Najbolji mladi igraci PLBIH

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la Head » 01 feb 2015, 14:09

Bice da covjek nema ambicija igrati za tako mali klub koji ima vise registrovanih igraca nego navijaca.
1946

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la Mancini » 01 feb 2015, 14:22

E vidi dokle postoji radi porodica igrača i zaposlenika i hrani te iste porodice opravdano je postojanje tog kluba. Niti tebe može natjerati neko da gledaš Olimpic a ni mene Sarajevo.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la Head » 01 feb 2015, 14:24

Mancini je napisao/la:E vidi dokle postoji radi porodica igrača i zaposlenika i hrani te iste porodice opravdano je postojanje tog kluba. Niti tebe može natjerati neko da gledaš Olimpic a ni mene Sarajevo.
Samo sto za razliku od tebe ja necu zeliti Veldinu Muharemovicu da mu propadne karijera, Comoru ili bilo kojem drugom igracu Olimpica za razliku od vas koji molite Boga da Duljevic sjebe svoju karijeru.
1946

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la Mokroguz » 01 feb 2015, 14:28

***
Prekjucer su cak i astrolozi blesavi predvidjali da ce se neki pitarcic pojaviti danas na temi i ispricati opet tu istu laz koju vi pojedini mangupi upravo sirite da je klub k'o fol pokusao unistiti njemu karijeru, sto bi zadrzali igraca kome se navodno karijera unistava? Sta cemo mi s njim, sto bi mu pruzili novi kontrakt uopste?
Pa se ja kontam sinoc hocu li usput docarati sve o toj izmisljotini vasoj ili ne da rijesim unaprijed sve, ostali normalni narod ni kriv ni duzan ce kontati kome ja to pricam, kad evo upravo salabajzerska delegacija stigla iz sume da se javi. Dobro nam dosli u studiju da konacno zapocnemo!

1. Poredite Husejinovica sa Duljevicem - pa da, naravno, jer je Husejinovic dijete Sarajeva k'o sto je Duljevic Olimpicovo, je li tako? Koji je namjerno rekao da bi radije da ne igra pola godine i da mu istece ugovor da bi otisao direktnom rivalu nego da potpise na godinu dana novi ugovor da pomogne svom maticnom klubu.
2. Nije ni citavu godinu bio u Sarajevo, Duljevic je naj-najmanje tri pune godine bio u Olimpicu
3. Vi ste i dobili neke pare za Husejinovica, nama niste ni mrvicu dali za Duljevica, skolarinu koju ste nam trebali dati ste odugovlacili - jer morate izdrzavati Tana jadnog i bijednog pa nemate para - ne znam dali ste i dalje to duzni.
4. Evo vam pravedna simulacija ako hocete: vrati vrijeme par mjeseci unazad, Radovac govori odmah nakon utakmice protiv nas da hoce nama da predje kostalo ga ne kostalo, vi hocete da produzi na samo jednu jedinu godinu(, i reci mi ovo, dali ste zasluzili ikakve pare za Radovca, Dupovca, pa cak i Cimirota? Sto ih ne pustite sada djabe, i Okica, sto trazite ikakve pare? Sta bi vi tek govorili da vam sad ode Cimirot, Radovac ili Dupovac besplatno i to namjerno i to ne u inozemstvu gdje ce im karijera cvijetati - nego nama preko puta dodju?), on nece pa nece, hoce jednostavno u Olimpic sad kad je zvijezda da bi ga Olimpic mogao kasnije prodavati za milion eura ili sta ja znam, kurchi se po televiziji da je presao iz Sarajeva u najveci klub u BiH, jednostavno se svalera sa nama gdje svako moze da vidi.

Pa vi ste izgubljeni k'o Mr.Bean u Francuskoj, tipa da sjedite sigurno svako jutro filozofirajuci koja carapa ide na koju nogu. Vi--- VI gospoda napuhana koja ne pratite Olimpic uopste imate nesta reci i kmeciti o tudjim poslovima, sad ste eksperti k'o fol pa meni trebate objasnjavati nesta.

