Najbolji mladi igraci PLBIH

Odgovori
Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la Zip » 26 jan 2015, 11:31

Nisam primjetio da smo imali jednu ovakvu temu, a mislim da trebamo.

Ovde bi se postavljali najbolji mladi igraci, do 22-23 godine, iz PLBIH a i nizih rangova. Momci koji obecavaju, i koji su kvalitet.

Sta mislite, koji igrac ce ostvariti dobru karijeru? Koji tim i na kojem igracu ce zaraditi velike novce od prodaje?

lazar
Postovi: 1078
Pridružen/a: 27 okt 2014, 20:57
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la lazar » 26 jan 2015, 14:52

Kerim Memija, Rijad Bajic, Amer Gojak i Vedran Kjosevski. Sadikovic ako se ne promjeni u ovu polusezonu sledece moze komotno u SFK 2000.
Ovo ostalo mi nije poznato

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la MortemHz » 27 jan 2015, 00:57

Evo da stavim neka poznatija imena od ovog gore... Cimirot,Radovac,Andjusic,Mihojevic imaju mnogo potencijala da nesto urade od svoje karijere
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

lupus
Postovi: 630
Pridružen/a: 27 feb 2014, 22:58
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la lupus » 27 jan 2015, 09:42

Merajic i Imamovic,evropske karijere.Mak Varesanovic stopama Gojaka.

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la Zip » 27 jan 2015, 09:56

lupus je napisao/la:Merajic i Imamovic,evropske karijere.Mak Varesanovic stopama Gojaka.
Merajic i Imamovic nastupaju za koga?

A slazem se za Maka, mogao bi svakako da bude igrac koji ce dobrodoci repki.. Mlad je, jako talentovan, Liverpoolov.. a prednost mu je sto mu je otac bio profesionalni fudbaler, sigurno da ce ga izvuci na pravi put ;)

Avatar
BeSha1992
Postovi: 950
Pridružen/a: 23 maj 2012, 21:20
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la BeSha1992 » 27 jan 2015, 10:07

Zip je napisao/la:
lupus je napisao/la:Merajic i Imamovic,evropske karijere.Mak Varesanovic stopama Gojaka.
Merajic i Imamovic nastupaju za koga?

A slazem se za Maka, mogao bi svakako da bude igrac koji ce dobrodoci repki.. Mlad je, jako talentovan, Liverpoolov.. a prednost mu je sto mu je otac bio profesionalni fudbaler, sigurno da ce ga izvuci na pravi put ;)
nije Mak otisao u Liverpool, vec njegov mladji brat Dal...
BITI SRCEM VEZAN U TOME LEZI SNAGA...
Visca Barca...

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la Zip » 27 jan 2015, 10:09

A imena jbtee.. Moja greska, znam da je Varesanovic potpisao za Liverpool, al u Sarajevu ostaje do 16 godine..

lupus
Postovi: 630
Pridružen/a: 27 feb 2014, 22:58
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la lupus » 27 jan 2015, 11:28

Zip je napisao/la:
lupus je napisao/la:Merajic i Imamovic,evropske karijere.Mak Varesanovic stopama Gojaka.
Merajic i Imamovic nastupaju za koga?

A slazem se za Maka, mogao bi svakako da bude igrac koji ce dobrodoci repki.. Mlad je, jako talentovan, Liverpoolov.. a prednost mu je sto mu je otac bio profesionalni fudbaler, sigurno da ce ga izvuci na pravi put ;)
Merajic je standardni lijevi bek Olimpica.Ex repr.Subasic i ex repr.U-21 Sivsic nisu mogli uzeti br.3 pored njega.Neki klubovi petice su veoma zainteresovani za njega.
Imamovic je 19-fgodisnjak prosao CSKA I Lokomotivu Moskva skolu a igra stopera.
Mak je stariji brat Dala ima 16,5 god.

bagra
Postovi: 551
Pridružen/a: 18 jul 2011, 14:13
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la bagra » 27 jan 2015, 11:49

Dzenan Burekovic i Renato Gojkovic 19-godisnji igraci Čelika i U-21 reprezentacije
Limvo Likce

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la Pappy » 27 jan 2015, 20:45

Naslov teme nije baš prikladan onome o čemu želiš da diskutujemo. ;)

Kada kažeš najbolji mladi igrač misli se na onoga koji je u svojoj kategoriji pokazao da je bolji od konkurencije. Tipa spomenuti Merajić, Memija, Radovac, Cimirot.

A opet imaš neosporive talente, koji se još uvijek nisu pokazali toliko u Premijer ligi da možeš reći da su najbolji. Opet gore nabrojani Kjosevski, Anđušić, Mihojević...

Tako da bi bilo bolje da preimenuješ temu u Talenti Premijer lige biH ili tako nešto, pa da se nastavi. :)

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la Zip » 29 jan 2015, 08:11

Ja sam svakako se zelio bazirati na mladim igracima koji nastupaju u PLBIH, od 18 godina do 22-23, neki max...
volio bih da znam cime raspolazemo, kako se radi u omladinskim pogonima, i da li ima talenata koji mogu da zadovolje i naprave neku inozemnu karijeru..


