PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
Hirurg
Postovi: 101
Pridružen/a: 22 nov 2017, 22:34
Lokacija: Hz
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Hirurg » 14 dec 2017, 13:48

Pjeva ovaj ko da je pod istragom. Ljudi mu u povjerenju kažu info ili završe nešto 'ispod stola' a on ih uvali.
1946

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Evander » 14 dec 2017, 13:50

Virtu4l je napisao/la:Ja nikada ne lažem.

Zabranjeno je reći da si im kmečao na FB. :mrgreen:
Lazes i to kao pas.
Pominjanje privatnih poruka, oktivanje identiteta, da se navodno neko nekom obracao na FB (sto implicira da ti navodno znas neciji identitet), otkirvas da sa administartorima privatno pricas o drugim forumasima i da ti oni prenose informaicije. To nije zabranjeno na ovom forumu?

Molim moderaciju da odgovori na ovom pitanje. Ja sam pomno procitao pravila ovog foruma i priznajem da sam ih i sam nebrojno puta krsio, za sta nisam bio adekvatno sankcionisan svaki put.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61432
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Virtu4l » 14 dec 2017, 13:52

A ne mogu više majke mi :rol: :rol:

Evo obraćam se na FB, Neandertalcu, delinju, jokeru, sabinju, Zeljo92, irfi, Marsalu, Ajzei, i još jedno 15 forumaša i forumašica ( :mrgreen: ).

Sad sam prekršio pravila :urnebes:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Evander » 14 dec 2017, 13:55

Neko od njih je administrator ili uposlenik ovog portala?

Da sumiram jos jednom. Neko se obrati ovom portalu sa pohvalom, zalobom, nebitno. Oni tebi to prenose? Ko si ba ti?
I ti jos javno to pominjes?
Ako si ogranicen da skontas sta je tu neregularno, onda je to tvoj problem.

MOLIM ADMINISTRACIJU DA SE OCITUJE O OVOME. DA LI SVE MAILOVE KOJE IM NEKO POSALJE, PROSLIJEDE VIRTUALU I RADI CEGA TO RADE?

Ako rade, svako od nas ima pravo da ih tuzi, jer bi privatni podaci trebali ostati privatni, to je naglaseno prilikom nasih prijava ovdje.

DA LI I RADI CEGA ADMINISTRACIJA VIRTUALU OTKRIVA IDENTITETE FORUMASA?

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la admin » 14 dec 2017, 13:57

Evander je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Ja nikada ne lažem.

Zabranjeno je reći da si im kmečao na FB. :mrgreen:
Lazes i to kao pas.
Pominjanje privatnih poruka, oktivanje identiteta, da se navodno neko nekom obracao na FB (sto implicira da ti navodno znas neciji identitet), otkirvas da sa administartorima privatno pricas o drugim forumasima i da ti oni prenose informaicije. To nije zabranjeno na ovom forumu?

Molim moderaciju da odgovori na ovom pitanje. Ja sam pomno procitao pravila ovog foruma i priznajem da sam ih i sam nebrojno puta krsio, za sta nisam bio adekvatno sankcionisan svaki put.
zabranjeno je na našem forumu napisati npr. Evander je Hamo Hamić. Nije zabranjeno znati ko je Evander i razmjenjivati poruke s njim na Facebooku (pogotovo ako se Evander na to nije požalio).

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61432
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Virtu4l » 14 dec 2017, 13:57

Pa ovo si mi ti prenio, nemoj da lijepim screenshots :lol:

Vidi ga što se uzbudio :rol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Evander » 14 dec 2017, 13:58

admin je napisao/la:
Evander je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Ja nikada ne lažem.

Zabranjeno je reći da si im kmečao na FB. :mrgreen:
Lazes i to kao pas.
Pominjanje privatnih poruka, oktivanje identiteta, da se navodno neko nekom obracao na FB (sto implicira da ti navodno znas neciji identitet), otkirvas da sa administartorima privatno pricas o drugim forumasima i da ti oni prenose informaicije. To nije zabranjeno na ovom forumu?

Molim moderaciju da odgovori na ovom pitanje. Ja sam pomno procitao pravila ovog foruma i priznajem da sam ih i sam nebrojno puta krsio, za sta nisam bio adekvatno sankcionisan svaki put.
zabranjeno je reći npr. Evander je Hamo Hamić. Nije zabranjeno znati ko je Evander i razmjenjivati poruke s njim na Facebooku (pogotovo ako se Evander na to nije požalio).
Da li je zabranjeno da ti Muji Mujicu kazes da je Hamo Hamic Evander i da ti je i sta ti je posao na mail koji je postavljen na portalu?

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la admin » 14 dec 2017, 14:01

Evander je napisao/la:Neko od njih je administrator ili uposlenik ovog portala?

Da sumiram jos jednom. Neko se obrati ovom portalu sa pohvalom, zalobom, nebitno. Oni tebi to prenose? Ko si ba ti?
I ti jos javno to pominjes?
Ako si ogranicen da skontas sta je tu neregularno, onda je to tvoj problem.

