PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Zenzo » 15 dec 2017, 17:38

Said jos nije popravio Porše pa im treba ovih 30.000.

A prica carsija da kolektivno kasne plate.
- Zeljeznicar -

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Virtu4l » 15 dec 2017, 17:40

Neandertalac je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Čisto s pravne strane, i dalje smo UG i kao takvi smo državni klub.
:o

Strašno!
:o :o :shock:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sandokan87 » 15 dec 2017, 17:40

Da Crvena zvezda zna s kakvom sirotinjom ce igrati pripremnu utakmicu, udjelila bi im tranciku onako da se nadje :D :D :D Da se ljudi mogu s puta vratiti, ako ikako i odu, sve zavisi kad ce trancika lec na racun hehehe
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 15 dec 2017, 17:40

skoroalen je napisao/la:Kako smo privatna firma kad u Bosni ne postoji zakon o sportu? Čisto s pravne strane, i dalje smo UG i kao takvi smo državni klub. Moj jaran ima privatnu firmu, tri auta vozi, a stari mu redovno prima invalidninu i on dobija stipendiju od države jer mu je stari RVI i ima pravo na tu stipendiju i bez prijave plata i slično. Šta je nekog briga kakve smo prihode sa strane ostvarili? Isto da se vama uskrate pare jer ste dobili procente od Džekinih transfera i slično. Niđe veze razmišljanje.
Dalje, stadion se pravno vodi na općini Centar i normalno da je ovaj milion uložen u održavanje gradske imovine. Na njemu igraju i druge ekipe, od spomenute 2014. godine pa ovamo su održana dva koncerta i dočekan je Papa na tom stadionu, u tih milion KM spadaju svi radovi na stadionu i travnjaku koji su bili i nakon tih koncerata i Papine posjete.
Čuj ovog iznad, nemamo klub i trofeje. Kao što rekoh, klub je UG a što se trofeja tiče imamo samo dva trofeja manje od vas. Zadnji put kad ste vi nešta osvojili u ovoj državi Sarajevo nije vidjelo ni marke od ovog spomenutog miliona, dvije vlasti se promijenile u općini Centar.
A za režim, sve je jasno ko je režimski iz promjena iz NK u FK, zatim iz lizanja pakaša Koldži da bi se stadion napravio i svemu ostalom. Političke kurave, nemate pravo glasa, isprosili ste Boga oca i sad se kao smijete nečemu, bravo.
Komsije ko vam je ovaj !? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Je li ovo opet zrtvujete najslabije pa cete onda poslati udarnu postavu?

FC Begging ! :kafa:
Životni saputnik! 1921

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 15 dec 2017, 17:41

Sandokan87 je napisao/la: Ma nemoj vezati nesto sto se svezati ne moze. Nema ovo veze sa stadionom. Opstina Centar godinama na budzetu ima ime FK Sarajevo. Da se ne lazemo, kmecali su i prije mnogi vijecnici ko sto kmeci i sad pokusaj od vijecnika u liku i djelu papka No1 Sulejmana Haljevca Meme. Za vrijeme Becirevica ste redovno dobijali kolac u vidu novca, cak sta vise i taj isti nacelnik vam je bio u upravi. Spali ste na tranciku i to je cinjenicno stanje.
Uzmimo i da jest tako. Što to FK Sarajevo i dalje ne bi bio na budžetu općine u kojoj je prijavljen? U čemu je razlika između para koje je nama davala općina Centar i para koje vama daje općina Novo Sarajevo? Mi imamo Tana koji nam je sredio dugove, al' i vi imate procente od transfera, šta je s tim parama? Nemoj zayebavat brate, Sarajevo kao gradski klub i UG apsolutno ima pravo na taj novac. Da su tri marke, tri marke na koje imamo pravo.
Da je Memo papak s tim se slažemo, on je papak čitav život i to se neće promijenit'. I ne može "čak štaviše", ide ili jedno ili drugo. Msm bez uvrede, samo je ružno vidjet. :bih:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Zeljo92 » 15 dec 2017, 17:42