I vi kako imate obraza, ovo nije jedini forum gdje lazete o nama, ja sam na raznoraznim forumima procitao te iste gluposti da smo k'o fol pokusali unistiti karijeru Duljevicu(meni je zao sto klub nije to uradio, upravo treba izdajici to) - i to sve i jedan bio pitar. Sve, sve, sve pitari to govorili, niti jedan strumf nije zinuo o tome, ne ne, to je vasa mala maca sada i necete da je niko ruzi sto je pojela neciju zlatnu ribicu, pa ste toliko retardirani da okrivite zrtvu u tome svemu da je zrtva pokusala da ubije macku posto su ganjali da je uhvate. Toliko ste pokvareni, iste hinje k'o i on tako da znamo da je sad pronasao svoj pravi dom!

EDIT:
Opet vi nemate pojma kako porediti pravilno. Muharemovica ste pustili da ide u Azerbejdzan, nije on cekao pola godine da mu istece ugovor sto nas je tada volio i htjeo vas da izda zbog nas - mi smo ga doveli iz inozemstva kad mu tamo nije bilo u redu. I uostalom nemoj da bi uvlacio njega u ovakvim raspravama, vi trojica i Duljevic svi skupa necete nikad biti ni 1% posteni kao sto je on.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la Head » 01 feb 2015, 14:32

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
A nije valjda da te je stid sto se vise raje okupi kad nekog udari auto nego vukova na otoci. Nas i zeljin otpad ide vama, a vase najbolje igrace uzimamo za nula maraka. To valjda treba tako da bude. :)
1946

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la Mancini » 01 feb 2015, 14:39

To možeš djeci pisati. To je davno prošlo vrijeme. Pročitaj šta si nekada napisao ispod Mokroguzovog potpisa a kako je bilo protiv Zrinjskog. Ja ti više neću replicirati jer ovo je off-topic.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la Mokroguz » 01 feb 2015, 14:41

@Head
Ma da, kad ti ne ide u tvom pravcu, onda skreni diskusiju na nesta drugo i pljuni. Ti ne znas progovoriti a da nije strawman ili red herring. I dalje je poenta da je on obicna izdajica koji voli svoje dijelo, inace nebi proveo 6 mjeseci trenirajuci sa juniorima. Vidis kako si bezobrazan, zoves Ledeta "otpad", Handzica, Pandzu zoves "otpad". Sto vas nisu varali k'o sto je nas Duljevic - koji su medju najboljim igracima ove sezone i nisu vam nista ruzno uradili ni rekli - ti njih sada nazivas "otpadom". :clap:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la Head » 01 feb 2015, 14:54

Pa nemaju mjesta u Sarajevu, od svih nabrojanih ja cijenim Ledeta i Pandzu, cijenim i ostale ali malo manje. Otpad je metaforicki receno, jer nemaju mjesta na Kosevu pa ih vi kupite kao sto ste kupili bivse igrace i trenere.

Pandza je ljudina, svaki derbi dodje na sjeveru i iz sveg glasa pjeva sa navijacima. Momku puca qurac za Olimpicom, prvom prilikom ce se ispaliti kao i svaki drug igrac iz Olimpica, jer je to tim u kojem bivsi igraci Sarajeva i Zelje odrzavaju formu i uzimaju lopatom Gracica koji pokusava na sve nacine prkositi Sarajevu i Zelji, ali ne ide.

Ali neka Olimpica jos puno godina, tu imamo 6 zagarantovanih bodova, jer, htjeli vi ili ne vi se :guz: :tralala:
1946

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la Mancini » 01 feb 2015, 14:58

E stvarno si ubleha! Ne može to svako biti. Pokušavaš nekoga izprovocirati ali nečeš uspjeti.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la Mokroguz » 01 feb 2015, 15:03

@Head
Metafor je i nazvati nekoga smecem. Ne zivi u crnoj, plasticnoj kesi bukvalno.
Da ti neko naziva mater otpadom jednim(nije mi namjera, nego je ovo primjer), nebi to valjda bilo samo neutralni izraz.

Brkovic dao 5 golova, Pandza 7, Lede 5, Smajke 2(jedan makazicama), Bogi i Smajke su se pravo borili protiv Zelje. I ne dopustam da ih neko tako ogovara.


