PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la lisander » 07 jul 2015, 02:42

I Čelik je ove godine dobio uslovnu za euro takmičenja, novi statut novi čelik :lol: , predložite Husi da stadion stavi na licitaciju možda prezivite

Avatar
MuhamedTM
Postovi: 3209
Pridružen/a: 11 apr 2011, 00:03

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MuhamedTM » 07 jul 2015, 03:24

BadrHari je napisao/la:ma ne bojim drag je meni ljoŽe, radnicka klasa, plavo bijela boja patriotska, ljiljanka na tribinama .. ja msm da tokom ramazana i grbavica ispunjava uslove jer ima islamskog zelenila po istoku u vidu korova
Eto vidis opet priznas da ti je drag :shh: Neka zelenila melem za oci!
MocMahale444


1921 BLEED BLUE

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la JoseMourinho » 07 jul 2015, 04:34

ne kontam valjanje gluposti, za stilu i dialibu i jeste uzeto oko 1,5 možda malo više miliona KM, a i za trojku Coca, Bekric, Visca je uzeto preko miliona, sigurno za tu petoricu blizu 3 miliona KM i to je činjenica i željo što se tih prodaja igrača tiče je daleko ispred svih :thumbup: :thumbup:

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Zip » 07 jul 2015, 08:19

BadrHari je napisao/la:ma ne bojim drag je meni ljoŽe, radnicka klasa, plavo bijela boja patriotska, ljiljanka na tribinama .. ja msm da tokom ramazana i grbavica ispunjava uslove jer ima islamskog zelenila po istoku u vidu korova
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
U ovim ramazanskim danima, plavi nam dodju kao dobri ahbabi :D :D

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61447
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Virtu4l » 07 jul 2015, 08:26

JoseMourinho je napisao/la:ne kontam valjanje gluposti, za stilu i dialibu i jeste uzeto oko 1,5 možda malo više miliona KM, a i za trojku Coca, Bekric, Visca je uzeto preko miliona, sigurno za tu petoricu blizu 3 miliona KM i to je činjenica i željo što se tih prodaja igrača tiče je daleko ispred svih :thumbup: :thumbup:
Zna se za koliko para su otišli ti igrači i zna se da nam je taj novac donio titule, uz Džekin transfer. Naravno da će smajli brigada napadati smajlijima, jer moraju nešto napisati, a nemaju materijala za diskusiju.

Pa Sloboda je za Mešića i Saida uzela para koliko je FK Sarajevo uzeo za kompletan poslijeratni period od nekih 20 godina. Široki, Borac, Sloboda, svi su ispred divova kada su transferi u pitanju.

Sada će oni pokušati nekim spinovima da to odvedu u neki drugi smjer, ali matematika je poprilično jednostavna nauka.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
pitic
Postovi: 5522
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la pitic » 07 jul 2015, 12:01

Virtu4l je napisao/la:
JoseMourinho je napisao/la:ne kontam valjanje gluposti, za stilu i dialibu i jeste uzeto oko 1,5 možda malo više miliona KM, a i za trojku Coca, Bekric, Visca je uzeto preko miliona, sigurno za tu petoricu blizu 3 miliona KM i to je činjenica i željo što se tih prodaja igrača tiče je daleko ispred svih :thumbup: :thumbup:
Zna se za koliko para su otišli ti igrači i zna se da nam je taj novac donio titule, uz Džekin transfer. Naravno da će smajli brigada napadati smajlijima, jer moraju nešto napisati, a nemaju materijala za diskusiju.

Pa Sloboda je za Mešića i Saida uzela para koliko je FK Sarajevo uzeo za kompletan poslijeratni period od nekih 20 godina. Široki, Borac, Sloboda, svi su ispred divova kada su transferi u pitanju.

