PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 25 nov 2017, 19:26

@belosevic28 u pravu si, gori sam ja. Inače, ako se ne sjeća, te godine su Manijaci počupali stolice sa juga nakon poništenog gola u 90. minuti i provalili ogradu, pa ih kerovi razbili, moj drug mrežicu na glavi nosio 3 mjeseca.
@kyreirving znam otkad Bosna postoji, znam i ko je Porfirogenet i gdje se prvi put riječ Bosna pojavila, iznenadio bi se kad bi čuo koliko znam o historiji svoje države. ;)
Dalje, otkud znaš da sam Bošnjak? Inače jesam, nije to ni bitno, al' je upravo 25.11.1943. rečeno da Bosna nije ni srpska, ni hrvatska ni muslimanska nego i srpska, i hrvatska i muslimanska. Nametnuta zastava je varta, ova koju ja priznajem je preuzeta sa grba najvećeg bosanskog kralja Kotromanića, a himna mi je Jedna si jedina, ne znam na koju nametnutu misliš?
Nisu u Bosni i Hercegovini sve Bošnjaci, pomiri se s tim da ima i Srba i Hrvata koji vole ovu državu, tu su rat proveli, branili je i ušli u legendu.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
kyrieirving
Postovi: 538
Pridružen/a: 21 jul 2017, 16:06
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la kyrieirving » 25 nov 2017, 19:38

skoroalen je napisao/la:@belosevic28 u pravu si, gori sam ja. Inače, ako se ne sjeća, te godine su Manijaci počupali stolice sa juga nakon poništenog gola u 90. minuti i provalili ogradu, pa ih kerovi razbili, moj drug mrežicu na glavi nosio 3 mjeseca.
@kyreirving znam otkad Bosna postoji, znam i ko je Porfirogenet i gdje se prvi put riječ Bosna pojavila, iznenadio bi se kad bi čuo koliko znam o historiji svoje države. ;)
Dalje, otkud znaš da sam Bošnjak? Inače jesam, nije to ni bitno, al' je upravo 25.11.1943. rečeno da Bosna nije ni srpska, ni hrvatska ni muslimanska nego i srpska, i hrvatska i muslimanska. Nametnuta zastava je varta, ova koju ja priznajem je preuzeta sa grba najvećeg bosanskog kralja Kotromanića, a himna mi je Jedna si jedina, ne znam na koju nametnutu misliš?
Nisu u Bosni i Hercegovini sve Bošnjaci, pomiri se s tim da ima i Srba i Hrvata koji vole ovu državu, tu su rat proveli, branili je i ušli u legendu.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Pa znas li ti sta je doneseno na toj sjednici?Pa bili smo toliko ugrozeni sto bi rvati rekli da nisi smio fatihu proucit.Kojim si jezikom prico tad?
Zeljeznicar iznad svega !

KING JAMES G.O.A.T

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 25 nov 2017, 19:54

kyrieirving je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:@belosevic28 u pravu si, gori sam ja. Inače, ako se ne sjeća, te godine su Manijaci počupali stolice sa juga nakon poništenog gola u 90. minuti i provalili ogradu, pa ih kerovi razbili, moj drug mrežicu na glavi nosio 3 mjeseca.
@kyreirving znam otkad Bosna postoji, znam i ko je Porfirogenet i gdje se prvi put riječ Bosna pojavila, iznenadio bi se kad bi čuo koliko znam o historiji svoje države. ;)
Dalje, otkud znaš da sam Bošnjak? Inače jesam, nije to ni bitno, al' je upravo 25.11.1943. rečeno da Bosna nije ni srpska, ni hrvatska ni muslimanska nego i srpska, i hrvatska i muslimanska. Nametnuta zastava je varta, ova koju ja priznajem je preuzeta sa grba najvećeg bosanskog kralja Kotromanića, a himna mi je Jedna si jedina, ne znam na koju nametnutu misliš?
Nisu u Bosni i Hercegovini sve Bošnjaci, pomiri se s tim da ima i Srba i Hrvata koji vole ovu državu, tu su rat proveli, branili je i ušli u legendu.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Pa znas li ti sta je doneseno na toj sjednici?Pa bili smo toliko ugrozeni sto bi rvati rekli da nisi smio fatihu proucit.Kojim si jezikom prico tad?
Ja nijednim, rođen sam 50ak godina kasnije. :kafa: a dedo mi je recimo pričao istim k'o i danas, neuk čovjek, nije on imao kad više jezika učit, mladost je u rudniku ostavio. To što se taj jezik zvao srpskohrvatski u to doba meni ne igra ulogu, zna se ko je prvi na ovim prostorima svoj rječnik imao, neke kasnije modifikacije i mijenjanje imena me ne zanimaju plaho.
I haj' obustavi raspravu, gledam Engleze. Ti ga ne slaviš, ja slavim i gotovo, poštujem tvoju odluku, poštuj ti moju, da poštedimo raju i ne idemo u off-topic.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
kyrieirving
Postovi: 538
Pridružen/a: 21 jul 2017, 16:06
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la kyrieirving » 25 nov 2017, 19:56

