PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Beduin » 24 avg 2017, 18:12

skoroalen je napisao/la:@Osim13 @Rokoko87 Grazie :thumbup: :wave:
Divi jest mu drago. Jesil u spomenar utefterio ovaj trenutak ili si screenshot pohranio na externi disk? :urnebes:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 24 avg 2017, 18:15

Beduin je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:@Osim13 @Rokoko87 Grazie :thumbup: :wave:
Divi jest mu drago. Jesil u spomenar utefterio ovaj trenutak ili si screenshot pohranio na externi disk? :urnebes:
Oboje. Plus sam isprint'o sliku u 1000 kopija i dijelim po gradu. Jednu sam uradio na A0 format i nju ću na zid u sobi okačit. Sad ću i na avatar stavit ovo a u potpis njihova dva posta.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la TobeYarabi » 24 avg 2017, 18:16

ŠOKANTNO | Muškarac silovao psa u Zenici, građani ogorčeni.
Pročitajte više na: http://****/lokalne-vijesti/zenicko- ... i-ogorceni
u zenici usred mraka, yebo rob manijaka

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Beduin » 24 avg 2017, 18:26

skoroalen je napisao/la:
Beduin je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:@Osim13 @Rokoko87 Grazie :thumbup: :wave:
Divi jest mu drago. Jesil u spomenar utefterio ovaj trenutak ili si screenshot pohranio na externi disk? :urnebes:
Oboje. Plus sam isprint'o sliku u 1000 kopija i dijelim po gradu. Jednu sam uradio na A0 format i nju ću na zid u sobi okačit. Sad ću i na avatar stavit ovo a u potpis njihova dva posta.
Ako na Fb ne objavis da ih volis onda si nista. Onaj ce ti odmah poslati smajlic kako skida gace i nudi ti se. :urnebes:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
avenija
Postovi: 13598
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la avenija » 24 avg 2017, 18:28

TobeYarabi je napisao/la:
ŠOKANTNO | Muškarac silovao psa u Zenici, građani ogorčeni.
Pročitajte više na: http://****/lokalne-vijesti/zenicko- ... i-ogorceni
u zenici usred mraka, yebo rob manijaka
:rol: :rol: :rol:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 24 avg 2017, 18:28

Beduin je napisao/la:Ako na Fb ne objavis da ih volis onda si nista. Onaj ce ti odmah poslati smajlic kako skida gace i nudi ti se. :urnebes:
Ma profilna i naslovna odmah ide, kakav status. A nema potrebe da mi se iko nudi, nema kod nas u Sarajevu ped.erluka k'o u vašim provincijama. Evo, u Zenici pse siluju, zar je svijet van Šehera toliko grozan?
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 24 avg 2017, 18:44

Beduin je napisao/la:Velez poput Zelje, popusice svakome samo da ga predstave i privole kao njihovog "clana". Sve za prosjacenje i sergiju.

Samo cekam jos istog igraca u oba tabora, u fazonu nihov clan, ljubav od malih nogu oba kluba.
Brate Velez u drugoj ligi ima 1200 clanova za mjesec ipo. Sloboda u istoriji nikad nije imala vise od 1000 clanskih pa ni prije 2 godine kad ste se borili za titulu. O prosenju necemo jer kad vi isprosite izmedju sebe autobus semafor krov stolice pomocni teren ili kao Zeljo istok koji je napravio javite se. Do tada puno srece brato u vasem galantnom koracanju kroz istoriju sa zašivenim dzepovima
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
avenija
Postovi: 13598
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la avenija » 24 avg 2017, 18:45

skoroalen je napisao/la: nema kod nas u Sarajevu ped.erluka
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Beduin » 24 avg 2017, 18:51

skoroalen je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Ako na Fb ne objavis da ih volis onda si nista. Onaj ce ti odmah poslati smajlic kako skida gace i nudi ti se. :urnebes:
Ma profilna i naslovna odmah ide, kakav status. A nema potrebe da mi se iko nudi, nema kod nas u Sarajevu ped.erluka k'o u vašim provincijama. Evo, u Zenici pse siluju, zar je svijet van Šehera toliko grozan?
Vi i p3derluk? Ma kaaakvi, dje ces u isti kos vas staviti. Pa kaze:
Oko četrdeset građana Sarajeva okupilo se večeras ispred zgrade Ambasade Hrvatske u BiH kako bi dalo podršku LGBT osobama iz Hrvatske. Okupljanje je uslijedilo nakon napada na jedan od noćnih klubova u Zagrebu gdje su LGBT osobe održavale zabavu.
Zar se stidis sto izlazis u "Pussy Galore" lokal? :urnebes:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Virtu4l » 24 avg 2017, 18:57

