PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 19 sep 2017, 11:11

Pozdrav svim navijacima koji imaju manji koeficijent od nas iz Sarajeva jer manje vrijede, ujedno i navijacima najnetrofejnijeg i najneuspjesnijeg kluba.
Životni saputnik! 1921

Avatar
invincible1921
Postovi: 10132
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la invincible1921 » 19 sep 2017, 11:14

skoroalen je napisao/la:@irfo svaka čast za uspjehe al realno, izvlačenje tih podataka sad bi bilo isto da ja postavim sliku punog Koševa protiv Manchestera i napišem "gdje vam je ta posjeta". Vremena su se promijenila, gledaj fudbal u 21. vijeku, a tu ste u evropskim takmičenjima puno više ponižavani nego mi. Vama je Litex sedam nabio, nama velika Borussija, nije isto. Vama treće pretkolo sa Standardom najveći uspjeh još od Newcastlea i Malage, mi od tad igrali treća pretkola sa Helsinborgom, Spartom, Atromitosom i Zetom, u drugim pretkolima izbacivali Trnavu, Levski, Haugesund. Sve redom klubovi sa većim evropskim koeficijentom (u tom trenutku) od Ferencvaroša protiv koga vi slavite pobjedu k'o da ste Barselonu dobili. Budimo realni ba.
@kyrieirving hajd obrazloži, šta je to smiješno? Je l' to nije bilo treće pretkolo LP? Fino razgovaramo, nema provokacija. Igrali ste treće pretkolo Lige šampiona, isto kao i mi sa Kievom, samo što tad nije bilo Evropske lige u ovom formatu nego je bio UEFA kup. Vi ste poslije ispadanja išli na Malagu, mi na Basel. Je l' to nije tačno?
Ispali ste od kukesia, ove zarie kako li već, zete...željo osim metalurga nije ispadao od ovih nizerazrednih ekipa. Mi nemamo PO El jer smo kad smo bili najjači osvajali pl i igrali pretkola LP, a to i El su nebo i zemlja. Kad već spominjes mi smo bili bolji na Koševu od Malage duplo a tamo ispali iz sumnjivog penala kolko se sjecam.

Real je najveći klub na svijetu i sudjeno je da prvi odbrane titulu LP, isto tako je nama sudjeno da budemo prvi koji će uc u grupe...slobodno spasi i uslikaj
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

grbavicka
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 apr 2017, 12:07
Lokacija: Kovačići
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la grbavicka » 19 sep 2017, 12:06

Saltsity je napisao/la:slika

:urnebes: :urnebes:
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

genijalno... jel se nato oglasio povodom toga? :mrgreen:
45515

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sariel » 19 sep 2017, 12:31

Eisenbahner1921 je napisao/la:Pozdrav svim navijacima koji imaju manji koeficijent od nas iz Sarajeva jer manje vrijede, ujedno i navijacima najnetrofejnijeg i najneuspjesnijeg kluba.
i ja tebi. po slobodnom nahodjenju

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 19 sep 2017, 12:32

invincible1921 je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:@irfo svaka čast za uspjehe al realno, izvlačenje tih podataka sad bi bilo isto da ja postavim sliku punog Koševa protiv Manchestera i napišem "gdje vam je ta posjeta". Vremena su se promijenila, gledaj fudbal u 21. vijeku, a tu ste u evropskim takmičenjima puno više ponižavani nego mi. Vama je Litex sedam nabio, nama velika Borussija, nije isto. Vama treće pretkolo sa Standardom najveći uspjeh još od Newcastlea i Malage, mi od tad igrali treća pretkola sa Helsinborgom, Spartom, Atromitosom i Zetom, u drugim pretkolima izbacivali Trnavu, Levski, Haugesund. Sve redom klubovi sa većim evropskim koeficijentom (u tom trenutku) od Ferencvaroša protiv koga vi slavite pobjedu k'o da ste Barselonu dobili. Budimo realni ba.
@kyrieirving hajd obrazloži, šta je to smiješno? Je l' to nije bilo treće pretkolo LP? Fino razgovaramo, nema provokacija. Igrali ste treće pretkolo Lige šampiona, isto kao i mi sa Kievom, samo što tad nije bilo Evropske lige u ovom formatu nego je bio UEFA kup. Vi ste poslije ispadanja išli na Malagu, mi na Basel. Je l' to nije tačno?
Ispali ste od kukesia, ove zarie kako li već, zete...željo osim metalurga nije ispadao od ovih nizerazrednih ekipa. Mi nemamo PO El jer smo kad smo bili najjači osvajali pl i igrali pretkola LP, a to i El su nebo i zemlja. Kad već spominjes mi smo bili bolji na Koševu od Malage duplo a tamo ispali iz sumnjivog penala kolko se sjecam.

