NHL

Alpsko i nordijsko skijanje, snowboard, hokej, klizanje...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Koji tim po vama osvaja Stanley kup:

Pittsburgh Penguins
19
83%
Nashville Predators
4
17%
 
Ukupno glasova: 23

arfi
Postovi: 395
Pridružen/a: 20 jan 2013, 15:46
Kontakt:

Re: NHL

Post Postao/la arfi » 02 maj 2015, 22:26

Ovečkin je životinja :clap: zaslužio da jednog dana digne kantu!

Avatar
Otelo
Postovi: 33498
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: NHL

Post Postao/la Otelo » 04 maj 2015, 00:37

Montreal ubi Tempu.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NHL

Post Postao/la SaltCityAttack » 04 maj 2015, 01:45

Otelo je napisao/la:Montreal ubi Tempu.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Ubise a vodili 1:0..sad ih Tampa udara po mozgu :)

Edit:

Ipak ih je Tampa cizmama sve po glavi tukla i zasluzeno uzeli 6-2 i poveli 2 0 u seriji
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NHL

Post Postao/la SaltCityAttack » 04 maj 2015, 04:22

Ta ce ko ce sa Kanerom igrat tito.
MVP nagrad je zasluzio ove godine ..da nije se povredio uzeo bi..povrijesio se onda kad je imao najvise poena u ligi ..

2:0 kraj drugog perioda ..treba ovo mirno okoncat ali vjerujem da ce mo mi usrat ovo..kad god vodimo 2 ili vise golova mi to ujebemo :)

Edit:

Kao sto sam rekao odmah na pocetku treceg perioda primamo gol doduse na PP..samo kako smo bezveze oenal napravili odmah lad smo dali drugi gol to me.najvise nervira..da mi makar kofa lupimo i udarimo pa penal, a ne ovako gluposti

edit:

4-1 kraj price od;lican posao 2-0 serija i idemo tamo dobit jednu ako moze i to bi bilo to :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Otelo
Postovi: 33498
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: NHL

Post Postao/la Otelo » 04 maj 2015, 06:45

SaltCityAttack je napisao/la:
Otelo je napisao/la:Montreal ubi Tempu.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Ubise a vodili 1:0..sad ih Tampa udara po mozgu :)

Edit:

Ipak ih je Tampa cizmama sve po glavi tukla i zasluzeno uzeli 6-2 i poveli 2 0 u seriji
Pisao sam u trenutku kad je Montreal dao gol i imao prilika a onda je dosao onaj PP od 4min za Tampu i tu je Montreal stao.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Elki
Postovi: 806
Pridružen/a: 15 sep 2012, 19:29
Kontakt:

Re: NHL

Post Postao/la Elki » 04 maj 2015, 11:36

SaltCityAttack je napisao/la:Ta ce ko ce sa Kanerom igrat tito.
MVP nagrad je zasluzio ove godine ..da nije se povredio uzeo bi..povrijesio se onda kad je imao najvise poena u ligi ..

2:0 kraj drugog perioda ..treba ovo mirno okoncat ali vjerujem da ce mo mi usrat ovo..kad god vodimo 2 ili vise golova mi to ujebemo :)

Edit:

Kao sto sam rekao odmah na pocetku treceg perioda primamo gol doduse na PP..samo kako smo bezveze oenal napravili odmah lad smo dali drugi gol to me.najvise nervira..da mi makar kofa lupimo i udarimo pa penal, a ne ovako gluposti

edit:

4-1 kraj price od;lican posao 2-0 serija i idemo tamo dobit jednu ako moze i to bi bilo to :)
Cestitam na pobijedi i 2-0 vodstvu.Bit ce ovdje jos borbe.
I mrtvi žive za ŽELJU! 1921..TM87..

Forza Željo..forza Inter..!!!!WILD!!!!

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NHL

Post Postao/la SaltCityAttack » 04 maj 2015, 13:56

Hvala !! svakako da ce biti borbe i to velike do kraja ..samo mi smo na pola puta puno nam je lakse sad...mi vemo trazit jednu pobjedu tamo gdje bi mogli opet dozvolit i koji poraz jer bi tad vec bili 2 tekme home ice ispred i nebi valjda to uprskali :)..vama je game 3 veoma vazna i to morate uzeti....ja sam rekao Predatorsi su bili nam mozda i najteI protivnik jer to su pokazali i u regularnoj sezoni..kad smo njih uzeli 4 2 gdje su oni imali home ice advantage mislim da necemo ovo ispustiti sad ...Ducksi ce biti jako odmorni u narednoj seriji..ljudi u ove dvije serije imaju dosta lakse protovnike..ne znam koliko ce to uticati na pobjednika ove runde izmesju Chicaga i Minesote
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Elki
Postovi: 806
Pridružen/a: 15 sep 2012, 19:29
Kontakt:

Re: NHL

Post Postao/la Elki » 04 maj 2015, 23:58

SaltCityAttack je napisao/la:Hvala !! svakako da ce biti borbe i to velike do kraja ..samo mi smo na pola puta puno nam je lakse sad...mi vemo trazit jednu pobjedu tamo gdje bi mogli opet dozvolit i koji poraz jer bi tad vec bili 2 tekme home ice ispred i nebi valjda to uprskali :)..vama je game 3 veoma vazna i to morate uzeti....ja sam rekao Predatorsi su bili nam mozda i najteI protivnik jer to su pokazali i u regularnoj sezoni..kad smo njih uzeli 4 2 gdje su oni imali home ice advantage mislim da necemo ovo ispustiti sad ...Ducksi ce biti jako odmorni u narednoj seriji..ljudi u ove dvije serije imaju dosta lakse protovnike..ne znam koliko ce to uticati na pobjednika ove runde izmesju Chicaga i Minesote
Svakako ako prodjete bit cu uz vas vi ste mi najdrazi poslije Minesote, mada bih volio da slijedecu dobijemo al kako bilo da bilo nek ide bolji dalje.
I mrtvi žive za ŽELJU! 1921..TM87..

Forza Željo..forza Inter..!!!!WILD!!!!

Avatar
muamerc
Postovi: 6766
Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
Kontakt:

Re: NHL

Post Postao/la muamerc » 05 maj 2015, 16:17

Kakav gol primi NYR. Gube 2:1; bice gadna serija do kraja; vjerujem cak i sedam utakmica da ce biti. Jedno se pitam, gdje je nestao Nash, nigdje ga u PO, gol i 4 asistencije dosad, za igraca njegovog kalibra i vise nego skromno.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: NHL

Post Postao/la DukeOfWellington » 05 maj 2015, 16:48

muamerc je napisao/la:Kakav gol primi NYR. Gube 2:1; bice gadna serija do kraja; vjerujem cak i sedam utakmica da ce biti. Jedno se pitam, gdje je nestao Nash, nigdje ga u PO, gol i 4 asistencije dosad, za igraca njegovog kalibra i vise nego skromno.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Utakmica je odlična bila, toliko mrtvih šansi na obje strane i onda ono uđe :damn:

I osma utakmica u ovom playoffu na jedan gol razlike koji igraju Rangersi, ali to je playoff, nema sad tu da očekuješ bilo šta lagano. Razlika u kvaliteti i širina rostera nije presudna u seriji od 7 utakmica, svi su maksimalno spremni, a hokej je sport u kojem je razliku u kvaliteti najteže materijalizovati. I pored svega toga razlika u kvaliteti među NHL timovima je minimalna.

Nash se ugasio prije 2-3 mjeseca, čovjek meda ne može od tad. S druge strane Ovechkin je jedan od ključnih igrača u ovoj seriji, apsolutno je najopasniji igrač i da golman nije Hank te da ga ne čuva Girardi do sada bi dao puno više od ta dva gola. Kako čovjek brzo razmišlja i igra to je fascnantno, a pri tome skoro nikad ne griješi i uvijek je njegovo rješenje najkvalitetnije moguće. I uz sve to dobro je čuvan, ja sam zadovoljan kako se to radi, ali u realizacija u sinićnjoj utakmici bila je katastrofična, ne može se imati toliko šansi i dozvoliti sebi da ne pogodiš barem dva puta. Isto vrijedi i za Capse, i oni su promašili sve i svašta ali oni neće kukati jer im je taj gol donio pobjedu. Ništa, mora se igrati dalje.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NHL

Post Postao/la SaltCityAttack » 06 maj 2015, 04:16

Borba jednih i drugih Crawford poludio ponovo brani kao ranih sezona :)..odbrana hvala bogu na nivou..bjce gutavo Minesota ce napast sad ovih 15 minuta do kraja da izjednace..ako ovo izgube oni se vrati to nece sigurno i znace da je to skoro pa gotova serija

Igra je izjednacena po 22 suta jednih i drugih samo sto ce sad ljudi navalit

Edit:

Nebi bili mi kad nebi neku glupost napravili..opet bezveze penal covjek vise na ledu i sad ce nam ljudi dati gol 9 minuta do kraja

Edit:

Sudije nas zakidose za penal takodjer kod njih covjek vise na ledu i nisu dosudili a tu bi ubili 2 minute manje bi pritiska imali ebiga...joj sudija ihhhhhh