joj skoro al se prosu :lol: :lol: :lol:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 15 dec 2017, 17:43

skoroalen je napisao/la:
Sandokan87 je napisao/la: Ma nemoj vezati nesto sto se svezati ne moze. Nema ovo veze sa stadionom. Opstina Centar godinama na budzetu ima ime FK Sarajevo. Da se ne lazemo, kmecali su i prije mnogi vijecnici ko sto kmeci i sad pokusaj od vijecnika u liku i djelu papka No1 Sulejmana Haljevca Meme. Za vrijeme Becirevica ste redovno dobijali kolac u vidu novca, cak sta vise i taj isti nacelnik vam je bio u upravi. Spali ste na tranciku i to je cinjenicno stanje.
Uzmimo i da jest tako. Što to FK Sarajevo i dalje ne bi bio na budžetu općine u kojoj je prijavljen? U čemu je razlika između para koje je nama davala općina Centar i para koje vama daje općina Novo Sarajevo? Mi imamo Tana koji nam je sredio dugove, al' i vi imate procente od transfera, šta je s tim parama? Nemoj zayebavat brate, Sarajevo kao gradski klub i UG apsolutno ima pravo na taj novac. Da su tri marke, tri marke na koje imamo pravo.
Da je Memo papak s tim se slažemo, on je papak čitav život i to se neće promijenit'. I ne može "čak štaviše", ide ili jedno ili drugo. Msm bez uvrede, samo je ružno vidjet. :bih:
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
a ne mogu :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Životni saputnik! 1921

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Neandertalac » 15 dec 2017, 17:48

skoroalen je napisao/la: Da je Memo papak s tim se slažemo, on je papak čitav život i to se neće promijenit'.

:o
Sramota od tebe, jako fin momak, dobar drug i vaš veliki navijač. Ako ti neće pomoći neće ni odmoci.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 15 dec 2017, 17:51

Neandertalac je napisao/la:
skoroalen je napisao/la: Da je Memo papak s tim se slažemo, on je papak čitav život i to se neće promijenit'.

:o
Sramota od tebe, jako fin momak, dobar drug i vaš veliki navijač. Ako ti neće pomoći neće ni odmoci.
To ti ostavio bakšiš nekad? Onda ti možda i jest fin, ne znam, za mene je papak.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sandokan87 » 15 dec 2017, 17:51

