PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 18 sep 2017, 10:20

Stroj1946 je napisao/la:"Hvala ti Dimitrije"... Al nikad "hvala ti Hasane, Ahmede ili Ramize...."
kao navijac si zabrazdio, to je odavno svima jasno.
ono sto je gore od toga, zabrazdio si kao COVJEK.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 18 sep 2017, 10:21

Pantelija je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la:Sta ti znas kako je to kada ti je apsolutno svejedno da li se najveca legenda kluba zove Muhamed, Ivan ili Nikola; ili kako je to kada ti je apsolutno svejedno sto na tribini pored tebe stoje Aleksandar i Marko i dozivljavaju isto sto ti dozivljavas dok vam igra voljeni klub.

Mi srpsko-hrvatski siptari vama to ne mozemo objasniti.
Čekaj, čekaj, zar niste vi, manijaci, u vakat bili najglasniji kada su na kosevu igrali tatomirovic, bilbija, puzigaca i ostala ekipa Srba, kada ste zajebanciju pravili da nema ko bismilu procuciti, bajram cestitati i slicno :hmmmmm:

ah, zaboravio sam, vi ste dvolicni i okrecete kako vjetar puhne, pola sezone nasa djeca, pola sezone srbeznicar, kako babo kaze
Bilbija i Puzigaca su cetnici. Velika je razlika.
Ne pratis ligu od jucer, ne moram te napominjati zasto to govorim.

Hocu li ipak?
Životni saputnik! 1921

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la irfo » 18 sep 2017, 10:52

Stroju, prekucavas sa debilnim komentarima
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la pasica » 18 sep 2017, 10:52

Zasto su Bilbija i Puzigaca cetnici? Zasto Kokot nije? Odovic? Kako uopste izgledaju ti kriteriji? Prosvijetli nas malo.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la irfo » 18 sep 2017, 10:58

pasica je napisao/la:Zasto su Bilbija i Puzigaca cetnici? Zasto Kokot nije? Odovic? Kako uopste izgledaju ti kriteriji? Prosvijetli nas malo.


2:35



https://www.klix.ba/sport/nogomet/adilo ... /130429116
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

grbavicka
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 apr 2017, 12:07
Lokacija: Kovačići
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la grbavicka » 18 sep 2017, 11:17

ne znam za puzigacu, nit me interesuje, ali neko ko psuje balijsku mater i neko ko dize tri prsta je suludo poredjenje... nije svaki srbin cetnik... nemanja je cetnik 1/1, kokot je samo srbin...
45515

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 18 sep 2017, 11:40

grbavicka je napisao/la:ne znam za puzigacu, nit me interesuje, ali neko ko psuje balijsku mater i neko ko dize tri prsta je suludo poredjenje... nije svaki srbin cetnik... nemanja je cetnik 1/1, kokot je samo srbin...
"Samo Srbin". slika

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

grbavicka
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 apr 2017, 12:07
Lokacija: Kovačići
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la grbavicka » 18 sep 2017, 11:45

i sta stim @alenskoro

covjek digo tri prsta... ima pravo na to... jel ga to cini cetnikom? rekoh, poredjenje cetnika nemanje sa zoranom nema nikakvu osnovu...
45515

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 18 sep 2017, 11:47

grbavicka je napisao/la:i sta stim @alenskoro

covjek digo tri prsta... ima pravo na to... jel ga to cini cetnikom? rekoh, poredjenje cetnika nemanje sa zoranom nema nikakvu osnovu...
Gore iznad su spominjali Bojanovo dizanje tri prsta, možda sam krivi post citirao.
Ja sam 100 puta ovdje pisao da je glupo i raspravljat o tom uopšte. Sad je ovaj naš bezveze poveo raspravu, nekad povedu i vaši. Sve u svemu nepotrebno al eto.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

grbavicka
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 apr 2017, 12:07
Lokacija: Kovačići
Kontakt:

Re: RE: Re: PL prepucavanja

Post Postao/la grbavicka » 18 sep 2017, 11:49

skoroalen je napisao/la:
grbavicka je napisao/la:i sta stim @alenskoro

covjek digo tri prsta... ima pravo na to... jel ga to cini cetnikom? rekoh, poredjenje cetnika nemanje sa zoranom nema nikakvu osnovu...
Gore iznad su spominjali Bojanovo dizanje tri prsta, možda sam krivi post citirao.
Ja sam 100 puta ovdje pisao da je glupo i raspravljat o tom uopšte. Sad je ovaj naš bezveze poveo raspravu, nekad povedu i vaši. Sve u svemu nepotrebno al eto.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
pa za bojana ni ne znam... ali ako je samo dizao tri prsta, isto i za njega vazi ko i za zorana... ja sam samo uporedio sto je @pasica spomenuo nemanju i zorana...

u pravu si... bezpotrebna rasprava... ;)
45515

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: RE: Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 18 sep 2017, 11:52

skoroalen je napisao/la:
grbavicka je napisao/la:i sta stim @alenskoro

covjek digo tri prsta... ima pravo na to... jel ga to cini cetnikom? rekoh, poredjenje cetnika nemanje sa zoranom nema nikakvu osnovu...
Gore iznad su spominjali Bojanovo dizanje tri prsta, možda sam krivi post citirao.
Ja sam 100 puta ovdje pisao da je glupo i raspravljat o tom uopšte. Sad je ovaj naš bezveze poveo raspravu, nekad povedu i vaši. Sve u svemu nepotrebno al eto.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Ne mozes porediti tri prsta dignuta prema tribini a sve u cilju provokacije te tri prsta koja dizu aludirajuci na Sveto Trojstvo ili nacionalni pozdrav.

Bojan je imao drugacije namjere kada je digao tri prsta.
Životni saputnik! 1921

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 18 sep 2017, 13:17

Eisenbahner1921 je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:
grbavicka je napisao/la:i sta stim @alenskoro

covjek digo tri prsta... ima pravo na to... jel ga to cini cetnikom? rekoh, poredjenje cetnika nemanje sa zoranom nema nikakvu osnovu...
Gore iznad su spominjali Bojanovo dizanje tri prsta, možda sam krivi post citirao.
Ja sam 100 puta ovdje pisao da je glupo i raspravljat o tom uopšte. Sad je ovaj naš bezveze poveo raspravu, nekad povedu i vaši. Sve u svemu nepotrebno al eto.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Ne mozes porediti tri prsta dignuta prema tribini a sve u cilju provokacije te tri prsta koja dizu aludirajuci na Sveto Trojstvo ili nacionalni pozdrav.

Bojan je imao drugacije namjere kada je digao tri prsta.
Naravno da su vaši Srbi bolji od naših Srba, ne znam što i raspravljamo ;) samo ću te podsjetit da je Sarajevo otjeralo prvaka evrope s klupe zbog fotke za koju je dokazano poslije da je fotomontaža. A glupa vam je priča, na svakog našeg Bojana imate jednog Kokota, za svakog Karadžića imate Šešelja il Batka. Nema veze s mozgom ova rasprava svakako, u tom nesretnom ratu smo i mi i vi velike žrtve, i glupo je sad 25 godina poslije da se broje krvna zrnca. Samo što će na svaku provokaciju neko s druge strane iznijet svoje "argumente", da ćemo uskoro brojat koliko je šehida i poginulih boraca iz bordo, a koliko iz plavog tabora. Ne treba nam to nikako al hajd, ne može niko krivu Drinu ispravljat.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1328
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la grbavicka1921 » 18 sep 2017, 13:19

