NHL

Alpsko i nordijsko skijanje, snowboard, hokej, klizanje...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Koji tim po vama osvaja Stanley kup:

Pittsburgh Penguins
19
83%
Nashville Predators
4
17%
 
Ukupno glasova: 23

valdo079
Postovi: 84
Pridružen/a: 26 jan 2009, 14:25
Kontakt:

Re: NHL 2009/2010

Post Postao/la valdo079 » 29 mar 2010, 21:03

po gestici bilo je ono,hodi sudija da ti glavu razbijem,sta je...(pa skida sako) hodi vamooo,par psovki i onda mu prijeti da nije tako klizavo i on bi mu priso.toliko sam ja razumio engleski

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: NHL 2009/2010

Post Postao/la Neutral » 29 mar 2010, 21:16

Uglavnom, temperamentan je. :mrgreen:

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: NHL 2009/2010

Post Postao/la Hare_BvB » 03 apr 2010, 23:54

GO HABS GO, veceras akbda pobjeda protiv omraženih divizijskih rivala iz Buffala :D :D :D
Der Mann für die entscheidenden Tore.

valdo079
Postovi: 84
Pridružen/a: 26 jan 2009, 14:25
Kontakt:

Re: NHL 2009/2010

Post Postao/la valdo079 » 04 apr 2010, 14:16

koji su habs,3eg igrase protiv canadiens a 6tog igraju protiv rangers,to buffalo

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: NHL 2009/2010

Post Postao/la Hare_BvB » 04 apr 2010, 23:55

valdo079 je napisao/la:koji su habs,3eg igrase protiv canadiens a 6tog igraju protiv rangers,to buffalo
HABSI ili ti ga Montreal Canadiensi sinoć samljeli Sabrese 3-0, i vratili se na 6. mjesto istoka :D :D ....2 noći i 2 shotuota (u petak pobjeda @ Philla od 1-0) za sjajnog Halaka :D :D :D

Danas već odigrana 2 meča, Philadelphia - Detroit 4-3 i Chicago - Calgary 4-1 :D :D , a kasnije igraju
Colorado - San Jose i Vancouver - Minnesotta
Der Mann für die entscheidenden Tore.

valdo079
Postovi: 84
Pridružen/a: 26 jan 2009, 14:25
Kontakt:

Re: NHL 2009/2010

Post Postao/la valdo079 » 05 apr 2010, 20:26

hej fala,ja se sinoc namjestio espn america i cekam utakmicu sabres vs canadiens a ono flames vs blackhawks.uhh al nije bilo lose

valdo079
Postovi: 84
Pridružen/a: 26 jan 2009, 14:25
Kontakt:

Re: NHL 2009/2010

Post Postao/la valdo079 » 11 apr 2010, 15:24

sto vanek zabi 4 gola,a naravno u austriji ona vazi kao narodni heroj,otac i mati mu cesi koji su dosli u astriju i sad je on austrijanac a sa 14 godina otiso u usa.

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: NHL 2009/2010

Post Postao/la Hare_BvB » 20 apr 2010, 01:13

Spektakl u Montrealu :D :D :D počinje tekma Habsi protiv velikih Capsa, 1-1 u seriji
Der Mann für die entscheidenden Tore.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: NHL 2009/2010

Post Postao/la Admir_Sa » 20 apr 2010, 01:48

Hare_BvB je napisao/la:Spektakl u Montrealu :D :D :D počinje tekma Habsi protiv velikih Capsa, 1-1 u seriji
dobro se drzimo u prvoj trecini, cak su me prijatno iznenadili kako su ustopali Capse. Sad nekako uvalit gol i onda nas samo Halak moze spasiti :D

Go Habs!!!!!!!!!!!!
nema potpisa

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: NHL 2009/2010

Post Postao/la Hare_BvB » 20 apr 2010, 02:02

Admir_Sa je napisao/la:
Hare_BvB je napisao/la:Spektakl u Montrealu :D :D :D počinje tekma Habsi protiv velikih Capsa, 1-1 u seriji
dobro se drzimo u prvoj trecini, cak su me prijatno iznenadili kako su ustopali Capse. Sad nekako uvalit gol i onda nas samo Halak moze spasiti :D

Go Habs!!!!!!!!!!!!
Jaro Halak je strašan golman, čovjek čupa nevejrovatno, zasad su dobro uštopali Ovechkina, H. GILL je lani igro za šmapionsku ekipu Penguinsa i bio im je najbolji bek, i veceras igra strašno, izblokiro je vec 4-5 udaraca, zasad smo bolji, stvarno igraju najljepši hokej Habsi, samo malo snažnijih igrača fali u ekipi, ...PUblika je nevjerovatno, jao navijanja, kao da je fudbalska utakmica i to neki veliki derbi, ako nista trebaju pobjedit radi onakve podrške..biće gutavo do kraja ali odbrana washingtona mi djeluje porilično nesigurno, imali smo s igračem manje 2 velike prilike...ev sad će druga trećina,,, Camalleri zabija :D :D :D :D
GO HABS :D :D :D
Der Mann für die entscheidenden Tore.