skoroalen je napisao/la:
Sandokan87 je napisao/la: Ma nemoj vezati nesto sto se svezati ne moze. Nema ovo veze sa stadionom. Opstina Centar godinama na budzetu ima ime FK Sarajevo. Da se ne lazemo, kmecali su i prije mnogi vijecnici ko sto kmeci i sad pokusaj od vijecnika u liku i djelu papka No1 Sulejmana Haljevca Meme. Za vrijeme Becirevica ste redovno dobijali kolac u vidu novca, cak sta vise i taj isti nacelnik vam je bio u upravi. Spali ste na tranciku i to je cinjenicno stanje.
Uzmimo i da jest tako. Što to FK Sarajevo i dalje ne bi bio na budžetu općine u kojoj je prijavljen? U čemu je razlika između para koje je nama davala općina Centar i para koje vama daje općina Novo Sarajevo? Mi imamo Tana koji nam je sredio dugove, al' i vi imate procente od transfera, šta je s tim parama? Nemoj zayebavat brate, Sarajevo kao gradski klub i UG apsolutno ima pravo na taj novac. Da su tri marke, tri marke na koje imamo pravo.
Da je Memo papak s tim se slažemo, on je papak čitav život i to se neće promijenit'. I ne može "čak štaviše", ide ili jedno ili drugo. Msm bez uvrede, samo je ružno vidjet. :bih:
Ne mogu grijesiti dusu pa u tebe prstom upirati ali neko je pa ima brat bratu mjesec i mozda i vise upravo pisao o tome kako ZELJO dobija pare od Opstine Novo Sarajevo a kako Opstina Centar ne daje novac FK Sarajevu. Ja sam sve te navode negirao i navodio upravo suprotno da su grdne pare upumpane od strane Opstine Centar u FK Sarajevo a da je Zeljo taj koji je od Opstine Novo Sarajevo hajrovao samo kada se hampa digla oko izgradnje istoka i da bi sami sebe promovisali pogurali nas sa par stotina hiljada KM. Zeljo od Opstine Novo Sarajevo nije dobio ni 5 % koliko vi dobijate od Opstine Centar godinama. A da stvar bude jos gora, dugovi koji su bili prema stadionu Kosevo su uprao oprosteni i izmireni u nekom talu sa Opstinom Centar, tako da su vas i u tom segmentu pogurali... Smrdati i srati a ne pogledati u svoju avliju je nesto na sta sam se uvijek zgrozavao. A to ste ti i tvoje kolege na forumu redovno radili.
PS Nemas pravo ni tvoje Sarajevo ni moj Zeljo koji istina ne dobija nikako od Opstine Novo Sarajevo pare. To su pare od naroda a vi ste i sprcili na dovodjenje i placanje polovnjaka iz srbije ili na luksuznim hotelima i rucavanjima po istim. MI ako smo dobili ulozili smo u nesto sto ce opet ostati godinama i sto ce sluziti istim tim gradjanima. Vi ste za svog postojanja sve napravili na racun tudjih para i na racun TANA. Kad ste i sta ste napravili sami od sebe ??? Nikad nista i zato bolje da sutite i ne serete.
Zadnja izmjena: Sandokan87, dana/u 15 dec 2017, 17:56, ukupno mijenjano 1 put.
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Neandertalac » 15 dec 2017, 17:56

Ima li navijača Sarajeva iz Sarajeva na temi?

Čuj Memo mu papak. Svašta :lol:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Zip » 15 dec 2017, 18:01

Evander iz supka Ajnadzica pokusava da nanese stetu FKS.

Neces sotono menadjerska !! :kafa:

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 15 dec 2017, 18:05

Sandokan87 je napisao/la: Ne mogu grijesiti dusu pa u tebe prstom upirati ali neko je pa ima brat bratu mjesec i mozda i vise upravo pisao o tome kako ZELJO dobija pare od Opstine Novo Sarajevo a kako Opstina Centar ne daje novac FK Sarajevu. Ja sam sve te navode negirao i navodio upravo suprotno da su grdne pare upumpane od strane Opstine Centar u FK Sarajevo a da je Zeljo taj koji je od Opstine Novo Sarajevo hajrovao samo kada se hampa digla oko izgradnje istoka i da bi sami sebe promovisali pogurali nas sa par stotina hiljada KM. Zeljo od Opstine Novo Sarajevo nije dobio ni 5 % koliko vi dobijate od Opstine Centar godinama. A da stvar bude jos gora, dugovi koji su bili prema stadionu Kosevo su uprao oprosteni i izmireni u nekom talu sa Opstinom Centar, tako da su vas i u tom segmentu pogurali... Smrdati i srati a ne pogledati u svoju avliju je nesto na sta sam se uvijek zgrozavao. A to ste ti i tvoje kolege na forumu redovno radili.
Pošteno, objektivan si i kulturan za razliku od smajli brigade iz tvog tabora.
Ja te stvari nisam pisao, možemo i pretražit postove (možda nekad ubacio da ste na sisi SDA zbog stadiona) al' nebitno svakako, jest se pisalo o tom. Sjećaš li se koji je bio osnovni argument tvojih kolega s foruma (ni ja ne kažem da si ti al' se sjećam da je pola foruma to pisalo)? "Željo nije vidio te pare, Koldžo laže, dobili smo samo bagere, te pare stoje u nacrtu budžeta a nikad nisu uplaćene..." itd. Još je s.c.s.port ako se ne varam pisao o 200.000 maraka uplaćenih, i još novca koji se planira uložit u Želju, nisam siguran za cifru, da ne lupam džaba. Veliki broj Željinih forumaša je napisao da su to Koldžine laži. Hoću sad da te pitam, ima l' neki dokument, crno na bijelo, da Ajnadžić sad govori istinu? Imamo ovu izjavu na klixu, ima l' dokument neki da je istina, kao što ste vi (možda ne ti, općenito) tražili od nas nakon Koldžinih izjava?
Ista situacija, sad su se svi svezali objave koju je podijelilo par portala a prije 2 mjeseca su ovakve stvari smatrane neprovjerenim. Ako se nađe dokaz jači od "riješeno u nekom talu s općinom", ja ću ti se lično izvinut i ovdje i u PP, i tebi i ostalim, na prethodnom postu. Ako vam šta znači to, a i ako ne znači nema veze, radi sebe i svog obraza. Budi pozdravljen.
Zadnja izmjena: skoroalen, dana/u 15 dec 2017, 18:07, ukupno mijenjano 1 put.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 15 dec 2017, 18:07

