love ni da li primaju).
Osim promocije mladih srezali biste troškove, jer uštede moraju biti prioritet pa makar troškovi trenutno bili veoma mali.

Tako biste iduću sezonu u federalki imali jedan mlad tim koji je vec osjetio kako je igrati protiv jačih i ako ne prvu onda drugu sezonu možete ponovo izboriti plasman u drustvo najboljih uz jedan ozbiljan i iskren rad oko kluba. Naravno, morate se zaštiti ugovorima sa mladima da vam ih menageri i pokušaji menagera uz pomoć "prijatelja kluba"ne bi odvodili za siću nego da eventualnim transferima uspijete bar malo sanirati trenutno jako teško stanje. Za sve ovo morate imati strpljenja, jako dugo vremena su vas "uvaljivali" pa se tako ne možete "izvaditi" preko noći koliko god vam "obecavali" političari i "statuti".

Moje neko viđenje, možda grijesim jer nisam dovoljno upućen ali ovo koliko jesam govori da ste u nezavidnom položaju. Sretno.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Penaltiky » 07 okt 2017, 15:48

Ma Svrakino je trolina
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la BadrHari » 13 okt 2017, 17:32

Neandertalac je napisao/la:Shvatite kako želite ali smatram da je vama najbolje ispasti iz lige ove sezone. Već sada bih da sam na vašem mjestu napravio ozbiljne rezove oko prvog tima gdje bi max plata ( ali redovna ako je moguće ) bila ne više od 1000km i timu bih prikljucio skoro kompletan juniorski tim sa ponekim kvalitetnijim kadetom i mladog trenera koji će htjeti voditi takav sastav. Igračima koji su zalutali u vaš klub bih se zahvalio i sezonu časno zavrsio sa mladima uz par ovih iskusnijih naravno ako pristanu na rezove ( ne znam koliko primaju love ni da li primaju).
Osim promocije mladih srezali biste troškove, jer uštede moraju biti prioritet pa makar troškovi trenutno bili veoma mali.

Tako biste iduću sezonu u federalki imali jedan mlad tim koji je vec osjetio kako je igrati protiv jačih i ako ne prvu onda drugu sezonu možete ponovo izboriti plasman u drustvo najboljih uz jedan ozbiljan i iskren rad oko kluba. Naravno, morate se zaštiti ugovorima sa mladima da vam ih menageri i pokušaji menagera uz pomoć "prijatelja kluba"ne bi odvodili za siću nego da eventualnim transferima uspijete bar malo sanirati trenutno jako teško stanje. Za sve ovo morate imati strpljenja, jako dugo vremena su vas "uvaljivali" pa se tako ne možete "izvaditi" preko noći koliko god vam "obecavali" političari i "statuti".

Moje neko viđenje, možda grijesim jer nisam dovoljno upućen ali ovo koliko jesam govori da ste u nezavidnom položaju. Sretno.
To bi sve bilo lijepo da se ima sistem, vako je toliko rasulo u klubu da je jedan igrac pokupio sve prihode od utakmice protiv Sarajeva npr.
A frajer kapiten...
Ustvari kad skontam, sistem ima, samo politika ne da pravim ljudima da uđu u klub i da to profunkcionise. Vi ste isto bili u velikom nokdaunu ali kod vas uvijek cirkulise mnogo para, kako u regiji tako i kod lica sto ulazu u sport. Vama se lakse izdići.
U Zenici je finih para bilo u sportu dok je davala Zeljezara, ZIM mljekara, Metalno i ostale tada jake firme. Sad da ti dođu ne znam koliki strucnjaci u Upravu i strucni stab, slabo ko će ulozit u Celik, makar kroz pisljivo sponzorstvo.
Izgubilo se povjerenje, velika baza navijaca se zasitila agonije ili otisla radit vani. Vi krizirate poslije par sezona bez titule, mozes mislit nama... A opet se dugo s vama drzali po posjeti, sto ti govori o velicini kluba. I infrastruktura je na vrhunskom nivou, ne mora se ulaziti u minuse i radove, ali eto ne da se usranom preko potoka...
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37517
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la tuzlak1987 » 29 okt 2017, 20:27

Biti ce bolje crno-crveni. Steta samo sto nismo kao ljudi ovo zasluzili i sto ce neko od nas ispasti iz lige.
Ali ostade mrlja sto se izblamirasmo ovih godina rezultatski, uzese nam klubovi ljudsko dostojanstvo doslovno.