Nego sam tek primjetio, je li ti to lupa na slici? :lol: Jos fali lula, kaput, sesir i bjezimo dok se nisu Wattson i Scooby Doo prikljucili ekipi. :rol:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la sajo10 » 01 feb 2015, 15:33

Borac Banja Luka

Aleksandar Subic (21) & Fedor Predragovic (19)

Celik

Renato Gojkovic (19) & Dzenan Burekovic (19)

Olimpic

Dalibor Pandza (23), Safet Sivsic (21) & Alem Merajic (20),

Sarajevo

Amer Dupovac (23), Gojko Cimirot (22), Haris Duljevic (21) & Samir Radovac (19)

Slavija

Mahir Karic (22) & Miljan Govedarica (20)

Sloboda Tuzla

Muhamed Mujic (24) & Omar Prses (19)

Siroki Brijeg

Goran Zakaric (22), Zvonimir Kozulj (21) & Josip Corluka (19)

Travnik

Dzenan Durak (23)

Velez

Anel Hebibovic (24), Denis Zvonic (22) & Mirza Cemalovic (21)

Vitez

Tony Livancic (20)

Zeljeznicar

Josip Kvesic (24), Riad Bajic (20), Vedran Kjosevski (19), Kerim Memija (19), Damir Sadikovic (19) & Amir Hadziahmetovic (17)

Zrinjski

Deni Simeunovic (22), Nikola Vasilj (19) & Milos Acimovic (17)

Zvijezda

Secouba Diatta (22)


* * *

[Lista se tice igraca koji su se vec sada istaknuli u Premijer Ligi i koji su bitne karike u svojim odredjenim klubovima. Talenti koji igraju i dalje za juniore i kadete nisu uvazeni jer nisu ni dokazani igraci PL.]
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
BeSha1992
Postovi: 950
Pridružen/a: 23 maj 2012, 21:20
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la BeSha1992 » 01 feb 2015, 16:29

ti sto navijas za olimpic nisi dobar s glavom nikako, nisam ti ja kriv sto je Duljevic, skont'o gdje ima vise mjesta za napredak, pa mu ti sada zelis sve najgore... Sta ja trebam Ledetu, Keni i ostalima od do da psujem... nisam ja toliko bolestan...
BITI SRCEM VEZAN U TOME LEZI SNAGA...
Visca Barca...

Avatar
Ado76
Postovi: 3112
Pridružen/a: 31 mar 2014, 08:54
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la Ado76 » 01 feb 2015, 16:31

Mancini je napisao/la:@kanarinac Ko si ti u životu da nekoga nazivaš bolesnikom? @ado76 Pusti te šuplje priče kojima te neko "nafilovao". A da je hinjav ispao jeste. Pregovarao sa komšijama dok je još imao ugovor sa Olimpic. Daleko mu kuća.
Nema mene ko sta filovati pricama jer sam svojim ocima gledao treninge u Nedzaricima i ono je grhota za onu djecu a kamoli za igraca kakav je Duljevic.Reci ako nije tako,a to se desavalo kada ste uvidjeli da ne zeli produziti ugovor s vama
To daleko mu kuca je sasvim OK ali zeljeti nekome da mu se unisti karijera je bas morbidno
Svi u napad jedan je Hase!!

de vam je budet, yeboti obitelj

lazar
Postovi: 1078
Pridružen/a: 27 okt 2014, 20:57
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la lazar » 01 feb 2015, 16:39

sajo10 je napisao/la:Borac Banja Luka

Aleksandar Subic (21) & Fedor Predragovic (19)

Celik

Renato Gojkovic (19) & Dzenan Burekovic (19)

Olimpic

Dalibor Pandza (23), Safet Sivsic (21) & Alem Merajic (20),

Sarajevo

Amer Dupovac (23), Gojko Cimirot (22), Haris Duljevic (21) & Samir Radovac (19)

Slavija

Mahir Karic (22) & Miljan Govedarica (20)

Sloboda Tuzla

Muhamed Mujic (24) & Omar Prses (19)

Siroki Brijeg

Goran Zakaric (22), Zvonimir Kozulj (21) & Josip Corluka (19)

Travnik

Dzenan Durak (23)

Velez

Anel Hebibovic (24), Denis Zvonic (22) & Mirza Cemalovic (21)

Vitez

Tony Livancic (20)

Zeljeznicar

Josip Kvesic (24), Riad Bajic (20), Vedran Kjosevski (19), Kerim Memija (19), Damir Sadikovic (19) & Amir Hadziahmetovic (17)

Zrinjski

Deni Simeunovic (22), Nikola Vasilj (19) & Milos Acimovic (17)

Zvijezda

Secouba Diatta (22)


* * *

[Lista se tice igraca koji su se vec sada istaknuli u Premijer Ligi i koji su bitne karike u svojim odredjenim klubovima. Talenti koji igraju i dalje za juniore i kadete nisu uvazeni jer nisu ni dokazani igraci PL.]
Ima tu igraca koji odavno nisu vise "mladi".