skoroalen je napisao/la: Pošteno, objektivan si i kulturan za razliku od smajli brigade iz tvog tabora.
Ja te stvari nisam pisao, možemo i pretražit postove (možda nekad ubacio da ste na sisi SDA zbog stadiona) al' nebitno svakako, jest se pisalo o tom. Sjećaš li se koji je bio osnovni argument tvojih kolega s foruma (ni ja ne kažem da si ti al' se sjećam da je pola foruma to pisalo)? "Željo nije vidio te pare, Koldžo laže, dobili smo samo bagere, te pare stoje u nacrtu budžeta a nikad nisu uplaćene..." itd. Još je s.c.s.port ako se ne varam pisao o 200.000 maraka uplaćenih, i još milion koji se planira uložit u Želju. Veliki broj Željinih forumaša je napisao da su to Koldžine laži. Hoću sad da te pitam, ima l' neki dokument, crno na bijelo, da Ajnadžić sad govori istinu? Imamo ovu izjavu na klixu, ima l' dokument neki da je istina, kao što ste vi (možda ne ti, općenito) tražili od nas nakon Koldžinih izjava?
Ista situacija, sad su se svi svezali objave koju je podijelilo par portala a prije 2 mjeseca su ovakve stvari smatrane neprovjerenim. Ako se nađe dokaz jači od "riješeno u nekom talu s općinom", ja ću ti se lično izvinut i ovdje i u PP, i tebi i ostalim, na prethodnom postu. Ako vam šta znači to, a i ako ne znači nema veze, radi sebe i svog obraza. Budi pozdravljen.
slika
Životni saputnik! 1921

grbavicka
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 apr 2017, 12:07
Lokacija: Kovačići
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la grbavicka » 15 dec 2017, 18:14

zbog 30K, podstanarski klub ce bankrotirati :D a tana nema ni na vidiku da ih spasi
45515

Avatar
PticaSelica1921
Postovi: 460
Pridružen/a: 08 mar 2017, 15:36
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la PticaSelica1921 » 15 dec 2017, 18:19

6 milja stranica orgijanja nad konama. :njanjanja:
Samo sibaj azijsku kur.avu ,svaki leti na volej sta je ovo reci braco mila?
Kako im nema onog raspalog orangutana da mu vire pertle iz pitarskih otvora,nisu vise tako mudovito duhoviti.
E zamisli bagre ;pitari i fuklje :tokralju:
U srcu nosim te ja ! 1921

