PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

miden
Postovi: 1213
Pridružen/a: 14 feb 2015, 23:29
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la miden » 25 nov 2015, 18:10

zeka_tm87 je napisao/la:a misimovic i luca toni na lavor
Zekane, vas odbija Govedarica i Ordagic, pa ti stavi na vagu.
Das Ist Walter

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la 1922VFC1981 » 25 nov 2015, 18:10

Beduin je napisao/la:Pastrmka, hvala ti za nove jucerasnje uvrede i psovanje famelije meni i tuzlacima, barem ne budi curica pa u zatvorenoj tekiji da tako psujes i dokazujes koliki si kocijas, vec onda i javno pokazi kakav si smrad. Pokazi kakav si otac i cime ces sina uciti, kako se treba ponasati... nemoj da lijepim ovdje sve tvoje psovke koje sam dobio u vidu prentscreena kao dokaz.

A vidim i toliko si zaludjen Batvom da si 2 stranice mi posvetio, od silnih psovki do moljakanja da ti pisem tamo, iako ne pisem po vasim temama, pa si pokrenuo i akciju da me otkrijete :urnebes: sjetio se smrdo nekog tuzlaka sto im tamo pisao i sad uvjerio tekijase da sam to ja, banovat ce momka na pravdi Boga :urnebes: :urnebes:

Spustio sam sidro u tvom kalupu od glave i u toj silnoj supljini samo odzvanja rijec: Batva, Batva, Batva... yebo me svako ako ne kupis stan u Batvi i ofarbas fasadu u crveno-crnu boju.


PS. Hvala jos jednom na svim onim psovkama, a hvala i ovima koji su mi poslali materijal. Istocno-mostarska kultura, mora da su roditelji ponosni na svoju djecu
Kako se bola doticni beduin aka batva registrovao na nas forum i cita nas redovno,lijepi moje postove na ss.ba gdje psujem svima ahahahaha pa brato evo zalijepi i ovaj **** ti familiju sejacku u picku seljacino zutoglava ahahahaha sa tom zutom glavom i majmunolikom retardinarom rudarskom facom.
Cak zavidi Batvi i na izgledu, u toj depresiji sam sebe opisa od glave do pete. :urnebes:
Blago tebi s tvojom pameti..Jadna ti majka :)
#musvdg

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la SaltCityAttack » 25 nov 2015, 19:27

Beduin je napisao/la:Pastrmka, hvala ti za nove jucerasnje uvrede i psovanje famelije meni i tuzlacima, barem ne budi curica pa u zatvorenoj tekiji da tako psujes i dokazujes koliki si kocijas, vec onda i javno pokazi kakav si smrad. Pokazi kakav si otac i cime ces sina uciti, kako se treba ponasati... nemoj da lijepim ovdje sve tvoje psovke koje sam dobio u vidu prentscreena kao dokaz.

A vidim i toliko si zaludjen Batvom da si 2 stranice mi posvetio, od silnih psovki do moljakanja da ti pisem tamo, iako ne pisem po vasim temama, pa si pokrenuo i akciju da me otkrijete :urnebes: sjetio se smrdo nekog tuzlaka sto im tamo pisao i sad uvjerio tekijase da sam to ja, banovat ce momka na pravdi Boga :urnebes: :urnebes:

Spustio sam sidro u tvom kalupu od glave i u toj silnoj supljini samo odzvanja rijec: Batva, Batva, Batva... yebo me svako ako ne kupis stan u Batvi i ofarbas fasadu u crveno-crnu boju.


PS. Hvala jos jednom na svim onim psovkama, a hvala i ovima koji su mi poslali materijal. Istocno-mostarska kultura, mora da su roditelji ponosni na svoju djecu
Kako se bola doticni beduin aka batva registrovao na nas forum i cita nas redovno,lijepi moje postove na ss.ba gdje psujem svima ahahahaha pa brato evo zalijepi i ovaj **** ti familiju sejacku u picku seljacino zutoglava ahahahaha sa tom zutom glavom i majmunolikom retardinarom rudarskom facom.
Cak zavidi Batvi i na izgledu, u toj depresiji sam sebe opisa od glave do pete. :urnebes:

**** brate tog Pastrmku riba ko riba i nema dzaba takav nadimak haahahhaha.. ta ce jado jadni on i slicni njemu mogu da :guz: :guz: ...da bog da se utusio u neretvi :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 25 nov 2015, 19:29

joker90 je napisao/la:
MuhamedTM je napisao/la:Forum slabo funkcionise kad ova tema nije u punom pogonu.
Sacekaj vikend dok vas lupi Radnik ili nas Travnik pa cemo se meziti. :lolno:
Zašto se gradski derbi igra u Sarajevu? :?: :P
Životni saputnik! 1921