Sada će oni pokušati nekim spinovima da to odvedu u neki drugi smjer, ali matematika je poprilično jednostavna nauka.
Da ste vi imali onoliko lopova (a niste ih imali brojčano koliko mi) u upravi od 95 do 2010 pitao bi te koliko bi vi zaradili na transferima. A ti opet o spinovanju tebi se očito čitav život vrti oko nekih spinova :?
SRETAN BROJ - 1725

Avatar
Ado76
Postovi: 3112
Pridružen/a: 31 mar 2014, 08:54
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Ado76 » 07 jul 2015, 12:14

Može li neko negirati priču iz tadašnje uprave Želje da Štilić može da ide iz kluba ako neko uplati 100000 KM? E sada koliko je došlo para za njega je upitno
Svi u napad jedan je Hase!!

de vam je budet, yeboti obitelj

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61447
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Virtu4l » 07 jul 2015, 12:18

pitic je napisao/la:Da ste vi imali onoliko lopova (a niste ih imali brojčano koliko mi) u upravi od 95 do 2010 pitao bi te koliko bi vi zaradili na transferima. A ti opet o spinovanju tebi se očito čitav život vrti oko nekih spinova :?
Vidiš da kritika urodi plodom, po prvi put si replicirao u skladu sa temom i nisi spinovao. Napredujemo.

Dakle, shvatili smo uzrok zašto je u proteklim godinama transfer politika FKS bila poražavajuća. Ni naša nije bila toliko sjajna, moglo je bolje, ali opet donijela je kakve-takve rezultate, tako da je degutantno ismijavati je kad je tvoja neuporedivo lošija, zar ne?
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
pitic
Postovi: 5522
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la pitic » 07 jul 2015, 12:34

Virtu4l je napisao/la:
pitic je napisao/la:Da ste vi imali onoliko lopova (a niste ih imali brojčano koliko mi) u upravi od 95 do 2010 pitao bi te koliko bi vi zaradili na transferima. A ti opet o spinovanju tebi se očito čitav život vrti oko nekih spinova :?
Vidiš da kritika urodi plodom, po prvi put si replicirao u skladu sa temom i nisi spinovao. Napredujemo.

Dakle, shvatili smo uzrok zašto je u proteklim godinama transfer politika FKS bila poražavajuća. Ni naša nije bila toliko sjajna, moglo je bolje, ali opet donijela je kakve-takve rezultate, tako da je degutantno ismijavati je kad je tvoja neuporedivo lošija, zar ne?
Mi nikada nismo krili da su lopovi nekada harali našim klubom za razliku od vas. Naravno da ni vaša nije idealna jer se postavlja pitanje da li su sve pare otišle u Željezničar :?: A imali ste i najviše faktora sreće gdje ste na osnovu Džeke dobili ogroman keš gu.vače. Kada si spominjao Saida pitanje je da li je Sloboda uzela barem pola tog keša od njegovog transfera (jer znam da su mnogi smijali na taj transfer zato što su smatrali da ni pola tih para Sloboda nije dobila) :?: ali Tuzlaci bolje znaju pitaj njih oni će ti reći. Kada kažeš neuporedivo lošija u vezi toga svako ima svoje mišljenje, a i oni koji smatraju da je naša lošija pitanje se postavlja do kada će to trajati :?: ja mislim ne još dugo.
SRETAN BROJ - 1725

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la solinas » 07 jul 2015, 12:46

Ukupan transfer saida iznosio je 900000 eura.
Sloboda je dobila 75 hiljada.
To je azmir javno iznio na skupstini.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
pitic
Postovi: 5522
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la pitic » 07 jul 2015, 12:51

solinas je napisao/la:Ukupan transfer saida iznosio je 900000 eura.
Sloboda je dobila 75 hiljada.
To je azmir javno iznio na skupstini.
Virtual je opet pokazao svoje neznanje kao i mnogo puta do sada. Čovjek ne može da shvati da nije kod nas u BiH stvar visine transfera (kojeg objave klubovi i mediji) koliko iznosi nego koliko klubu ode. Hvala što si pobio priču Virtuala kada je rekao ovo:

Pa Sloboda je za Mešića i Saida uzela para koliko je FK Sarajevo uzeo za kompletan poslijeratni period od nekih 20 godina. Široki, Borac, Sloboda, svi su ispred divova kada su transferi u pitanju.
SRETAN BROJ - 1725

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la solinas » 07 jul 2015, 12:53