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sandokan87 » 15 dec 2017, 18:22

skoroalen je napisao/la:
Sandokan87 je napisao/la: Ne mogu grijesiti dusu pa u tebe prstom upirati ali neko je pa ima brat bratu mjesec i mozda i vise upravo pisao o tome kako ZELJO dobija pare od Opstine Novo Sarajevo a kako Opstina Centar ne daje novac FK Sarajevu. Ja sam sve te navode negirao i navodio upravo suprotno da su grdne pare upumpane od strane Opstine Centar u FK Sarajevo a da je Zeljo taj koji je od Opstine Novo Sarajevo hajrovao samo kada se hampa digla oko izgradnje istoka i da bi sami sebe promovisali pogurali nas sa par stotina hiljada KM. Zeljo od Opstine Novo Sarajevo nije dobio ni 5 % koliko vi dobijate od Opstine Centar godinama. A da stvar bude jos gora, dugovi koji su bili prema stadionu Kosevo su uprao oprosteni i izmireni u nekom talu sa Opstinom Centar, tako da su vas i u tom segmentu pogurali... Smrdati i srati a ne pogledati u svoju avliju je nesto na sta sam se uvijek zgrozavao. A to ste ti i tvoje kolege na forumu redovno radili.
Pošteno, objektivan si i kulturan za razliku od smajli brigade iz tvog tabora.
Ja te stvari nisam pisao, možemo i pretražit postove (možda nekad ubacio da ste na sisi SDA zbog stadiona) al' nebitno svakako, jest se pisalo o tom. Sjećaš li se koji je bio osnovni argument tvojih kolega s foruma (ni ja ne kažem da si ti al' se sjećam da je pola foruma to pisalo)? "Željo nije vidio te pare, Koldžo laže, dobili smo samo bagere, te pare stoje u nacrtu budžeta a nikad nisu uplaćene..." itd. Još je s.c.s.port ako se ne varam pisao o 200.000 maraka uplaćenih, i još novca koji se planira uložit u Želju, nisam siguran za cifru, da ne lupam džaba. Veliki broj Željinih forumaša je napisao da su to Koldžine laži. Hoću sad da te pitam, ima l' neki dokument, crno na bijelo, da Ajnadžić sad govori istinu? Imamo ovu izjavu na klixu, ima l' dokument neki da je istina, kao što ste vi (možda ne ti, općenito) tražili od nas nakon Koldžinih izjava?
Ista situacija, sad su se svi svezali objave koju je podijelilo par portala a prije 2 mjeseca su ovakve stvari smatrane neprovjerenim. Ako se nađe dokaz jači od "riješeno u nekom talu s općinom", ja ću ti se lično izvinut i ovdje i u PP, i tebi i ostalim, na prethodnom postu. Ako vam šta znači to, a i ako ne znači nema veze, radi sebe i svog obraza. Budi pozdravljen.
Pa buraz nacelnik vam je bio u upravi, Becirevic! Imaju siguran sam dokaze, nebi on smio tek tako iznositi neke stvari u javnost jer znas i sam kakva je ovo drzava, grad jedna malo veca mahala i prozvat ce ga neko tako da iznese dokaze i valja onda izaci pred toliki auditorij nvijaca, simpatizera i slicno fk Sarajeva. I vjeruj da jeste to istina, i to je bilo ludilo za vrijeme Blekica, a da ste redovno na budzetu opstine centar jeste, to zna i ptica na grani. A sto se tice nas, istina je da je na proslavi titule dosao isti taj Koldzo i obecao bagere krajem godine, a mi onako u transu, proslava titule ni slutili nismo da idu izbori, izbori porsli bagera nigdje. Da je u Zelju uslo tih 200 000 sada kada se gradila tribina jeste, bar je to ono sto ja znam i sto sam procitao iz medija. Iskren da budem bila bi velika sramota za tu Opstinu Novo Sarajevo da nisu ucestvovali u izgradnji necega od cega ce i sama ta Opstina imati korist. Skrsili su 11 miliona u dvoranu pored stadiona, koju ne osporavam ali kad sjednem i razmislim da su skrsili te pare u stadion Grbavica, nebi samo ovaj grad imao stadion vec bi imala i drzava. Mi guramo koliko mozemo, i izgurat cemo ako Bog da. Al dozvoliti da neko omalovazava nase akcije i da nas proziva Sadakasima i slicno necemo dozvoliti. Karma is bitch. Sam si to negdje napisao cini mi se na vasoj temi pred ovaj zadnji derbi. Vrati vam se istim papucama, da bukvalno kmecite za pisljivih 30 000 km. Pozz
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Neandertalac » 15 dec 2017, 18:33

Trenutna. :(

slika
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la DenchiNL » 15 dec 2017, 18:33

Stranka demokratske akcije (SDA) danas je okrenula leđa fudbalu u glavnog gradu Bosne i Hercegovine.