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Chinaglia » 25 nov 2015, 19:30

prava mostarska raja :lol:

ako je pastrmka rođeni mostarac, onda mi ih je žao, ako je ipak doselio u Mostar, oprošteno mu je

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la solinas » 25 nov 2015, 19:32

Pastrmka vrati magarcu glavu.oprosteno ti je
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la joker90 » 25 nov 2015, 19:44

Eisenbahner1921 je napisao/la:
joker90 je napisao/la:
MuhamedTM je napisao/la:Forum slabo funkcionise kad ova tema nije u punom pogonu.
Sacekaj vikend dok vas lupi Radnik ili nas Travnik pa cemo se meziti. :lolno:
Zašto se gradski derbi igra u Sarajevu? :?: :P
Bolji teren, a i cevapi.. :zviz:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 25 nov 2015, 19:50

Bolji teren, a i cevapi.. :zviz:[/quote]
Fino ste se povezali :P možda su došli gosti iz Travnika da vide kako je to fakultet završiti kod nas hehehe Recite im prije tekme da mogu najviše osvojiti 3 boda na ispitu :njanjanja:
Životni saputnik! 1921

Avatar
Ajzea
Postovi: 3649
Pridružen/a: 25 jul 2014, 23:44
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Ajzea » 25 nov 2015, 20:39

joker90 je napisao/la:
MuhamedTM je napisao/la:Forum slabo funkcionise kad ova tema nije u punom pogonu.
Sacekaj vikend dok vas lupi Radnik ili nas Travnik pa cemo se meziti. :lolno:
Pusti ti to, prestali smo se meziti kada smo vidjeli kako se jednima odnosno drugima vraća iste sedmice :lol:
Vi kako ste prestali, tako ste i proigrali :D
Za one dane kad smo svi ko jedno bili, pjevali Zelji pjesme i skupa pivo pili, ti dobro znaj da opet biće jednom tako, jer jug se nikad neće srušit tako lako !

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la joker90 » 25 nov 2015, 21:11

Ajzea je napisao/la:
joker90 je napisao/la:
MuhamedTM je napisao/la:Forum slabo funkcionise kad ova tema nije u punom pogonu.
Sacekaj vikend dok vas lupi Radnik ili nas Travnik pa cemo se meziti. :lolno:
Pusti ti to, prestali smo se meziti kada smo vidjeli kako se jednima odnosno drugima vraća iste sedmice :lol:
Vi kako ste prestali, tako ste i proigrali :D
Ako vas Radnik mlatne, ja cu onda zaobici ovu temu u sirokom luku, pa se mozda mogu i nadati dobrom rezultatu iz Listice. :lol:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
MuhamedTM
Postovi: 3209
Pridružen/a: 11 apr 2011, 00:03

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MuhamedTM » 25 nov 2015, 21:27

Ovde se meze ko becari samo 3-4 tima, ostali kokice I citaju.
MocMahale444


1921 BLEED BLUE

Avatar
Ajzea
Postovi: 3649
Pridružen/a: 25 jul 2014, 23:44
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Ajzea » 25 nov 2015, 21:33

MuhamedTM je napisao/la:Ovde se meze ko becari samo 3-4 tima, ostali kokice I citaju.
Pa pametni :lol: :lol: :lol:
Najkrvavije na ovoj temi je bilo kada su i Zeljo i Sarajevo bili u zoni ispadanja, kakav je to cirkus na ovoj temi bio :rol: :rol: :rol:
Za one dane kad smo svi ko jedno bili, pjevali Zelji pjesme i skupa pivo pili, ti dobro znaj da opet biće jednom tako, jer jug se nikad neće srušit tako lako !

Avatar
MuhamedTM
Postovi: 3209
Pridružen/a: 11 apr 2011, 00:03

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MuhamedTM » 25 nov 2015, 21:49

Ajzea je napisao/la:
MuhamedTM je napisao/la:Ovde se meze ko becari samo 3-4 tima, ostali kokice I citaju.
Pa pametni :lol: :lol: :lol:
Najkrvavije na ovoj temi je bilo kada su i Zeljo i Sarajevo bili u zoni ispadanja, kakav je to cirkus na ovoj temi bio :rol: :rol: :rol:
S konama nikad nije dosadno, neka ih bolje I oni nego tamo neki kaloša boys.

