Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Avatar
jovanmaksimovic
Postovi: 2331
Pridružen/a: 03 okt 2012, 20:49
Lokacija: u zemlji najboljih piva i najljepsih cura...
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la jovanmaksimovic » 04 jul 2015, 14:10

ne postoji klub u bih koji nije u stanju ispasti iz lige... mislili smo da velez ne moze nikad ispasti, pa je ispao 2003... mislili smo da borac ne moze ispasti pa je cak dva puta ispadao (2005. i 2007.)... mislili smo da sloboda ne moze ispasti, pa je ispala 2012... ko garantuje da ce jedini timovi koji su igrali sve sezone premijer lige bih-a (zeljo, sarajevo i celik) sigurno ostati i naredne godine u premijer ligi... ne postoji taj klub koji je zasticen toliko da MORA igrati svake godine najvisi rang bh fudbala... recite mi da ste sigurni da ova tri navedena kluba biti sigurni i 2016/2017... ja nisam... cak ni za zelju...
https://www.youtube.com/watch?v=H1M8yfyW2fo
FOR PAUL

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la Addict » 10 jul 2015, 11:12

Svi otpisuju Mladost i to je svakako s pravom. Jedini smo debitanti, prvi put ovdje o to je najveci hendikep. Svjesni smo pozicije i ne zavaramo se. Ali, gledam svaki trening i pripremnu utakmicu. Nisu prijateljske mjerilo znam to, ali Ibro Rahimic radi kao mrav, ekipa se dobro pojacala, Covic i Husic ce donijeti veliko iskustvo u vezu i odbranu a to nam treba. Ima dosta mladjih zeljnih dokazivanja i to je dobro. Nisu mjerilo prijateljske ali gledao sam sve 4 do sada i igre protiv Celika, Viteza a posebno Slavije su ohrabrujuce. Danas je protiv Sarajeva mozda i najveca provjera da se vidi gdje smo. Najveci nas hendikep moze biti najveca prednost. Niko ne racuna na nas i to mozemo iskoristiti. Svi pisu 6 bodova a znaju svi da toga nema. Kad smo prosle sezone pricali o ulasku u premijer ligu ljudi se smijali ali smo znali sutuaciju u klubu i to nam je dalo osnova za nadu. Mislim da je Mladost vec bolja od 3-4 ekipe. Uz malo srece ko zna...

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la FanVitez » 10 jul 2015, 12:08

Addict je napisao/la:Svi otpisuju Mladost i to je svakako s pravom. Jedini smo debitanti, prvi put ovdje o to je najveci hendikep. Svjesni smo pozicije i ne zavaramo se. Ali, gledam svaki trening i pripremnu utakmicu. Nisu prijateljske mjerilo znam to, ali Ibro Rahimic radi kao mrav, ekipa se dobro pojacala, Covic i Husic ce donijeti veliko iskustvo u vezu i odbranu a to nam treba. Ima dosta mladjih zeljnih dokazivanja i to je dobro. Nisu mjerilo prijateljske ali gledao sam sve 4 do sada i igre protiv Celika, Viteza a posebno Slavije su ohrabrujuce. Danas je protiv Sarajeva mozda i najveca provjera da se vidi gdje smo. Najveci nas hendikep moze biti najveca prednost. Niko ne racuna na nas i to mozemo iskoristiti. Svi pisu 6 bodova a znaju svi da toga nema. Kad smo prosle sezone pricali o ulasku u premijer ligu ljudi se
smijali ali smo znali sutuaciju u klubu i to nam je dalo osnova za nadu. Mislim da je Mladost vec bolja od 3-4 ekipe. Uz malo srece ko zna...
Prijatelju ove sezone nitko otpisan nije....svi ce se krvavo boriti za bodove,ostanak i pozicije za vrh :D svi su se pojacali,tesko je prognozirati tko je najlosiji :)
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

ren_hz
Postovi: 207
Pridružen/a: 02 feb 2009, 00:55
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la ren_hz » 10 jul 2015, 20:37

Samo budala moze napisati da Mladost sigurno ispada i unaprijed upisati 6 bodova.
Da malo apdejtujem svoje ranije predvidjanje, rekao sam da ce to tako biti:
ren_hz je napisao/la:Gledajuci trenutno stanje (izmjene su moguce jer znamo kako nasi klubovi funkcionisu), ovim redoslijedom:

1. Sarajevo
2. Zrinjski
3. Siroki
4. Sloboda
5. Olimpic
6. Zeljeznicar
7. Celik
8. Borac
9. Radnik
10. Velez ili Vitez

Rudar, Drina, Slavija i Travnik sigurni putnici u nizi rang. Mladost negdje izmedju ovih grupa, svasta su tu nabacali.
Ponavljam ovo je po trenutnom, vrlo brzo sa 5-6 polovnjaka iz susjednih zemalja stvari se mogu promijeniti.
Mladost sad sa rjesavanjem i lijevog beka (za moj ukus im jos treba stoper i krilo) komotno ulazi sa Velezom i Vitezom u borbu za 10. mjesto.
Slavija se takodje pomakla sa mjesta dolaskom solidnih par igraca iz Srbije, ali po meni to jos nije dovoljno.
Drina, Rudar i Travnik jos uvijek tapkaju u mjestu i prvi su kandidati za nizi rang.
Sljedeci update 7 dana pred pocetak prvenstva :)

Avatar
Tifoz
Postovi: 611
Pridružen/a: 01 jul 2015, 19:49
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la Tifoz » 10 jul 2015, 20:47

Neznam ko ce ostati to je malo nezahvalno pisati jer sezona nije ni počela ali znam da Željo uzima titulu 100%. Ljudi imaju najbolju ekipu koju vodi Oda lisica.
DŽELO ODLAZI

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la Derdiyok » 10 jul 2015, 22:15

Tifoz je napisao/la:Neznam ko ce ostati to je malo nezahvalno pisati jer sezona nije ni počela ali znam da Željo uzima titulu 100%. Ljudi imaju najbolju ekipu koju vodi Oda lisica.
Kao što reče, malo je nezahvalno tako pisati. ;)
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la MortemHz » 12 jul 2015, 10:59

Borac je siguran putnik u nizi rang
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

KLIS
Postovi: 998
Pridružen/a: 08 apr 2015, 11:35
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la KLIS » 12 jul 2015, 11:18

Tifoz je napisao/la:Neznam ko ce ostati to je malo nezahvalno pisati jer sezona nije ni počela ali znam da Željo uzima titulu 100%. Ljudi imaju najbolju ekipu koju vodi Oda lisica.
strmkaPa :salut:

Moja predviđanja:
1. Željezničar
2. Sarajevo
3. Široki
4. Zrinjski
5. Velež
6. Sloboda
7. Olimpic
8. Radnik
9. Čelik
10. Borac

Avatar
Tifoz
Postovi: 611
Pridružen/a: 01 jul 2015, 19:49
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la Tifoz » 12 jul 2015, 11:26

Živ bio tebra. Realan kao i uvijek :salut:
DŽELO ODLAZI

manijakdokraja
Postovi: 203
Pridružen/a: 24 jun 2015, 22:45
Lokacija: JUG !
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la manijakdokraja » 12 jul 2015, 11:26

Moje misljenje:
1. Zeljo
2.Sarajevo
3. Zrinjski
4. Olimpic
5. Velez
6. Sloboda
dalje nek ide kako hoce
Mirza Raščić Manijak do kraja !

Katakomba is back !

jurisicduska
Postovi: 4528
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la jurisicduska » 12 jul 2015, 11:40

Prije će titulu osvojiti GOŠK ili Turbina iz Jablanice nego željezničar. Ispadaju Slavija, Drina, Vitez, Mladost,Rudar. Biće guravo za tog šestog, Travnik neće garant.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Virtual : Da bi bio penal kad se igra rukom u 16, lopta mora ići prema golu i mora igrač imati vremena da skloni ruku, ako nema nije penal / odnosi se samo na utakmice Željkana

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la MortemHz » 12 jul 2015, 11:52

jurisicduska je napisao/la:Prije će titulu osvojiti GOŠK ili Turbina iz Jablanice nego željezničar. Ispadaju Slavija, Drina, Vitez, Mladost,Rudar. Biće guravo za tog šestog, Travnik neće garant.
Kakav si ti kralj :rol:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

manijakdokraja
Postovi: 203
Pridružen/a: 24 jun 2015, 22:45
Lokacija: JUG !
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la manijakdokraja » 12 jul 2015, 11:55

jurisicduska je napisao/la:Prije će titulu osvojiti GOŠK ili Turbina iz Jablanice nego željezničar. Ispadaju Slavija, Drina, Vitez, Mladost,Rudar. Biće guravo za tog šestog, Travnik neće garant.
Zivi bili pa vidjeli
Mirza Raščić Manijak do kraja !

Katakomba is back !