Inicijativu da Fudbalski klub Sarajevo i Fudbalski klub Željezničar dobiju po 30.000 KM sredstava iz budžeta Općine Centar, koje su pokrenuli vijećnici Sulejman Haljevac (SBB) i Nihad Uk (Naša stranka), općinski vijećnici nisu podržali, a u prvom redu su se tu istakli članovi SDA koji nisu prisustvovali ili nisu glasali za predloženu inicijativu.

U ovom slučaju nije u pitanju samo FK Sarajevo ili FK Željezničar, već općenito sport u Sarajevu.
- Moje dijete ide u Omladinski pogon FK Željezničar, ali sam punim srcem bila za incijativu da FK Sarajevo dobije tih 30.000 KM pomoći, kao i naš kolektiv. Bilo koji sportski kolektiv u gradu treba podržati, jer nam oni, u ovim opasnim vremenima, djecu sklanjaju s ulice. SDA me ponovo razočarala, a ovoga puta izdala je sport u glavnom gradu BiH
čisto da se zna ;)

i nastavite sad.... :wave:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 15 dec 2017, 18:35

Sandokan87 je napisao/la: Pa buraz nacelnik vam je bio u upravi, Becirevic! Imaju siguran sam dokaze, nebi on smio tek tako iznositi neke stvari u javnost jer znas i sam kakva je ovo drzava, grad jedna malo veca mahala i prozvat ce ga neko tako da iznese dokaze i valja onda izaci pred toliki auditorij nvijaca, simpatizera i slicno fk Sarajeva. I vjeruj da jeste to istina, i to je bilo ludilo za vrijeme Blekica, a da ste redovno na budzetu opstine centar jeste, to zna i ptica na grani. A sto se tice nas, istina je da je na proslavi titule dosao isti taj Koldzo i obecao bagere krajem godine, a mi onako u transu, proslava titule ni slutili nismo da idu izbori, izbori porsli bagera nigdje. Da je u Zelju uslo tih 200 000 sada kada se gradila tribina jeste, bar je to ono sto ja znam i sto sam procitao iz medija. Iskren da budem bila bi velika sramota za tu Opstinu Novo Sarajevo da nisu ucestvovali u izgradnji necega od cega ce i sama ta Opstina imati korist. Skrsili su 11 miliona u dvoranu pored stadiona, koju ne osporavam ali kad sjednem i razmislim da su skrsili te pare u stadion Grbavica, nebi samo ovaj grad imao stadion vec bi imala i drzava. Mi guramo koliko mozemo, i izgurat cemo ako Bog da. Al dozvoliti da neko omalovazava nase akcije i da nas proziva Sadakasima i slicno necemo dozvoliti. Karma is bitch. Sam si to negdje napisao cini mi se na vasoj temi pred ovaj zadnji derbi. Vrati vam se istim papucama, da bukvalno kmecite za pisljivih 30 000 km. Pozz
Fino rečeno. Ja se nadam da imaju dokaze, nek se sve razriješi ko je šta obećao i ko je šta dao, a ja u te priče za koje i ptice na grani znaju ne vjerujem bez dokaza. Msm ne govorim ovo za tebe, ti si svoje rekao ovdje, nego za načelnika i njegovu klapu.
I znam za Bećirevića al' se konkretno u ovom slučaju spominju pare koje su došle od 2014., a tad on nije bio u klubu, nogiran je ranije.
Jesam ja pisao da je karma kučka i to se potvrdilo 1000 puta, svakom se sve vratilo na kraju. Sportski pozdrav. :thumbup:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Balorda, Meraak1921, Riki10HZ, SedrenikHz, since1948 i 56 gostiju.