PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 22 okt 2017, 17:31

Želji su ovakve jadne pobjede najgora stvar. Da smo mi bogdo i u Zenici zijanili i odmah smijenili Repuha. Ovako Adžem osvaja bodove al svi vidimo da je to jedva, na ho-ruk i mišiće. Radi kvaliteta fudbala u ligi bi dobro bilo da je ranije smijenjen. Adžem ako ostane, nema od njih ništa.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Zeljo92 » 22 okt 2017, 17:31

Djipke je uvijek papak bio.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

narodniheroj
Postovi: 1393
Pridružen/a: 19 okt 2015, 22:39
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la narodniheroj » 22 okt 2017, 17:39

Vratnik10 je napisao/la:Ovo je go bio garant, ovu ligu fakat treba prestat pratit dok mozda SIPA ne zadje u savez i klubove i napravi detaljnu istragu ko i sta i pojedine opali po usima. Da se razumijemo nisam protiv Zelje sad da nesto mrzim ali prvo ponisten go GOSKU pa ovo, penali gdje ih nidje nema na drugim utakmicama dok se drugima ne sude...Ma lakrdija ziva. Da raja ovo trpi meni nije jasno. :oops:

:urnebes: :urnebes:
:rol: :rol:
Pa mi se sinoć radujemo njihovoj pobjedi a vidi danas kako plaču što smo mi razvalili graničare :lol: :lol:

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3106
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la HordasOdMalena » 22 okt 2017, 17:41

narodniheroj je napisao/la:
Vratnik10 je napisao/la:Ovo je go bio garant, ovu ligu fakat treba prestat pratit dok mozda SIPA ne zadje u savez i klubove i napravi detaljnu istragu ko i sta i pojedine opali po usima. Da se razumijemo nisam protiv Zelje sad da nesto mrzim ali prvo ponisten go GOSKU pa ovo, penali gdje ih nidje nema na drugim utakmicama dok se drugima ne sude...Ma lakrdija ziva. Da raja ovo trpi meni nije jasno. :oops:

:urnebes: :urnebes:
:rol: :rol:
Pa mi se sinoć radujemo njihovoj pobjedi a vidi danas kako plaču što smo mi razvalili graničare :lol: :lol:
Ko te tjera da se radujes bilo cijoj pobjedi?
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15843
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la svrakino1921 » 22 okt 2017, 17:52

mi smo sad prvi favoriti za titulu i odmah uzbuna Zeljovci samo polako i pametno.

Avatar
escobarpablo
Postovi: 1489
Pridružen/a: 15 feb 2017, 18:21
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la escobarpablo » 22 okt 2017, 17:55

Eisenbahner1921 je napisao/la:
escobarpablo je napisao/la:Ma jok nije prešla, računa se tek u mrežu kad udari :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

FK SDA :lol:
Svaka cast kolega, vi ste se bolje izrazili. Racuna se tek kad udari u mrezu !
Pisite cesce, treba nam vise takvih forumasa.
Drago mi je da se slažeš sa mojim postom. Uzdravlje!
FK Sarajevo 1946
Šampioni: 1967, 1985, 1999, 2007, 2015.
Osvajači kupa: 1997, 1998, 2002, 2005, 2014.
Osvajači super-kupa: 1997.

Impregnate pussys from Charity Field, and fuck their grandmothers!

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3106
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la HordasOdMalena » 22 okt 2017, 17:58

svrakino1921 je napisao/la:mi smo sad prvi favoriti za titulu i odmah uzbuna Zeljovci samo polako i pametno.
Po cemu to? Pa niste uzeli ni prvog ni drugog na tabeli, a prvi ste favoriti. :lol: :lol: :lol:
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Vratnik10 » 22 okt 2017, 18:00

narodniheroj je napisao/la:
Vratnik10 je napisao/la:Ovo je go bio garant, ovu ligu fakat treba prestat pratit dok mozda SIPA ne zadje u savez i klubove i napravi detaljnu istragu ko i sta i pojedine opali po usima. Da se razumijemo nisam protiv Zelje sad da nesto mrzim ali prvo ponisten go GOSKU pa ovo, penali gdje ih nidje nema na drugim utakmicama dok se drugima ne sude...Ma lakrdija ziva. Da raja ovo trpi meni nije jasno. :oops:

:urnebes: :urnebes:
:rol: :rol:
Pa mi se sinoć radujemo njihovoj pobjedi a vidi danas kako plaču što smo mi razvalili graničare :lol: :lol:
Niste ih razvalili, jesmol gledali istu utakmicu? Da ste ih razvalili sve bi to bilo u redu ali ne mogu da se otmem dojmu da vam je ova tekma nasteljena...

