PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Osim13 » 22 okt 2017, 18:25

+1
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: RE: Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Vratnik10 » 22 okt 2017, 18:33

skoroalen je napisao/la:
HordasOdMalena je napisao/la:
svrakino1921 je napisao/la:mi smo sad prvi favoriti za titulu i odmah uzbuna Zeljovci samo polako i pametno.
Po cemu to? Pa niste uzeli ni prvog ni drugog na tabeli, a prvi ste favoriti. [emoji38] [emoji38] [emoji38]
Mađari su lani imali negativan omjer s konama, nijednom ih nisu uzeli, pa su završili ispred. Ne mora to značit. Al ne mogu kone bit favoriti za titulu dok ovako pobjeđuju, ovo je igra bez glave i repa, i oni to znaju. U ovom trenutku i mi i Zrinja igramo ljepši fudbal, samo što smo se mi previše zayebali na početku.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Sto je najgore oni, ili bilo ko drugi, mogu bit favoriti za titulu dok se utakmice na ovaj nacin zavrsavaju i dok se neki red u ligu ne uvede.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15837
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la svrakino1921 » 22 okt 2017, 18:47

Mi bar igramo na dva fronta pa dokle doguramo nema kod nas kalkulisanja sve transparentno za drzavu :bih: :bih:

fks74
Postovi: 9211
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la fks74 » 22 okt 2017, 18:59

svrakino1921 je napisao/la:Mi bar igramo na dva fronta pa dokle doguramo nema kod nas kalkulisanja sve transparentno za drzavu :bih: :bih:
Mozete sa sudijama igrati i na 3 fronta. Ne moze vam niko dati gola, sudije poniste. :rol: :rol:

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Esport » 22 okt 2017, 19:01

fks74 je napisao/la:
svrakino1921 je napisao/la:Mi bar igramo na dva fronta pa dokle doguramo nema kod nas kalkulisanja sve transparentno za drzavu :bih: :bih:
Mozete sa sudijama igrati i na 3 fronta. Ne moze vam niko dati gola, sudije poniste. :rol: :rol:
Ne ponište samo izvade loptu.
:urnebes: :urnebes:

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Penaltiky » 22 okt 2017, 19:07

Prespavam pola dana, ustanem vidim Zeljo opet suspenduje sudije, u Africi rat, u Sa nema vode, u Tz para samo sam za Rigija zabrinut ostalo sve normalno
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15837
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la svrakino1921 » 22 okt 2017, 19:43

fks74 je napisao/la:
svrakino1921 je napisao/la:Mi bar igramo na dva fronta pa dokle doguramo nema kod nas kalkulisanja sve transparentno za drzavu :bih: :bih:
Mozete sa sudijama igrati i na 3 fronta. Ne moze vam niko dati gola, sudije poniste. :rol: :rol:
na 4 fronta mi ove sezone smo poceli ovaj jedan front je zavrsen i zaradili smo 440 000eura i to ce sve otici u javnu potrosnju kantona Sarajevo pa su nasi juniori taj 4 front koji su prolaskom Ludogoreca zaradili od Uefe 20 000eura ovdje samo da dodam da su sve ove ekipe morale platit hotele i navijaci njihovi narocito navijaci Aik Solna koliko oni trose za jedno vece pojedinacno raspitaj se na Ilidzi gdje su odsjeli sad sasvim 5 front je repka koliko se tu zaradilo na ime Zelje koji je uspio repku dovest u Kanton pa Belgijanci su tri hotela zakupili komplet zajedno sa navijacima pa poslije vecere po Carsiji itd.i sad Vi znate da opozicija postoji u Zelji koja trazi titulu ili noga upravi i SM i cim mi udzemo u trku za titulu i postanemo ozbiljan kandidat vi poludite vi sizite jer bit ce jug bit ce vrhunski travnjak a vi to nemozete smislit jedina vasa sansa je da neosvojimo titulu pada opozicija dode na vlast al vidjet cemo sta ce bit...otom potom

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 22 okt 2017, 19:53

svrakino1921 je napisao/la:
fks74 je napisao/la:
svrakino1921 je napisao/la:Mi bar igramo na dva fronta pa dokle doguramo nema kod nas kalkulisanja sve transparentno za drzavu :bih: :bih:
Mozete sa sudijama igrati i na 3 fronta. Ne moze vam niko dati gola, sudije poniste. :rol: :rol:
na 4 fronta mi ove sezone smo poceli ovaj jedan front je zavrsen i zaradili smo 440 000eura i to ce sve otici u javnu potrosnju kantona Sarajevo pa su nasi juniori taj 4 front koji su prolaskom Ludogoreca zaradili od Uefe 20 000eura ovdje samo da dodam da su sve ove ekipe morale platit hotele i navijaci njihovi narocito navijaci Aik Solna koliko oni trose za jedno vece pojedinacno raspitaj se na Ilidzi gdje su odsjeli sad sasvim 5 front je repka koliko se tu zaradilo na ime Zelje koji je uspio repku dovest u Kanton pa Belgijanci su tri hotela zakupili komplet zajedno sa navijacima pa poslije vecere po Carsiji itd.i sad Vi znate da opozicija postoji u Zelji koja trazi titulu ili noga upravi i SM i cim mi udzemo u trku za titulu i postanemo ozbiljan kandidat vi poludite vi sizite jer bit ce jug bit ce vrhunski travnjak a vi to nemozete smislit jedina vasa sansa je da neosvojimo titulu pada opozicija dode na vlast al vidjet cemo sta ce bit...otom potom
Šesti front je Džumhur, sedmi front košarkaši, osmi front rukometaši, deveti front šehidski turnir u Župči, deseti front termin raje s mašinstva... not sure if NK Željezničar or Third Reich. :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Virtu4l » 22 okt 2017, 20:08