Al svakako, treba recii sve talente iz BiH, bez obzira jesu li igrali u PlBiH il ne.. Lakse cemo ih zapamtiti i drzati na oku, kad dodje trenutak da se "tusase" u PL sto bi se reklo :)

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la rodjenisa » 31 jan 2015, 12:10

Odavno mi se jedan igrac nije svidio poput Harsa Duljevica.Momak je po mom misljenju najveci potencijal BH fudbala i nadam se da ce svi ljudi zaduzeni za njegov razvoj vuci prave poteze.Ima jos puno toga doradti ali mu definitivno najmanje od svih perspektivnih igraca fali.Podsjeca na one stare majstore fudbala zbog kojih ljudi idu na utakmice,sjajan u drblingu,odlican sut i veoma brz.Zelim mu uspjesnu karijeru i vjerujem da ce najbolje igracke dane provesti u jednom od 5-6 svjetskih gigant-klubova
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la Mokroguz » 31 jan 2015, 19:11

Nikad necu zaboraviti njegovu hinjsku, ali ono bas hinjsku, izdaju. Da Bog da mu karijera skrenula u jarak.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la Zip » 31 jan 2015, 19:19

Mokroguz je napisao/la:Nikad necu zaboraviti njegovu hinjsku, ali ono bas hinjsku, izdaju. Da Bog da mu karijera skrenula u jarak.
Nije lijepo zeljeti drugome nesto sto sebi ne zelis ;)

Haris Duljevic je veliki potencijal, mislim da od njega mozemo puno toga ocekivati..
Slozio bih se s tobom upotpunosti @rodjenisa
U Sarajevu ce imati uslove koje ce mu obezbjediti da napravi neku veliku karijeru van nase drzave :)

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la rodjenisa » 01 feb 2015, 00:14

Mokroguz je napisao/la:Nikad necu zaboraviti njegovu hinjsku, ali ono bas hinjsku, izdaju. Da Bog da mu karijera skrenula u jarak.
Neznam te detalje ,nisam to pratio ,mada i tebe donekle mogu razumiti,tj tvoju ljutnju kao navijaca Olimpica .Moje misljenje je potpuno neutralno i onako kao covjek koji dugo prati nas fudbal,davno prije rata,mali je ubica.Citam kako ga pojedini navijaci Sarajeva ne vide u udarnoj postavi :crazy: po meni ludost.Sve treba podrediti domacoj zvijezdi u usponu,pogotovo sto je momak vrhunski kvalitet.Zato sam i naglasio da se nadam da ce ga pravilno voditi ljudi od struke,kakvi k..... koje treba vracati na fudbalsku mapu preko FKS, Duljevic je za njih Mesi
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la Mokroguz » 01 feb 2015, 02:07

Slazem se apsolutno, samo se drugacijem ishodu nadam.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
kanarinac
Postovi: 2735
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la kanarinac » 01 feb 2015, 09:20

Mokroguz je napisao/la:Slazem se apsolutno, samo se drugacijem ishodu nadam.
eee moj bolesnice kako tako mozes pricati pa momak ima volju da napreduje u karijeri presao je u klub koji je u velikom usponu u kojem bi on mogao mnogo vise da napreduje neg u klubu koji nema navijaca i nema jasnu sliku koji su im ciljevi...znaci ja sam trebao kleti saida sto je presao u dinamo e moj bolesnice zamisli sebe sa slomljenom nogom i onda pozeli nekom to
Samo Sarajevo

Avatar
Ado76
Postovi: 3112
Pridružen/a: 31 mar 2014, 08:54
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la Ado76 » 01 feb 2015, 11:38

Mokroguz je napisao/la:Nikad necu zaboraviti njegovu hinjsku, ali ono bas hinjsku, izdaju. Da Bog da mu karijera skrenula u jarak.
A mislis da ce on zaboraviti vas hinjski odnos prema njemu?Kada ste skontali da nece produziti ugovor s vama i da zeli u Sarajevo htjeli ste momku karijeru unistiti.Mislis da ce on zaboraviti treninge sa kadetima i juniorima po blatu u Nedzaricima.
A to sta ti Boga molis da mu se desi sa karijerom govori kakav si ti mentalni sklop i bolesnik
Svi u napad jedan je Hase!!

de vam je budet, yeboti obitelj

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la Head » 01 feb 2015, 11:42

Mokroguz je napisao/la:Nikad necu zaboraviti njegovu hinjsku, ali ono bas hinjsku, izdaju. Da Bog da mu karijera skrenula u jarak.
[youtube][/youtube]
:shhh: :stop:
1946

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la Mancini » 01 feb 2015, 13:33

@kanarinac Ko si ti u životu da nekoga nazivaš bolesnikom? @ado76 Pusti te šuplje priče kojima te neko "nafilovao". A da je hinjav ispao jeste. Pregovarao sa komšijama dok je još imao ugovor sa Olimpic. Daleko mu kuća.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: delko, Giuseppe1, Jadnimi, Lobudaraczapamcenje i 63 gosta.