NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la RZ88Adnan » 21 apr 2017, 01:43

bambus je napisao/la:Igrali posteno i progurali Siroki u Evropu.Ne treba nama skidanje gaca na Bilinom,dodjite u punom sastavu,ginite i nek bolji pobjedi.Ali skidanje gaca Metalegeu i davanje bodova..ma daaaj molim te..A vidjet cemo sta vas ceka u subotu :cool: :cool: :cool:
Mi nemamo sta izgubit,pa nam je svejedno hocemol sljedecu utakmicu docekati u punom sastavu ili ce ovi kartonirani odmarati,odnosno izvest djecu. :kafa: :kafa: :mrgreen:
:salut:
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la UstanikSBII » 21 apr 2017, 02:09

RZ88Adnan je napisao/la:
bambus je napisao/la:Igrali posteno i progurali Siroki u Evropu.Ne treba nama skidanje gaca na Bilinom,dodjite u punom sastavu,ginite i nek bolji pobjedi.Ali skidanje gaca Metalegeu i davanje bodova..ma daaaj molim te..A vidjet cemo sta vas ceka u subotu :cool: :cool: :cool:
Mi nemamo sta izgubit,pa nam je svejedno hocemol sljedecu utakmicu docekati u punom sastavu ili ce ovi kartonirani odmarati,odnosno izvest djecu. :kafa: :kafa: :mrgreen:
:salut:
Relno samo gluposti pise te velikom vecinom cast izuzecima ali su manjina. Eto mesarite vama nitko nista ne moze svi su protiv vas itd. Takav stav vas nigdje nece odvesti jos je 6 kola do kraja to je 18 bodova teoretski svi mogu ispasti!!! Zato igraj te malo vise a malo manje kukaj te
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Alban » 21 apr 2017, 06:44

UstanikSBII je napisao/la:
RZ88Adnan je napisao/la:
bambus je napisao/la:Igrali posteno i progurali Siroki u Evropu.Ne treba nama skidanje gaca na Bilinom,dodjite u punom sastavu,ginite i nek bolji pobjedi.Ali skidanje gaca Metalegeu i davanje bodova..ma daaaj molim te..A vidjet cemo sta vas ceka u subotu :cool: :cool: :cool:
Mi nemamo sta izgubit,pa nam je svejedno hocemol sljedecu utakmicu docekati u punom sastavu ili ce ovi kartonirani odmarati,odnosno izvest djecu. :kafa: :kafa: :mrgreen:
:salut:
Relno samo gluposti pise te velikom vecinom cast izuzecima ali su manjina. Eto mesarite vama nitko nista ne moze svi su protiv vas itd. Takav stav vas nigdje nece odvesti jos je 6 kola do kraja to je 18 bodova teoretski svi mogu ispasti!!! Zato igraj te malo vise a malo manje kukaj te
Ko bolan kuka, nama je u subotu podmoranje da dobijemo u takvom naboju bit ce i zestine u duelima, kukate vi sto vam debil od trenera dovodi prvi sastav, pa strepite od mogucih i realnih povreda u takvim okolnostima, ali to je vas problem, iskreno i ja bih volio jer sam siguran da cemo tu utakmicu na takav nacin lakse i dobiti. Nasi igraci moraju odigrati musku, cvrstu utakmicu , bez pardona, bez obzira na kartone i slicno. Zestoko, muski, jako, cvrsto, zenicki do same kosti i pobjede koja je jedini cilj i tako treba igrati sve do kraja.
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la tale07 » 21 apr 2017, 10:14

UstanikSBII je napisao/la:
RZ88Adnan je napisao/la:
bambus je napisao/la:Igrali posteno i progurali Siroki u Evropu.Ne treba nama skidanje gaca na Bilinom,dodjite u punom sastavu,ginite i nek bolji pobjedi.Ali skidanje gaca Metalegeu i davanje bodova..ma daaaj molim te..A vidjet cemo sta vas ceka u subotu :cool: :cool: :cool:
Mi nemamo sta izgubit,pa nam je svejedno hocemol sljedecu utakmicu docekati u punom sastavu ili ce ovi kartonirani odmarati,odnosno izvest djecu. :kafa: :kafa: :mrgreen:
:salut:
Relno samo gluposti pise te velikom vecinom cast izuzecima ali su manjina. Eto mesarite vama nitko nista ne moze svi su protiv vas itd. Takav stav vas nigdje nece odvesti jos je 6 kola do kraja to je 18 bodova teoretski svi mogu ispasti!!! Zato igraj te malo vise a malo manje kukaj te
Siroki
slika
Vitez
slika
Metalci
slika
Celik
slika