Ukupna odstetna klazula za pirica iznosi 300 000 eura.
Pitanje je koliko BI Slobodan dobila.zavisi öd detalja ugovora.moje misljenje oko 200 000.
A ovo oko saida je Kriminal cisti
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
pitic
Postovi: 5522
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la pitic » 07 jul 2015, 12:58

solinas je napisao/la:Ukupna odstetna klazula za pirica iznosi 300 000 eura.
Pitanje je koliko BI Slobodan dobila.zavisi öd detalja ugovora.moje misljenje oko 200 000.
A ovo oko saida je Kriminal cisti
I dođe Virtual i priča svi više uzeli od FKS. Pa još ima obraza reći da je Borac više uzeo od FKS, a gledaj ih sada gdje su i koliko su dužni 11 mil ako se ne varam. On misli da su sve pare od transfera otišle u Borac :lol: Pa vidiš da u tom klubu sve rade za svoj interes, a udaraju drugu priču za javnost. Da oni hoće iskreno da spase Borac prodali bi odmah Subića primjer Sarajevu, ali ne politika je gdje smo mi tu. Mile i kompanija im više ne daju lovu, a davali su im prije pa su sve razgrnuli pa ih Mile i kompanija skontali i zavrnuli pipu.
SRETAN BROJ - 1725

lazar
Postovi: 1078
Pridružen/a: 27 okt 2014, 20:57
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la lazar » 07 jul 2015, 13:04

solinas je napisao/la:Ukupan transfer saida iznosio je 900000 eura.
Sloboda je dobila 75 hiljada.
To je azmir javno iznio na skupstini.
Cini mi se da je slično za Stilica bilo.
Od 2010 klubu ide ukupan transfer. Stim da je to većina na rate.

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la solinas » 07 jul 2015, 13:04

SA virtuelnim nevrijedi polemisat oko ozbiljnih stvari.
Sala trolanje OK.Ali ovo..
In SE povuce nemaga neko vrijeme onda Opet
Po svom.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1868
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la marseille_unique » 07 jul 2015, 16:53

Ne mogu da budem pametan sto nas ovi ljakse oko Tuzle tolko mrze, jel sto nismo tolko pobozni ko pase Sarajlije ili sta je vec, pa ovaj kanton nas Tuzlanski ima vise stanovnika nego citava Dalmacija, a jos ne ubrajam Bijeljinu, Brcko, Ugljevik, pa zamislite da je to bilo prije rata malo bolje organizovano da svi zive za Fk Sloboda ko sto citava Dalmacija zivi za Hajduk, pa mi bi prepisali tu veliku cetvorku, ne mogu biti pametan i skontat sto smo im tolko mrski.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la rodjenisa » 07 jul 2015, 17:14

marseille_unique je napisao/la:Ne mogu da budem pametan sto nas ovi ljakse oko Tuzle tolko mrze, jel sto nismo tolko pobozni ko pase Sarajlije ili sta je vec, pa ovaj kanton nas Tuzlanski ima vise stanovnika nego citava Dalmacija, a jos ne ubrajam Bijeljinu, Brcko, Ugljevik, pa zamislite da je to bilo prije rata malo bolje organizovano da svi zive za Fk Sloboda ko sto citava Dalmacija zivi za Hajduk, pa mi bi prepisali tu veliku cetvorku, ne mogu biti pametan i skontat sto smo im tolko mrski.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
I meni je bezveze da vas tako ne gotive.Masovno navijaju za druge klubove ,bas onako cudno.Znam pouzdano da moj Velez u tim krajevima ima dosta navijaca i simpatizera .
Nesta su vam zahetirili jbg , mozda bas sto vas prati glas dobrih odnosa sa Bg
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61447
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Virtu4l » 07 jul 2015, 19:46

pitic je napisao/la:I dođe Virtual i priča svi više uzeli od FKS. Pa još ima obraza reći da je Borac više uzeo od FKS, a gledaj ih sada gdje su i koliko su dužni 11 mil ako se ne varam. On misli da su sve pare od transfera otišle u Borac.
Ja talove nigdje nisam spomenuo. Početak ove diskusije je "gdje su otišle Željine pare od transfera" i njihov trag se zna, otišle su u titule. Borac je prodao igrače za solidne iznose, a to što su pare isparile nije moj problem. Sarajevo je i tu najgore prošlo, nije bilo para ni za talove, igrači su uglavnom odlazili kao slobodni.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sabinho » 07 jul 2015, 19:50