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la belosevic28 » 22 okt 2017, 18:03

Bezze dramite zbog dva ponistena pogotka GOSK-a...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

narodniheroj
Postovi: 1393
Pridružen/a: 19 okt 2015, 22:39
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la narodniheroj » 22 okt 2017, 18:07

Ah lijepog popodneva :kafa:

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 22 okt 2017, 18:08

narodniheroj je napisao/la:
Vratnik10 je napisao/la:Ovo je go bio garant, ovu ligu fakat treba prestat pratit dok mozda SIPA ne zadje u savez i klubove i napravi detaljnu istragu ko i sta i pojedine opali po usima. Da se razumijemo nisam protiv Zelje sad da nesto mrzim ali prvo ponisten go GOSKU pa ovo, penali gdje ih nidje nema na drugim utakmicama dok se drugima ne sude...Ma lakrdija ziva. Da raja ovo trpi meni nije jasno. :oops:

:urnebes: :urnebes:
:rol: :rol:
Pa mi se sinoć radujemo njihovoj pobjedi a vidi danas kako plaču što smo mi razvalili graničare [emoji38] [emoji38]
Ne radujete se vi radi nas nego radi drona i zastave tzv. HB, i radi toga što ste prišli na tri boda Zrinji zbog naše pobjede. Normalno da je nama krivo što ste nepošteno slavili i ostali na +5 a trebalo bit +3.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Virtu4l » 22 okt 2017, 18:10

Kme kme
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
HajdeZeljozabiGol
Postovi: 737
Pridružen/a: 30 sep 2016, 09:42
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la HajdeZeljozabiGol » 22 okt 2017, 18:12

znaci sad zrinjski i siroki a mi kuci sa Mladosti :cool: pa Vitez gostujuca...pa derbi.... :opaopa:
Željo1921
Prije 95 godine rođen je Željo, najtrofejniji bh. klub!!!!

Tesko je biti pitar ;) ;)

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15843
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la svrakino1921 » 22 okt 2017, 18:12

HordasOdMalena je napisao/la:
svrakino1921 je napisao/la:mi smo sad prvi favoriti za titulu i odmah uzbuna Zeljovci samo polako i pametno.
Po cemu to? Pa niste uzeli ni prvog ni drugog na tabeli, a prvi ste favoriti. :lol: :lol: :lol:
To sto kazes je tacno i istinito cinjenicno al je isto tacno i istinito i cinjenicno da nemoramo mi njih pobjediti dabi uzeli titulu,pricaju stariji u bivsoj drzavi bila neka zvezda kazu uzimala titule kad je htjela sa krilaticom titule se uzimaju na malim utakmicama sa malim klubovima kazu imala svoje filijale...... i tako sta ces.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 22 okt 2017, 18:17

HordasOdMalena je napisao/la:
svrakino1921 je napisao/la:mi smo sad prvi favoriti za titulu i odmah uzbuna Zeljovci samo polako i pametno.
Po cemu to? Pa niste uzeli ni prvog ni drugog na tabeli, a prvi ste favoriti. [emoji38] [emoji38] [emoji38]
Mađari su lani imali negativan omjer s konama, nijednom ih nisu uzeli, pa su završili ispred. Ne mora to značit. Al ne mogu kone bit favoriti za titulu dok ovako pobjeđuju, ovo je igra bez glave i repa, i oni to znaju. U ovom trenutku i mi i Zrinja igramo ljepši fudbal, samo što smo se mi previše zayebali na početku.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Osim13 » 22 okt 2017, 18:21

Nadam se da će savez reagovati, onako navlačenje Gošku dugo nije viđeno, al džaba ne mogu nam ni sudije ništa.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Derdiyok » 22 okt 2017, 18:22

skoroalen je napisao/la:
HordasOdMalena je napisao/la:
svrakino1921 je napisao/la:mi smo sad prvi favoriti za titulu i odmah uzbuna Zeljovci samo polako i pametno.
Po cemu to? Pa niste uzeli ni prvog ni drugog na tabeli, a prvi ste favoriti. [emoji38] [emoji38] [emoji38]
Mađari su lani imali negativan omjer s konama, nijednom ih nisu uzeli, pa su završili ispred. Ne mora to značit. Al ne mogu kone bit favoriti za titulu dok ovako pobjeđuju, ovo je igra bez glave i repa, i oni to znaju. U ovom trenutku i mi i Zrinja igramo ljepši fudbal, samo što smo se mi previše zayebali na početku.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Da pitaš LeMdrića, po njegovom je već slave :lol:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Pantelija
Postovi: 12870
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Pantelija » 22 okt 2017, 18:23

Lprosle sezone su se zeznuli, ove sezone ne pomišljaju da.nesto prepuste slučaju :D
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 22 okt 2017, 18:24

Derdiyok je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:
HordasOdMalena je napisao/la: Po cemu to? Pa niste uzeli ni prvog ni drugog na tabeli, a prvi ste favoriti. [emoji38] [emoji38] [emoji38]
Mađari su lani imali negativan omjer s konama, nijednom ih nisu uzeli, pa su završili ispred. Ne mora to značit. Al ne mogu kone bit favoriti za titulu dok ovako pobjeđuju, ovo je igra bez glave i repa, i oni to znaju. U ovom trenutku i mi i Zrinja igramo ljepši fudbal, samo što smo se mi previše zayebali na početku.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Da pitaš LeMdrića, po njegovom je već slave [emoji38]
Priča se da je Lemdara bio na koncertu Plavog Orkestra u augustu, mislio da su se Manejaci skupili. Htio da povede navijanje al ga Loša otjer'o s bine.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

narodniheroj
Postovi: 1393
Pridružen/a: 19 okt 2015, 22:39
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la narodniheroj » 22 okt 2017, 18:25

Po mom mišljenju kone prelijepo igraju i apsolutno zasluženo su smanjili zaostatak nad Željom na 5 bodova :kafa:

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: CentralTMustvariHZ87, Dariovfc i 30 gostiju.