Stroj1946 je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la:
Stroj1946 je napisao/la:"Hvala ti Dimitrije"... Al nikad "hvala ti Hasane, Ahmede ili Ramize...."
Jedan od najglupljih postova u historiji foruma hahahhahah
Ni sam nije svjestan sta je napisao haahahahahaha
Nivo tvojih moždanih ćelija ti i ne dozvoljavaju da skontaš i ne očekujem od tebe...
Šta napisa i osta živ?!?
Prava si lopata!
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la TobeYarabi » 18 sep 2017, 13:43

bojbodini ucenici :bow: :bow:

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Evolution87 » 18 sep 2017, 14:04

gdje je onaj irving sto ne ide na proslavu rodjendana kluba da bi gledao finale basketa da nam prenese impresije nakon utakmice :rol: :rol: :rol:
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Raonffa » 18 sep 2017, 14:09

Manite vi priče o publici, igrate protiv Širokog koji je jedna od jačih ekipa u državi, imate sa njima tradiciju zanimljivih i napetih susreta, pa sve ono oko Vedrana, dođe vas 4k na Koševo, mene bi stid bilo.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

grbavicka
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 apr 2017, 12:07
Lokacija: Kovačići
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la grbavicka » 18 sep 2017, 14:15

Evolution87 je napisao/la:gdje je onaj irving sto ne ide na proslavu rodjendana kluba da bi gledao finale basketa da nam prenese impresije nakon utakmice :rol: :rol: :rol:
sramota... mene je stid koliko je ljudi doslo... i pogotovo ljudi koji se kunu u klub, a tamo prvom prilikom ne idu na utakmicu da gledaju dvije strane reprezentacije...

ali uopsteno mislim, da je situacija i kod svih klubova ista... mi se ovde svadjamo jel doslo 3500 ili 4000 ljudi... sramotno u svakom pogledu...
45515

Avatar
kyrieirving
Postovi: 538
Pridružen/a: 21 jul 2017, 16:06
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la kyrieirving » 18 sep 2017, 14:17

Evolution87 je napisao/la:gdje je onaj irving sto ne ide na proslavu rodjendana kluba da bi gledao finale basketa da nam prenese impresije nakon utakmice :rol: :rol: :rol:
Pa eto sta da ti kazem 20-tak minuta mrtve igre mi smo trcali gore jedna neobjasnjiva igra.Volovi su izostaaali
Zeljeznicar iznad svega !

KING JAMES G.O.A.T

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Pantelija » 18 sep 2017, 14:27

Raonffa je napisao/la:Manite vi priče o publici, igrate protiv Širokog koji je jedna od jačih ekipa u državi, imate sa njima tradiciju zanimljivih i napetih susreta, pa sve ono oko Vedrana, dođe vas 4k na Koševo, mene bi stid bilo.
a sto moras slagati? :D sto ti je to u krvi

5500 ljudi je bilo na kosevu, i ne znam u cemu je cejf zakinuti ili dodati ako nije bilo ....

kod nas je katastrofalna posjeta, i to je fakt, jer smo u kurcu bili (i sad mozda), ali vi ste u vrhu tabele, uzeli nas na derbiju, imate novu tribiu, 96 godina kluba i ćorak
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Raonffa » 18 sep 2017, 14:31

Pantelija je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Manite vi priče o publici, igrate protiv Širokog koji je jedna od jačih ekipa u državi, imate sa njima tradiciju zanimljivih i napetih susreta, pa sve ono oko Vedrana, dođe vas 4k na Koševo, mene bi stid bilo.
a sto moras slagati? :D sto ti je to u krvi

5500 ljudi je bilo na kosevu, i ne znam u cemu je cejf zakinuti ili dodati ako nije bilo ....

kod nas je katastrofalna posjeta, i to je fakt, jer smo u kurcu bili (i sad mozda), ali vi ste u vrhu tabele, uzeli nas na derbiju, imate novu tribiu, 96 godina kluba i ćorak
Zato što sam tako vidio na stranici Saveza, a koliko znam FKS ne daje informacije o prodaji karata transparentno kao što to radi FKŽ?

Nije ni bitno, svejedno je bruka.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 44 gosta.