Vidis ti virto nase velicine onda, u svemu najgor a sad najbolji!!! :kafa:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
pitic
Postovi: 5522
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la pitic » 07 jul 2015, 22:51

Virtu4l je napisao/la:
pitic je napisao/la:I dođe Virtual i priča svi više uzeli od FKS. Pa još ima obraza reći da je Borac više uzeo od FKS, a gledaj ih sada gdje su i koliko su dužni 11 mil ako se ne varam. On misli da su sve pare od transfera otišle u Borac.
Ja talove nigdje nisam spomenuo. Početak ove diskusije je "gdje su otišle Željine pare od transfera" i njihov trag se zna, otišle su u titule. Borac je prodao igrače za solidne iznose, a to što su pare isparile nije moj problem. Sarajevo je i tu najgore prošlo, nije bilo para ni za talove, igrači su uglavnom odlazili kao slobodni.
Ako su vam pare otišle samo u titule onda time direktno priznaješ da je Amaw samo uz pomoć para osvajao titule, a ne na neko znanje (kao što vi pričate godinama i još imate obraza da ga gurate za selektora repke kao vrsnog znalca, a svaka mahala zna da su vam titule došle lovom (kao što si i sam priznao u šta su otišle pare) i čim je presušio izvor ispalio se jer je znao da više od titula nema ništa. A koliko ste licemjerni sada na taj isti način prozivate (negativno) Ibrakovića da uzima trofeje uz pomoć para, a kada je Amaw uz pomoć love uzimao trofeje tada je sve bilo uredu. Kako je Borac prodao igrače za solidne iznose kada većinu tih para klub im nije vidio :?: Kao takav se taj iznos ne može njima uračunati i nije prikaz stvarnog stanja. Lažeš ovde javnost kada kažeš da u FKS nije bilo para za talove bilo ih je itekako ne bi bili bezveze lopovi 15 godina u klubu džaba, bilo je i tada sponzora (FDS, Bosnalijek, Asa Auto i bezbroj drugih da ih ne spominjem sve) i prihoda od karti na domaćim i evropskim tekmama, pomoći od opštine itd. tako da su talovi itekako bili prisutni. Da istina je dosta je igrača otišlo džaba, a jedan od razloga je to što kada su vidjeli stanje u klubu kakvo je i da radi ko šta hoće i da pare nisu redovne i da im se ostaje dužno igrači bježali na sve strane. Ali opet nisu svi pobjegli bilo je tu transfera Škore, H. Handžića, itd. Znaš da pričaš kako su neki otišli džaba iz Sarajeva, a kada Stanić, Tomić (još im se ostalo dužno), Svraka odu džaba to ne spominješ, a tu treba dodati Zebu koji je otišao hajmo reći džaba u Hrvatsku, sramota za igrača onakvog kalibra da ode džaba, ali ko mu je kriv što se sa Amawom zakačio. Ne spominješ ko je kriv šta se je uništio transfer Svrake kada su neki nudili finu lovu za njega. Što je Pehilj otjeran kao zadnja huja iz kluba i nije dobio adekvatnu priliku kao ostali omladinci, a prvi ga je Širokom utrpao. Što je Cocalić na sve načine pokušavao da pobjegne i uspio je, a moglo se je za njega više uzeti. Kada komentarišeš komšijsku avliju na taj način samo da bi je što više popljuvao (što ti je primarni cilj to i ptice na grani vide) prvo kreni od svoje jer nije ništa bolja od komšijske. Zloba prema FKS tebe lično ugrožava i ta zloba večinski utiče da tvoji postovi izgledaju ovakvi kakvi jesu nerealni i puni laži.
SRETAN BROJ - 1725

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”