Deni Simeunovic (22), Milos Acimovic (17), Josip Kvesic (24), Riad Bajic (20), Vedran Kjosevski (19), Kerim Memija (19), Damir Sadikovic (19) & Amir Hadziahmetovic (17), Anel Hebibovic (24), Goran Zakaric (22), Zvonimir Kozulj (21), Josip Corluka (19), Gojko Cimirot (22), Haris Duljevic (21), Samir Radovac (19), Aleksandar Subic (21) & Fedor Predragovic (19)

Kvesic, Simeunovic, Hebibovic, Cimirot, Duljevic, Subic, Kozulj ako ne napuste BiH do kraja sezone krenut ce stopama Mesanovica, Jamaka, Kajkuta... Pogotovo Kvesic i Hebibovic
Za "ozbiljne" klubove iz nase lige igraci vrijede samo do 21-22 godine.

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la admin » 01 feb 2015, 17:38

Mokroguz,

ovo ti je javno upozorenje zbog vrijeđanja forumaša.

molim te da zadržiš nivo kulture i komuniciraš kao odrasla osoba bez vrijeđanja.

Avatar
Zompir
Postovi: 76
Pridružen/a: 08 jul 2014, 11:03
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la Zompir » 01 feb 2015, 18:14

Head je napisao/la::urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
A nije valjda da te je stid sto se vise raje okupi kad nekog udari auto nego vukova na otoci. Nas i zeljin otpad ide vama, a vase najbolje igrace uzimamo za nula maraka. To valjda treba tako da bude. :)
Nemoj se lagati pa i na Kosevu je znalo biti 200 ljudi, kada krepaju ambicije, a to se cesto i dogadja, zar ne?
Sto si zapeo za Olimpic kada je Siroki dominantan nad Sarajevo, gledaj bolje od sebe, to je pravi put, a izdrkavati se po malom klubu koji ima odlicne rezultate i ispunjava ciljeve, da Bog da u Sarajevu bila jos bar 3 Olimpica, samo da ti imas drkat i srati po njima, pojma nemas.
"Combat, Oltre La Gloria, Combat, evo Spirito Vive ancora!".

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la Mokroguz » 01 feb 2015, 20:09

admin je napisao/la:Mokroguz,

ovo ti je javno upozorenje zbog vrijeđanja forumaša.

molim te da zadržiš nivo kulture i komuniciraš kao odrasla osoba bez vrijeđanja.
Ok izvinjavam se onima kojih sam uvrijedio
BeSha1992 je napisao/la:ti sto navijas za olimpic nisi dobar s glavom nikako, nisam ti ja kriv sto je Duljevic, skont'o gdje ima vise mjesta za napredak, pa mu ti sada zelis sve najgore... Sta ja trebam Ledetu, Keni i ostalima od do da psujem... nisam ja toliko bolestan...
Ko? Ja?
Nisam te uopste spomenuo, niste vi navijaci krivi sto je dos'o kod vas, ali su pojedinci medju vama krivi sto sire laz da opravdate njegovo ponasanje koje nebi sami tolerisali da se vama desi.
Duljevic da se korektno razisao sa nama, ili da je k'o Keno, Lede, Pandza otisao u treci klub pa onda tek u rivalu, ili da ga Olimpic vise nije zelio zadrzati, nebi me nista cudilo i bilo bi korektno. Duljevic nije starac da je ulozio najbolje godine u Olimpicu niti je otisao kao mlad vani da klubu donese neke pare kao nacin da se zahvali za svu pomoc, nego je otisao kad mu je trebalo poceti, iskoristio je samo klub da sebi zaradi ime i poziv u U21.