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: NHL 2009/2010

Post Postao/la Hare_BvB » 20 apr 2010, 02:38

POTOP :( :( :( :( , trenutno 0-4, trpaju CAPSI sa svih strana, ko da smo prokleli jadnog Halaka ništa ne može odbraniti :( , ali zato Varlamov čuda pravi... okrećemo se 4-oj utakmici, bice vajda bolje, :)
Der Mann für die entscheidenden Tore.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: NHL 2009/2010

Post Postao/la Admir_Sa » 20 apr 2010, 03:49

Hare_BvB je napisao/la:POTOP :( :( :( :( , trenutno 0-4, trpaju CAPSI sa svih strana, ko da smo prokleli jadnog Halaka ništa ne može odbraniti :( , ali zato Varlamov čuda pravi... okrećemo se 4-oj utakmici, bice vajda bolje, :)
Za sve je kriv preglupi prvi gol sa igracem vishe :evil: :evil: Na kraju serije sami cemo sebe izbacit :roll:
nema potpisa

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: NHL 2009/2010

Post Postao/la Hare_BvB » 21 apr 2010, 18:52

Sinoć očekivane pobjede Penguinsa protiv Senatorsa 7-4 i Sharksa u Coloradu rezultatom 2-1 nakon OT. Pingvini su još jednom pokazali da su i ove godine najveći kandidat za naslov a ponovo je briljirao Crosby sa dva gola i omogućio svojoj ekipi vodstvo od 3-1 u seriji i mislim da će Pingvini rutinski doći do pobjede na svom ledu i plasirati se bez većih problema u naredni krug.
San Jose-u je sinoć bilo biti ili ne biti i ponovo su dobili u OT golom reprezentativca SAD Pavelskog, ponovo su imali velike probleme protiv mlade ekipe iz Denvera a velike im muke zadaje fantastični golman Andersen, koji je zaključao vrata protiv Sharksa, uz Capitalse ekipe sa najjačim napadačkim potencijalom. Mislim da su Sharksi sinoćnom pobjedom povratili prijeko potrebni momentum i da će uspjeti proći dalje, trenutno je 2-2 u seriji.

Philadelphia je pobjedmo od 4-1 na svom ledu protiv blijedih NJ Devilsa došla do kapitalne prednosti od 3-1 u seriji što me ne iznenadjuje uzevši u obzir kvalitet Flyersa a i međusobni skor ove sezone koji je debelo na njihovoj strani.

'Imperija' iz Detroita je na svom ledu savladala u odličnoj utakmici ekipa Phoenixa i tako uspjela da izjednači na 2-2 u seriji. Inače gledao sam taj meč sinoć i Coyotes su mu pozitivno iznenadili i zasluženo su došli do play offa i mislim da će Detroit imati velikih problema protiv njih.

I najveće iznaneđenje se sinoć deslio u Nashvillu gdje ekipa Predatorsa samljela favorizirani Chicago rezultatom 4-1 :( :( i tako stigla do velike prednosti od 2-1 u seriji. Predatorsi imaju snažnu odbranu predvođenu odličnim fincem na golu, Pekka Rinne, a jedan od najboljih bekova lige Shea Webber je nerješiva enigma za napad Čikaga a uz to ima i možda najjači šut u cijeloj ligi što je demonstrirao i sinoć postigavši pogodak (a na Olimpijadi je probio mrežu udarcem s plave linije). Mlada ekipa iz Chicaga ima dosta problema protiv veoma čvrste ekipe iz Nashvilla i ako izgube sutra biće im veoma teško da se vrate. Za mene je vrlo iznenađujuće što je ekipa Čikaga u velikim problemima u ovoj seriji pošto sam mislio da su jedni od glavih favorita za titulu, definitivno su najbolja ekipa što se tiče klizanja i pritiska u protivničkoj trećini ali čini mi se da im je mladost i neiskustvo ogroman problem protiv veoma tvrdih Predatorsa. Sutra je odlučujuća utakmica u seriji i ko pobjedi mislim da će proći dalje...nadam se Chicago :)
Der Mann für die entscheidenden Tore.