MOLIM ADMINISTRACIJU DA SE OCITUJE O OVOME. DA LI SVE MAILOVE KOJE IM NEKO POSALJE, PROSLIJEDE VIRTUALU I RADI CEGA TO RADE?

Ako rade, svako od nas ima pravo da ih tuzi, jer bi privatni podaci trebali ostati privatni, to je naglaseno prilikom nasih prijava ovdje.

DA LI I RADI CEGA ADMINISTRACIJA VIRTUALU OTKRIVA IDENTITETE FORUMASA?

ne proslijedimo ni jedan.
ni virtualu, a ni nekom drugom.

Mada, ne vidim što ne bismo to mogli raditi, obzirom da se ni na koji način ne obavezujemo da ćemo čuvati privatnost mailova koje dobijamo. A da budem iskren, niti ih dobijamo nešto mnogo, niti su kome zanimljivi, niti ih u 99% slučajeva želimo dobijati (obično su to neke uvrede i gluposti tipa: vi mrzite Bayern i samo hvalite Ronalda).

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Evander » 14 dec 2017, 14:01

Virtu4l je napisao/la:Pa ovo si mi ti prenio, nemoj da lijepim screenshots :lol:

Vidi ga što se uzbudio :rol:
Uvalio si ljude koji rade ovdje. Izofirao si ih da ti iz ko zna kojih razloga prenose informacije. Sta onda mi ostali ovdje radimo?
Jeftin nacin pokusaja peglanja situacije.

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Evander » 14 dec 2017, 14:03

admin je napisao/la:
Evander je napisao/la:Neko od njih je administrator ili uposlenik ovog portala?

Da sumiram jos jednom. Neko se obrati ovom portalu sa pohvalom, zalobom, nebitno. Oni tebi to prenose? Ko si ba ti?
I ti jos javno to pominjes?
Ako si ogranicen da skontas sta je tu neregularno, onda je to tvoj problem.

MOLIM ADMINISTRACIJU DA SE OCITUJE O OVOME. DA LI SVE MAILOVE KOJE IM NEKO POSALJE, PROSLIJEDE VIRTUALU I RADI CEGA TO RADE?

Ako rade, svako od nas ima pravo da ih tuzi, jer bi privatni podaci trebali ostati privatni, to je naglaseno prilikom nasih prijava ovdje.

DA LI I RADI CEGA ADMINISTRACIJA VIRTUALU OTKRIVA IDENTITETE FORUMASA?

ne proslijedimo ni jedan.
ni virtualu, a ni nekom drugom.

Mada, ne vidim što ne bismo to mogli raditi, obzirom da se ni na koji način ne obavezujemo da ćemo čuvati privatnost mailova koje dobijamo. A da budem iskren, niti ih dobijamo nešto mnogo, niti su kome zanimljivi, niti ih u 99% slučajeva želimo dobijati (obično su to neke uvrede i gluposti tipa: vi mrzite Bayern i samo hvalite Ronalda).
Drugim rijecima, Vitrutal laze da je neko vama slao mailove ili pisao na FB?
U sustini, ako ne garantujete sigurnost necijeg identiteta i ako postoji promil sanse da na prijatejskoj osnovi drugim forumasima prenosite sta neko vama pise (pohvale/kritike..), onda je ovo moj zadnji post na ovom forumu.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61432
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Virtu4l » 14 dec 2017, 14:04

Hoćeš li da zalijepim ono kad si prijetio uredniku ovog portala da ćeš mu se krvi napiti i da ćeš mu do gazde doći, tj. da mu slobodno prenesem. :mrgreen:

Evo, ako admin odobri, postaviću :kafa:
Evribadi sej Željo
Željoooo

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la admin » 14 dec 2017, 14:06

Evander je napisao/la:
Da li je zabranjeno da ti Muji Mujicu kazes da je Hamo Hamic Evander i da ti je i sta ti je posao na mail koji je postavljen na portalu?
nisam siguran na šta se ti pališ, moderatori ti uopšte nemaju pristup mailovima koje ti pošalješ na adresu portala. Ja imam, a nisam vidio neki mail koji bih s tobom povezao, da budem iskren. A virtualu ne znam ni ime ni adresu niti zelim da znam (ni tvoje, a ni njegovo).

Ako imaš neku konkretnu pritužbu, bilo bi mi drago da mi to kažeš na PP, da vidimo jel neko zaista nešto zloupotrijebio.

uletih u ovu vašu priču, možda sam šta i propustio pa ne kontam šta je u stvari problem.

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la admin » 14 dec 2017, 14:08

Virtu4l je napisao/la:Hoćeš li da zalijepim ono kad si prijetio uredniku ovog portala da ćeš mu se krvi napiti i da ćeš mu do gazde doći, tj. da mu slobodno prenesem. :mrgreen:

Evo, ako admin odobri, postaviću :kafa:
odobravam samo ako je na javnom dijelu foruma to pisalo. ako je PP to ne odobravam. Nema ljepljenja privatnih poruka, osim ako vam neko ne prijeti, pa to lijepite meni da ga sankcionišem.