@skoroalen
Kazem ti ko Bosnjaki 1 mart ti treba biti poseban dan a ne 25 novembar
Zeljeznicar iznad svega !

KING JAMES G.O.A.T

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 25 nov 2017, 19:57

kyrieirving je napisao/la:@skoroalen
Kazem ti ko Bosnjaki 1 mart ti treba biti poseban dan a ne 25 novembar
Posebna su mi oba. :bih: :bih:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15860
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la svrakino1921 » 25 nov 2017, 20:29

jedini Zeljo ima natkrivenu tribinu za gostujuce navijace.GOLEM SI ZELJO

Avatar
bojamora
Postovi: 1210
Pridružen/a: 11 avg 2014, 11:17
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la bojamora » 25 nov 2017, 20:38

Ne glumi bogati neku realnost ako ne možeš priznati da su seljačine iz buljakovg, buča potoka i gorice najviše krivi za sve ovo što se dešava sa derbijima da ne pominjem vam predsjednike Blekića i Selimovića i njihove izlive mržnje. Ne mogu nukako svi biti isto krivi kao što srpski političari pričaju o agresiji na bih.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Penaltiky » 25 nov 2017, 20:42

kyrieirving je napisao/la:@skoroalen
Kazem ti ko Bosnjaki 1 mart ti treba biti poseban dan a ne 25 novembar
Ti si takav degenerik da bi Frojd skocio s avazovog tornja da mu tebe dovedu
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la TobeYarabi » 25 nov 2017, 21:07

kyrieirving je napisao/la:@skoroalen
Kazem ti ko Bosnjaki 1 mart ti treba biti poseban dan a ne 25 novembar
1 mart 1992 - 1 mart 2017....30 godina nezavisnosti....TM :lol: :lol: :lol:

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 25 nov 2017, 21:26

bojamora je napisao/la:Ne glumi bogati neku realnost ako ne možeš priznati da su seljačine iz buljakovg, buča potoka i gorice najviše krivi za sve ovo što se dešava sa derbijima da ne pominjem vam predsjednike Blekića i Selimovića i njihove izlive mržnje. Ne mogu nukako svi biti isto krivi kao što srpski političari pričaju o agresiji na bih.
Nije Buljakov nego Boljakov.
Nije Buča nego Buća.
I pola tribine vam je iz tog kraja, šta ih spominješ u vezi s nama.
I ne plači više ovdje života ti, sve vam je plaćeno. Kad na faks odem odnijet ću vam još cenera u klub, Allah će u sevap upisat.
Nemojte nam ovako ruku pružat, podigli sa 1100 na 1500 i pružili ruku, yebo te takva ruka. Boli me qrac ba, potegnite onda 5%, i mi ćemo vama i kraj rasprave. Vama je više naškodilo prošli put nego nama, vi ste titulu zijanili. Postali bahati radi Megamixa, nekad nam davali zdenku, J, O i one stepenice na istoku, tad su naše pare valjale, i to nerijetko po 15-20 maraka za kartu. Sad vam Hadžikamatar zekat svoj daje, imetak čisti na vama i vi neke uslove zadajete. Zadajte, šta prijetite k'o Dodo Bosni, mi ćemo ovo, mi ćemo ono. Slobodno, nek bude po 5%, gurat ćemo se na istoku i zapadu oba stadiona i vozdra. :thumbup:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Rule_hz » 25 nov 2017, 21:33

