PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19306
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MocMahale444 » 19 nov 2017, 20:23

skoroalen je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:Skoro cite Totiju koju, jesmo se kladili ?

Znaci samo 7 eto ti neko drugi ko ce do nove ja jok.
Ja i ti smo stare kladioničarske kolege, eto potpis + havatar hevtu? Kec ja pušim, dvica ti pušiš, X nikom ništa?
Sloboda govora/pisanja ti je zesca zipa se na ovoj temi. Kladio sam se s tobom vec jednom i to 3 sedmice jos nije dosao red na to. Ovako da vam pretvorimo temu u plavo plavo bas plavo.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Raonffa » 19 nov 2017, 20:25

FrancescoTotti je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Nisu nas s Odovićem nikad dobili. :nene:
U pravu si, kontam na onaj derbi kad se onaj rakun penjao po krovovima :lol:
Ono kad niste imali šuta na gol, a najavljivali hendikepe? :lol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la uNbx » 19 nov 2017, 20:26

E yebi se škoro, ja taman htio muhi nekog gabora pristavit na avatar sedam dana. :urnebes:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Zeljo92 » 19 nov 2017, 20:26

Ko smije u avatar i potpis na mjesec dana?
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la FrancescoTotti » 19 nov 2017, 20:28

Raonffa je napisao/la:
FrancescoTotti je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Nisu nas s Odovićem nikad dobili. :nene:
U pravu si, kontam na onaj derbi kad se onaj rakun penjao po krovovima :lol:
Ono kad niste imali šuta na gol, a najavljivali hendikepe? :lol:
e tad. mi nikad jaci vi pred raspadom, i umjesto eksera u kovceg onaj konjina postane spajdermen :crazy:
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sandokan87 » 19 nov 2017, 20:28

Sjebasmo ljudima rodjendan jbt... Haj nek ga slave za 14 dana na gostujucem terenu. :zviz: :zviz: :zviz:
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 19 nov 2017, 20:29

MocMahale444 je napisao/la: Sloboda govora/pisanja ti je zesca zipa se na ovoj temi. Kladio sam se s tobom vec jednom i to 3 sedmice jos nije dosao red na to. Ovako da vam pretvorimo temu u plavo plavo bas plavo.
Ne 3 hevte nego 23 dana, nemoj krast dva dana. :mrgreen:
Dobro, poštujem ako nećeš. Naći će se neko u hevtu, golemo je i meni ovo mjesec - dva. :D
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19306
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MocMahale444 » 19 nov 2017, 20:31

skoroalen je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la: Sloboda govora/pisanja ti je zesca zipa se na ovoj temi. Kladio sam se s tobom vec jednom i to 3 sedmice jos nije dosao red na to. Ovako da vam pretvorimo temu u plavo plavo bas plavo.
Ne 3 hevte nego 23 dana, nemoj krast dva dana. :mrgreen:
Dobro, poštujem ako nećeš. Naći će se neko u hevtu, golemo je i meni ovo mjesec - dva. :D
23 Dana tako je znam da mi je drag broj 23 :thumbup: zato bolje da ides trazis nekog drugog nek te farba hahah.

uNbx je napisao/la:E yebi se škoro, ja taman htio muhi nekog gabora pristavit na avatar sedam dana. :urnebes:
Deal with Skoro is off, tebe sam i trazio znam da je Joleta strah.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Raonffa » 19 nov 2017, 20:32

FrancescoTotti je napisao/la: e tad. mi nikad jaci vi pred raspadom, i umjesto eksera u kovceg onaj konjina postane spajdermen :crazy:
Biće repriza u nedjelju hehe :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 19 nov 2017, 20:33

uNbx je napisao/la:E yebi se škoro, ja taman htio muhi nekog gabora pristavit na avatar sedam dana. :urnebes:
Vidiš da voli ove dobre pi.čoke furat. Ako dobiješ, uvali mu Dušanku Majkić na avatar. :urnebes: :urnebes:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

narodniheroj
Postovi: 1393
Pridružen/a: 19 okt 2015, 22:39
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la narodniheroj » 19 nov 2017, 20:34

Sandokan87 je napisao/la:Sjebasmo ljudima rodjendan jbt... Haj nek ga slave za 14 dana na gostujucem terenu. :zviz: :zviz: :zviz:
Hajde što smo leševima syebali rođendan, al što pitarima pokvarismo dernek :urnebes: čuj kažu syebače ih teren na Grbavici :rol: barcelona sa koševa :rol:

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la FrancescoTotti » 19 nov 2017, 20:39

narodniheroj je napisao/la:
Sandokan87 je napisao/la:Sjebasmo ljudima rodjendan jbt... Haj nek ga slave za 14 dana na gostujucem terenu. :zviz: :zviz: :zviz:
Hajde što smo leševima syebali rođendan, al što pitarima pokvarismo dernek :urnebes: čuj kažu syebače ih teren na Grbavici :rol: barcelona sa koševa :rol:
Ono krompiriste bi syebalo i krvnike iz travnika
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la uNbx » 19 nov 2017, 20:41

@Muhoni
Dogovoreno onda, 7 dana avatar+potpis? :D
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sandokan87 » 19 nov 2017, 20:41

