PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Zeljo92 » 25 nov 2017, 18:20

fks74 je napisao/la:
Zeljo92 je napisao/la:
fks74 je napisao/la:Derbi sam na zapadu, sin takodje. Sto se tice mr.Beana on je za tebe institucija i samo mu mozes pofafati laganini.
Jesil i ti Misketovac, dzaba kartu dobio za derbi? **** lobotomac fuj :puke:
Da, ja sam misketovac od 1974. godine
Nabijem te papak jedan, fuj :sick:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 25 nov 2017, 18:21

kyrieirving je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Čuj ovog... šta si ti, SDA uhljeb? Dan državnosti Bosne i Hercegovine tebi komunjarski praznik, ccc.
Jesil iso u srednju skolu da ne govorim fakultet posto 100% nisi,pa cak i u osnovnoj si to ucio.Moj datum je 1 mart i to slavim!Procitaj malo o 25 novembru.
Prijatelju, treća godina sam faksa, u roku sve, nemoj da ti index slikam.
Nemam šta čitat, znam ja dobro šta je bilo 25. novembra. Al' ako već imaš nešta protiv, bojkotuj derbi jer će sve bit prekriveno ljiljanima. Il' napadni svoje momke na jugu što će vjerovatno dignut neku parolu vezano za Dan državnosti, pljuj po Fanatikosima što su sinoć okačili transparent u Skenderiji, pljuj po svojoj državi, svojoj zastavi koja je utemeljena davno prije ove vartine koju priznaješ, svom grbu, svom narodu i svemu ostalom.
Kud se s tobom ne okladih ranije, da ti stavim Titovu sliku na avatar a u opis "Druže Tito mi ti se kunemo".
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la solinas » 25 nov 2017, 18:32

Za ona skandiranja I pjesme na danasnji dan sjeme vam se ustasko zatrlo. Amin
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
bojamora
Postovi: 1210
Pridružen/a: 11 avg 2014, 11:17
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la bojamora » 25 nov 2017, 18:33

Nadam se da se možete normalno ponašat i navijat bez čupanja stolica, igranja kola i drugih seljakluka. Evo opet vas puštamo ko ljude na naš stadion i ako budete bezobrazni i nepristojni nemojte opet plakat kad vam damo 5 % i zatvorimo u kavez

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MortemHz » 25 nov 2017, 18:34

belosevic28 je napisao/la:Nismo Jug da nas ugasi jedan covjek... :urnebes:
:rol: :rol:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 25 nov 2017, 18:36

bojamora je napisao/la:Nadam se da se možete normalno ponašat i navijat bez čupanja stolica, igranja kola i drugih seljakluka. Evo opet vas puštamo ko ljude na naš stadion i ako budete bezobrazni i nepristojni nemojte opet plakat kad vam damo 5 % i zatvorimo u kavez
Nemoj generalizovat' hljeba ti. Ne odobravam nikakvo huliganstvo na tribinama al' i vi ste trgali stolice na Koševu, u Kaknju, Krupi... svugdje ima nafiksanih huligana.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19296
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MocMahale444 » 25 nov 2017, 18:37

Kapetan smajli brigade je Morto, neka mlad je doce mu iz guzice u vugla.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
bojamora
Postovi: 1210
Pridružen/a: 11 avg 2014, 11:17
Kontakt:

Re: RE: Re: PL prepucavanja

Post Postao/la bojamora » 25 nov 2017, 18:41

skoroalen je napisao/la:
bojamora je napisao/la:Nadam se da se možete normalno ponašat i navijat bez čupanja stolica, igranja kola i drugih seljakluka. Evo opet vas puštamo ko ljude na naš stadion i ako budete bezobrazni i nepristojni nemojte opet plakat kad vam damo 5 % i zatvorimo u kavez
Nemoj generalizovat' hljeba ti. Ne odobravam nikakvo huliganstvo na tribinama al' i vi ste trgali stolice na Koševu, u Kaknju, Krupi... svugdje ima nafiksanih huligana.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Uopšte ne generalizujem ali ni ti nemoj izjedničavati vrlo dobro znaš da to nije bilo isto i da se ne može izjednačiti ponašanje vaših i naših navijača da sad ne deteljišem al evo pružamo vam opet ruku al ako naS opalite opet po njoj nemojte plakat kad vam vratimo