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: NHL 2009/2010

Post Postao/la Hare_BvB » 22 apr 2010, 19:41

Noćas odigrane 3 tekme...Habsi su ponovo izgubili doma od moćnih Capitalsa :( :( Uz 2 gola Ovechkina Washington je dobio 6-3 iako je montreal potpuno dominirao u prve 2 trećine i imao vodstvo 2-1 i igrača više kada su primili gol 7 sec prije kraja druge trecine :evil: :evil: :evil: ...nevjrovatno opet odlučujući gol u short handu,,,,ne mogu da vjerujem......male su šanse sad ostale za najpopularniju ekipu NHL lige pošto su Capitalsi stigli do 'capitalne' prednosti od 3-1 u seriji i mislim da če nas demolirati sutra :cry: :cry: :cry:

Bruinsi su nakon 2 produžetka došli do pobjede protiv tvrdih Sabresa, bilo je 3-2 a pobjedonosni gol djelo je bivšeg pingvina Mire Satana..Inače Buffallo je vodio sa 2-0 nakon 2 trecine ali je Boston uspio da izjednači sa dva brza gola na početku treceg perioda. Utakmicu su obilježile fantastične odbrane golmana, bostonovog mladog finca Raska i gostujućeg golmana Millera,vjerovatno najboljeg golmana lige...ccccc..ja ceko keca u reularnom vremenu i padnem za 360 kermi :cry: :cry: :cry: :cry: ,a klocovi na produzetak dobiju.....Boston vodi 3-1 u seriji

U posljednjem meču sinoc Canuksi su dobili 6-4 na vrucem ledu u LA domaće Kingse...Inače strašna utakmica u Staples Center-u uz mnogo preokreta i ovom pobjedom Vancouver je vratio prednost domaćeg leda, odličnu utakmicu su konačno odigrali braća Sedin...trenutno je 2-2 u seriji

Veceras 4 utakmice, bez nekog veceg analiziranja moja prognoza je:
Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators 1
San Jose Sharks - Colorado Avelanche 1
Nashville Predators - Chicago Blackhawks 2 :D :D
New Jersey Devils - Philadelphia Flyers 1

Sve na favorite ali mislim da su ziceri pobjede Penguinsa i Sharksa, a ova dva druga tipa su nategnuta ;) ;)
Ma ko će im ga znat previše je ''klizavo'' :?
Der Mann für die entscheidenden Tore.

valdo079
Postovi: 84
Pridružen/a: 26 jan 2009, 14:25
Kontakt:

Re: NHL 2009/2010

Post Postao/la valdo079 » 24 apr 2010, 20:27

smrc smrc haman ce mi phoenix izletiti iz playoffa a taka mogucnost da zahvaljujuci playoffu ucvrste svoju poziciju kao nhl tim iz arizone,a drmaju se i capitals jos sa ovechkinom,a o buffalo da i netipkam.pa svi timovi za koje sam konto se drmaju

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: NHL 2009/2010

Post Postao/la Hare_BvB » 24 apr 2010, 21:50

22.4.

NJ Devils - Philadelphia Flyers 0-3 / Flyersi se prvi plasirali u konferencijsko polufinale pobjedom 4-1 u seriji
Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators 3-4 / senzacionalna pobjeda Ottawe i to golom Carknera sredinom trećeg produžetka.Sada je rezultat 3-2 u seriji za Penguinse.
San Jose Sharks - Colorado Avelanche 5-0 / konačno su proigrali i došli do prednosti od 3-2 u seriji
Nashville Predators - Chicago Blackhawks 0-3 :D :D / novi shotout za Niemija, 2 gola Sharpa i Toews, za izjednačenje na 2-2 u seriji

23.4.

Washington Capitals - Montreal Canadiens 1-2 :D :D / Halak se vratio na gol i briljirao, jedino ga je Ovechkin savladao, a za Habse pogodili Camalleri i Moen, zaista velika pobjeda i valjda ćemo ih konačno savladati u Bell centru i odvesti ovaj matchup u 7. tekmu
Buffallo Sabres - Boston Bruins 4-1 / odlična partija domaćih i uspjeli su smanjiti na 3-2 u seriji
Phoenix Coytes - Detroit Red Wings 1-4 / 'Imperija' pokazala zube u pravom trenutku i trebali bi sutra završiti posao protiv odlične ekipe iz Phoenixa
Vancouver Canuks - LA Kings 7-2 / favoriti iz sjene u zapadnoj konferenciji su rastavili na proste faktore mladu i neiskusnu ekipu iz LA, uz odlične partije Šveđana braće Sedin, i fantastičnog Samuelsona..vancouver djeluje veoma moćno...