Ta ce druzina sa uske pruge ba,vidis da su se usrali,znaju da im je sutra potop na tribini,a i ako Bog da na terenu ;)
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sandokan87 » 25 nov 2017, 21:34

skoroalen je napisao/la:
bojamora je napisao/la:Ne glumi bogati neku realnost ako ne možeš priznati da su seljačine iz buljakovg, buča potoka i gorice najviše krivi za sve ovo što se dešava sa derbijima da ne pominjem vam predsjednike Blekića i Selimovića i njihove izlive mržnje. Ne mogu nukako svi biti isto krivi kao što srpski političari pričaju o agresiji na bih.
Nije Buljakov nego Boljakov.
Nije Buča nego Buća.
I pola tribine vam je iz tog kraja, šta ih spominješ u vezi s nama.
I ne plači više ovdje života ti, sve vam je plaćeno. Kad na faks odem odnijet ću vam još cenera u klub, Allah će u sevap upisat.
Nemojte nam ovako ruku pružat, podigli sa 1100 na 1500 i pružili ruku, yebo te takva ruka. Boli me qrac ba, potegnite onda 5%, i mi ćemo vama i kraj rasprave. Vama je više naškodilo prošli put nego nama, vi ste titulu zijanili. Postali bahati radi Megamixa, nekad nam davali zdenku, J, O i one stepenice na istoku, tad su naše pare valjale, i to nerijetko po 15-20 maraka za kartu. Sad vam Hadžikamatar zekat svoj daje, imetak čisti na vama i vi neke uslove zadajete. Zadajte, šta prijetite k'o Dodo Bosni, mi ćemo ovo, mi ćemo ono. Slobodno, nek bude po 5%, gurat ćemo se na istoku i zapadu oba stadiona i vozdra. :thumbup:
Nemoj i ti biti nerealan. Na obje strane ima seljaka na pretek ali prosli put a i ovaj cete 100 % polupati stadion i praviti se nevini! Za proslu stetu koju ste prouzrokovali niste uplatili ni marku, a mi kad smo dosli na Kosevo ni jedna jedina stolica nije polomljena a došli smo nakon vaseg gostovanja nama. Sve je krenulo s tim divljanjem i vasim izljevom mrznje zbog izgradnje "istoka". Poceli su se procenti pucati koliko kome ide karata i te gluposti sto ne ide ni vama ni nama u prilog. Ja bi vam dao pola sjevera da se ja pitam, ali odgovor ces znati sutra zasto cete slojedeci derby dobiti onoliko koliko vas sleduje. Montiranje i demontiranje stolica kosta! A ako zelis da znas koliko trkni do koševa i proviri na jug pa ces vidjeti da demontirane stolice jos uvijek nisu postavljene. Neka prodje sve u fer i sportskoj igri i.atmosferi. Nadam se jednoj jedinoj svi zajedno tacno u 13:00.
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sandokan87 » 25 nov 2017, 21:40

Penaltiky je napisao/la:
kyrieirving je napisao/la:@skoroalen
Kazem ti ko Bosnjaki 1 mart ti treba biti poseban dan a ne 25 novembar
Ti si takav degenerik da bi Frojd skocio s avazovog tornja da mu tebe dovedu
Cuj tuzlaka zna i za avazov toranj ahaahahahahahahahahhaahah :lolno: :lolno: :lolno: :lolno: :lolno:
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Penaltiky » 25 nov 2017, 21:42

Sandokan87 je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:
kyrieirving je napisao/la:@skoroalen
Kazem ti ko Bosnjaki 1 mart ti treba biti poseban dan a ne 25 novembar
Ti si takav degenerik da bi Frojd skocio s avazovog tornja da mu tebe dovedu
Cuj tuzlaka zna i za avazov toranj ahaahahahahahahahahhaahah :lolno: :lolno: :lolno: :lolno: :lolno:
Imaš IQ i vokabular lika s onog klipa.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

fks74
Postovi: 9238
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la fks74 » 25 nov 2017, 21:43

Gazi male plave. :opaopa: :opaopa:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54315
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MortemHz » 25 nov 2017, 21:44

slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sandokan87 » 25 nov 2017, 21:45

@Penaltiky Hahahahhahahah frajer je znaci prekucao forum. Dajte mu ljudi foru da bude admin :D :D :D :D Po "vazdan dreždi" na forumu ahahahahahahaahah
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Penaltiky » 25 nov 2017, 21:48

Sandokan87 je napisao/la:@Penaltiky Hahahahhahahah frajer je znaci prekucao forum. Dajte mu ljudi foru da bude admin :D :D :D :D Po "vazdan dreždi" na forumu ahahahahahahaahah
Da budalo.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sandokan87 » 25 nov 2017, 21:49

Penaltiky je napisao/la:
Sandokan87 je napisao/la:@Penaltiky Hahahahhahahah frajer je znaci prekucao forum. Dajte mu ljudi foru da bude admin :D :D :D :D Po "vazdan dreždi" na forumu ahahahahahahaahah
Da budalo.
Sta ima fukaro, kako si? Jesi mi dobar :)
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Penaltiky » 25 nov 2017, 21:50

Nisam boli me rame gledo neki film u dnevnoj i zaspo
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”