FrancescoTotti je napisao/la:
narodniheroj je napisao/la:
Sandokan87 je napisao/la:Sjebasmo ljudima rodjendan jbt... Haj nek ga slave za 14 dana na gostujucem terenu. :zviz: :zviz: :zviz:
Hajde što smo leševima syebali rođendan, al što pitarima pokvarismo dernek :urnebes: čuj kažu syebače ih teren na Grbavici :rol: barcelona sa koševa :rol:
Ono krompiriste bi syebalo i krvnike iz travnika
Ahahahahaahahah a nemoj srat matere ti! Trebao si gledati utakmicu Svicarska - Irska da vidis sta je oranica a stadion vrijednosti ko svi stadioni u regionu. A Boga mi i kosevo je poprilicno tvrdo, moze se i u stiklama hodat... Budi realan da je kisa dva dana padala ko sto je tada padala pa je grbavica bila takva kakva je, kosevo bi bilo metar pod vodom :D :D :D :D
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 19 nov 2017, 20:43

Sandokan87 je napisao/la: Ahahahahaahahah a nemoj srat matere ti! Trebao si gledati utakmicu Svicarska - Irska da vidis sta je oranica a stadion vrijednosti ko svi stadioni u regionu. A Boga mi i kosevo je poprilicno tvrdo, moze se i u stiklama hodat... Budi realan da je kisa dva dana padala ko sto je tada padala pa je grbavica bila takva kakva je, kosevo bi bilo metar pod vodom :D :D :D :D
U Sarajevu snijeg pao prošle sedmice, topio se, svaki dan padne određena količina kiše, i teren u nedjelju je bio neuporedivo bolji nego na Grbavici protiv Belgije. Nije ni na Koševu tepih al' je daleko bolji nego na Grbavici.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sandokan87 » 19 nov 2017, 20:47

skoroalen je napisao/la:
Sandokan87 je napisao/la: Ahahahahaahahah a nemoj srat matere ti! Trebao si gledati utakmicu Svicarska - Irska da vidis sta je oranica a stadion vrijednosti ko svi stadioni u regionu. A Boga mi i kosevo je poprilicno tvrdo, moze se i u stiklama hodat... Budi realan da je kisa dva dana padala ko sto je tada padala pa je grbavica bila takva kakva je, kosevo bi bilo metar pod vodom :D :D :D :D
U Sarajevu snijeg pao prošle sedmice, topio se, svaki dan padne određena količina kiše, i teren u nedjelju je bio neuporedivo bolji nego na Grbavici protiv Belgije. Nije ni na Koševu tepih al' je daleko bolji nego na Grbavici.
Poredis snijeg koji je pao u neuporedivo manjoj kolicini i kisu koja je 48 sati natapala teren? A nemoj srat svega ti. Pa nadji eto sto sam napisao utakmica Svicarska - Irska od prije nekoliko dana, pa cemo diskutovati. Stadion im vrijedi ko svi u regionu pa u gorem stanju bio nego grbavica. Nemoj da ti brat nadje teren stadiona kosevo na nekim utakmicama od prije da ti malo razbistrim pamcenje ...
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sandokan87 » 19 nov 2017, 20:49

slika
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 19 nov 2017, 20:49

Sandokan87 je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:
Sandokan87 je napisao/la: Ahahahahaahahah a nemoj srat matere ti! Trebao si gledati utakmicu Svicarska - Irska da vidis sta je oranica a stadion vrijednosti ko svi stadioni u regionu. A Boga mi i kosevo je poprilicno tvrdo, moze se i u stiklama hodat... Budi realan da je kisa dva dana padala ko sto je tada padala pa je grbavica bila takva kakva je, kosevo bi bilo metar pod vodom :D :D :D :D
U Sarajevu snijeg pao prošle sedmice, topio se, svaki dan padne određena količina kiše, i teren u nedjelju je bio neuporedivo bolji nego na Grbavici protiv Belgije. Nije ni na Koševu tepih al' je daleko bolji nego na Grbavici.
Poredis snijeg koji je pao u neuporedivo manjoj kolicini i kisu koja je 48 sati natapala teren? A nemoj srat svega ti. Pa nadji eto sto sam napisao utakmica Svicarska - Irska od prije nekoliko dana, pa cemo diskutovati. Stadion im vrijedi ko svi u regionu pa u gorem stanju bio nego grbavica. Nemoj da ti brat nadje teren stadiona kosevo na nekim utakmicama od prije da ti malo razbistrim pamcenje ...
Hoćeš da kažeš da je travnjak Grbavice bolji nego travnjak Koševa? Nikad u životu druže. Oranice su u suštini i jedan i drugi, zaostaju i za Pecarom a kamoli za Bilinim poljem, al na Koševu je to ipak bolje. Isto da porediš golfa dvojku i es paketa, isti qrac u suštini al bolji travnjak ima Koševo.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19306
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MocMahale444 » 19 nov 2017, 20:50

Sandokan87 je napisao/la:slika
:urnebes: :urnebes:
Lakoste i guza.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

narodniheroj
Postovi: 1393
Pridružen/a: 19 okt 2015, 22:39
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la narodniheroj » 19 nov 2017, 20:51

Halo ba kakva priča o stadionima i terenima u ovoj kaljuži. Šipci grade 5 stadiona a mi se lafo prcamo oko toga :crazy:
Ovo je dno dna fudbala svih vremena na svim kontinentima, ovo normalan insan ne prati ni pod razno

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, boki86, holyman, novikolac007, Redred, ZauvijekSamoVelez, Zeko87 i 70 gostiju.