Biathlon

Alpsko i nordijsko skijanje, snowboard, hokej, klizanje...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la MElloo » 21 nov 2017, 22:24

To kad sam gledao zadnji put svabe su dominirale :mrgreen:
Poire je bio vala najodvratniji nisam ga volio nikako :mrgreen: Brate kad si ti ovo pratio prije 15 g :lol:

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 21 nov 2017, 22:30

nordijsku kombinaciju najmanje pratim od zimski spotrova,tu neuključujem umjetničko klizanje :mrgreen: jer sam i to prije znao pogledati,gledao sam samo ove godine kad je bilo SP malo, njemac Frenzel ti dominira, to sam više pratio kad su Gotwald,Ackermann i Maninne vodili borbe

@bvb sad se uozbilji i ponovno očekujem da počmeš pratiti ;)
nije fora da se na sportskom forumu piše samo o 2-3 sporta koje većina prati
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Forster
Postovi: 3296
Pridružen/a: 12 jan 2013, 22:43
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la Forster » 21 nov 2017, 22:32

Ma babi Martinu ne moze niko ništa, nek budu sretni ako ne uzme titulu u svim disciplinama :thumbup:

Jednostavno gađa perfektno, vjerovatno je najjači u skijanju :thumbup:
R.I.P Grande campione - Michele Scarponi

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la MElloo » 21 nov 2017, 22:37

Forster je napisao/la:Ma babi Martinu ne moze niko ništa, nek budu sretni ako ne uzme titulu u svim disciplinama :thumbup:

Jednostavno gađa perfektno, vjerovatno je najjači u skijanju :thumbup:
ma sta ti znas


btw ovdje primjetim da najvise pisu ljudi koji prat ebiicklizam i sve na eurosportu :D
Jedino snookera ne mogu tamo nikako :mrgreen:

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la bvb » 21 nov 2017, 22:39

MElloo je napisao/la:To kad sam gledao zadnji put svabe su dominirale :mrgreen:
Poire je bio vala najodvratniji nisam ga volio nikako :mrgreen: Brate kad si ti ovo pratio prije 15 g :lol:
Hahahaha. Evo i ja bas kontam jbt, kad je to bilo. Jbg, gori si ti ako znas Raphaela. A tacno je bio odvratan lik, a par sezona mu Ole nije mogao nista.
branimir85 je napisao/la:nordijsku kombinaciju najmanje pratim od zimski spotrova,tu neuključujem umjetničko klizanje :mrgreen: jer sam i to prije znao pogledati,gledao sam samo ove godine kad je bilo SP malo, njemac Frenzel ti dominira, to sam više pratio kad su Gotwald,Ackermann i Maninne vodili borbe

@bvb sad se uozbilji i ponovno očekujem da počmeš pratiti ;)
nije fora da se na sportskom forumu piše samo o 2-3 sporta koje većina prati
Dobri su sportovi nema sta, jos stalno mozes gledat, za vikend od jutra do mraka. :D Meni je trcanje bilo najgore (jos ono na 50km :yawn: ), a biatlon najbolji, kombinacija nije bila losa.

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 21 nov 2017, 22:40

MElloo je napisao/la:
Forster je napisao/la:Ma babi Martinu ne moze niko ništa, nek budu sretni ako ne uzme titulu u svim disciplinama :thumbup:

Jednostavno gađa perfektno, vjerovatno je najjači u skijanju :thumbup:
ma sta ti znas


btw ovdje primjetim da najvise pisu ljudi koji prat ebiicklizam i sve na eurosportu :D
Jedino snookera ne mogu tamo nikako :mrgreen:
preduhitrio si me :mrgreen: znamo šta valja :kafa:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Forster
Postovi: 3296
Pridružen/a: 12 jan 2013, 22:43
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la Forster » 21 nov 2017, 23:39

MElloo je napisao/la:
Forster je napisao/la:Ma babi Martinu ne moze niko ništa, nek budu sretni ako ne uzme titulu u svim disciplinama :thumbup:

Jednostavno gađa perfektno, vjerovatno je najjači u skijanju :thumbup:
ma sta ti znas


btw ovdje primjetim da najvise pisu ljudi koji prat ebiicklizam i sve na eurosportu :D
Jedino snookera ne mogu tamo nikako :mrgreen:
Bog ti pameti dao, ja svaku trku ispratim :thumbup:
R.I.P Grande campione - Michele Scarponi

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 23 nov 2017, 20:10

nakon što je Koukalova otpala zbog ozljede nema ni najbolje prošle sezone Laure na početku sezone :damn:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 26 nov 2017, 17:46

prvo pojedinačne mješane štafete pa momčadske mješane ,stvarno previše za jedan dan :mrgreen:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: RE: Re: Biathlon

Post Postao/la MElloo » 26 nov 2017, 17:46

branimir85 je napisao/la:prvo pojedinačne mješane štafete pa momčadske mješane ,stvarno previše za jedan dan :mrgreen:
Gledam.evo cijeli dan bas me izyebase u mozak haha
Ja konto ovo nastavak od danas haha :D