EDIT:

Izdrzali smo do kraja i dobili ovo..Minesota je navalila ali nije zabila Crawford odlican

Mislim da je ova serija 99.99% gotova ..ne treba sad toliko razbijat glavu trazit i cetvrtu pobjedu u gostima ali ako dodju do toga dobro jest, ako ne nikome nista..cisto sumnjam da mozemo izgubiti 4 tekme u nizu ipak nismo mi ekipa bez iskustva dva cupa ova ekipa ima u zadnje 4 godine i znaju ovo iznjeti ...postat cemo najmrA ekipa navijacima Minesote ..3 godine za redom ih haman izbacimo ..ali sta se moze playoff je igra se za za onu kantu :)

Ali ako treba da se ljute ona na svoje igrace Koivu ima svega 2p u playoffu protiv Hawksa u 3 zadnje serije hejj 3 zadnje serije ne govorimo o ovoj ,Parise sto
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Elki
Postovi: 806
Pridružen/a: 15 sep 2012, 19:29
Kontakt:

Re: NHL

Post Postao/la Elki » 06 maj 2015, 20:08

Cestitke izgleda da ce ovo biti metla.

WILD :opaopa:
I mrtvi žive za ŽELJU! 1921..TM87..

Forza Željo..forza Inter..!!!!WILD!!!!

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NHL

Post Postao/la SaltCityAttack » 06 maj 2015, 21:27

Ne vjerujem mislim da ce Wild dobit sutra ovu ali dobro bi nam bilo da bude 4 0 vise zbog odmora malo
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
muamerc
Postovi: 6766
Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
Kontakt:

Re: NHL

Post Postao/la muamerc » 06 maj 2015, 23:16

Duke, sretno ti Rangersima ako ne mogne neka Kanadska ekipa da osvoji. Pozdrav i ostaloj raji. :-)

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: NHL

Post Postao/la DukeOfWellington » 07 maj 2015, 00:54

muamerc je napisao/la:Duke, sretno ti Rangersima ako ne mogne neka Kanadska ekipa da osvoji. Pozdrav i ostaloj raji. :-)
Hvala! Večeras mora da bude 2-2 u seriji :pray:

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: NHL

Post Postao/la DukeOfWellington » 07 maj 2015, 04:28

Sve smo vidjeli, poraz sekundu prije kraja, poraz nakon propuštenih 15 mrtvih šansi, a evo i poraz nakon vodstva. Ali kad protivnik ima 25+ blokiranih šuteva, a ti 7 i kad ti najbolji igrač tima tokom play-offa glumi duha onda dobiješ ovo. Ljudi jednostavno više žele, a i Holtby je strašan.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NHL

Post Postao/la SaltCityAttack » 07 maj 2015, 04:37

Dobar si ti kad rece da je bolje uzet president trophy nego nista hahaha..ja bi volio da Blackhawksi i Rangers igraju finale to bi bilo odlicno..
ali ovako ako prodjemo ispadnu Rangersi mislim da bi nam bilo puno puno lakse...naravno nama prvo ostaju Ducksi s kojim ce biti tesko
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: NHL

Post Postao/la DukeOfWellington » 07 maj 2015, 04:47

Ducksi su odlični kada igraju protiv tehnički slabijih protivnika, ubiju ih u pojam brzinom i kontrolom pucka. Hawksi će biti veliki test za njih jer su u pravoj formi po kvalitetu itekako match sa Ducksima i plus imaju pobjednički mentalitet. Biće to odlična serija, ako ne bude nekih iznenađenja u ovoj rundi, prije svega što se Ducksa tiče.

S druge strane imaš Boltse koji su krenuli kilavo ali kako PO odmiče dižu formu i mogli bi biti pravi protivnik, s tim da ne treba zanemariti ni želju i požrtvovanost Capsa u kombinaciji sa odličnim Ovechkinom i Holtbyjem. Rangersi uopšte ne igraju loše ni u ovoj seriji ali jednostavno ne naprave dovoljno da bi dobili meč. Odlična serija je u pitanju, sva četiri meča bila su izuzetnog tempa i kvaliteta.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NHL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 07 maj 2015, 09:05

" onclick="window.open(this.href);return false;

:tokralju:

Boltsi i Capsi :clap:

Još da Ducksi sruše ove Dadine zvijezdice :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: NHL

Post Postao/la MaGiCa » 07 maj 2015, 10:16

DukeOfWellington je napisao/la:Hvala! Večeras mora da bude 2-2 u seriji :pray:

slika

Odgovori

Natrag na “Zimski sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.