Nego da ne lutamo daleko od teme, da spomenem da me mozda pomalo cudi da nije niko spomenuo Filipa Gligorova koji je standardni igrac.
Kod nas su po mom misljenju Merajic, Gligorov, Pandza i do nedavno Gojak(dok nije otisao u Dinamu). Umjesto njega sada bih spomenuo Brkovica.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

lazar
Postovi: 1078
Pridružen/a: 27 okt 2014, 20:57
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la lazar » 01 feb 2015, 21:05

Malo gledam ovu srpsku i hrvatsku djecu. Skoro svako koje je otislo vani se i pokazalo. I to vecina igra po ligama petice. I nije to samo Partizanova ili Dinamova skola. Dok se mi imamo pohvaliti sa 5 igraca iz jake lige Dzeko, Stilic, Visca, Zukanovic i Buric. Dobro mi ikako uspijemo prodati igraca.

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la intercontinental » 02 feb 2015, 12:27

lazar je napisao/la:Malo gledam ovu srpsku i hrvatsku djecu. Skoro svako koje je otislo vani se i pokazalo. I to vecina igra po ligama petice. I nije to samo Partizanova ili Dinamova skola. Dok se mi imamo pohvaliti sa 5 igraca iz jake lige Dzeko, Stilic, Visca, Zukanovic i Buric. Dobro mi ikako uspijemo prodati igraca.
Problem je u menadžerima.U Hrvatskoj imaš Zdravka Mamića koji zna utopiti igrača ,bez obzira na njegovu kvalitetu on će ga uvaliti ali naravno taj igrač mora posjedovati neku kvalitetu čim potpisuje za klub iz LIGE 5 .Kod nas je problem taj što će menadžer nekog igrača radije poslat u Rusiju,Kazahstan,Azerbejdžan ,tamo gdje će on više profitirati,nego da pošalje igrača na zapad,Švicarska,Austrija,Njemačka,gdje će igrač imati veću mogućnost da napreduje i da pokaže svoj talenat.Primjer ti je Dejan Lovren,realno gledajući momak je taraba,to se X puta dokazalo ove sezone u Liverpoolu a Boga mi i u Lyonu odakle su ga potjerali,jedino je ima sreće u Southamptonu gdje ga je malo izvlačio Jose Fonte,taj igrač po meni je kvalitetom u rangu negdje sa Amerom Dupovcem,Amer će iz Sarajeva otići za maximalnih 600 000 € ,a da mu je Mamić menadžer otiš'o bi za minimalno 5 mil. €
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Najbolji mladi igraci PLBIH

Post Postao/la Mokroguz » 02 feb 2015, 15:23

intercontinental je napisao/la:
lazar je napisao/la:Malo gledam ovu srpsku i hrvatsku djecu. Skoro svako koje je otislo vani se i pokazalo. I to vecina igra po ligama petice. I nije to samo Partizanova ili Dinamova skola. Dok se mi imamo pohvaliti sa 5 igraca iz jake lige Dzeko, Stilic, Visca, Zukanovic i Buric. Dobro mi ikako uspijemo prodati igraca.
Problem je u menadžerima.U Hrvatskoj imaš Zdravka Mamića koji zna utopiti igrača ,bez obzira na njegovu kvalitetu on će ga uvaliti ali naravno taj igrač mora posjedovati neku kvalitetu čim potpisuje za klub iz LIGE 5 .Kod nas je problem taj što će menadžer nekog igrača radije poslat u Rusiju,Kazahstan,Azerbejdžan ,tamo gdje će on više profitirati,nego da pošalje igrača na zapad,Švicarska,Austrija,Njemačka,gdje će igrač imati veću mogućnost da napreduje i da pokaže svoj talenat.Primjer ti je Dejan Lovren,realno gledajući momak je taraba,to se X puta dokazalo ove sezone u Liverpoolu a Boga mi i u Lyonu odakle su ga potjerali,jedino je ima sreće u Southamptonu gdje ga je malo izvlačio Jose Fonte,taj igrač po meni je kvalitetom u rangu negdje sa Amerom Dupovcem,Amer će iz Sarajeva otići za maximalnih 600 000 € ,a da mu je Mamić menadžer otiš'o bi za minimalno 5 mil. €
+1
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], ANamelessGhoul, BHFreak, GradKamena2, Lobudaraczapamcenje, soe i 70 gostiju.