NeretvanskaPastrmka je napisao/la: Do tada puno srece brato u vasem galantnom koracanju kroz istoriju sa zašivenim dzepovima
Tačdaun :kafa:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 24 avg 2017, 18:58

Beduin je napisao/la:Vi i p3derluk? Ma kaaakvi, dje ces u isti kos vas staviti. Pa kaze:
Oko četrdeset građana Sarajeva okupilo se večeras ispred zgrade Ambasade Hrvatske u BiH kako bi dalo podršku LGBT osobama iz Hrvatske. Okupljanje je uslijedilo nakon napada na jedan od noćnih klubova u Zagrebu gdje su LGBT osobe održavale zabavu.
Zar se stidis sto izlazis u "Pussy Galore" lokal? :urnebes:
Jbg, ovakvi incidenti su sastavni dio jedne metropole, vi iz provincija to ne možete znat'. A ovih 40 iz grada od skoro pola miliona stanovnika je nezapaženo, manje od 0,01% al' eto.
I ne znam što si mi se nakačio na post bezveze, kao i onaj @avenija. Nigdje tebe nisam spomenuo, ne znam ni ko si na ovom forumu ni kojoj "strani" pripadaš, a počeo si ovdje vrijeđat. Razumijem ja da pucate od kompleksa prema glavnom gradu al' nađi nekog drugog pa istresaj frustracije, imam ja i pametnijeg posla. Budi pozdravljen. :wave:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Beduin » 24 avg 2017, 19:01

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Velez poput Zelje, popusice svakome samo da ga predstave i privole kao njihovog "clana". Sve za prosjacenje i sergiju.

Samo cekam jos istog igraca u oba tabora, u fazonu nihov clan, ljubav od malih nogu oba kluba.
Brate Velez u drugoj ligi ima 1200 clanova za mjesec ipo. Sloboda u istoriji nikad nije imala vise od 1000 clanskih pa ni prije 2 godine kad ste se borili za titulu. O prosenju necemo jer kad vi isprosite izmedju sebe autobus semafor krov stolice pomocni teren ili kao Zeljo istok koji je napravio javite se. Do tada puno srece brato u vasem galantnom koracanju kroz istoriju sa zašivenim dzepovima
Ma dobro tebra, to jest da vise imate clanova nego na stadion sto vas dodje.

Uceraj mu kad mi ne znamo ispruziti ruku i suzu pustiti, j3be nas taj ponos koji nam je glave dosao.


@SkoroAlen - de ti meni reci prvo sta znaci metropola? Nemoj bolan, ima ljudi iz velikih gradova koji ovo citaju, zagrcnut ce se dok jedu.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 24 avg 2017, 19:06

Beduin je napisao/la:Ma dobro tebra, to jest da vise imate clanova nego na stadion sto vas dodje.

Uceraj mu kad mi ne znamo ispruziti ruku i suzu pustiti, j3be nas taj ponos koji nam je glave dosao.


@SkoroAlen - de ti meni reci prvo sta znaci metropola? Nemoj bolan, ima ljudi iz velikih gradova koji ovo citaju, zagrcnut ce se dok jedu.
Metropola je veliki grad ili urbana sredina koja je značajan ekonomski, politički, i kulturni centar države ili regije, kao i važno središte za regionalne ili međunarodne veze, trgovinu i komunikacije. Pojam je porijeklom grčki i označava "maternji grad" kolonije (u antičkom smislu), što bi značilo grad koji šalje naseljenike. Ovo je naknadno generalizirano kao grad koji označava centar za određenu aktivnost, ili bilo koji veliki važan grad nacije.
By wikipedia.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 24 avg 2017, 19:08

Beduin je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Velez poput Zelje, popusice svakome samo da ga predstave i privole kao njihovog "clana". Sve za prosjacenje i sergiju.

