PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
DelijaSaSevera
Postovi: 50
Pridružen/a: 19 dec 2017, 21:17
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la DelijaSaSevera » 20 dec 2017, 23:41

Ma ti bre pricas meni sta se u Beogradu najvise klopa. Dodji bre kod Radmila na Zvezdaru da vidis sta je pecena prasetina, usta ce sama da traze jos. O kakvim bre ti pljeskavicama pricas. Pa nije bre ovdje sirotinja, ovdje se pravo meso dere. Sta je bre tebi covece.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Virtu4l » 20 dec 2017, 23:41

Kad smo već kod Delija,
Najjači :rol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
DelijaSaSevera
Postovi: 50
Pridružen/a: 19 dec 2017, 21:17
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la DelijaSaSevera » 20 dec 2017, 23:43

Penaltiky je napisao/la:
marconato je napisao/la: Ma skontao sam na startu, samo mu malo otezavam posao :mrgreen:

Ne ide mu ovaj grb, opet se fura onaj stari. Pa onda izrazi itd...U Bg-u se najvise klopa pljeskavica, karadjordjeva itd. nikakva prsuta i sl..
Pitam ga i ja za parking pise gluposti, a koji je objekat u pitanju da naletim sljedeci put. Svet kobaja mi je zakletva.
Dodji bre odvest cu te na najbolju prasetinu na svetu. Dodji da vidis kako se prasetina pece i kakva se ovdje rakija pije. O kakvim bre vi pljeskavicama pricate. Da li ste vi normalni. Pa ja sam zadnji put pljeskavicu pojeo kad sam imao 14 godina. Da li ste vi normalni... :thumbdown:

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8158
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: RE: Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Stroj1946 » 20 dec 2017, 23:44

DelijaSaSevera je napisao/la: da i mi znamo kad dodjemo pa razvucemo transparent delije preko vaseg severa.
Kad mislite promjeniti to tursko ime ( il krv nije voda) i naziv kluba koji je simbol komunizma? :kafa:
Zadnja izmjena: Stroj1946, dana/u 20 dec 2017, 23:44, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Penaltiky » 20 dec 2017, 23:44

Cuj prasetina u BG pored Slavonije i Vojvodine, o RSu i cetnickim vukojebinama da ne pricam
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 20 dec 2017, 23:48

DelijaSaSevera je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:
marconato je napisao/la: Ma skontao sam na startu, samo mu malo otezavam posao :mrgreen:

Ne ide mu ovaj grb, opet se fura onaj stari. Pa onda izrazi itd...U Bg-u se najvise klopa pljeskavica, karadjordjeva itd. nikakva prsuta i sl..
Pitam ga i ja za parking pise gluposti, a koji je objekat u pitanju da naletim sljedeci put. Svet kobaja mi je zakletva.
Dodji bre odvest cu te na najbolju prasetinu na svetu. Dodji da vidis kako se prasetina pece i kakva se ovdje rakija pije. O kakvim bre vi pljeskavicama pricate. Da li ste vi normalni. Pa ja sam zadnji put pljeskavicu pojeo kad sam imao 14 godina. Da li ste vi normalni... [emoji107]
A sad imaš 14 i po godina.

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
DelijaSaSevera
Postovi: 50
Pridružen/a: 19 dec 2017, 21:17
Kontakt:

Re: RE: Re: PL prepucavanja

Post Postao/la DelijaSaSevera » 20 dec 2017, 23:48

Stroj1946 je napisao/la:
DelijaSaSevera je napisao/la: da i mi znamo kad dodjemo pa razvucemo transparent delije preko vaseg severa.
Kad mislite promjeniti to tursko ime ( il krv nije voda) i naziv kluba koji je simbol komunizma? :kafa:
Necemo da menjamo, zasto da menjamo. U toj turskoj cemo da se pripremamo za naredni deo sezone. I nasa mala crvena zvezda iz sarajeva ce s nama zajedno.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la marconato » 20 dec 2017, 23:49

Penaltiky je napisao/la:
marconato je napisao/la: Ma skontao sam na startu, samo mu malo otezavam posao :mrgreen:

Ne ide mu ovaj grb, opet se fura onaj stari. Pa onda izrazi itd...U Bg-u se najvise klopa pljeskavica, karadjordjeva itd. nikakva prsuta i sl..
Pitam ga i ja za parking pise gluposti, a koji je objekat u pitanju da naletim sljedeci put. Svet kobaja mi je zakletva.
Mislio sam na "Stepin vajat" zbog blizine stadiona..Odmah je na autokomandi u parkicu iza istocne tribine.
Virtu4l je napisao/la:Kad smo već kod Delija,
Najjači :rol:
Ova mi je jaca
Čuju čuju :rol:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
DelijaSaSevera
Postovi: 50
Pridružen/a: 19 dec 2017, 21:17
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la DelijaSaSevera » 20 dec 2017, 23:50

Penaltiky je napisao/la:Cuj prasetina u BG pored Slavonije i Vojvodine, o RSu i cetnickim vukojebinama da ne pricam
Ponudio sam ti bre sve sto trebas da imas za ugodan boravak. Za auto ne brini, a kad budes gladan najest cu te ja da ces traziti jos za puta da poneses. Nemoj molim te pljeskavice da spominjes. Jesi normalan bre, pa to je sirotinjska hrana.