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Zeljo92 » 25 nov 2017, 18:43

Joj skore...ispadas glup.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MortemHz » 25 nov 2017, 18:43

MocMahale444 je napisao/la:Kapetan smajli brigade je Morto, neka mlad je doce mu iz guzice u vugla.
Jedan jedini
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 25 nov 2017, 18:50

bojamora je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:
bojamora je napisao/la:Nadam se da se možete normalno ponašat i navijat bez čupanja stolica, igranja kola i drugih seljakluka. Evo opet vas puštamo ko ljude na naš stadion i ako budete bezobrazni i nepristojni nemojte opet plakat kad vam damo 5 % i zatvorimo u kavez
Nemoj generalizovat' hljeba ti. Ne odobravam nikakvo huliganstvo na tribinama al' i vi ste trgali stolice na Koševu, u Kaknju, Krupi... svugdje ima nafiksanih huligana.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Uopšte ne generalizujem ali ni ti nemoj izjedničavati vrlo dobro znaš da to nije bilo isto i da se ne može izjednačiti ponašanje vaših i naših navijača da sad ne deteljišem al evo pružamo vam opet ruku al ako naS opalite opet po njoj nemojte plakat kad vam vratimo
Što se ne bi izjednačilo? Valjanje stolica na Grbavici u julu 2016. je divljački postupak a valjanje stolica u martu 2014. u kupu je civilizovano? Valjanje česmi na Grbavici nije isto što i valjanje česmi na Koševu? Gađanje raje na sjeveru Grbavice bakljama nije isto što i gađanje raje na istoku Koševa bakljama? Ma hajte molim vas, Horde su divljaci a vi ste civilizovani Englezi, niko i ne ustane na stadionu, svi sjede i gledaju tekmu.
Opet kažem, ne odobravam ništa, al' vam je i onda sve plaćeno do zadnje marke. Ko je platio polomljeni inventar na Koševu za sve ove godine?

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Zip » 25 nov 2017, 18:50

bojamora je napisao/la:Nadam se da se možete normalno ponašat i navijat bez čupanja stolica, igranja kola i drugih seljakluka. Evo opet vas puštamo ko ljude na naš stadion i ako budete bezobrazni i nepristojni nemojte opet plakat kad vam damo 5 % i zatvorimo u kavez
Pisamo vam se po Sugavici.

Alipasino
Postovi: 7881
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Alipasino » 25 nov 2017, 18:53

Mi se pokenjamo po lavoru.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15837
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la svrakino1921 » 25 nov 2017, 18:54

Zip je napisao/la:
bojamora je napisao/la:Nadam se da se možete normalno ponašat i navijat bez čupanja stolica, igranja kola i drugih seljakluka. Evo opet vas puštamo ko ljude na naš stadion i ako budete bezobrazni i nepristojni nemojte opet plakat kad vam damo 5 % i zatvorimo u kavez
Pisamo vam se po Sugavici.
samo nam nemojte ulazit u toalete sorajte gdje god hocete

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 25 nov 2017, 19:00

Zeljo92 je napisao/la:Joj skore...ispadas glup.
Ma brate neću uopšte bit sutra na Grbavici, kupio sam kartu al' sam spriječen da dođem i prod'o sam jaranu. I kad bih otišao ne bih iščup'o nijednu stolicu, yebe mi se za to, idem radi fudbala na utakmice. Al' su providne ove priče uvijek, stotine stranica je ovdje ispisano o tim stvarima. Samo što na Grbavici po pravilu uvijek bude više problema zbog specifične situacije, smještanja navijača na istu tribinu. Nije uopšte tema za prepucavanja a i onda je sva šteta plaćena, ne znam čemu tolika rasprava, niko nikom dužan nije ostao.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: RE: Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Zeljo92 » 25 nov 2017, 19:04