Samo cekam jos istog igraca u oba tabora, u fazonu nihov clan, ljubav od malih nogu oba kluba.
Brate Velez u drugoj ligi ima 1200 clanova za mjesec ipo. Sloboda u istoriji nikad nije imala vise od 1000 clanskih pa ni prije 2 godine kad ste se borili za titulu. O prosenju necemo jer kad vi isprosite izmedju sebe autobus semafor krov stolice pomocni teren ili kao Zeljo istok koji je napravio javite se. Do tada puno srece brato u vasem galantnom koracanju kroz istoriju sa zašivenim dzepovima
Ma dobro tebra, to jest da vise imate clanova nego na stadion sto vas dodje.

Uceraj mu kad mi ne znamo ispruziti ruku i suzu pustiti, j3be nas taj ponos koji nam je glave dosao.


@SkoroAlen - de ti meni reci prvo sta znaci metropola? Nemoj bolan, ima ljudi iz velikih gradova koji ovo citaju, zagrcnut ce se dok jedu.
Nisi u pravu. Velez je prosloj sezoni pratilo 2500 ljudi a imali smo 1800 clanskih mada to nema nikakve veze jer npr jedan Hajduk ima 25000 clanova a prosjek im je 10000 po tekmi. Malo si se pogubio od rokanja dekanolom i prosenjem da vam se Azmir opet vrati. Kod nas je to ljubav i na taj nacin se pomaze. Haj ti brato svojim poslom i okani se Veleza koji je organizaciono i u svakom smislu 16 levela iznad vas. Yebote prije ste emisije ispuni mi zelju uveli humanitarni broj i skupili 240 maraka sa moje 4
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la irfo » 24 avg 2017, 19:10

Ko pravi jarac uletio ovaj beduin na temu, ne zna gdje udara
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
arelinho
Postovi: 16424
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la arelinho » 24 avg 2017, 19:12

irfo je napisao/la:Ko pravi jarac uletio ovaj beduin na temu, ne zna gdje udara
Pa on je jedini čovjek na forumu koji je svoju sliku stavio za avatar. Eno pogledaj dok nije uklonio.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 24 avg 2017, 19:20

arelinho je napisao/la:
irfo je napisao/la:Ko pravi jarac uletio ovaj beduin na temu, ne zna gdje udara
Pa on je jedini čovjek na forumu koji je svoju sliku stavio za avatar. Eno pogledaj dok nije uklonio.
Ubi ih kaze ponos tuzlanski . Otvorili humanitarni broj 2014 i skupili 240 maraka :urnebes: :urnebes: poziv bio 2 keke. Ja dva puta zovno :angel:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 24 avg 2017, 19:23

TobeYarabi je napisao/la:
Sarajlijica1946 je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Sta je slagao?
Ocekujes od mene da odobravam tonu fekalija po mom klubu! Bolan vi ste kmecali ovdje kad su vas prozivali dinastiju Ming. O cemu ti pricas,
ja ovom ''novinaru'' nabijem sve najmilije na kitu nasu pitarsku, sarajevsku..svu ostalu, mnogobrojnu rodbinu, mu srdacno podravljam :D
:lol:

Avatar
arelinho
Postovi: 16424
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la arelinho » 24 avg 2017, 19:24

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
arelinho je napisao/la:
irfo je napisao/la:Ko pravi jarac uletio ovaj beduin na temu, ne zna gdje udara
Pa on je jedini čovjek na forumu koji je svoju sliku stavio za avatar. Eno pogledaj dok nije uklonio.
Ubi ih kaze ponos tuzlanski . Otvorili humanitarni broj 2014 i skupili 240 maraka :urnebes: :urnebes: poziv bio 2 keke. Ja dva puta zovno :angel:
Ja zvao i niko mi se nije javio. :urnebes: :urnebes:

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Beduin » 24 avg 2017, 19:25

Sta kaze, mi prvi uveli humanitarni broj, a u prethodnom postu spominje skupljanje za bus, semafor i ostalo sta su uradili. Turci od vas preuzeli rijec "sergija", i on meni o moljakanju. Mada, vi tamo blize Rvatskoj ste se modernizovali, vi zicate, a ne moljakate. Nego brato, winstrol je sad u pitanju. :thumbup:
lamSe za grad mostova.


Cuj Irfe, dobricine. Nije ti ovo mekteb bolan, nego pl prepucavanja. Samo se opusti.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Amcho1, ANamelessGhoul, Direktorcic, Kaunas, Kmenkake, Licniznanstvenik, Meraak1921 i 65 gostiju.