PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sandokan87 » 17 dec 2017, 20:50

Penaltiky je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:@Penalkity kad se rodio zvali šintore. Mama ga pelcovala protiv bjesnila. :rol:
Da je u vrijeme kada je tvoja majka bila trudna postojao test za mentalnu retardaciju fetusa ti se ne bi ni rodio.

Edit: Ni Sandokan ocito koji je preopterecen falusima, homoseksualnim odnosima i slikama homo erotike. Frojd bi imo sto sta reci.
Zalosno je sta si sebi dopustio, da te raja ovdje provali da si gay. Fujjj nakazooo. Sumnjali su mnog od starta da si nastran :puke: :puke: :puke: :puke: Zalosna je ta tribina tuzlanska kad na njoj p e d e r i stoje :rol: :rol: :rol: :rol:
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la TobeYarabi » 17 dec 2017, 20:52

opet su ugrozeni...kmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kmeeeeeeeeeeeeeee kme kme kme kmeeeeeeeeeeeeeee kmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :plac: :plac: :plac: :plac:
administracijo reagujjjj :rol: :rol: :rol: :rol:

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sandokan87 » 17 dec 2017, 20:52

Neandertalac je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:@Penalkity kad se rodio zvali šintore. Mama ga pelcovala protiv bjesnila. :rol:
Da je u vrijeme kada je tvoja majka bila trudna postojao test za mentalnu retardaciju fetusa ti se ne bi ni rodio.
Je li istina da si pitao mamu ko ti je tata, ona ti šamar udarila? :lol:

Kakva je kad se skine? :lol:
Ma nedavno je on po forumu pricao kako mu je mama u Novom Sadu studirala :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Penaltiky » 17 dec 2017, 20:54

Neandertalac je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:@Penalkity kad se rodio zvali šintore. Mama ga pelcovala protiv bjesnila. :rol:
Da je u vrijeme kada je tvoja majka bila trudna postojao test za mentalnu retardaciju fetusa ti se ne bi ni rodio.
Je li istina da si pitao mamu ko ti je tata, ona ti šamar udarila? :lol:

Kakva je kad se skine? :lol:
To je vrhunac tvoje imbecilne komunikacije. Kad ti bacimo golden shower ne znas nista drugo do hvatat se porodice i vrijedanja. Jer si glup i ogranicen.

Gle ovog debila Sandokana, de postavi jos koju sliku pa nekog drugog nazovi ****. Pravi krezubi kreten sa Juga, vjerovatno iz Buca Potoka. Baci sad koji hahhah i par smajlija. Sumnjam da si i Nei poluretardiranom smjesan a kamoli ke drugom.

Sjeti se imbecilu sta si napiso a ja ti odgovorio.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
samoCitam
Postovi: 79
Pridružen/a: 11 dec 2017, 09:58
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la samoCitam » 17 dec 2017, 20:54

Sandokan87 je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:@Penalkity kad se rodio zvali šintore. Mama ga pelcovala protiv bjesnila. :rol:
Da je u vrijeme kada je tvoja majka bila trudna postojao test za mentalnu retardaciju fetusa ti se ne bi ni rodio.

Edit: Ni Sandokan ocito koji je preopterecen falusima, homoseksualnim odnosima i slikama homo erotike. Frojd bi imo sto sta reci.
Zalosno je sta si sebi dopustio, da te raja ovdje provali da si gay. Fujjj nakazooo. Sumnjali su mnog od starta da si nastran :puke: :puke: :puke: :puke: Zalosna je ta tribina tuzlanska kad na njoj p e d e r i stoje :rol: :rol: :rol: :rol:
ONO urinira hahah mozda tobetovom kitom po samom sebi. Hocel ti ga ceveras tobe sloziti do balcaka. Ima da skicis kujo tuzlanska, prodo si se za njegovih 11 cm.
slika
da se ne zaboravi da je fks ustvari fudbalski klub siroce
Er Pupone

caffetin
Postovi: 353
Pridružen/a: 01 jun 2016, 01:37
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la caffetin » 17 dec 2017, 20:55

escobarpablo je napisao/la:
caffetin je napisao/la:jelivas stid kakose ponasate pickavam materna prema gradskim legendama ??? svakaki papaka fuj nasta namje grad spao
Gramatika zdra'o!
stase kurcis bices bjen
menstrual

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la TobeYarabi » 17 dec 2017, 20:55

To je ta plava filozofija. Covjeku pominju roditelje i kukaju adminu :bow:

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Neandertalac » 17 dec 2017, 20:56

Bila je jedna iz Kalesije u Sa malo iza rata. Za klipaču rukom, flaša vinjaka sve. Moj komšija vodio vučjaka i snimao neke filmove sa njom.