Real je najveći klub na svijetu i sudjeno je da prvi odbrane titulu LP, isto tako je nama sudjeno da budemo prvi koji će uc u grupe...slobodno spasi i uslikaj
Uslik'o sam pa ćemo vidjet. Budete l' se vi na sudbinu oslanjali nema vam ni play-offa još 20 godina. Rezultati drug, zeleni teren. Realno, kako smo krenuli, ni mi ni vi nećemo vidjet grupnu fazu još 20 godina. Fudbal svugdje napreduje osim u BiH.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 19 sep 2017, 12:46

Sariel je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la:Pozdrav svim navijacima koji imaju manji koeficijent od nas iz Sarajeva jer manje vrijede, ujedno i navijacima najnetrofejnijeg i najneuspjesnijeg kluba.
i ja tebi. po slobodnom nahodjenju
Vidim prepoznao si svoj klub u "najnetrofejniji i najneuspjesniji" kao i sebe u ovoj skupini manjeg koeficijenta koja ujedno i manje vrijedi.
Životni saputnik! 1921

grbavicka
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 apr 2017, 12:07
Lokacija: Kovačići
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la grbavicka » 19 sep 2017, 13:03

jedan olimpic, leotar, brotnjo, slavija imaju makar jedan osvojen trofej u istoriji, a sloboda i nakon 98 godina vidi samo u snu... stvarno se nadam da ce uzeti za 100godisnjicu... steta samo, sto jado ne ostade, odveo bi ih on do nekog trofeja... pa makar bila i prva liga federacije...
45515

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la joker90 » 19 sep 2017, 13:21

Bahati, bahati NATO!! :kafa:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sariel » 19 sep 2017, 13:23

spasava ih nato modne blamaze, posto je svakako kisa najavljena ...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Virtu4l » 19 sep 2017, 14:02

slika
"Mi smo jedini gradski klub u Prvoj ligi FBiH koji nismo na budžetu grada i nikada nećemo ni biti. Moram da dodam da ćemo tražiti plac od grada Tuzle, da nam da, a mi ćemo izgraditi najmoderniji stadion u ovom dijelu Europe i svakako ćemo dati Slobodi da ga besplatno koristi za svoje Europske utakmice", završio je Husić.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/husic-na ... sti/252325
:lol: :lol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sariel » 19 sep 2017, 14:56

sarajevo46 je napisao/la:Tamo za 20-30 godina kad bude priča "E svi su protiv nas bili, u jednom trenutku i NATO" :urnebes: :urnebes: :urnebes:

http://sportsport.ba/bh_fudbal/nato-zab ... anj/252313
to je ta filozofija :mrgreen:

Sun-tzu: If your enemy is superior, evade him. If angry, irritate him. If equally matched, fight, and if not split and reevaluate.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la staragarda » 19 sep 2017, 15:02

sarajevo46 je napisao/la:Tamo za 20-30 godina kad bude priča "E svi su protiv nas bili, u jednom trenutku i NATO" :urnebes: :urnebes: :urnebes:

http://sportsport.ba/bh_fudbal/nato-zab ... anj/252313
A idi u k u r a c krasni :urnebes: :urnebes: :rol: :rol: ....al ipak mislim da je ovo maslo zlih Tuzlaka.... ocekujem,ocitovanje onog durmitoskog intelektualca cim ispod repetitora signal uhvati :kafa:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Alipasino
Postovi: 7888
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Alipasino » 19 sep 2017, 15:44

Cuj NATO angazovali,OK specijalci folovi Ali NATO pakt,znao Sam da smo zajebani Ali ne do ove mjere.Dzaba i NATO i celo rasolicemo vas u subotu,razvrat,redaljka,zegaona.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Probisvjet » 19 sep 2017, 16:13

Predlazem navijacicama Zeljescara da pocnu vec dolaziti jedna po jedna. Tako vas NATO nece moci indentificirati kao navijacku grupu. :urnebes: :urnebes: :rol: :rol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Rokoko87 » 19 sep 2017, 16:14

Probisvjet je napisao/la:Predlazem navijacicama Zeljescara da pocnu vec dolaziti jedna po jedna. Tako vas NATO nece moci indentificirati kao navijacku grupu. :urnebes: :urnebes: :rol: :rol:
Ubrzo ćeš morati bacati ture za južnu tribinu :tokralju:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la irfo » 19 sep 2017, 16:16

Tuzlacima je uspjeh sto nece navijaci zeljeznicara dolazit organizovano da ih ne bi isprskali ko svaki put :lol: kakav jad :lol:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Probisvjet » 19 sep 2017, 16:17

Rokoko87 je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:Predlazem navijacicama Zeljescara da pocnu vec dolaziti jedna po jedna. Tako vas NATO nece moci indentificirati kao navijacku grupu. :urnebes: :urnebes: :rol: :rol:
Ubrzo ćeš morati bacati ture za južnu tribinu :tokralju:
:stop: Znam, neka neka. I stara Fukara da sta zaradi. :urnebes: :urnebes: :rol: :rol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Probisvjet » 19 sep 2017, 16:20

Manijaci se nece cut od Fukara na utakmici protiv Zeljescara. :salut:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la TobeYarabi » 19 sep 2017, 16:22

slika

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54313
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MortemHz » 19 sep 2017, 16:45

staragarda je napisao/la:
sarajevo46 je napisao/la:Tamo za 20-30 godina kad bude priča "E svi su protiv nas bili, u jednom trenutku i NATO" :urnebes: :urnebes: :urnebes:

http://sportsport.ba/bh_fudbal/nato-zab ... anj/252313
A idi u k u r a c krasni :urnebes: :urnebes: :rol: :rol: ....al ipak mislim da je ovo maslo zlih Tuzlaka.... ocekujem,ocitovanje onog durmitoskog intelektualca cim ispod repetitora signal uhvati :kafa:
Uh kakav ce ovo mit postati, nismo ni svjesni :urnebes:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: bagniadiluca, Bistriksg, drzgemboadislic, holyman, Kamaga11, mnon46, Redred, Surreal i 66 gostiju.