Veceras igraju Chicago - Nashville trenutno je 2-1 :D pred kraj prve trecine, strijelci Ladd i Hjalmarssona a za goste Legwand, a kasnije igraju Colorado - San Jose i Ottawa - Pittsburgh...predvidjam pobjede gostiju u ove dvije utakmice i nadam se da Chicago može do pobjede na domaćem ledu :D
Der Mann für die entscheidenden Tore.

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: NHL 2009/2010

Post Postao/la Hare_BvB » 25 apr 2010, 20:37

Sinoć su se joše dvije ekipe plasirale u naredni krug Stanley Cup-a a to su ekipe Penguinsa i Sharksa, baš kao što sam i predvidio...U Ottawi je Pittsburgh savladao domaću ekipu rezutatom 4-3 golom Dupuisa u produzetku. Jedna nevjerovatna utakmica gdje je ekipa Senatorsa prokockala vodstvo od 3-0 sredinom druge trećine i jednostavno rečeno sami su sebe eliminisali, a veoma iskusna i kvalitetna ekipa Penguinsa je definitivno potvrdila kandidaturu za odbranu titule iz prošle sezone...

San Jose je još jedanput bio veoma ubjedljiv i ovoga puta je pobjedom 5-2 u Coloradu ovjerio plasman u naredni krug ukupnim rezultatom 4-2..,..Konačno je došao kraj prokletsvu za sharkse u prvoj rundi doigravanja i biće veoma opasni sada kad su konačno prošli prvu prepreku u play off-u....

Velika drama je vidjena u United centru u Chicagu gdje je Marian Hossa donio pobjedu domaćim Blackhawksima u produzetku protiv Predatorsa...Rezultat je na kraju bio 5-4 za domaće :D :D :D , a utakmicu su obilježili veliki preokreti, gosti su poveli sa 1-0, da bi Chicago okrenuo na 3-1 i potpuno dominirao utakmicom u tim trenucima je imao prednost u šutevima na gol od 23-6, ali su momci iz Nashvilla apsolutno ni iz čega se vratili u utakmicu i preokrenuli rezultat na 4-3 sredinom posljednje trećine...Činilo se da je sve gotovo pošto je na nekih minut i pol prije kraja utakmice isključenje zaradio heroj večeri Hossa, i to je zaradio kaznu od čak 5 minuta....A onda čudo, iako s igračem manje domaći izjednačavaju samo 14 sec prije kraja kada je pogodio Patrick Kane i donio veliko slavlje u krcatom United centru....Hossa je morao odraditi svoju kaznu u produzetku i ekipa Nashvilla je imal Power Play pune 3.5 minute u produzetku al je ekipa Čikaga izdržala te sve napade da bi Hossa uspio donijeti nevjerovatno slavlje domaćim kada je jedan odbitak pospremio u mrežu nedugo nakon svog povratka u igru..Blackhawksi sada vode sa 3-2 u seriji i veoma su blizu plasmanu u konferencijsko polufinale...
Der Mann für die entscheidenden Tore.

valdo079
Postovi: 84
Pridružen/a: 26 jan 2009, 14:25
Kontakt:

Re: NHL 2009/2010

Post Postao/la valdo079 » 26 apr 2010, 20:28

i phoenix vs detroit 5:2 sedma utakmica odlucuje sve

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: NHL 2009/2010

Post Postao/la Hare_BvB » 27 apr 2010, 03:50

HALAK :D :D :D :D , ''čudovište'' na golu Habsa sa 53 odbrane omogućio je svojoj ekipi 7. utakmicu u Washingtonu. Fantastična utkamica u Bell centru i pobjeda domaćih 4-1 uz dva gola fenomenalnog Camallerija....sve je moguće pa možda čak i najveća senzacija...GO HABS!!!!!! :D :D

Boston je pobjedom od 4-3 izbacio Buffallo i plasirao se u polufinale istoka ukupnim rezultatom 4-2

Trenutno pred kraj prve trećine Blackhawksi vode 3-2 u Nashvillu i pobjedom idu dalje :D :D

Sinoće je ekipa Canuksa izbacila La Kingse pobjedom 4-2 u LA-u i istim rezultatom prošla dalje.......

@valdo

Dobar ti ovaj Phoenix i sutra na domaćem ledu će akbda izbacit 'Imperiju' iz Detroita :D :D
Der Mann für die entscheidenden Tore.

valdo079
Postovi: 84
Pridružen/a: 26 jan 2009, 14:25
Kontakt:

Re: NHL 2009/2010

Post Postao/la valdo079 » 27 apr 2010, 19:21

@hare cim si izbacili gretzkog krenulo im nagore.jedno je ako covjek bio dobar igrac al to neznaci i da je dobar trener,jos samo jednu utakmicu i du dalje

Odgovori

Natrag na “Zimski sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.