Mi Bogami igramo, sto se ne bi dalo reci za ostale ekipe. Pa vitez i metalci nije da ne mogu pobjediti nikog osim ercegovaca, nego ne mogu gola dati u najmanju ruku jako zanimljivo :kafa:

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Beduin » 21 apr 2017, 17:55

Jel veceras Lunar fest, imal kakve brije, vrijedil mi doci?
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
avenija
Postovi: 13642
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la avenija » 21 apr 2017, 18:20

Beduin je napisao/la:Jel veceras Lunar fest, imal kakve brije, vrijedil mi doci?
Sto se tice Lunara niko nikad se nije pokajao pa ne vjerujem da ce ko i ovaj vikend a vidio si imena koja su...
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Beduin » 21 apr 2017, 18:52

avenija je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Jel veceras Lunar fest, imal kakve brije, vrijedil mi doci?
Sto se tice Lunara niko nikad se nije pokajao pa ne vjerujem da ce ko i ovaj vikend a vidio si imena koja su...
Sad tek vidio ko sve mixa, djasvi mi se. Ganjam da veceras odem, ako nista onda sutra sam tamo. Da i kakvu deveriku dignem usput. :cool:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Lik
Postovi: 5294
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Lik » 22 apr 2017, 21:01

Malo sam vam gledao tekmu sa Sirokim, jel vam ono murija i zastitari dijele kop na 2 dijela il me nesto prenjelo ?
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la KenoRob » 22 apr 2017, 21:05

Lik je napisao/la:Malo sam vam gledao tekmu sa Sirokim, jel vam ono murija i zastitari dijele kop na 2 dijela il me nesto prenjelo ?
Morali su, bilo je sinoc neke frke nozevi se potezali izmedju neki momaka. Nije bajna situacija najbitnije da licke prezivi a narod ce svakako krepat
Najgora je bagra zenicka
Zadnja izmjena: KenoRob, dana/u 22 apr 2017, 21:05, ukupno mijenjano 1 put.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la bhfanatic14 » 22 apr 2017, 21:05

Bravooo Celik !!! :bih: situacija je sve bolja i bolja !
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Lik
Postovi: 5294
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Lik » 23 apr 2017, 00:12

KenoRob je napisao/la:
Lik je napisao/la:Malo sam vam gledao tekmu sa Sirokim, jel vam ono murija i zastitari dijele kop na 2 dijela il me nesto prenjelo ?
Morali su, bilo je sinoc neke frke nozevi se potezali izmedju neki momaka. Nije bajna situacija najbitnije da licke prezivi a narod ce svakako krepat
Najgora je bagra zenicka
Ok :thumbup:
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la sehic96 » 23 apr 2017, 23:03


TITO
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la FliX » 03 maj 2017, 12:28

Nek ostane i ovo uteftereno..


klasik
Postovi: 3981
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la klasik » 06 maj 2017, 18:53

Gostujuci dres :bow:
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

scudetto89
Postovi: 2658
Pridružen/a: 25 dec 2016, 16:19
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la scudetto89 » 06 maj 2017, 19:00

Cestitke i da ostanete abd u drustvu najboljih, a veoma ste blizu :bih:
04.10.2009 !
1946 !
HZ ' 87 !

Grizzlies FC

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la RZ88Adnan » 06 maj 2017, 19:27

klasik je napisao/la:Gostujuci dres :bow:
Odlični
slika
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 06 maj 2017, 19:29

RZ88Adnan je napisao/la:
klasik je napisao/la:Gostujuci dres :bow:
Odlični
slika
:urnebes:

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la FliX » 06 maj 2017, 19:58

RZ88Adnan je napisao/la:
klasik je napisao/la:Gostujuci dres :bow:
Odlični
slika
Samo sto bih ja umjesto ove bijele stavio zlatno-zutu.. jer nam je to treca boja nakon crne i crvene ;)

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la RZ88Adnan » 06 maj 2017, 20:09

Uvijek su bili bijeli gostujuči,ovo su samo detalji,ja bi crne šorceve
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 07 maj 2017, 10:08

Cestitke Likce na opstanku. Hvala vam sto nisam bio u pravu, ali preslo meni sa mog PDF da serem i crnjacim. :salut:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.