Kad smo vec kod kona posla mi rodjak na fb, neki nas ide na profile od lise ann I trolla. Postavlja slike pjeva pjesme.
Ljudi se ibrete ako je ko s foruma nek ohane loma :urnebes:
MocMahale444


1921 BLEED BLUE

sasistika
Postovi: 864
Pridružen/a: 03 jul 2014, 22:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la sasistika » 25 nov 2015, 22:00

Ajzea je napisao/la:
joker90 je napisao/la:
MuhamedTM je napisao/la:Forum slabo funkcionise kad ova tema nije u punom pogonu.
Sacekaj vikend dok vas lupi Radnik ili nas Travnik pa cemo se meziti. :lolno:
Pusti ti to, prestali smo se meziti kada smo vidjeli kako se jednima odnosno drugima vraća iste sedmice :lol:
Vi kako ste prestali, tako ste i proigrali :D
Bravo,bravo prvi sam se ja ušutio zbog instant karme,zavidne brzine.
Sarajevo bordo boja prva ljubav ti si moja

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 25 nov 2015, 22:55

a fino je podje*avat kad komšiji crkne krava :P
Životni saputnik! 1921

Avatar
Beduin
Postovi: 16343
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Beduin » 26 nov 2015, 11:56

1922VFC1981 je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Pastrmka, hvala ti za nove jucerasnje uvrede i psovanje famelije meni i tuzlacima, barem ne budi curica pa u zatvorenoj tekiji da tako psujes i dokazujes koliki si kocijas, vec onda i javno pokazi kakav si smrad. Pokazi kakav si otac i cime ces sina uciti, kako se treba ponasati... nemoj da lijepim ovdje sve tvoje psovke koje sam dobio u vidu prentscreena kao dokaz.

A vidim i toliko si zaludjen Batvom da si 2 stranice mi posvetio, od silnih psovki do moljakanja da ti pisem tamo, iako ne pisem po vasim temama, pa si pokrenuo i akciju da me otkrijete :urnebes: sjetio se smrdo nekog tuzlaka sto im tamo pisao i sad uvjerio tekijase da sam to ja, banovat ce momka na pravdi Boga :urnebes: :urnebes:

Spustio sam sidro u tvom kalupu od glave i u toj silnoj supljini samo odzvanja rijec: Batva, Batva, Batva... yebo me svako ako ne kupis stan u Batvi i ofarbas fasadu u crveno-crnu boju.


PS. Hvala jos jednom na svim onim psovkama, a hvala i ovima koji su mi poslali materijal. Istocno-mostarska kultura, mora da su roditelji ponosni na svoju djecu
Kako se bola doticni beduin aka batva registrovao na nas forum i cita nas redovno,lijepi moje postove na ss.ba gdje psujem svima ahahahaha pa brato evo zalijepi i ovaj **** ti familiju sejacku u picku seljacino zutoglava ahahahaha sa tom zutom glavom i majmunolikom retardinarom rudarskom facom.
Cak zavidi Batvi i na izgledu, u toj depresiji sam sebe opisa od glave do pete. :urnebes:
Blago tebi s tvojom pameti..Jadna ti majka :)
Kako moze biti jadna majka na uspjesna insana bola. :D Jadan li je onaj tvoj kocijas sto onako psuje, zar nije sramotno i jadno?

Priupitaj ga jel u onom njegovom praznom kostanom kalupu, zvanom Pastrmkina glava, i jutros odjekuje: Batva, Batva? Kod nas u Tuzli se to kaze da ga yebem u mozak, al' u negovom slucaju ja yebem u prazno. :urnebes:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Rinuka
Postovi: 2178
Pridružen/a: 23 sep 2015, 00:24
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Rinuka » 26 nov 2015, 15:33

Kod nas u Tuzli se to kaze da ga yebem u mozak, al' u negovom slucaju ja yebem u prazno. :urnebes:
:rol: :rol: :rol:
Ne mogu brate ja igrati za novac i slusati kako trebam igrati..Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme..
Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu!!! A.F. HASE

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Probisvjet » 26 nov 2015, 17:17

solinas je napisao/la:Pastrmka vrati magarcu glavu.oprosteno ti je
Ma nek je zadrzi, plaho mu lijepo stoji. :mrgreen:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
rigotina
Postovi: 780
Pridružen/a: 20 jun 2014, 23:48
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la rigotina » 26 nov 2015, 21:31

komšije pređite kat niže. :salut:
goveđigulašmajka

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Skver » 27 nov 2015, 08:30

Probisvjet je napisao/la:
solinas je napisao/la:Pastrmka vrati magarcu glavu.oprosteno ti je
Ma nek je zadrzi, plaho mu lijepo stoji. :mrgreen:
Ovdje je strogo zabranjeno otkrivati neciji identitet...pravila foruma su jasna.
🔴⚫️

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”