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 29 nov 2017, 18:58

kad nema dvije najbolje biatlonke ,iznenđenja se događaju Skradino uzela pobjedu na 15km :salut: bez promašaja i to joj je prva pobjeda u karijeri u 32 godini :tokralju: :tokralju: Solemdal završila druga isto veliko iznenđenje,Makarainen završila 11. s tri promašaja i to sve u ležećem položaju , a imala je drugi rezultat u trčanju odma iza njemice Hermann koja je imala čak 4.promašaja, Wierer i Habert totalno podbacile,Domracheva isto odlična- 14. s obzirom na isto 3 promašaja
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 30 nov 2017, 19:07

J.T Boe uzeo prvu pobjedu u sezoni i 14. u karijeri ,bio je izvrstan bez promašaja a čini se i jedini koji bi mogao zaprijetiti Martinu jer ga trkački može ispratiti,Foucard završio treći s dva promašaja.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 30 nov 2017, 22:49

slika
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 02 dec 2017, 15:59

odličan sprint :tokralju: :tokralju: stariji Boe uzeo pobjedu Foucardu za 0,7 sec :crazy: mlađi Boe loše gađao imao 3 promašaja ali opet najbrži pa tako sutra u potjeri će opet biti jako bitan čimbenik ,samo 34 s zaostatka za pobjednikom,Shipulin nastavlja lošu trkačku formu na početku sezone
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
tillman
Postovi: 781
Pridružen/a: 19 nov 2012, 18:44
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la tillman » 03 dec 2017, 13:21

MElloo je napisao/la:To kad sam gledao zadnji put svabe su dominirale :mrgreen:
Poire je bio vala najodvratniji nisam ga volio nikako :mrgreen: Brate kad si ti ovo pratio prije 15 g :lol:
Ja sam sa zimskim sportovima poceo tamo krajem 90ih dok sam jos bio osnovnoskolac :lol:
Biatlon - norvezani
CC - norvezani
Skokovi - austrijanci (Andy Goldberger bio mi najdrazi skakac)
Nord.Com. - Finci (lani je bilo katastrofa nezanimljivo jer su nijemci prebili konkurenciju, ali ono prije 10ak godina sa Gottwaldom, Ackermannom, Maninnenom i Moanom je bilo zlatno doba; zapravo otkad su ukinuli Gundersen od 15km mi je postalo bezze)...
Skijanje - Sve osim Aut i Sui :lol:

Vani hladno, a ti upalis Eurosport i laganica... :)

Prije nisam toliko volio ski trcanje, ali u zadnje vrijeme mi je to postalo strasno, pogotovo ove duge mass start trke, uzivancija je zadnjih 3-5 km kad se napada, kad se sprinta i takve stvari... onaj Northugov pothvat u Fallunu je po meni vjerojatno najbolje ikad odradjenih zadnjih 500injak metara...

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 03 dec 2017, 13:41

Hermman čitav život u pogrešnom sportu :mrgreen:

edit;ne loše 2. pobjeda u 12.utrci u karijeri u bitalonu,kako je otpuhala francuskinju u zadnja 2-3 km ,godine trčanja rade svoje
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 03 dec 2017, 17:12

Biathlon: Martin Fourcade claims his 14th #WorldCup victory in Östersund, equalling Ole Einar Bjørndalen for most World Cup wins in the Swedish town #OST17 :kafa:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 08 dec 2017, 15:53

Daria :tokralju: :tokralju: 29 pobjeda u karijeri u jako teškim uvjetima ,vratila se i najbolja prošle godine Dahlmeire
https://twitter.com/IBU_WC/status/939142438911819778
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 09 dec 2017, 16:46

56 out of 56. That is not the worst way how to start the season. Nadezhda Skardino made her 1st error on the shooting range only in her 57th shoot :crazy: :tokralju:

odličan vikend za J.T. Boe dvije pobjede :salut: :salut: i nadam se da može da bude konkurencija Foucardu u borbi za veliki globus,odlično trči ali sad kad mi bi mogao održati razinu pucanja na nekoj pristojnoj razini jer mu je to često problem ali odličan vikend i za Faka :clap: koji je dns u potjeri završio drugi i tako u ukupnom poretku došao između ovog dvojca


ali kako je fino vidjeti Domrachevu opet da je u vrhu :ljepota:

"Anastasia Kuzmina (33 years) wins the #HOC17 pursuit ahead of Mäkäräinen (34) and Domracheva (31). The last women's 'over 30s' individual World Cup podium came in Östersund sprint in 2013: Flatland (31), Zaitseva (35), Berger (32)"
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 15 dec 2017, 14:58

JTB :tokralju: :tokralju: nova pobjeda u sprintu ,Foucard isto bez greške ali jednostavno ne može ispratiti Boa u trčanju,rukavica je bačena :kafa:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Odgovori

Natrag na “Zimski sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.