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Evolve » 01 nov 2017, 19:23

Pozdrav, kakvo vam je stanje pred naš susret za vikend? Vidim da vam dosta falilo igrača protiv Sarajeva prošlo kolo.
NK Široki Brijeg

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la KenoRob » 01 nov 2017, 20:29

Evolve je napisao/la:Pozdrav, kakvo vam je stanje pred naš susret za vikend? Vidim da vam dosta falilo igrača protiv Sarajeva prošlo kolo.
Prvi put u zivotu ne znam ko igra ni gdje igra...Vraca se golman Markovic i znam za Adlina Sisica

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la UstanikSBII » 01 nov 2017, 21:09

KenoRob je napisao/la:
Evolve je napisao/la:Pozdrav, kakvo vam je stanje pred naš susret za vikend? Vidim da vam dosta falilo igrača protiv Sarajeva prošlo kolo.
Prvi put u zivotu ne znam ko igra ni gdje igra...Vraca se golman Markovic i znam za Adlina Sisica
Vratite nam onaj bod gospodski :mrgreen:
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

tale07
Postovi: 1794
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la tale07 » 01 nov 2017, 21:18

UstanikSBII je napisao/la:
KenoRob je napisao/la:
Evolve je napisao/la:Pozdrav, kakvo vam je stanje pred naš susret za vikend? Vidim da vam dosta falilo igrača protiv Sarajeva prošlo kolo.
Prvi put u zivotu ne znam ko igra ni gdje igra...Vraca se golman Markovic i znam za Adlina Sisica
Vratite nam onaj bod gospodski :mrgreen:
Moze nek bude 2:2 hahah :D

Sent from my MI 4W using Tapatalk

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la UstanikSBII » 01 nov 2017, 21:22

Pa ne možemo vas mi svake sezone gurnuti :D Nek vas poguraju braća Bošnje bar jednu sezonu :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
avenija
Postovi: 13491
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la avenija » 01 nov 2017, 21:23

UstanikSBII je napisao/la:
KenoRob je napisao/la:
Evolve je napisao/la:Pozdrav, kakvo vam je stanje pred naš susret za vikend? Vidim da vam dosta falilo igrača protiv Sarajeva prošlo kolo.
Prvi put u zivotu ne znam ko igra ni gdje igra...Vraca se golman Markovic i znam za Adlina Sisica
Vratite nam onaj bod gospodski :mrgreen:
Celik je uvijek imao odlicnu saradnju sa Sirokim :salut:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la skripar96 » 01 nov 2017, 22:46

Sreca vaša da je Sloboda loša. 0-3 za vikend....
Kad istice ugovor malom Markovicu?
Najbolji golman lige daleko
EKONNP

Avatar
avenija
Postovi: 13491
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la avenija » 01 nov 2017, 23:19

skripar96 je napisao/la:Sreca vaša da je Sloboda loša. 0-3 za vikend....
Kad istice ugovor malom Markovicu?
Najbolji golman lige daleko
Na ljeto 2018.

Ako budu Salcinovic i kompanija medju 11 mislim da necete doci do pobjede iako ste u velikom naletu..
Ukoliko ih ne bude 0-3 lagano
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Direktorcic, Giuseppe1, Kaunas, Lobudaraczapamcenje, mosarajvosa83, vedinjo98 i 112 gostiju.