Penalkity, je li ti masna kosa, lajes li? :lol:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Penaltiky » 17 dec 2017, 20:57

Nea, Sandzo i samoCitam puste sebi film iz Sandzokanove kolekcije i furaju holandskog veslača, u ovoj verziji Plavi Veslač.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la TobeYarabi » 17 dec 2017, 20:57

samoCitam je napisao/la: ONO urinira hahah mozda tobetovom kitom po samom sebi. Hocel ti ga ceveras tobe sloziti do balcaka. Ima da skicis kujo tuzlanska, prodo si se za njegovih 11 cm.
slika
da se ne zaboravi da je fks ustvari fudbalski klub siroce
slika

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Neandertalac » 17 dec 2017, 20:58

Penaltiky je napisao/la:Nea, Sandzo i samoCitam puste sebi film iz Sandzokanove kolekcije i furaju holandskog veslača, u ovoj verziji Plavi Veslač.
Ozbiljno te pitam ba. Je li radi još, hoću neki biznis za kinesko tržište, bit će i za tebe koja kinta. :rol:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sandokan87 » 17 dec 2017, 20:59

TobeYarabi je napisao/la:To je ta plava filozofija. Covjeku pominju roditelje i kukaju adminu :bow:
Ne pominjem Allaha mi dragog, nek me demantuje sam. Sam je rekao da mu je mama u Novom sadu studirala... I to rekao nakn sto sam ja rekao kako se tuzlanke ovdje stemaju, ne mozes ih opsluzit koliko traze, on meni kaze moja mama je u Novom sadu studirala :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: Znaci ne deru samo sarajlije vec i novosadjani :guz: :guz: :guz:
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: RE: Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Penaltiky » 17 dec 2017, 21:00

Neandertalac je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Nea, Sandzo i samoCitam puste sebi film iz Sandzokanove kolekcije i furaju holandskog veslača, u ovoj verziji Plavi Veslač.
Ozbiljno te pitam ba. Je li radi još, hoću neki biznis za kinesko tržište, bit će i za tebe koja kinta. :rol:
Ne mogu od smijeha.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Neandertalac » 17 dec 2017, 21:01

Šalim se ja Penalkity, ti si baš fino ispao. Mogao si lajat hbte. :rol:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Penaltiky » 17 dec 2017, 21:02

Neandertalac je napisao/la:Šalim se ja Penalkity, ti si baš fino ispao. Mogao si lajat hbte. :rol:
U onda bi ja i ti imali isti maternji.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Neandertalac » 17 dec 2017, 21:06

Penaltiky je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Šalim se ja Penalkity, ti si baš fino ispao. Mogao si lajat hbte. :rol:
U onda bi ja i ti imali isti maternji.
Evo neću više. Ali budi miran, u kućaru i smanji doživljaj sa tim ulizivanjem, malo malo pa mirišes pitarske anuse na temi.
Slagao sam da neću. Spavaš li još sa mamom kad te strah? :rol:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: RE: Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Penaltiky » 17 dec 2017, 21:07

Neandertalac je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Šalim se ja Penalkity, ti si baš fino ispao. Mogao si lajat hbte. :rol:
U onda bi ja i ti imali isti maternji.
Evo neću više. Ali budi miran, u kućaru i smanji doživljaj sa tim ulizivanjem, malo malo pa mirišes pitarske anuse na temi.
Slagao sam da neću. Spavaš li još sa mamom kad te strah? :rol:
Ne spavam ti vise s mamom, odselio sam se iz Sarajeva pocetkom godine.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sandokan87 » 17 dec 2017, 21:08

Neandertalac je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Šalim se ja Penalkity, ti si baš fino ispao. Mogao si lajat hbte. :rol:
U onda bi ja i ti imali isti maternji.
Evo neću više. Ali budi miran, u kućaru i smanji doživljaj sa tim ulizivanjem, malo malo pa mirišes pitarske anuse na temi.
Slagao sam da neću. Spavaš li još sa mamom kad te strah? :rol:
Od kako spava sa Tobetom ne spava vise sa mamom. Mama je otisla u Novi sad :lol: :lol: :lol: Tobe mu je sada rame za plakanje i sigurna k i t a za pusenje :rol: :rol: :rol:
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Osim13 » 17 dec 2017, 21:11

TobeYarabi je napisao/la:To je ta plava filozofija. Covjeku pominju roditelje i kukaju adminu :bow:
Maloprije se protreslo citavo porodicno stablo porodice Osim, al to je cool, ok i rega.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sandokan87 » 17 dec 2017, 21:14



Evo je za Penaltiky-a . Otisla je mama sinoc na put, sluzbeni put dalek i dug :rol: :rol: :rol: :rol:
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”