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Evander » 14 dec 2017, 14:09

Virtu4l je napisao/la:Hoćeš li da zalijepim ono kad si prijetio uredniku ovog portala da ćeš mu se krvi napiti i da ćeš mu do gazde doći, tj. da mu slobodno prenesem. :mrgreen:

Evo, ako admin odobri, postaviću :kafa:
Vidi, imam u zivotu puno bitnijih stvari od foruma. Ne zelim vrijeme gubiti na tebe i tebi slicne nebitne likove u mom zivotu. NIti me mozes iznervirati niti ista slicno. A upravo sam radi tebe i radi gluposti, zapostavio posao na kojem sam trenutno.
To sebi vise ne zelim da dozvoli. Kad u obzir uzmem dodatno i odgovor admina iznad, dolazim do zakljucka da je ovo moj zadnji post na ovom forumu.
Zivi vi meni i zdravi svi bili.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61432
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Virtu4l » 14 dec 2017, 14:12

Jedan pitar manje. :rol:
skoroalen je napisao/la:.
Javi se izdajniče, sad si ti na redu.
Evribadi sej Željo
Željoooo

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la admin » 14 dec 2017, 14:14

Evander je napisao/la:
admin je napisao/la:
Evander je napisao/la:Neko od njih je administrator ili uposlenik ovog portala?

Da sumiram jos jednom. Neko se obrati ovom portalu sa pohvalom, zalobom, nebitno. Oni tebi to prenose? Ko si ba ti?
I ti jos javno to pominjes?
Ako si ogranicen da skontas sta je tu neregularno, onda je to tvoj problem.

MOLIM ADMINISTRACIJU DA SE OCITUJE O OVOME. DA LI SVE MAILOVE KOJE IM NEKO POSALJE, PROSLIJEDE VIRTUALU I RADI CEGA TO RADE?

Ako rade, svako od nas ima pravo da ih tuzi, jer bi privatni podaci trebali ostati privatni, to je naglaseno prilikom nasih prijava ovdje.

DA LI I RADI CEGA ADMINISTRACIJA VIRTUALU OTKRIVA IDENTITETE FORUMASA?

ne proslijedimo ni jedan.
ni virtualu, a ni nekom drugom.

Mada, ne vidim što ne bismo to mogli raditi, obzirom da se ni na koji način ne obavezujemo da ćemo čuvati privatnost mailova koje dobijamo. A da budem iskren, niti ih dobijamo nešto mnogo, niti su kome zanimljivi, niti ih u 99% slučajeva želimo dobijati (obično su to neke uvrede i gluposti tipa: vi mrzite Bayern i samo hvalite Ronalda).
Drugim rijecima, Vitrutal laze da je neko vama slao mailove ili pisao na FB?
U sustini, ako ne garantujete sigurnost necijeg identiteta i ako postoji promil sanse da na prijatejskoj osnovi drugim forumasima prenosite sta neko vama pise (pohvale/kritike..), onda je ovo moj zadnji post na ovom forumu.
meni se čini da miješaš kruške i jabuke.

mi garantujemo sigurnost identiteta forumaša na forumu. I to onoliko koliko je to u našoj moći - znači mi nećemo otkriti podatke koje ste ostavili pri registraciji, a ako primjetimo da neko otkriva neke vaše podatke, to ćemo pobrisati čim to primjetimo.

Mailovi su sasvim druga stvar, nemaju veze s forumom.
Generalno govoreći, nećemo nikome otkrivati ni šta nam stiže u mailovima (niti ima potrebe, niti koga interesuju, niti nam šta posebno zanimljivo i stiže), ali to nema nikakve veze s forumom. Tu se ništa ne obavezujemo. Nemoj slati mailove ako se bojiš da će neko saznati ko si.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 14 dec 2017, 14:20

Virtu4l je napisao/la:Jedan pitar manje. :rol:
skoroalen je napisao/la:.
Javi se izdajniče, sad si ti na redu.
Hajd prijatelju na šake. :urnebes:
Moj identitet ne zna niko, mene ne možeš otjerat na taj način. :tralala:

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Derdiyok » 14 dec 2017, 14:22

Za jednog skorualena ubicemo sto virtuala.

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61432
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Virtu4l » 14 dec 2017, 14:25

Ne znaš ti kako radi ss.ba prepucavanja investigejšn, bolan pa oni su aldina otkrili, to ti je otkriće u rangu ubistva JFK.
Derdiyok je napisao/la:Za jednog skorualena ubicemo sto virtuala.
:rol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Hirurg
Postovi: 101
Pridružen/a: 22 nov 2017, 22:34
Lokacija: Hz
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Hirurg » 14 dec 2017, 14:29

Otkrili su i tebe. Imam sačuvanu negdje onu tvoju sliku, za svaki slučaj. :kafa:
1946

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: bagniadiluca, FCUM, Kamaga11, StarmoCity i 45 gostiju.