skoroalen je napisao/la:
Zeljo92 je napisao/la:Joj skore...ispadas glup.
Ma brate neću uopšte bit sutra na Grbavici, kupio sam kartu al' sam spriječen da dođem i prod'o sam jaranu. I kad bih otišao ne bih iščup'o nijednu stolicu, yebe mi se za to, idem radi fudbala na utakmice. Al' su providne ove priče uvijek, stotine stranica je ovdje ispisano o tim stvarima. Samo što na Grbavici po pravilu uvijek bude više problema zbog specifične situacije, smještanja navijača na istu tribinu. Nije uopšte tema za prepucavanja a i onda je sva šteta plaćena, ne znam čemu tolika rasprava, niko nikom dužan nije ostao.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Slazem se al ne stavljaj nas u isti kos sa vama, ogromna razlika je izmedju nas. Mi kad napravimo belaj na tribini ko vi onda onda udure.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 25 nov 2017, 19:10

@Zeljo92 jesi l' bio u 1/4 finalu kupa 2014. na Koševu, 0:0 kad je bilo, kad smo mi prošli dalje? Samo kratko, da il' ne. Mada, po tvom zadnjem postu, rekao bih da nisi.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la belosevic28 » 25 nov 2017, 19:14

@skoro, jel to objasnjavas nesto cobanu koji je psovao rahmetli Haseta :o pa ja garantujem da taj nije imao 12 godina 2o14. o kojoj ti pricas... Stipu bolan, cuvaj zdravlje ;)
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
kyrieirving
Postovi: 538
Pridružen/a: 21 jul 2017, 16:06
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la kyrieirving » 25 nov 2017, 19:17

skoroalen je napisao/la:
kyrieirving je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Čuj ovog... šta si ti, SDA uhljeb? Dan državnosti Bosne i Hercegovine tebi komunjarski praznik, ccc.
Jesil iso u srednju skolu da ne govorim fakultet posto 100% nisi,pa cak i u osnovnoj si to ucio.Moj datum je 1 mart i to slavim!Procitaj malo o 25 novembru.
Prijatelju, treća godina sam faksa, u roku sve, nemoj da ti index slikam.
Nemam šta čitat, znam ja dobro šta je bilo 25. novembra. Al' ako već imaš nešta protiv, bojkotuj derbi jer će sve bit prekriveno ljiljanima. Il' napadni svoje momke na jugu što će vjerovatno dignut neku parolu vezano za Dan državnosti, pljuj po Fanatikosima što su sinoć okačili transparent u Skenderiji, pljuj po svojoj državi, svojoj zastavi koja je utemeljena davno prije ove vartine koju priznaješ, svom grbu, svom narodu i svemu ostalom.
Kud se s tobom ne okladih ranije, da ti stavim Titovu sliku na avatar a u opis "Druže Tito mi ti se kunemo".
Da bih mi stavio sliku valja moras dobit opkladu a ti stvarno mislis da bi je dobio :urnebes:
Valjda znas da BIH ne postoji od 1943 godine?Zao mi je sto je ovdje narod glup pa slavi te praznike,dizu nametnutu zastavu i slusaju nametnutu himnu.Bosnjaci probudimo se nemamo pravo spavati!!
Zeljeznicar iznad svega !

KING JAMES G.O.A.T

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Zeljo92 » 25 nov 2017, 19:24

skoroalen je napisao/la:@Zeljo92 jesi l' bio u 1/4 finalu kupa 2014. na Koševu, 0:0 kad je bilo, kad smo mi prošli dalje? Samo kratko, da il' ne. Mada, po tvom zadnjem postu, rekao bih da nisi.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Ni blizu ko kad ste vi Grbavicu demolirali, preko 20.000KM stete ste napravili.

Beli, bmk, uviek cu opsovati kad vi Ivicu krenete vrijedjat a da to mrtav hladan i mislim...ne mislim. Bijesan covjek svasta kaze jbg.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], avanti003, Kamaga11, Ovisnici1921, SedrenikHz i 63 gosta.