Avatar
DelijaSaSevera
Postovi: 50
Pridružen/a: 19 dec 2017, 21:17
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la DelijaSaSevera » 20 dec 2017, 23:53

marconato je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:
marconato je napisao/la: Ma skontao sam na startu, samo mu malo otezavam posao :mrgreen:

Ne ide mu ovaj grb, opet se fura onaj stari. Pa onda izrazi itd...U Bg-u se najvise klopa pljeskavica, karadjordjeva itd. nikakva prsuta i sl..
Pitam ga i ja za parking pise gluposti, a koji je objekat u pitanju da naletim sljedeci put. Svet kobaja mi je zakletva.
Mislio sam na "Stepin vajat" zbog blizine stadiona..Odmah je na autokomandi u parkicu iza istocne tribine.
Virtu4l je napisao/la:Kad smo već kod Delija,
Najjači :rol:
Ova mi je jaca
Čuju čuju :rol:
To je to... Tako je. Poceli sta da razmisljate onako kako mi zamisljamo. Tako je bree.


Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Penaltiky » 21 dec 2017, 00:00

Koji medjedslika
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 21 dec 2017, 00:01

Hajd ba nisi više zanimljiv. Idi drkaj na Atletiko Madrid, i oni su crveno-bijeli a barem ti dolaze na Grbavicu, možeš ih uživo gledat. Gdje je @admin da čisti ovo?

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
DelijaSaSevera
Postovi: 50
Pridružen/a: 19 dec 2017, 21:17
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la DelijaSaSevera » 21 dec 2017, 00:03

skoroalen je napisao/la:Hajd ba nisi više zanimljiv. Idi drkaj na Atletiko Madrid, i oni su crveno-bijeli a barem ti dolaze na Grbavicu, možeš ih uživo gledat. Gdje je @admin da čisti ovo?

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Nadji mi post gde sam nekoga uvredio? Nisam ja kriv sto Zvezdu volis i sto se u Zvezdu kunes. Zvezda je ime sampiona ima nas dvesta miliona!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 21 dec 2017, 00:05

DelijaSaSevera je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Hajd ba nisi više zanimljiv. Idi drkaj na Atletiko Madrid, i oni su crveno-bijeli a barem ti dolaze na Grbavicu, možeš ih uživo gledat. Gdje je @admin da čisti ovo?

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Nadji mi post gde sam nekoga uvredio? Nisam ja kriv sto Zvezdu volis i sto se u Zvezdu kunes. Zvezda je ime sampiona ima nas dvesta miliona!
Jest, ima milijardu. Hajd razligu sad.

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

BitangaSaMejtasha
Postovi: 117
Pridružen/a: 13 dec 2017, 22:43
Lokacija: Mejtaš
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la BitangaSaMejtasha » 21 dec 2017, 00:11

Ma nije zanimljiv hebaji ga ja sam kontao bit ce dar mar veceras, kad ono nista :yawn:

Husrefe SRBINE DELIJE su uz tebe !

slika
Stara jesi debil, evo ti himna

https://www.youtube.com/watch?v=IXxlqXlurLY

Avatar
DelijaSaSevera
Postovi: 50
Pridružen/a: 19 dec 2017, 21:17
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la DelijaSaSevera » 21 dec 2017, 00:23

BitangaSaMejtasha je napisao/la:Ma nije zanimljiv hebaji ga ja sam kontao bit ce dar mar veceras, kad ono nista :yawn:

Husrefe SRBINE DELIJE su uz tebe !

slika
Postavli smo svog coveka na celo male crvene zvezdice. Promovisat cemo ih mi u svetu fudbala. Za njih realno niko nebi cuo nikada, ovako imaju priliku da se za njih bar nesto cuje.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MortemHz » 21 dec 2017, 00:25

Svaki je put na ovoj temi neki strumf bio brutalno ponizen pa evo i ti, omaklo ti se malo aa :urnebes: :tokralju:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
rasavoje
Postovi: 5128
Pridružen/a: 18 dec 2015, 23:23
Lokacija: made in PRC
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la rasavoje » 21 dec 2017, 00:48

Gori ste vi sto ga ne iskulirate. :kafa:
♥ ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje!

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la TobeYarabi » 21 dec 2017, 00:54

rasavoje je napisao/la:Gori ste vi sto ga ne iskulirate. :kafa:
jednom u 100 godina nam se pojavi musterija i ti bi da kuliramo..ne ide to tako

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.