Ono kad pobijediš Slobodu i Zrinjski u gostima a još uvijek si bliži ligi za opstanak nego vrhu tabele :rol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 22 okt 2017, 20:11

Ono kad igraš na 15 frontova i od svakog zaradiš bruku para a i dalje si treći. :rol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
HajdeZeljozabiGol
Postovi: 737
Pridružen/a: 30 sep 2016, 09:42
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la HajdeZeljozabiGol » 22 okt 2017, 20:16

gdje su nestale onolike slike tana sa avatara hahahah zaboravit cemo kako izgleda covjek :urnebes: atomski fizicari zaboravili da ih je prije 3 kola oderala krupa na celu sa novim trenerom..a taj gosk sto ga spominjete znate kako vas je.trehno na lavoru....necete ga vi opet uzeti sad u Gabeli.
Željo1921
Prije 95 godine rođen je Željo, najtrofejniji bh. klub!!!!

Tesko je biti pitar ;) ;)

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Inijesta » 22 okt 2017, 21:49

svrakino1921 je napisao/la:
fks74 je napisao/la:
svrakino1921 je napisao/la:Mi bar igramo na dva fronta pa dokle doguramo nema kod nas kalkulisanja sve transparentno za drzavu :bih: :bih:
Mozete sa sudijama igrati i na 3 fronta. Ne moze vam niko dati gola, sudije poniste. :rol: :rol:
na 4 fronta mi ove sezone smo poceli ovaj jedan front je zavrsen i zaradili smo 440 000eura i to ce sve otici u javnu potrosnju kantona Sarajevo pa su nasi juniori taj 4 front koji su prolaskom Ludogoreca zaradili od Uefe 20 000eura ovdje samo da dodam da su sve ove ekipe morale platit hotele i navijaci njihovi narocito navijaci Aik Solna koliko oni trose za jedno vece pojedinacno raspitaj se na Ilidzi gdje su odsjeli sad sasvim 5 front je repka koliko se tu zaradilo na ime Zelje koji je uspio repku dovest u Kanton pa Belgijanci su tri hotela zakupili komplet zajedno sa navijacima pa poslije vecere po Carsiji itd.i sad Vi znate da opozicija postoji u Zelji koja trazi titulu ili noga upravi i SM i cim mi udzemo u trku za titulu i postanemo ozbiljan kandidat vi poludite vi sizite jer bit ce jug bit ce vrhunski travnjak a vi to nemozete smislit jedina vasa sansa je da neosvojimo titulu pada opozicija dode na vlast al vidjet cemo sta ce bit...otom potom
Nisi brate uracuno juzni front sa amidzom Zulom , zarada je bila ko plata lendrica i stevanovica, a red je i od 20 milja od juniora bar na kafu da dobiju
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la uNbx » 22 okt 2017, 22:47

Ono kad ti lemdra povede navijanje u punoj titovoj :rol: :rol: :rol: :rol:
na proslavi titule :rol: :rol: :rol: :rol:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Rigoletto
Postovi: 7995
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Rigoletto » 23 okt 2017, 00:15

servisiram vozila na daljinske upravljace
goveđigulašmajka

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Penaltiky » 23 okt 2017, 00:19

Rigoletto je napisao/la:popravljam vozila na daljinske upravljace
A cisterne?
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Rigoletto
Postovi: 7995
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Rigoletto » 23 okt 2017, 00:29

Penaltiky je napisao/la:
Rigoletto je napisao/la:popravljam vozila na daljinske upravljace
A cisterne?
to radim volonterski
goveđigulašmajka

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Penaltiky » 23 okt 2017, 00:37

A dal bi mogao povecati nosivost drona da nosi kanistere preko Karaule/Ivana
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Rigoletto
Postovi: 7995
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Rigoletto » 23 okt 2017, 00:47

Sariel je napisao/la:mislim da ipak dopustate previse..
ovde je tolika koncentracija negativne energije da im covjek da vlast na dva dana rat bi izbio...
mahatma vrati se
goveđigulašmajka

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19296
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MocMahale444 » 23 okt 2017, 01:31

Kako se ono sranje pravi teren i 11 loptasa, da napravim A i B tim prepucavanja. Dok je Jole bio udure insan slao mi je sad neko drugi ako zna neka posalje.



uNbx je napisao/la:Ono kad ti lemdra povede navijanje u punoj titovoj :rol: :rol: :rol: :rol:
na proslavi titule :rol: :rol: :rol: :rol:
Dobro letio je Lendra pred rudu loma :D


Radim danju :kafa:
slika
a ludujem nocu :njanjanja: :rol: :tralala:
slika
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la TobeYarabi » 23 okt 2017, 02:09

kako to da je zrinjski prvi a mi cetvrti na tabeli, kad mi imamo bolji medjusobni skor :?:
saveze stidi se :!:

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Cernica22, Orjuna i 24 gosta.