Avatar
Tifoz
Postovi: 611
Pridružen/a: 01 jul 2015, 19:49
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la Tifoz » 12 jul 2015, 11:58

jurisicduska je napisao/la:Prije će titulu osvojiti GOŠK ili Turbina iz Jablanice nego željezničar. Ispadaju Slavija, Drina, Vitez, Mladost,Rudar. Biće guravo za tog šestog, Travnik neće garant.
Druže svako ima svoje mišljenje. U ovih 50 godina koliko pratim fudbal više titula je uzelo srce nego pare :salut:
DŽELO ODLAZI

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la MortemHz » 12 jul 2015, 12:05

Kako? bez para nema titule
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

jurisicduska
Postovi: 4528
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la jurisicduska » 12 jul 2015, 12:08

Dok god ima alibi prije nego i počne sezona, dok stidljivo najavljujete, i vi ne vjerujete u nju. Kakve pare? nNi za kog mi obeštećenje nismo platili, vi ste doveli isto 5-6 igrača. Budi makar rijetki realan, kad se ulože kakve pare ozbiljne neće bit rasprave ko će uzeti titulu, ovo je sve Free agenti , jest da su kvalitetni Free agenti ali pare normalne nikakve pretjerane , jedino što su na vrijeme uvijek. Evo minule sezone niste pobijedili niti jednu od prve 3 ekipe nikad niste bili prvi na tabeli, pa opet fol zamalo vam titula izmakla. A sad nema bodova guzovače ni kod kog , ja sam samo realan . Živio ti meni i poštujem stvarno što voliš svoj klub, i treba tako.

Ps Stokić ništa jeftiniji nije od bilo kojeg našeg pojačanja čisto informativno . Tako da to pare ne pare **** to.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Virtual : Da bi bio penal kad se igra rukom u 16, lopta mora ići prema golu i mora igrač imati vremena da skloni ruku, ako nema nije penal / odnosi se samo na utakmice Željkana

Avatar
Tifoz
Postovi: 611
Pridružen/a: 01 jul 2015, 19:49
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la Tifoz » 12 jul 2015, 12:16

@duska ja sam veležovac brato i kao neutralan sam napisao. Bit ce do kraja žestoka borba za titulu ali iz nekog mog ugla dajem prednost Želji. Živio :salut:
DŽELO ODLAZI

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: RE: Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la Addict » 12 jul 2015, 14:10

jurisicduska je napisao/la:Dok god ima alibi prije nego i počne sezona, dok stidljivo najavljujete, i vi ne vjerujete u nju. Kakve pare? nNi za kog mi obeštećenje nismo platili, vi ste doveli isto 5-6 igrača. Budi makar rijetki realan, kad se ulože kakve pare ozbiljne neće bit rasprave ko će uzeti titulu, ovo je sve Free agenti , jest da su kvalitetni Free agenti ali pare normalne nikakve pretjerane , jedino što su na vrijeme uvijek. Evo minule sezone niste pobijedili niti jednu od prve 3 ekipe nikad niste bili prvi na tabeli, pa opet fol zamalo vam titula izmakla. A sad nema bodova guzovače ni kod kog , ja sam samo realan . Živio ti meni i poštujem stvarno što voliš svoj klub, i treba tako.

Ps Stokić ništa jeftiniji nije od bilo kojeg našeg pojačanja čisto informativno . Tako da to pare ne pare **** to.
Free agenti :) Igra se FM

Avatar
exbabilon
Postovi: 2288
Pridružen/a: 19 feb 2012, 09:34
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la exbabilon » 12 jul 2015, 15:01

Ne znam na koju temu da napisem, al ova mi je najpogodnija. Vecina pise o najboljoj sezoni koja nas ocekuje, borba za svaki bod...ja bas mislim da ce to biti cirkus velikih razmjera. Lupam neki klub u prvih 5 kola upise 5 poraza, znaju da ispada 6 timova, ma evo glave ako nece sve sto valja otic iz tog kluba i do kraja igrat s juniorima za cast neku i eventualno premije od drugih. Ovako kad su dva ispadala mogao si dobrim nizom ispravit losu polusezonu, sad cisto sumnjam. Zivi bili pa vidjeli, al ja sam misljenja da ce proljetna polusezona biti lakrdija, pitanje prvaka ce opet biti rijeseno ko koliko bude premirao ove otpisane.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Navijati za druge klubove je stvar geografije, navijati za Želju je stvar filozofije.

Avatar
Peterski
Postovi: 624
Pridružen/a: 28 dec 2013, 10:50
Lokacija: Breza
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la Peterski » 12 jul 2015, 16:15

Svi otpisuju Široki iz četvorke. Bez obzira bilo para ili ne, prva četiri su Željo, Sarajevo, Zrinjski i Široki. Iza toga su Olimpic i Sloboda, pa onda svi ostali.
Jači od ratova, režima i partija. 1921

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: holyman, LaHaineLaHaine, tabba77, Vanja8 i 65 gostiju.